Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ!

+10
Rosemarie Hathaway
Wentworth Lincoln Miller
Wentworth D. Whisper
Thalia Gérin LeDarc
Mélanie L. Black
Luna Nyks LeDarc
Brian Gaspar Bagterlayer
Flippy LeDarc
Rolande Addié
Ella Hilary Bagterlayer
14 posters
YazarMesaj
Ella Hilary Bagterlayer
Gryffindor Sınıf Başkanı&4. Sınıf
Ella Hilary Bagterlayer

RPG Puanı :
Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Left_bar_bleue66 / 10066 / 100Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Tarafsız
Rp Partneri : ~~ Edwyn Jeremy Marseille ~~ * I love him *
En Belirgin Özellik : Yüzündeki gülümseme
Asa : Asma ağacı , ejderha kalbinin en güçlü duyguları
Ruh Halin : Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Yaaati6rx4

Galleon
Galleon: 10
Patronus: Seçilmedi

Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Empty
MesajKonu: Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ!   Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 6:13 pm

Ad Soyad: Ella Hilary Bagterlayer
Uyruk: İngiliz
Konuştuğu Diller: Türkçe,Yunanca ve İngilizce ~~ anadil
Aile: Bagterlayer Ailesi
Kan durumu: Melez
Okuduğu Okul/Bina: Hogwarts/Gryffindor 4. sınıf.

Benim Hakkımda:
Kişisel Özelliklerim

Ben.. Çok değişik biriyim. Belkide anlatılmaz yaşanır türden.. Düş kurmaya bayılıyorum. Çocuksu bir ruhumda olabilir.. Genellikle hiç sinirlenmem veya boş şeyler için üzülmem. Ama,sinirlenincede benden korkulur. Dostlarımın elimden alınmasına izin vermem. Nefsime daima sahip çıkarım. Sıradan bir kişiliğim ve maceracı bir ruhum var. Başımı hep derde sokardım fakat Hogwarts'a geldiğimden beri,çok ilginç şeyler olmaya başladı. Tabii bunlar dostlarım ve benim aramızda sır olarak kalacak. Gâyet cesur vede korkusuzum. Bana bazen fazla sahip çıkıyorlar,işte buna sinir olurum. Çok baskıda yapmalarını sevmem. İki ismim olmasına rağmen sadece bir ismimi kullanırlar,Hilary. Daha doğrusu Hill derler. Zaten bende bunu istiyorum. Hill daha hoş geliyor kulağa. Derli toplu birisiyim. Dışardan bakılınca hiç düzenli birisiymişim gibi gözükmez ama.. Zevkli birisi olduğumu düşünüyorum. Odamın tamamı benim eserim. Herşeyi kendim yaptım. Badanadan,oturma düzenine dek. Gerekirse evdeki tüm odaları sil baştan yapabilirim. Dediğim gibi,çok değişik ve değişken bir kişiliğim. Kısacası;Ben böyleyim.

Fiziksel Özellikler:
Sırtıma kadar gelen açık kahverengi saçlarım var. Saçlarımı sarıya,siyaha boyattığımda olur. Kahverengi gözlerim var,bazen siyah lenste takarım. Yinede doğal güzellikten yanayım. Genellikle hoş ve güzel biri olduğumu söylerler. Güzel olduğumu bazen ben bile söylerim yada kabullenirim. Önemli bir güm olmadıkça makyaj yapmam. Boya küplerinin yanındada durmam zaten. Beyaz bir tenim var. Zaten esmer olmak isteyen kim? Orta boydayım. Uzun olmayıda çok istemiyorum. En azından kısa boylu değilim. Kendimi ne olursa olsun,seviyorum!

Ailem Hakkında:
Ailem Bagterlayer'in kuruluşu çok eski çağlara dayanır; öyle ki ilk bilinen büyücü ailelerinden biridir. İlk olarak Anadolu'nun Ege kıyılarında kurulmuş olan İyonya uygarlığında izlerine rastlanan ailemiz, sonraları Yunanistan'a göç etmiş ve birkaç yüzyıl burada yaşamışlardır. Ailemiz yıllar boyunca o kadar çok büyümüştür ki zamanla üç farklı gruba ayrılmıştır. Bunlar; kök, 1.dal ve 2.daldır. Bunlardan kök hala safkanlığını yitirmemiş ve saf aile üyesi olan üyelerden oluşur ve bunlar muggle'lara karşı çoğunlukla daha ön yargılı olurlar. 1.Dal ise aile Yunanistan'a yerleştikten sonra III.Barthelmous Bagterlayer'ın kız kardeşi olan Gionupe Bagterlayer'ın soyundan gelmekte olan üyelerden oluşur. 2. Dal'da İngiltere'ye yerleşen Fridesy Bagterlayer'ın soyundan gelenlere denir.
Şuan ailemizin bir kısmı İngiltere'de bir kısmı ise hala Yunanistan'dadır. Baş Malikanemiz Yunanistan'ın Atina kentindedir.

İconlar
Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Emma-Roberts-emma-roberts-6900459-100-100Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Emma-Roberts-emma-roberts-6900460-100-100Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! 2503Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! 2641Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Emma-Roberts-emma-roberts-6900450-100-100Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Emma-Roberts-emma-roberts-6900451-100-100Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Emma-Roberts-emma-roberts-6900452-100-100Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Emma-Roberts-emma-roberts-6900453-100-100
Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Emma-Roberts-emma-roberts-6900246-100-100Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Emma-Roberts-emma-roberts-6900243-100-100Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Emma-Roberts-emma-roberts-6900241-100-100Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Emma-Roberts-emma-roberts-6900239-100-100Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Emma-Roberts-emma-roberts-6900237-100-100Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Emma-Roberts-emma-roberts-6900235-100-100Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Emma-Roberts-emma-roberts-6900233-100-100Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Emma-Roberts-emma-roberts-6900202-100-100

~~İLİŞKİLER~~

Samantha L.Bagterlayer
Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! 3398
Kardeşim... Daha doğrusu ikizim. Aynı yaştayız. Muhteşem bir insan o. Aynı sınıfa gideceksiniz derdi herkes ama ayrı sınıflardayız. Onunla aynı sınıfta olmayı tercih etsem bile,boşverin. Nasıl olsa birbirimizi çok seviyoruz. Benden bir gıdım daha çılgın olabilir. Benim gibi maceracı bir kişiliğe sahip. Ayrıca benim gibi Rolande ile suç ortağı. Kardeşimi çook seviyorum.

Athentin M. Bagterlayer
Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! 3421
Çok sevdiğim Mitoloji Profesörü. Ayrıca kuzenim. Derslerde nedense ona kuzen demeyi çok istiyorum ama imkansız. Bir kez desem derslerden sonra iyice azarlar beni. Onu çok sevmeme karşın sevmediğim bir yönü var. Bana her zaman abilik taslıyor. Beni bazenleri sıktığını söyleyebilirim. Aman canım,olsun. Umarım bir profesör olarakta derslerdeki davranışlarımı beğeniyordur.

Rolande Addié
Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! 3170
Onu çok seviyorum. Ayrıca benim suç ortağım. Kütüphanede yaşadıklarımızdan sonra birbirimize iyice bağlandık ve gerçek birer dost olduk. Umarım onunla dostluğumuz hiç bitmez.

Adela Heaven LeDarc
Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! 3207
Benim gibi bir Gryffindor'lu.. Benden küçük olmasına rağmen onu çok seviyorum. Hatta bazen ablalık bile taslayabiliyorum. Onunla Büyük Salon'da tanıştık. Umarım oda beni seviyordur.

Thalia Gérin LeDarc
Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! 3262
Adela'nın kuzeni ve yine bir LeDarc. Ve yine benden küçük. Kendimden küçüklerlede iyi anlaşabildiğimi söylemiş miydim? Onunlada Büyük Salon'da tanıştık. Ayrıca kuzenim Athentin M.Bagterlayer'i sevdiğinden görüşme imkanımız fazla oluyor. Umarı ömrümün sonuna kadar onunla haberleşebilirim.

Melanie L. Black
Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! 3273
Bir Hufflepuff'lu ama onu yinede çook seviyorum. Yaşıtız ve genelde okul çıkışları görüşüyoruz. Mükemmel bir kişiliğe sahip. Kafa dengim denilebilir. Benim için gerçek bir dost..

Wentworth D. Whisper
Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! 3460
Kehanet Profesörü. Aslında fazla bir görüşmüşlüğümüz yok. Sadece bir kaç kere konuştuk. Sinirli biri diye bahsediliyor. Bana ise gayet ciddi geldi. Dediğim gibi fazla bir şey ifade etmiyor benim için. Sanki gizemli bir adam. En kısa sürede dersine katılacağım.

Wentworth Lincoln Miller
Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! 3520
İsmini bir kaç kez duymuşluğum var. Bir kaç kezde konuştuk. Tatlı bir insan. Bakanlıkta çalışıyor. Unutturma Bölümü Başkanı. Onun hakkında fazla bilgiye sahip değilim. Sıradan bir insan olduğunu düşünüyorum sadece.

Valeria Dora Whisper
Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! 2568
Çok tatlı bir kadın. Bakanlıkta çalışıyor ve sanırsam Bay Wentworth ile beraberler. Arada sırada görüştüğüm güler yüzlü,çekici ve tatlı bir bayan. İşini çok iyi yapıyor. Umarım benim hakkımda olumlu şeyler düşünüyordur.

Rosemarie Hathaway
Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! 2595
Ah,Slyhterin'li. Slyhterin'lilerle hiç muhatabım olmaz ve onlardan hiç hoşlanmam. Bu kızdanda hiç hoşlanmıyorum. Beni bir kaç kez köşeye sıkıştırmaya çalıştı ama elinden kurtulabildim. Beni alt edebileceğini sanan bir kız işte. Onu sevmiyorum.

En son Ella Hilary Bagterlayer tarafından Salı Ağus. 18, 2009 2:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 18 kere değiştirildi
Rolande Addié
5. Sınıf
Rolande Addié

RPG Puanı :
Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Chiarore Suo Guardia
Rp Partneri : Forever Sébastien! He is my love angel.
En Belirgin Özellik : Sabırlı kişilik ve oldukça sakar o.O
Asa : 21 Inch,Hipogrif Tüyü, At Kılı
Ruh Halin : Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! 37978406tk7qx0

Galleon
Galleon: 1000

MesajKonu: Geri: Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ!   Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 6:59 pm

Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! 186o

Karakter özelliklerimiz uyuşuyor.İyi bir yer olabilir.
Ella Hilary Bagterlayer
Ella Hilary Bagterlayer

RPG Puanı :
Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Left_bar_bleue66 / 10066 / 100Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Right_bar_bleue

Kadın

Galleon

MesajKonu: Geri: Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ!   Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 9:29 pm

Ekledim.
Flippy LeDarc

Flippy LeDarc

RPG Puanı :
Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Left_bar_bleue71 / 10071 / 100Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Right_bar_bleue

Erkek
Savaş Tarafın : Sanane ?
Rp Partneri : Sanane ?
En Belirgin Özellik : Sanane ?
Asa : Sanane ?
Ruh Halin : Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Hnkav0uw3

MesajKonu: Geri: Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ!   Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 6:54 pm

İCON:ImzamdaxD
AD&SOYAD:Flippy LeDrac
İLİŞKİ TÜRÜ: Sen bana ne layik gorursen
http://Sanane@hotmail.com
Brian Gaspar Bagterlayer
4.Sınıf
Brian Gaspar Bagterlayer

RPG Puanı :
Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Left_bar_bleue96 / 10096 / 100Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Right_bar_bleue

Erkek
Savaş Tarafın : Karanlık tarafa meyilli bir tarafsız...
Rp Partneri : <3 Krystal <3
En Belirgin Özellik : İkna kabiliyeti
Asa : -
Ruh Halin : Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Hmbl7pv6

Galleon

MesajKonu: Geri: Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ!   Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 10:35 pm

Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Michelle_Trachtenberg_005

Öncelikle, aynı ailenin aynı dalında olduğumuza göre kardeşim falan oluyorsun galiba Suspect Ve hem bu nedenden, hem de Rolande'yle de dost & suç ortağı olduğunuzdan iyi 1yere ekleyiver Wink Sonuçta birbirimizi bebeklikten itibaren tanıyoruz.

Lejantıma da uğramayı da unutma lütfen Smile
Luna Nyks LeDarc
Gryffindor Sınıf Başkanı&2. Sınıf
Luna Nyks LeDarc

RPG Puanı :
Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Şu an Aydınlık...
Rp Partneri : Yok
En Belirgin Özellik : ~~Gizemli~~
Asa : Söğüt ağacı,veela saçı,22 santim ve esnemez
Ruh Halin : Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Cheesyol1ye8

Galleon
Patronus: Aslan

MesajKonu: Geri: Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ!   Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 10:41 pm

İkon: Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! ICONATOR_3e9d99f297f17ba484722d978ae5757a
ad-soyad:Adela Heaven LeDarc
Nereye: Nereye olduğunu biliyorsun
Ella Hilary Bagterlayer
Ella Hilary Bagterlayer

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

MesajKonu: Geri: Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ!   Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 1:21 pm

Eklendiniz.Flippy sana uygun yer bulamadım ya.Very Happy Sen söyle.
Mélanie L. Black
4.Sınıf
Mélanie L. Black

RPG Puanı :
Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Left_bar_bleue76 / 10076 / 100Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Karanlık
Rp Partneri : Eksik kalsın
En Belirgin Özellik : Kendini beğenmişlik ve istediğinin her zaman olmasını başaran, kötü ve itici bir kız ^^
Asa : ...

Galleon

MesajKonu: Geri: Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ!   Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 1:13 pm

Nereye istersen ekle Hill'im.

Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! X4iryq
Thalia Gérin LeDarc
Ölü
Thalia Gérin LeDarc

RPG Puanı :
Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Left_bar_bleue75 / 10075 / 100Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : -
Rp Partneri : -
En Belirgin Özellik : -
Asa : -

Galleon
Patronus: Unicorn

MesajKonu: Geri: Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ!   Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 12:45 am

iconumu değiştirirmisin Very Happy istediğini seç

Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Th_Demi-3-demi-lovato-7330659-100-100Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Th_Demi-3-demi-lovato-7330651-100-100
https://hogwarts-rpg.forum.st/karakter-kart-lejant-f5/thalia-grin
Wentworth D. Whisper
KSKS Profesörü-Slytherin Bina Sorumlusu
Wentworth D. Whisper

RPG Puanı :
Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Right_bar_bleue

Erkek
Savaş Tarafın : New World Order
Rp Partneri : &#9829;~Geonna Romia Bianca~&#9829;
En Belirgin Özellik : Metamorphmagus, Zihnefendar ve Acımasız olduğu bariz
Asa : Gölge Karmaşası Karaağaç'dan yapılma. Özünde Ejderha Tüyü vardır. 22 cm. Esnektir. Saldırı Büyülerinde Başarılıdır. En iyi büyüsü: Carpe Portus
Sahibi istemeden Başkasına çalışmaz. Deneyene Avada Kedavra yapar

Galleon
Galleon: 360
Patronus: Çift Başlı Kartal

MesajKonu: Geri: Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ!   Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 8:05 am

Ekle Smile kafana göre
http://hcbo.roleplaylife.net
Wentworth Lincoln Miller
Unutturma Bölümü Başkanı
Wentworth Lincoln Miller

RPG Puanı :

Erkek
Rp Partneri : ♥~Valeria Dora Whisper~♥
En Belirgin Özellik : neden söylüyüm ^^ Meta ve Zihinfent
Asa : Gölge Karmaşası Karaağaç'dan yapılma. Özünde Ejderha Tüyü vardır. 22 cm. Esnektir. Saldırı Büyülerinde Başarılıdır. En iyi büyüsü: Carpe Portus
Sahibi istemeden Başkasına çalışmaz. Deneyene Avada Kedavra yapar

Galleon
Galleon: 410
Patronus: Çift Başlı Kartal

MesajKonu: Geri: Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ!   Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 8:11 am

bunuda ekle kafana göre ^^
https://hogwarts-rpg.forum.st/karakter-kart-lejant-f5/takezo-kens
Ella Hilary Bagterlayer
Ella Hilary Bagterlayer

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

MesajKonu: Geri: Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ!   Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 3:18 pm

Güncellendi ^^
Rosemarie Hathaway
4.Sınıf
Rosemarie Hathaway

RPG Puanı :
Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Left_bar_bleue78 / 10078 / 100Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Dark!
En Belirgin Özellik : Masum xD
Asa : İlk Güç
Ruh Halin : Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Hnkav0uw3

Galleon

MesajKonu: Geri: Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ!   Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 6:56 pm

Kötü bi yer pls Razz

Luthièn Moreau

Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Pada-something4-43
Valeria Dora Whisper

Valeria Dora Whisper

RPG Puanı :
Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Right_bar_bleue

Kadın
Rp Partneri : ~Wentworth Lincoln Miller~
En Belirgin Özellik : soğukkanlı
Asa : 22 cm dikenli defne ve anka teleği esnemez
Ruh Halin : Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Glensuratdw9xw9

Galleon
Galleon: 460

MesajKonu: Geri: Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ!   Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 11:48 am

Benide ekle cnm istediğin bir yere iconlar:

Spoiler:
Ella Hilary Bagterlayer
Ella Hilary Bagterlayer

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

MesajKonu: Geri: Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ!   Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 2:20 pm

Eklendiniz. (=
Oliver H. Whisper
Tılsım Profesörü-Gryffindor B.S-Kurtadam
Oliver H. Whisper

RPG Puanı :
Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Left_bar_bleue98 / 10098 / 100Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Right_bar_bleue

Erkek
Savaş Tarafın : Chiarore Suo Guardia
Rp Partneri : la MİA vita ;)
En Belirgin Özellik : çabuk ve mantıklı karar verme
Asa : maral tüylü abanoz ağacından üretim üzerinde iki tane mavi renkli zümrüt taş var bunlar asayı sahibine karşı gelen büyülerden haberdar ediyor (parlayarak).. Üstelik asa kendi sahibine asla saldırı büyüsü yapmıyor, yapıldığı anda yapan kişinin eli alev alıp yanıyor..

Galleon
Galleon: 360
Patronus: kuzgun

MesajKonu: Geri: Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ!   Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 3:05 pm

bende bi yerlere ekle işte Very Happy
http://magicalhogwarts.highbb.com/
Claire Trisha Whisper
Ölü
Claire Trisha Whisper

RPG Puanı :
Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : darkSide..!
Rp Partneri : Neitham James Dawson ^^
En Belirgin Özellik : öfke
Asa : 'karanLığın nefesi'

Galleon
Galleon: 510
Patronus: 'yarasa'

MesajKonu: Geri: Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ!   Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 8:26 pm

hatunum en kötü köşe bnm Cool başkasına verrsen küserim valla xD

Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! 159a
Samantha Allison Night
Üç Süpürge Sahibi
Samantha Allison Night

RPG Puanı :

Kadın
Savaş Tarafın : DeathEaters !
Rp Partneri : Cédric Is My Soul <3
En Belirgin Özellik : _İnatçı_
Asa : ~~Gizemli Ürperti~~
Ruh Halin : Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Cheesyol1ye8

Galleon
Galleon: 510
Patronus: Sibirya Kurdu :P

MesajKonu: Geri: Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ!   Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 11:36 am

Eklersin bi yerlere xD İyi bir yer olsun ama canım =) icon imzada..

Ella Hilary Bagterlayer ~~ YENİLENDİ!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ella Hilary Moon
» ~Achilles Bagterlayer~
» ~Athentin M. Bagterlayer~
» >>>Frogonry Bagterlayer<<<