Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Adriana Sorcha KURAN

2 posters
YazarMesaj
Adriana Sorcha Kuran
Hufflepuff Sınıf Başkanı&4. Sınıf
Adriana Sorcha Kuran

RPG Puanı :
Adriana Sorcha KURAN Left_bar_bleue75 / 10075 / 100Adriana Sorcha KURAN Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Aydınlık
Rp Partneri : Die
En Belirgin Özellik : Adil
Asa : Karanlığın Gözyaşı: Karanlığın lideri sayılan Kuran Liderine verilen bir asa/ Ancak Kuran Lideri Karanlıklar Lordu tarafından öldürülünce kızına kaldı ki kızıda benim
Ruh Halin : Adriana Sorcha KURAN Danceuy7sk4

Adriana Sorcha KURAN Empty
MesajKonu: Adriana Sorcha KURAN   Adriana Sorcha KURAN Icon_minitimeÇarş. Ekim 28, 2009 4:27 pm

Adım Soyadım:Adriana Sorcha
Yaşım:14
Aile öz : Kuran
Konuştuğum Diller: İngilizce, Japonca, İspanyolca, Rusça
Aile üvey:Watson
Kan Durumum:Safkan
Binam: Hufflepuff
Doğum Tarihim: 22 Eylül 1994
Savaş Tarafım: Aydınlık
Asam:
Darknesin gözyaşı: Karanlığın lideri sayılan Kuran Liderine verilen bir asa/ Ancak Kuran Lideri Karanlıklar Lordu tarafından öldürülünce kızına kaldı ki kızıda benim
En Sevdiğim Renk: Siyah
Kişisel Eşyam: Kuran lideri soy madalyonu
Madolyon karanlık tarafta olanların bana nefret beslemesini sağlıyor.

Hobilerim:
Motor sürmek
Resim yapmak
Yeni sihirler öğrenmek
Quiddicht oynamak
Müzik dinlemek
Tenis oynamak

Öz geçmişim:
5 yaşında Watson ailesi tarafından Dünyada bulundum ve onlar tarafından evlatlık edindim. Malesef Bay Watson'un başı benim yüzümden Sihir Bakanlığıyla başı belaya girdi. Ama herşey dört yıl önce bir insan için tuhaf sayılabilecek güçlerim olduğu saptanıldı. Watson ailesi eski yerine kavuştu.
Adriana Sorcha KURAN -Adriana-L-adriana-lima-7779110-100-100
Adriana Sorcha KURAN -Adriana-L-adriana-lima-7779097-100-100Adriana Sorcha KURAN Adriana-adriana-lima-243522_100_100Adriana Sorcha KURAN Adriana-adriana-lima-243524_100_100
Adriana Sorcha KURAN Adriana-adriana-lima-243239_100_100Adriana Sorcha KURAN Adriana-adriana-lima-243240_100_100Adriana Sorcha KURAN Adriana-adriana-lima-243189_100_100Adriana Sorcha KURAN Adriana-adriana-lima-243153_100_100
Kişisel Özelliklerim:

Övünmek gibi olmasın ama lider ruklu biriyim. Gencim güzelim...
Adilim ve kimseye boyun eğmem. Kendi kendimin efendsiyim. Sevecen ve cana yakınım. Fazla girişimci değilim. Ama zeki biriyim. Inatçı Keçi kavramı tam benim için söylenmiş çünkü inadımı kimse kıramaz. Düş kurmaya bayılırım. İyi bir tasarımcıyım. Konuşmam, fikirlerim ve güzelliğimle kendimi öne çıkarırım. Saygısızlıktan hoşlanmam. Olgun biri olmayı da sevmem. Zaten daha küçüğüm. Ne olgunluğu dimi ya?! İnsanların kendisini özelliklede Huflepuff dışındakilerin benden üstün olduklarını söyleyenin ağzına lafı tıkarım. Ben Kuran ailesinin bir üyesi olduğuma göre bunu söylemeye hakları yok. Çok konuşkan değilim. Gizemli biriyim. Acılarımı içimde yaşayan sessiz tiplerdenim. Yani biraz karma bir takımım. Ama Nefretimi kazanana karşı çok gıcık biri olabilirim. Her zaman böyle şirin değilim.

Fiziksel özelliklerim:
Adriana Sorcha KURAN -Adriana-L-adriana-lima-7779315-380-512
178 boyundayım. Uzunluğumu seviyorum. Gözlerim ela. Kahretsin böyle cin bakan başka bir çift göz yok işte... Siyah saçlıyım. Sarışın olmadığım için şükrediyorum. Normalde güzelliğim hakkında pek konuşmam... Genelde güzel olduğumu söylerler.

Kuran Ailesi:

Kuran Ailesi 1801 yılından beri büyü dünyasında büyük bir yer edinmiştir. Kuran soyundan gelenler 19. yy'a kadar karanlık tarafta yer almıştır. Bu ailenin en büyük özelliği Dört kardeşinde birbirinden farklı özelliklere güçlere ve kişiliklere sahip olmasıdır. Lider Bütün özellikleri bünyesinde barındıran olur. Bu ailenin üyeleri doğduklarından beri karanlık taraf için yakmış, yıkmış ve yok etmiştir. Ancak Kuran Ailesinin son lideri bu duruma karşı gelmiştir. Diğer kardeşleride bu olayda liderin arkasında durunca Karanlıklar Lorduna sırt çevirmişler. Karanlık tarafta olan yaratıklar, büyücüler ve cadılar bunu bir baş kaldırış olarak saymış ve 19. yy'ın başlarında büyük bir savaş ilan etmişlerdir. Kuran soyluları artık kardeşlikten taraf oldukları için işin içine birde Aydınlık taraftakiler katılınca Sihirbazlık tarihinin en kanlı savaşı başlamıştır. Karanlık taraf o dönemde yenilince Karanlık Lord bunu hazmedemeyip aileye bütün büyü dünyasının en korkunç lanetini göndermiş...
Bu Lanet Ailenin yetişkin üyelerini teker teker öldürmüş Ancak ailenin sekiz çocuğu eşsiz bir koruma kalkanıyla ortadan kaybolmuştur. Bu olaydan sonra Sihir dünyasında Kuran Ailesinden bahsetmek yasaklandı.

~Aile~
[ Kuran Soyundan Olanlar ]

*1 gryffindor
*1 Ravenclaw
*1 Slytherin
~A R K A D A Ş L A R~

[Kardeşim Diyebileceğim İnsan]
[Suç Ortakları]
[Yakın]
[Değer Verdiklerim]
[Kanımın Isınık Oldukları ]
[Sıradan ]
[Göz Aşinalığı Olanlar]
[Tanıdık]

~ D Ü Ş M A N L A R ~

[Zararsızlar]
[İşe yaramazlar]
[Rakip]
[Hoşlanmadığım]
[Ölümcül derecede nefret ettiklerim]

[Baş Belası]
~ A Ş K ~

[Hayatımın Anlamı]
[Gözümün kaldıkları]
[Eski]
[Kullandıklarım]
[Şehvet Duyduğum]
[Karşılıklı]
[Arzuladığım]

~ Y E T İ Ş K İ N L E R ~

[Saygı Duyduklarım]

[Değer Verdiklerim]
[Aile Dostu]
[Arkadaş gibi sevdiğim]
[Zorunlu Sevdiğim]
[Zorunlu Sevmediğim]

Eklenmek için ;
Ad-Soyad:
Kurgu:
Icon:

En son Adriana Sorcha Kuran tarafından Çarş. Ekim 28, 2009 6:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Adriana Sorcha Kuran
Adriana Sorcha Kuran

RPG Puanı :
Adriana Sorcha KURAN Left_bar_bleue75 / 10075 / 100Adriana Sorcha KURAN Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Aydınlık
Rp Partneri : Die
En Belirgin Özellik : Adil
Asa : Karanlığın Gözyaşı: Karanlığın lideri sayılan Kuran Liderine verilen bir asa/ Ancak Kuran Lideri Karanlıklar Lordu tarafından öldürülünce kızına kaldı ki kızıda benim
Ruh Halin : Adriana Sorcha KURAN Danceuy7sk4

MesajKonu: Geri: Adriana Sorcha KURAN   Adriana Sorcha KURAN Icon_minitimeÇarş. Ekim 28, 2009 4:30 pm

°•..•° İlişkiler °•..•°
Charlotte Heaven Moreau
Charlotte Heaven Moreau

RPG Puanı :
Adriana Sorcha KURAN Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Adriana Sorcha KURAN Right_bar_bleue

Savaş Tarafın : Tarafsız?
Rp Partneri : Henüz, yok. Peme piliz. xD
En Belirgin Özellik : Asalet.
Asa : Almadım.
Ruh Halin : Adriana Sorcha KURAN Yaaati6rx4

MesajKonu: Geri: Adriana Sorcha KURAN   Adriana Sorcha KURAN Icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 12:26 am

Eklenmek için ;
Ad-Soyad: Charlotte Heaven Morau
Kurgu:
Seninle, KSKS dersinde tanışmış olabiliriz. Benim müthiş bir şekilde büyüleri yapmam, senin gözünde güzel bir yer ayırt edirmeme neden olabilir, mesela. Tavırlarım seni etkileyebilir, müthiş bir sözel yeteneğim vardır ve hal hareketlerimle herkesi büyülerim. Büyülediğim insanlardan biri de sen olabilirsin. Arkadaşlık adımında, bir adım atarız bu sayede. Ayrıca zekisin, karakterim kitap kurdudur. Aynı sınıftayız. Şu anlık nötr, olumluya doğru ilerleyebilecek bir ilişki, kim bilir.
Bir başka kurgum daha var, tatlım. Kütüphanede tanışmış olabiliriz mesela. Ders hakkında bir kitap araştırırken, sana yardım etmiş olabilirim. Bu sayede tanışmış oluruz, işte. Derslerdede, ara sıra görüşürüz. Şimdilik nötr bir ilişki, kısacası. Aklında bir kurgu varsa ona göre de ekleyebilirsin. Kim bilir, belki daha hoş bir şey çıkar. Klasik kurgulardan salladım bir, kaç tane işte. ^^
Icon:
İki tane, veriyore. ^-^
Adriana Sorcha KURAN 3501o9k x Adriana Sorcha KURAN 23a877
Lejantımdanda bulabilirsin. Ayrıca belki biraz büyük gözükür gözüne, sadece baytları büyük. Boyut, normal. Yani; 100 x 100 piksel. (:

Adriana Sorcha KURAN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adriana Sorcha Kuran
» Adriana Sorcha Kuran
» sorcha Kuran
» Sorcha Kuran