Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sebastien C.Whisper

2 posters
YazarMesaj
Sébastien C. Whisper
5. Sınıf
Sébastien C. Whisper

RPG Puanı :
Sebastien C.Whisper Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Sebastien C.Whisper Right_bar_bleue

Erkek
Savaş Tarafın : Chiarore Sua Guardia
Rp Partneri : Rolande this is my angel ....! This is not lie this is really
En Belirgin Özellik : Kıskanç
Asa : Ateşin Soğukluğu
Ruh Halin : Sebastien C.Whisper 37978406tk7qx0

Galleon
Galleon: 10
Patronus: Seçilmedi

Sebastien C.Whisper Empty
MesajKonu: Sebastien C.Whisper   Sebastien C.Whisper Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 9:19 pm

Çığlıklarını duymadan önce korkusunu hissettim.Kabusu beyime hücum etti ve Miami sahilindeki güzel bir kısa güneş yağı sürdüğüm rüyadan beni çekip çıkardı.Onun kabusundaki görüntüler aklımda dolaşmaya başladı,Ateş,kan,duman kokusu ve Sonsuz bir acı.Etrafımı görüntüler sardığında beynim bunların benim rüyam olmadığını anlatmaya çalışıyordu.Uzun siyah saçlarım anlıma yapışmış bir şekilde uyandım.Lissa kendi yatağına yatmış kıvranıyor ve çığlık atıyordu.Yatağımdan fırlayıp bizi ayıran birkaç adımlık mesafeyi aşıp ona ulaştım.’Liss….’ Onu sertçe saldım.’Liss uyan’ çığlıkları azalarak yerini fısıltıya bırakmıştı.Titret bir sesle ‘Dane’ diye inledi.’Ah tanrım ‘Oturmasına yardım ettim ‘Liss artık orda değilsin uyandın ‘Birkaç dakika sonra gözlerini yavaşça açmaya başladı loş ışıkta yüzünde kendine geldiğine geldiğin de dair bir ipucu oluştu.

Hızlı nefesleri biraz olun yavaşlamıştı ve bana doğru uzanarak başını omzuma dayadı.Kolumu ona dolayıp elimi saçlarında gezdirdim.Bu onun en sevdiği hareketti.’Herşey yolunda geçti artık’ Bana bakıp ’Gene o rüyayı gördüm’ dedi.’Evet biliyorum’.Birkaç saat sessizce yanımda oturdu.Sakinleştiği anladığımda yataklarımız arasında duran komidine uzanıp lambayı açtım.Lambadan yayılan ışık loştu ama ikimizin de etrafını görecek kadar aydınlatıyordu.İki seneye yakın muggle dünyasında saklanıyorduk Ve oraya çok güzel bir şekilde uyum sağlamıştım.Liss’le tanıştığımda bütün ailesini karanlık güçlerin saldırısında kaybetmişti onun nerdeyse çıldıracağını anlamıştım ona yardım ettim ve peşinde olduklarını anladığımda onunla birlikte kaçtım.

‘Hey..Dane ordamısın’ Beni sertçe dürtüyordu çok korktuğu her halinden belliydi.’Kusura bakma canım Dalmışım sen iyisin ya?’Sesli bir şekilde nefesini bıraktı.’Evet iyiyim’ Onun yanağını okşadım ve biraz nefes almak için odanın tek penceresine doğru yürümeye başladım,dışarıdaki soğuk hava insanın kemiklerine doğru işliyordu.Cebimden sigaramı çıkartıp asamla yaktım.Ciğerlerimi doldurana kadar sigara dumanını içime çektim sıcak dumanı dışarı bırakırken biraz olsun rahatlamıştım ve gözüm caddeye takılmıştı bir muggle tam olarak benim olduğum yere bakıyordu.Asamı görmüştü ve oda cebinden bir şey çıkarmıştı hayır bir muggle değil bu bir büyücüydü.Birden içimi bir korku kapladı rüyalarımdaki kabus sonunda gerçek olmuştu bizi bulmuşlardı.Hemen pencereden uzaklaşarak Liss’in yanına doğru gittim yatağa oturmuş meraklı gözlerle bana bakıyordu.’Liss cabuk toplan gidiyoruz’ şoka girdiği besbelliydi.’Ne..ne o-lu-yo’ Hızlı bir şekilde onun eşyalarını toplarken ,ela gözlerine bakıp fısıldadım’İzimizi buldular Liss acele et!’Birden her yer beyaz bir parıltıya gömüldü Kapı büyük bir gürültüyle açılmıştı.Asamı çıkartıp o yöne doğrulttum ve haykırdım.’Sersemlet’ ve Liss’i kolundan tutup cisimlenmeyi başarmıştım

.Ayaklarım yere değdiğinde ormanlık bir alandaydım baykuş sesleri göğe doğru yükseliyordu etrafa bakındım her tarafı yabani çalılara bürünmüştü ,birkaç kilometre ötede bir ışık vardı belki o tarafa gidersek kurtulabilirdik .Liss’e baktım titriyordu çok korktuğu belliydi cisimlendikten sonra benden ayrılıp bir kayaya oturmuştu ve hıçkırıkları azda olsa duyuluyordu ona doğru yürümeye başladım’Liaa güçlü olman lazım bunlar geçecek’.Ona baktım artık bu cümlelerden sıkılmış gibiydi.’Ahh dane artık çok yoruldum’Oturduğu yerden ayrılıp bana doğru gelmeye başladı.’Biliyorsun dane ben barrows Clan’ındanım yani hayattaki tek varisleriyim oraya gitmek istiyorum’Artık çok geçti o isimler tabuydu ve bakanlık bizi bulmak için bu yöntemi geliştirmişti .Cisimlenme sesleri duydum Liss bana amaçsızca bakıyordu.Osırada zafer dolu bir ses duydum.’Skyfell teslim ol sana doğrulmuş 4 asa var’.Elim paltomun derinliklerine daldı ve asamı çıkartıp sesin geldiği yöne fırlattım Liss’e doğru yürüdüm ve elini tuttum beraber seherbazlara döndük iki sersemletme büyü bize doğru geliyordu Gözlerimi kapayıp çarpışmayı bekledim.Vücudum birden sarsıldı ve beklediğimden daha büyük bir şekilde büyü beni vurdu bayılmadan önce en son gökteki yıldızları gördüm.

Bu benim dane skyfell 2.üyeliğimn rp sidr...
Calanthe Victoria Valine

Calanthe Victoria Valine

RPG Puanı :
Sebastien C.Whisper Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sebastien C.Whisper Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Kimse, kendim...
Rp Partneri : ~Lordum~
En Belirgin Özellik : Masum Gülüşünün ve Gizemli Gözlerinin Ardındaki Kötülük...
Asa : Yirmi Sekiz Santim - Gül Ağacı - Ejderha Yürek Teli - Esnemez
Ruh Halin : Sebastien C.Whisper Hmbl7pv6

Galleon
Galleon: 10
Patronus: Seçilmedi

Sebastien C.Whisper Empty
MesajKonu: Geri: Sebastien C.Whisper   Sebastien C.Whisper Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 10:55 pm

# Renkleri daha uyumlu ve koyu seçmelisin. Bunlar göz yoruyor. Paragrafların uzunluğu ve konuşmalar güzel olmuş. Ama açıkçası görünüm pekiyi değil. / 20
# Kurgu güzel... Betimlemeler uyumlu ve idare eder. Akıcılık sağlanmış / 33 tam puan
# Bazı yerlerde yazım hataları var ve yine bazı yerlerde noktalama işaretlerinden sonra boşluk yok. Rplerinde arada bir virgül kullansan anlam zenginleşir. / 26

+1
# Derslere *istersen* katılabilirsin.

Sebastien C.Whisper
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sebastien C.Whisper
» Sebastien ^^
» Julian Whisper
» Joe R. Whisper