Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

~~Evangeline Miranda Cole~~

2 posters
YazarMesaj
Evelyn Sydneé Cole
Kehanet Profesörü-Baş Vampir
Evelyn Sydneé Cole

RPG Puanı :
~~Evangeline Miranda Cole~~ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100~~Evangeline Miranda Cole~~ Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : DeathEaters
Rp Partneri : My Soul Twin, William..
En Belirgin Özellik : Ölümsüzlük^^
Asa : Asa ? Pek ihtiyaç duymuyorum ve zaten kullanamıyorum..
Ruh Halin : ~~Evangeline Miranda Cole~~ 37978406tk7qx0

Galleon
Galleon: 750
Patronus: Biraz saçma değil mi ?

~~Evangeline Miranda Cole~~ Empty
MesajKonu: ~~Evangeline Miranda Cole~~   ~~Evangeline Miranda Cole~~ Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 2:21 pm

Başına bela alan... İşte benim tanımım. Hiçbir zaman belalardan eksik olmadım, olmayacağım. Herkes bana sinirlense de sahte bir üzüntü maskesini yüzüme takarım ve herkes yumuşar. İşte bu 2 özelliğime bayılıyorum. Evde sıkılmıştım. Dışarı çıkmak geldi içimden. Bugün daha önce hiç gitmediğim bir yere gidecektim. Yasak Orman.. Ama ilk üstümü değiştirmeliydim. Üstüme sportif,siyah ve ince bir T-Shirt giydim. Altıma da, uzun bacaklarımın üşümemesi - nedense bacaklarım çok üşür. - için yine siyah,sportif ve kalın sayılabilen bir eşofman altı giydim. Sıra da ayakkabılar vardı. Yüzlerce ayakkabım vardı ve almaya da devam ediyordum. Ama her zaman hepsinin yerini hatırlamayı başarırdım. Ayakkabı olarak siyah converse'imi seçtim. Hızlıca ayakkabımı giydim. Sıra saç toplamaya gelmişti. Saçımı şu hayatımda en fazla 10 kez toplamıştım. Hava sıcak bile olsa toplamıyordum. İlk olarak saçımı hafif hareketlerle taradım.Sonra saç düzleştiriciyle düzleştirdim. Altın sarısı saçlarım neredeyse belime kadar dümdüz uzanıyordu. İpeksiydi.. Asamı da yanıma aldım ve odamdan çıktım. Merdivenlerden inerken parmak ucuyla yürüyordum. Birileri duyarsa başımın etini yerlerdi çünkü. En sonunda merdivenden inebilmiştim. Şimdi koşsam ve onlar duysalar bile bana yetişemezlerdi. Bunu bildiğim için koşarak kapıya gittim ve evden çıktım..

Yasak Orman'ın kapısına gelmiştim en sonunda. Derin bir nefes alıp siyah,sert ve büyük kapıyı araladım. İçeriye bir göz gezdirdikten sonra kapıyı tam olarak açtım. İlk adımımı atarken alnımı sağ elimin tersiyle sildim. Çünkü: Terlemeye başlıyordum. En sonunda dayanamayıp yaklaşık 10 metre koştum. Orada etrafa bakınırken pek çok ağaç görmüştüm. Sağımda ve uzakta duran ağaca bakarken yürüdüm ve bir ağaca tosladım.Yere kapaklandım resmen. Biri omzuma dokundu. Soğuk ve yumuşak bir el.. İrkildim. " Kimsin sen?! " Arkama bakmaya korkuyordum. Kısık bir sesle cevap verdi: " Sence kimim Evangeline yada herkesin bildiği adınla ‘Prenses’ " Daha fazla konuşmaya gerek yoktu. Arkadaki Mike'dı. Neden buradaydı demeye gerek yoktu aslında. Kesinlikle olay çıkartmak için buradaydı. Mike, bana çıkma teklifi etmişti. Sonra da ben reddettim. Ve bunun için 3 aydan beri benle uğraşmaya çalışan sersemin tekiydi. Aslında tüm kızlar onun peşindeydi ama zaten benim çok da umurumda. Onunla iyi anlaşamayacağımız belliydi ve bu onu anlamam istemiyordu. Arkamı döndüm. Biraz geriye çekilmişti. Konuşmaya başladım:
- Sen..sen burada ne arıyorsun?!
- Aaa,sakin ol bakalım Eva.

Ona salak gibi bakmaktan kendimi alıkoyamadım. Gerçekten yakışıklıydı. Saçları siyaha yakın bir kahverengiydi. Ayrıca saçını sıradan bir dağınıkla jöleliyordu. Gözleri masmaviydi. Teni beyazdı.Tebeşir beyazına yakın bir beyaz. Üstünde kaslı kollarını belli eden bir kısa kollu giymişti. Simsiyah bir T-Shirt. Pantolon olarak kot pantolonu tercih etmişti.. Spor bir ayakkabısıyla bir şaheser gibiydi. O sırada güneşten gelen ışık suratına çarptı. Şu durumda olmasaydık ona balıklama atlayabilirdim. Mike, gerçekten çok hem de çok yakışıklıydı. Ve beni istiyordu. Ben.. ben neden istemiyordum? Bu düşüncelerimden Mike'ın kadife sesi beni uzaklaştırdı ve konuşmaya başladı:
-Ne düşünüyorsun tatlım?
-Doğru ve yanlış hakkında bazı şeyler. Hem sana ne? Burada ne arıyorsun?
-Sence benim gibi macera seven ama Yasak Orman'a gelmeyi sevmeyen bir öğrenci neden buraya gelsin?
-Ben buradayım diye?
-Vay. Her zaman sana bayılırım. Unutma bunu lütfen. Şimdi sadece konuşacağız gel benimle..

dedi ve beni kolumdan nazikçe tutup çekmeye başladı. Oturabileceğimiz bir beton gördüm. Ama o benden önce görmüş ve hızlıca beni oraya sürüklemeye başlamıştı. Oturduğumuzda o konuşmaya başladı:
-Beni neden istemediğini sorma cesaretini göstermeme izin verir misiniz hanımefendi?
-Tabi. Sorabilirsin. Seni istemiyorum demek biraz ağır kaçıyor. Ben sadece iyi anlaşamayacağımızı düşünüyorum. Hem okulun tüm güzel kızları senin peşindeyken benim sana güvenmemi beklediğini söyleme bana..
-Güvenebilirsin, gerçekten.

Bana biraz yaklaştı. Avuç içini yanağıma koydu ve ben bağırdım: " Benden uzak dur. Seni hala istemiyorum. Artık ağır falan kaçmıyor!! Seni İS-TE-Mİ-YO-RUM!!!! ". Bana bakan gözlerinde şimdi öfke ve şaşkınlık vardı. Benden uzaklaştı ve ben asama daha sıkı tuttum ve ona doğru hızlıca döndürüp bağırdım: " Alarte Ascendare " şeklinde. Mike, yaklaşık 15 metre fırladı. Ben de koşarak oradan uzaklaştım. Mike'ın yorgun olduğu belliydi. Anlaşılan hemen ona döneceğimi sanıyordu. Sersem.. Yasak Orman'ın soğuk,sert ve kasvetli kapısına gelince kapıyı açacakken iki şey oldu. İlk olarak titredim. Kapı daha da soğuktu. İkinci olan şey ise kapının kilitli olduğun fark etmemdi. " Alohomora " dedim ve kapının kilidinin açıldığını gördüm. Kapıyı açtım. Yasak Orman'dan çıktım ve koşarak malikaneme doğru gitmeye başladım...
https://hogwarts-rpg.forum.st/karakter-karty-lejant-f5/evelyn-t65
Calanthe Victoria Valine

Calanthe Victoria Valine

RPG Puanı :
~~Evangeline Miranda Cole~~ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100~~Evangeline Miranda Cole~~ Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Kimse, kendim...
Rp Partneri : ~Lordum~
En Belirgin Özellik : Masum Gülüşünün ve Gizemli Gözlerinin Ardındaki Kötülük...
Asa : Yirmi Sekiz Santim - Gül Ağacı - Ejderha Yürek Teli - Esnemez
Ruh Halin : ~~Evangeline Miranda Cole~~ Hmbl7pv6

Galleon
Galleon: 10
Patronus: Seçilmedi

~~Evangeline Miranda Cole~~ Empty
MesajKonu: Geri: ~~Evangeline Miranda Cole~~   ~~Evangeline Miranda Cole~~ Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 3:29 pm

# Renkler birbiriyle uyumlu ve hoş duruyor. Ancak paragrafları konuşmalar ile yedirirsen daha hoş görünür. / 30
# Kurgu çok ilgi çekici değil açıkçası ve betimlemeler daha güzel olabilirdi. Cümleler birbiriyle uyumlu olmadığı için akıcılık olmamış. Bir kelimeyi çok fazla kullanmışsın. / 15
# Noktalama işaretlerinden sonra boşluğu bazı yerlerde yapmamışsın. Birkaç küçük yanlış dışında pek fazla bir şey göremedim. / 24

+1

# Derslere katılabilirsin.

~~Evangeline Miranda Cole~~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eva Casey Cole
» Eva Casey Cole >Yenilendi<