Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Marc Leal L'angley

5 posters
YazarMesaj
Marc Leal L'angley
Sihir Bakanı
Marc Leal L'angley

RPG Puanı :
Marc Leal L'angley Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Marc Leal L'angley Right_bar_bleue

Savaş Tarafın : Kendi
Rp Partneri : Forever Imogen. She is my lovely.
En Belirgin Özellik : Gizemli
Asa : -
Ruh Halin : Marc Leal L'angley Hmbl7pv6

Galleon
Galleon: 410
Patronus: Seçilmedi

Marc Leal L'angley Empty
MesajKonu: Marc Leal L'angley   Marc Leal L'angley Icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 3:10 pm

Ad Soyad: Marc Leal L'angley
Mezun Olduğu Okul/Bina: Hogwarts-Ravenclaw
Kan Durumu: Safkan
Uyruk: Fransız
Anadil: Fransızca
Ekstra Bildiği Diller: İngilizce, Almanca ve Yunanca
Meslek: Sihir Bakanı
Kişisel Özelliklerim~~

Değişik bir yapım var aslında. Genellikle en çok elirgin olan özelliğim gizeml olmam. Gizemli olmak çoğu zaman bana bir artı kazandırsa da kaybettirdiği çok şeyde oldu malesef. Mesela çocukluk aşkım Veronica'ı. Gizem tutkumdan dolayı onu kaybettim. O artık yok. Aslında duygusal olduğumda söylenebilir. Her şeye ağlayn sulu bir göz değilim yanlış anlamayın sakın. Ama duygulandığım zamanda kendimi tutamam. Romantik bir erkek olmayı severim, çoğu zaman ruh halim böyledir. İşim gereği ciddi görünmeye çalışsmda ciddilik benim özelliklerim arasında yer almaz. Aşka gelince. Aşka inanırım. Bu kelime beni her zaman rahatlatıyor. Tek gecelik ilişkiler bana göre değil. Huzuru seven biriyim. Yaşadığım yer mutlaka sakin ve huzur dolu olmalı. Gürültü hiçte bana göre değil. Çok zeki biriyim. Evet, öğrenciykende boşuna Ravenclaw'a seçilmedim zaten. Çok çalışkandım o zamanlar. Çalışmamda benim hırslı biri olduğumu gösteriyor zaten. Bakanlığa girebilmek içni SBD'lerimi ne kadar yükske tuttuğumu artık siz düşünün. İntikam... Aslında karşımdaki kişiden intikam almayı pek sevmem. Olaylara daha çok objektif yaklaşırım. *Karşımdakini cezalandırmak bana kalmadı* felsefesini uyguluyorum çoğu zaman. Tembellik bana göre değil hemde asla! Ayrıca aileme çok sadık biri olduğum söylenebilir. Tek aileme değil sevdiğim tüm insanlara karşı sadık olurum. Eğlenmeyi ve çeşitli şakaları severim. Disiplin benim için çok önemli olmasa da hayatımda hep bir yeri olmuştur.

Özgeçmişim~~

14 Haziran 1982 yılında Fransa'ın Paris kentinde dünyaya geldim. L'angley ailesinden geldiğim için soyum Fransızlara dayanıyor. Ailecek safkanız ve yllardır bunu koruyoruz. Yedi yaşıma gelene kadar Fransa da yaşadım ailem ile birlikte. Annemin adı Caroline, babamın ki ise Leal idi. Benimde ikinci adımın artık nereden geldiğini biliyorsunuz... Annem Marc ismini çok sevdiği için koymuş; babamda ikinci isim olarak kendi isminin verilmesini istemiş ve orataya Marc Leal L'angley çıkmış. Yani ben. Nerede kalmıştık? Heh yedi yaşıma gelene kadar Frasa da yaşadım. Daha sonra babam vefat edince annem ile birlikte İngiltere'in başkenti Londra'a taşındık. Annem bakanlıkta çalışıyor bana bakmaya çalışıyordu zavallı. On birinci yaşıma bastığımda Hogwarts dan gelen davet mektubu ile tüm hayatım değişti. Artık bir öğrencydim ve yılımın yarısı o okulda geçiyordu. Ravencaw'a seçilmiştim. Annem bu konuda çok mutluydu çünkü kendisi de aynı binadan mezun olmuştu. Bende tıpkı annem gibi zek ve çalışkan bir öğrenciydim. Her şey güzel ilerliyordu. Ben tüm derslerimde olağanüstü alıyor, profesörlerin gözdesi oluyordum. Yapılan SBD'lerde neredeyse en yüksek puanları çıkartıyor yine derecelere giriyordum. On altı yaşıma gelmiştim. Artık altıncı sınıf öğrencisiydim. İşte o zaman dünyam yıkılmıştı. Hogwarts da büyük salonda yemek yiyordum. Haber baykuşum bana mektup getirmişti. O lanet olasıca mektubu açtığım an her şey karadı. Annem öldürülmüştü... O sıralar iyiler ve kötüler arasında çıkan savaşta malesef o da kurban olarak gitmişti. Artık yalnızdım; yapayalnız... Bu durum üzerine Profesör Albus beni gözetimi altına almıştı. Onun çok değer verdiği öğrencilerinden biriydim. Onun koruması altına alınarak mezun oldum ve bakanlıkta çalışmaya başladım. Artık annemin bıraktığı yerden ben devam ediyorum...

İconlar~~

Marc Leal L'angley 18_08_flotsamjunk Marc Leal L'angley Mychar Marc Leal L'angley 65767

Eklenmek İsteyenler;

Karakter Ad-Soyad:
Rpg Yaşı:
Karakterimn Hakkında Düşüncelerin:
İcon[100x100]:

En son Marc Leal L'angley tarafından Ptsi Ağus. 17, 2009 3:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Marc Leal L'angley
Sihir Bakanı
Marc Leal L'angley

RPG Puanı :
Marc Leal L'angley Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Marc Leal L'angley Right_bar_bleue

Galleon

Marc Leal L'angley Empty
MesajKonu: Geri: Marc Leal L'angley   Marc Leal L'angley Icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 3:10 pm

İLİŞKİLER~~

Rihanna Isabell Fenty
Marc Leal L'angley Rihanna-icons-rihanna-6961728-100-100
~~Dünyalar tatlısı bir insan. Onunla çok iyi anlaşıyoruz. Tabi bunda en önemli olan etken bakanlıkta çalışmamız. O eski binada çok sık karşı karşıya geldiğimiz için çabuk kaynaştık. Dostum dyebileceğim belkide tek insan. Bir ara çok yakın olduğumuz için aşk dedikoduları çıksa da, onunla dostluktan öte bir şey asla düşünmedim. Ama hep hayallerimde onun gibi güzel bir kadın var.

Claire Amy Brown
Marc Leal L'angley 69961855
~~İşte kalbimi fetheden kadındı. Ona karşı bambaşka duygular besliyordum. Bu aşk olmalı. Onunla başbaşa geçirdiğim her dakika hayatıma daha da hayat katıyor gibiyd. Onun odasında yaptığımız kaçamağı hiç unutmayacağım. Ama ne yazık ki o artık yok. Neden değer verdiğim herkes ölmek zorunda?

Julian Whisper
Marc Leal L'angley GerryIconByGreyPhoenixxNumberFourMay2
~~Yanlış hatırlamıyorsam o bir ölüm yiyendi. Aslında onunla öğrencilik yıllarımda birkaç kez konuşmuşluğum var. Nede olsa benden birkaç yaş büyük. Ama onunla arkadaşlık mı? Asla bu bana kesinlikle ters.

Valeria Dora Whisper
Marc Leal L'angley Jnp023
~~Güzelliğiyle beni büyülüyordu. Ama ona aşık olmak gibi bir düşüncem hiç bir zaman olmadı. Çok ttalı bir kadın ve işini çok iyi yapıyordu. Bazenleri çabuk kandıılsa da ; onun üzerine yoktu. Onun otoritelerine hayrandım. Ayrıca iş dışında da iyi giden bir arkadaşlığımız vardı. Ama ne yazık ki o daölüm yiyen saldırısının kurbaı olup öldü Artık onun yerine ben bakanım.
Rihanna Isabell Fenty
Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı
Rihanna Isabell Fenty

RPG Puanı :

Kadın
Savaş Tarafın : Aydınlık
Rp Partneri : * Kevin *
En Belirgin Özellik : Çekicilik
Ruh Halin : Marc Leal L'angley Glensuratdw9xw9

Galleon

Marc Leal L'angley Empty
MesajKonu: Geri: Marc Leal L'angley   Marc Leal L'angley Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 4:39 pm

Karakter Ad-Soyad:Rihanna Isabell Fenty
Rpg Yaşı:26
Karakterimn Hakkında Düşüncelerin:Ünlüsüne bayılıyorum,tatlı bir bay.
İcon[100x100]:Lejantımda bulabilirsin.
Ekle beni kuzum. (=
Marc Leal L'angley
Sihir Bakanı
Marc Leal L'angley

RPG Puanı :

Galleon

Marc Leal L'angley Empty
MesajKonu: Geri: Marc Leal L'angley   Marc Leal L'angley Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 5:05 pm

Ekledim kuzum Cool
Valeria Dora Whisper

Valeria Dora Whisper

RPG Puanı :
Marc Leal L'angley Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Marc Leal L'angley Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : New World Order
Rp Partneri : ~Wentworth Lincoln Miller~
En Belirgin Özellik : soğukkanlı
Asa : 22 cm dikenli defne ve anka teleği esnemez
Ruh Halin : Marc Leal L'angley Glensuratdw9xw9

Galleon
Galleon: 460

Marc Leal L'angley Empty
MesajKonu: Geri: Marc Leal L'angley   Marc Leal L'angley Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 5:11 pm

Karakter Ad-Soyad: Valeria Dora Whisper
Rpg Yaşı:24
Karakterimn Hakkında Düşüncelerin:Sevimli ve sempatik bi insan
İcon[100x100]:

Spoiler:
Julian Whisper
Ölüm Yiyen
Julian Whisper

RPG Puanı :
Marc Leal L'angley Left_bar_bleue85 / 10085 / 100Marc Leal L'angley Right_bar_bleue

Erkek
Savaş Tarafın : DarkSide
Rp Partneri : Melanie Whisper (artık whisper oldu :D)
En Belirgin Özellik : her nefis ölümü tadıcıdır...
Asa : Kayın Ağacı
34 cm
Ejderha yürek lifi
hayli esnek ve kullanışlı

Galleon
Galleon: 10
Patronus: Aslan

Marc Leal L'angley Empty
MesajKonu: Geri: Marc Leal L'angley   Marc Leal L'angley Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 8:48 pm

Marc Leal L'angley GerryIconByGreyPhoenixxNumberFourMay2

benide eklersen
Claire Trisha Whisper
Ölü
Claire Trisha Whisper

RPG Puanı :
Marc Leal L'angley Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Marc Leal L'angley Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : darkSide..!
Rp Partneri : Neitham James Dawson ^^
En Belirgin Özellik : öfke
Asa : 'karanLığın nefesi'

Galleon
Galleon: 510
Patronus: 'yarasa'

Marc Leal L'angley Empty
MesajKonu: Geri: Marc Leal L'angley   Marc Leal L'angley Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 9:08 pm

Scooby'm bni ekle amy olarak Cool ama bu ünlümün resim kıtlıı var xD bulduğum tek icon bu Very Happy yapıştır arıza aşkını da bi köşeye Cool

Marc Leal L'angley 69961855
Marc Leal L'angley
Sihir Bakanı
Marc Leal L'angley

RPG Puanı :

Galleon

Marc Leal L'angley Empty
MesajKonu: Geri: Marc Leal L'angley   Marc Leal L'angley Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 5:02 pm

Ekledim hepinizi.

Marc Leal L'angley
1 sayfadaki 1 sayfası