Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Mc''. .

YazarMesaj
Edward McCuLLen's

RPG Puanı :
Mc''. . Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Mc''. . Right_bar_bleue

Asa : bilmiyore Very Happy
Ruh Halin : Mc''. . Glensuratdw9xw9

Mc''. . Empty
MesajKonu: Mc''. .   Mc''. . Icon_minitimePaz Şub. 20, 2011 11:10 am

Caroline ;

-Gidelim mi?

Gülümsedim ve Michael'ın koluna girdim. Böyle olmasını beklemiyordum . Birden başka bir adamın çıkmasıyla beraber kafamı dağıtmak fikri aklıma hiç gelmemişti. Ben onu bulmadan o zaten beni bulmuştu. Hiç bir şey yaşanmıyacaktı Mıchael ile. Daha yaşananları yeni hazmetmişken üstüne bir bomba daha patlasın istemiyordum.

Mıchael kapıyı açmış binmemi bekliyordu. İçtenlikle gülümseyemesemde duygularının incinmemesi için yapay bir gülümseyi yüzüme yerleştirdim ve içeriye bindim. Mıchaelde hızlı adımlarla arabanın önünden geçti ve arabasına bindi. Ojeli tırnaklarımı ağzıma yemek için getirince vazgeçip koltuğa koydum ve Mıchael'a döndüm.

-Nereye gidicez?

-Görürsün

dedi ve gülümsedi. Tipik erkek süprizleri olacağından emindim. Güzel bir restorantda sakince yemek yiyecegiz ben sıkıntıdan patlayacagım ama yine onun duygularını incitmemek için huzurlu ve mutlu gibi gülümseyecegim. Beklediğim gibi bir restorantın önünde durduk.

Görevliler kapımı açtı .Çantamı sıkıca tuttup aşağıya indim . Mıchaelin koluna girdim . Restoranta girer girmez etrafı süzdüm. Tanıdık birisi olmadıgını görünce derin bir nefes aldım .

Masaya oturduğumuzda deniz gözüme çarptı. Aklıma Ian ile eski anılarımız geldi...

-Benim için ne yapabilirsin Ian?

-Senin için her şeyi yaparım.

-Hadi canım! Bu soğuk havada benim için denize atlayabilir misin mesela?

Tişörtünü çıkartıp buz gibi denize atlayınca çığlık atmama engel olamamıştım.

-Ian naptın sen şaka yapmıştım!

diye bağırıp güldüm. Elimi uzattım. Keşke uzatmasaydım. Ian elimden çekip benide denize almıştı. Soğuktan baçaklarımı oynatamamıştım ve Iana sarılıp duruyordum . Oda benim yüzümden batıyordu. Nasıl çıktığımızı ve havlulara nasıl sarıldığımızı bile hatırlamıyordum.

Garsonun bana "Hanfendii?" dediğinde kendime gelmiştim. Kafamı sallayıp adama döndüm. " Siparişiniz?"

Doğru ya sipariş. Menüyü elime aldım . İsimlere bakınca yüzümü ekşittim. Mıchael ile göz göze geldik..

Koşarak restoranttan çıktık. Nefes nefese kalmıştım arabaya yaslanıp gülümsedim.

- Bu çok çılgıncaydı!

-Hiç bilmediğim yemekler ! Sen böyle şeyleri seversin sanmıştım.

Kaşlarımı kaldırıp tabi canımm dermişcesine gülümsedim.

-Simit falan mı alsak?

dedim.

-Migdemi içkiyle doldurmak daha cazip geldi.

dedi ve gülümsedi.

-O zaman bara gidiyoruz

dedim ve gülümseyip arabaya bindim . Baştan çıkartıcı bir bakış attı. Kızlar arasında buna piç bakışı derler . ( mervecaoglann <3 )

Arabaya bindi ve gazı kökledi. Şimdi resmiyet bozulmuştu. Sıkıcı mekanlardan kurtulmuştuk . Mıchael'a bakıştığımızda ikimizinde buradan gitmek istediğimizi fark etmiştik. Siparişi verdikten sonra adam giti ve bizde masadan kalktı. Şimdi siparişi getirdiğinde bizi orada göremeyince tepkisini çok merak ediyordum.

Barlar sokağına girdiğimizde kulaklarım müzik seslerinden çınlamaya başlamıştı. Tam kapının önünde durdurdu. Aşağıya indim ve gelmesini bekledim gelince koluna girip içeri beraber girdik.

Girer girmez yüzümüze flaşlar patlamıştı . Sinirlendim ve yanlarına gittim

-Aptal aptal haberler yaparsanız görevinize son verdirtirim! Mıchael arkadaşım

dedim ve bana aptalca bakan kızı ittirip Mıchaelin elinden tutup çekiştirdim .

-Sevmiyorum ben bunları ya

dedim ve barmene her zamankinden dedim

-Kızı parçalicaktın.

-Ayık olsun o zaman

dedim ve barmene teşşekkür edip kafama diktim ve tekrar uzattım.

-Çok hızlısın.

-Beni geçemezsin dedim ve bir yudum daha aldım.

-Aynısından

dedi barmene ve gülümsedi.

İçkisini aldı . Aynı anda içmeye başladık ben bitirdim ve bardağı masaya koydum . Ağzımdakileri zorla yuttum. Mıchael tezgeha dayanmış kafasını yana yatırmış ağzındakileri zorla yutmaya çalışıyordu (malakus işte)

-Sıradakii

dedim ve gülümsedim. O sırada arkamdan bir ses "Been" dedi ve kadehini kaldırdı

Mc''. .
1 sayfadaki 1 sayfası