Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kaçamak

2 posters
YazarMesaj
Rolande Addié
5. Sınıf
Rolande Addié

RPG Puanı :
Kaçamak Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kaçamak Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Chiarore Suo Guardia
Rp Partneri : Forever Sébastien! He is my love angel.
En Belirgin Özellik : Sabırlı kişilik ve oldukça sakar o.O
Asa : 21 Inch,Hipogrif Tüyü, At Kılı
Ruh Halin : Kaçamak 37978406tk7qx0

Galleon
Galleon: 1000
Patronus: Seçilmedi

Kaçamak Empty
MesajKonu: Kaçamak   Kaçamak Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 3:23 pm

Kişiler: Rolande Addié, Sébastien C. Whisper
Zaman: Rolande'in yasak ormanda Sébastien'i bulduktan sonra
Kurgu: İkili ortak salona giderken, tesadüfen ihtiyaç odasının belirmesi.

En son Rolande Addié tarafından Paz Ağus. 23, 2009 3:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Rolande Addié
5. Sınıf
Rolande Addié

RPG Puanı :
Kaçamak Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kaçamak Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Chiarore Suo Guardia
Rp Partneri : Forever Sébastien! He is my love angel.
En Belirgin Özellik : Sabırlı kişilik ve oldukça sakar o.O
Asa : 21 Inch,Hipogrif Tüyü, At Kılı

Galleon
Galleon: 1000

Kaçamak Empty
MesajKonu: Geri: Kaçamak   Kaçamak Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 3:23 pm

Onu yeniden görmek güzeldi. Yaşadığını hissetmek, ellerini tutmak… Bunlar Rolande’in ölmüş olan bir kısmını tekrardan canlandırmaya yetmişti. Hogwarts sınırlarına çoktan giren ikili yedinci kata çıkmıştı. Tam ortak salona gireceklerdi ki, o sırada duvarda beliren kapı ikisini de şaşkına çevirdi. –Ne oluyor?- anlamında bakış atan genç cadı Sébastien’in elinden tutarak içeri girdi. “ İnanmıyorum burası ihtiyaç odası. “ Diye fısıldadı kendi kendine. İhtiyaç odası durup dururken belirmezdi herhalde. Üstelik bu kez içinde bir yatak ve ısıtan şömine vardı. Sébastien’in elini bırakıp oda da turlamaya başlayan genç cadı sadece sırıtıyordu. Ve tabi ki utanmıştı. Bu ne demek oluyordu şimdi? Bu gece beraber mi uyuyacaktı onunla? Bunu hayal ederken sessizce kıkırdadı ve Sébastien’e gizlice baktı. Onun yüzündeki ifadeyi gerçekten merak etmişti. Görünüşe bakılırsa o da fazlasıyla şaşkın görünüyordu. Yanakları pembeleşen Rolande ona doğru yavaşça yaklaştı ve elinden tuttu. Yüzünde belirttiği sıcak gülümsemesi karşısındakinin içini ısıtmaya yetecek gibiydi adeta. Bir şeyler söylemeye çalışıyor, ama bir türlü utangaçlıktan kelimeleri ağzından çıkaramıyordu. Bir yandan elleriyle oynuyor, konuyu dağıtmaya çalışıyordu. Daha sonra dayanamayarak, “ Sanırım, şey yani biz… Of “ Diyerek kekeledi. Bunu söylemek ona çok garip geliyordu nedense? Birlikte uyumak… Bu onun daha önce den hep hayal ettiği bir şeydi. “ Yani biz bu gece beraber mi uyuyacağız? Tanrım bu çok ilginç. “ Diyerek kıkırdadı. Kahverengi gözlerini onun gözlerine dikerek yüzündeki gülümsemeyi hiç eksik etmemişti. İçinde her ne kadar –biri görürse- düşüncesi oluşsa da artık bu *belki* duvarlarını yıkmak istiyordu. Hem zaten uyumaktan başka ne yapabilirlerdi ki? Üstündeki mantoyu yavaşça çıkarttı ve yatağın kenarına koydu. Pijamaları zaten üstündeydi. Çekingen bir tavırla yatağa oturdu ve ortama neşe katmak için ; yatağın üstünde biraz zıpladı. “ Gıcırdıyor. “ Diyerek mırıldandı ve gözlerini Sébastien den kaçırarak gülümsedi.
Sébastien C. Whisper
5. Sınıf
Sébastien C. Whisper

RPG Puanı :
Kaçamak Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Kaçamak Right_bar_bleue

Erkek
Savaş Tarafın : Chiarore Sua Guardia
Rp Partneri : Rolande this is my angel ....! This is not lie this is really
En Belirgin Özellik : Kıskanç
Asa : Ateşin Soğukluğu

Galleon
Galleon: 10

Kaçamak Empty
MesajKonu: Geri: Kaçamak   Kaçamak Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 4:02 pm

Sonunda ortak salona ulaşmıştık burayı ne kadar özlediğim aşikardı o sırada bir gürültü oldu yanımızdaki bir duvar açılmıştı ben ne olduğunu anlamadım o sırada Rolande odanın içinde turlamaya başlamıştı bile etrafa iyice göz gezdirdim burası o meşhur ihtiyaç odasıydı ve birinin ona ihtiyacı olduğunda beliriyordu oda da bir yatak ve şömine vardı evet düşündüğüm olmuştu sıcak rahat bir yatak dilemiştim kendi kendime 3 gündür .Sonra bana doğru yaklaşıp : ‘’ Sanırım, şey yani biz… Of ‘’ diye kekelemişti hala olanlar karşısında şaşkındım : “ Yani biz bu gece beraber mi uyuyacağız? Tanrım bu çok ilginç. “ demişti kıkırdayarak sonra beni orda bırakıp yatağa geçmişti üstünde ki geceliği çıkarınca pijamaları olduğunu gördüm sadece uyumak istiyordum başka bir şey yapmak gibi bir amacım yoktu sonra Rolande yatağın üstünde zıplamaya başlamıştı : ‘’Gıcırdıyor ‘’ dedi bende yavaşça ona yaklaşıp yanına oturdum birden bedenimi bir uyuşukluk sarmıştı sonunda göz göze gelmiştik onu ne kadar özlediğimi unutmuştum sadece onu düşünüyordum ama bunu ona yapamazdım elimi beline sardım ve yatağa boylu boyunca uzandım onun kokusu içime çekmek muhteşem bir şeydi onu hissetmek yavaş yavaş göz kapaklarım uykuya yeniliyordu sessizce başım önüme düştü ve uyumuştum..

Kaçamak
1 sayfadaki 1 sayfası