Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Charlotte.

2 posters
YazarMesaj
Charlotte Heaven Moreau
Hufflepuff Sınıf Başkanı&4. Sınıf
Charlotte Heaven Moreau

RPG Puanı :
Charlotte. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Charlotte. Right_bar_bleue

Savaş Tarafın : Tarafsız?
Rp Partneri : Henüz, yok. Peme piliz. xD
En Belirgin Özellik : Asalet.
Asa : Almadım.
Ruh Halin : Charlotte. Yaaati6rx4

Charlotte. Empty
MesajKonu: Charlotte.   Charlotte. Icon_minitimeC.tesi Ekim 24, 2009 9:43 am

Karakter Ad-Soyad: Imogen Sweetsy Moon ( Charlotte Heaven Moreau olması için başvuru yaptım. )
Kişisel Özellikler: Zeka, mantık. Onu anlatabilecek en açıklayıcı şey, budur herhalde. Zekidir, mantıklıdır. Kitaplar, onun herşeyidir. Genellikle içine kapanık biri olduğundan, ne hüznünü nede sevincini bir kimseyle paylaşır. Arkadaşı yok değildir, ama karşısındaki kişi ona dostluk teklifi etmeli, ilk önce o Merhaba, demelidir. Utangaç ve sus pus biridir. Fazla konuşanları, sevmez. Ailesinden başka kimseye güvenmez. Onunla arkadaş olmak, kolay değildir. Hemde hiç. Fransa'nın asil, soylu ve zengin ailelerinden birinden gelmektedir. Moreau, soyadıyla gurur duymaktadır, o. Ailesi saygındır. Bir prensese benzemektedir, zaten. Her neyse. Dedik ya, onunla arkadaş olmak kolay değildir. Hüznünü kitaplarıyla paylaşır, yada günlüğüyle. Belkide, köpeği ile. Pek arkadaşı yoktur, ama bir kimseyle dost olursa ona çok değer verir. Her zaman dürüst, adalet meraklısıdır. Adalete önem verir, dürüstlükde önemlidir onun için. Kurnazdır, çok olmasada. O zekasını kurnazlığa çalıştırmayı tercih etmemiştir. Bazen acımasız olabilir, bazen ise canayakın ve yardımsever. Değişkendir, onu anlamak zordur. Elde etmek ise çok zordur. Kimseye kolay kolay güvenmez, söylemiştik. Güvenini kazanmak çocukk oyuncağı değildir. Yalakalık yapmak yerine kendinizi mantığa, zekaya vermelisiniz onun kalbini kazanabilmek için.
RPG Puanın: 100, diğer karakterim Rihanna Isabel Fenty, puanın geçirileceği söylenmişti ama?
Evelyn Sydneé Cole
Kehanet Profesörü-Baş Vampir
Evelyn Sydneé Cole

RPG Puanı :
Charlotte. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Charlotte. Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : DeathEaters
Rp Partneri : My Soul Twin, William..
En Belirgin Özellik : Ölümsüzlük^^
Asa : Asa ? Pek ihtiyaç duymuyorum ve zaten kullanamıyorum..
Ruh Halin : Charlotte. 37978406tk7qx0

Galleon
Galleon: 750
Patronus: Biraz saçma değil mi ?

Charlotte. Empty
MesajKonu: Geri: Charlotte.   Charlotte. Icon_minitimeC.tesi Ekim 24, 2009 4:55 pm

Hufflepuff 4. Sınıf [Ravenclaw'a koyacaktım ama orada yeterli öğrenci var Smile] Ayrıca Eylül, seni tanıdığım için Bina Başkanlığı'nı da veriyorum Smile
https://hogwarts-rpg.forum.st/karakter-karty-lejant-f5/evelyn-t65

Charlotte.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lauther, Charlotte
» Charlotte Lauther
» Charlotte Amy Scott