Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Victoria Lynn Hogan

2 posters
YazarMesaj
Victoria Lynn LeDarc

Victoria Lynn LeDarc

RPG Puanı :
Victoria Lynn Hogan Left_bar_bleue76 / 10076 / 100Victoria Lynn Hogan Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Tarafsızım..
Rp Partneri : John Jack Zipper <3
En Belirgin Özellik : ~Zeki ~Güven sahibi ~Nazik ~Duygusal
Asa : Gürgen ağacından yapılma. Özünde Aslan lifi vardır. 22 cm. Oldukça Esnektir. Sahibinden Başaksında Çalışmaz.
Ruh Halin : Victoria Lynn Hogan Boupi3ph0

Galleon
Galleon: 10
Patronus: Seçilmedi

Victoria Lynn Hogan Empty
MesajKonu: Victoria Lynn Hogan   Victoria Lynn Hogan Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 11:33 pm

Ad Soyad: Victoria Lynn Hogan
Kişisel özellikler:Sabırlı, etkileyici, zeki ve güven sahibi.
Örnek Rp:

“ 15 yaşındayım. Anlamıyorum gençliğimi çıkarmam gerekmiyor mu? Bu haksızlık hemde çok büyük bir haksızlık!”

Victoria’nın Ailesi ve etrafımdaki insanlar artık çok canını sıkıyordu. Özelliklede inatçı ve sinir bozucu olanlar. Babasından her gün fazlasıyla para istediği için artık iflas etme aşamasına geldiklerini düşünüyordu. Ama ne yapabilirdi ki giyim, kuşam derken bütün paralar toz olup uçuyordu. Ayrıca Vicky 15 yaşında ve ihtiyaçları da çok fazlaydı. Bunu anlamak hiçte zor değildi ama Victoria için. Victoria odasına kapanmıştı. Bu erken yaşında neden bu kadar zorlanıyordu ki? Sürekli bunu düşünüp duruyordu. Kendi odasında kendisini daima sakin ve huzurlu hissediyordu ta ki annesi mutfaktan bağırıncaya kadar…

“Victoria Hanım hemen aşağıya iner misiniz hanım efendi.” Victoria sesi duyar duymaz “Ahh, lanet olsun öğrenmiş galiba!” Diye mırıldandı. Victoria çok kez okulu ekip arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi seviyordu. Fakat biraz fazla abarttığı zamanlar olurdu. İşte buda o zamanın bedeliydi. Vicky kendini zorla yataktan atmıştı. Tavşan terliklerini giyinip zorla merdivenlerden inmeye başlamıştı. Terliklerin çıkardığı ses hoşuna gidiyordu. Beklide annesiyle ne kadar geç yüzleşirse o kadar iyi olacağı için.

Annesi mutfakta bulaşık yıkıyordu. O kadar sinirlenmişti ki tabakları birbirine değen sesler oturma odasına kadar geliyordu. Victoria mutfak kapısına geldiğinde “Evet, işte başlıyoruz.”
Annesi oldukça sinirliydi. Konuşurken kurduğu cümlelerin çoğu değişik çıkıyordu, ağzından. “Ahh Victoria senin amacın ne? Beni delirtmek ve sonrada akıl hastanesine yatırmak mı? Eee tabi ondan sonrada başında her şeyine karışan bir annen olmayınca da hayatını istediğin gibi yaşamak dimi kızım?” Victoria mutfağın kapısına yaslanmış, ellerini göğsüne bağlayıp, gözleri kısık bir şekilde izliyordu. Oldukçada rahattı.

“Heyy, hanım efendi size diyorum? Yine okulu kırıp arkadaşlarınla sinemaya gitmişsin? Bunun ne gereği vardı Vicky? Okul zamanı okuluna gidemiyor musun? Hafta sonları sana izin vermiyor muyum sanki? Bütün hafta sonun arkadaşlarınla geçiyor. Aileni unutuyorsun! Hep aklımdaydı. Yeter artık! Bundan sonra 3 hafta arkadaşların yok, ailen var güzel kızım anlaşıldı mı?” Victoria durduğu yerden bir anda kımıldadı. Annesi o kadar hızlı konuşuyordu ki Victoria’nın konuşmasına fırsat bile vermiyordu. Victoria derin bir nefes alıp rahat bir şekilde konuşmaya başladı.

“Bak anne, amacım ne seni delirtmek nede senden kurtulmak. Üzgünüm sadece o gün sıkılmıştım. Okuldan ve dersler den. Biraz kafamı dağıtmak istemiştim. Biliyorsun ben her gün aynı şeyleri tekrarlayamıyorum. Hemen sıkılıyorum sende anlayışlı ol! Tabii, nerden bilebilirsin ki bunu. Öğrenci olan benim sen değilsin. O cezaya da razıyım kabul. 3 hafta sizinle vakit geçireceğim.” Vicky uzun zamandır böyle bir konuşma yapmamıştı. Annesiyle birbirlerine bakıyorlardı. Annesinin tepkisini merak ediyordu. “Tamam küçük hanım şimdi odana ödevlerini yap.” Victoria burada kalmak yerine yukarı çıkıp bir yığın ödev yapmayı tercih ederdi. Çünkü annesi sinirlenince susmasını bilmeyen bir kadındı.

“Sağ ol anne çok anlayışlısın” Diye söylendi. Annesi duymuş muydu bilmiyordu. Bulaşıkları yıkamakla meşguldü. Elini havaya kaldırıp; “Ahh unut gitsin” Diyerek mutfaktan çıktı. Sinirlenmişti. Merdivenleri çıkarken düşünmeye koyuldu. Annesine belli etmese de 3 hafta onun için 3 yıl gibi geliyordu. Çok sıkılmıştı okuldan ve derslerden. Arkadaşları da zamanla bayıcı geliyordu. Odasına vardığında kapıyı sıkıca kapatıp yatağına atıverdi kendisini. “Ahh ne sıkıcı hayat, bunun ilacını bilen ya da bulan var mıdır acaba?” Diye kendi kendine konuşmaya başlamıştı. “Sıkıcı hayatı adrenalin, macera ya da alışılmadık şeylerin olduğu bir hayata çevirebilir miydi?” Victoria gülümsedi. "Hogwarts !" Gideceği okul işte buydu…
Geonna Romia Bianca
Karanlık Lady
Geonna Romia Bianca

RPG Puanı :
Victoria Lynn Hogan Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Victoria Lynn Hogan Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : DarkSide
Rp Partneri : ~Wentworth is my world~
En Belirgin Özellik : Asi ve Zeki olması
Asa : ~Zarafetin Sessizliği~
Ruh Halin : Victoria Lynn Hogan Hmbl7pv6

Galleon
Galleon: 100000
Patronus: Yılan

Victoria Lynn Hogan Empty
MesajKonu: Geri: Victoria Lynn Hogan   Victoria Lynn Hogan Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 11:47 pm

3. Sınıf Ravenclaw
https://hogwarts-rpg.forum.st/lejant-f10/rachel-amy-caroline-leja

Victoria Lynn Hogan
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Victoria Lynn LeDarc
» Audrina Lynn Hayes
» Jamie Lynn Spears
» Victoria Esme Newton