Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Cornelia Caroline Crownia

5 posters
YazarMesaj
4.Sınıf

RPG Puanı :
Cornelia Caroline Crownia Left_bar_bleue97 / 10097 / 100Cornelia Caroline Crownia Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Bende kalsın.
Rp Partneri : Yok isteyen pm atabilir.
En Belirgin Özellik : Meraklılık.
Asa : yok.
Ruh Halin : Cornelia Caroline Crownia Glensuratdw9xw9

Cornelia Caroline Crownia Empty
MesajKonu: Cornelia Caroline Crownia   Cornelia Caroline Crownia Icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 4:51 pm

Ad-Soyad: Cornelia Caroline Crownia
Aile: Crownia Ailesi
Uyruk: Fransız.
Konuştuğu Diller: Fransızca[ana dil] İnglizce ve Almanca.
Kan durumu:Safkan.

Cornelia Caroline Crownia F_13ef6mf9f4m_0425767 Cornelia Caroline Crownia F_13ef6mf9f5m_a337336
Doğum-
Mugglelarla dolu bir Fransa şehri düşünün. Herkes büyü nedir bilmiyor. Kimse ölümyiyenleri tanımıyor. Ve daha kimbilir daha ne çok şeyi bilmiyorlar. Annem böyle bir yeri seçmiş doğumum için. Fransa... Ah o güzel manzaraları. Annem bunlara yenil düşmüş işte. Beni orada doğurmaya hamileliğinin ilk gününden karar vermiş. Babam ne kadar hayır desede ısrar edip oraya taşınmayı başarmış.
Hafif rüzgar var dışarıda. Oturduğumuz villanın ikinci katındaki son odada uyuyor annem. Babam ise çoktan kalkmış , hazırlanmış annemi kaldırıyor. Öperek yada dürterek değil.O güneşi seçiyor. Yavaş yavaş pemden beyaza çalan perdeleri kaldıryor. Annem gözlerini hafif açabiliyor anca. üneş görmesini engelliyor haliyle. Hemen kalkıyor. Üsütünü giyip babamın dudağına bir öpücük konduruyor. " Günaydın hayatım. ".
Bu sözü söylemesiyle karnının feci bir şekilde ağrımaya başlaması bir oluyor. Yere yığılıyor. Bu acıya dayanamıyor ve bayılıyor. Babaö telaşla ne yapacağını bilemden üstüne yanlışlıkla anneim hırkasını alıyor ve evden çıkıyorlar. Annem beni sağlıklı bir şekilde doğuruyor. Ya kendisi? Ah evet o da iyi. Sadece dinlenmesi gerekiyor. Ben ise erken doğduğumdan solunum sorunları yaşıyorum. Şifacılara götürmüş olasalar bile solunum hastalığım engellenemiyor. Annem uyandıktan sonra benim hep solunum sorunu çekeceğim güzel bir dille ve tabii açıklanarak anlatılıyor. Annem ne kadar üzülürse üzülsün şifacılar sadece ilaçlarla yaşayacaktır diyor. Ve ilacı anneme gösteriyorlar. Ne yazıkkı hastalıklı bir çocuğu var. Keşke olmasaydı diyor bunu öğrenen her akrabamız ama oldu işte. Hastalıklıyım ben.

Cornelia Caroline Crownia F_13ef6mf9f8m_c6b24cc Cornelia Caroline Crownia F_13ef6mf9f7m_d532b47
Çocukluk-
" Kanıyor! " evet küçüklüğümde en küçük yarama böyle karşılık verirmişim. Bu yaram ise sadece iki santimlik bir çizikmiş. Annem sürekli buna alışkın olduğundan bunu hemen öperek geçiriyor ve orayı küçük bir bezle sarıyormuş. Ben bir hafta öyle dolaşıyor sonra sıkılıp çıkarıyormuşum. Evdeki küçük şeyleri yutmaya yada çiğnemeye çalışır, kitaplığımızı sürekli üstüme düşürürmüşüm. Bu yaramazlığım yüzümden bir kere kolumu kırmışım. Hastalıklı halim hala devam ediyormuş. Ben ise artık büyümüş bir çocuk olarak her şeyi sorguluyorumuşum. Annemler bunun sadece hastalanmamam için yapılan bir önlem olduğunu söyleyip geçiştiriyormuş. Unuttuğumda ise suratımda belli yerlerde kızarıklıklar oluşuyor ve nefes almakta güçlük çekiyormuşum. Annem bu zamanlarda bana," Sadece bu ilacı içmeyi unutmuşsun. Önlemimizi almazsak hastalanırız. Birdaha unutmayalım tamam mı? " dermiş. Hemde her defasında. Ben artık ezberlemişim bunu. Anneme fırsat kalmadan ben söylermişim. Annem bana gülermiş. Yavaş yavaş büyüyormuşum. Yada annemlere göre hızlı hızlı. On bir yaşıma gelince annemlerin bir açıklaması olacağını biliyordum. Bu nedenle sürekli süt içiyormuşum. Annemler ise sadece büyüdüğüm için seviniyorlarmış. Sadece hayatta olduğum için.

Cornelia Caroline Crownia F_13ef6mf9f9m_0cb723d Cornelia Caroline Crownia F_13ef6mf9fam_dd19788

Hogwarts-
Anında Hufflepuff saçilmiştim. Nedenini asla anlayamadım. Çünkü herzaman iyi yalan söylemişimdir. Bu binanın özelliklerini taşımadığımı düşünmüşümdür hep ama bunu da zamanla unuttum. Her zaman başarılı oldum bu okulda. Arkadaşlıklarımda hep iyiydi. Hala da devam etmekte olan bu okulun bazen hiç bitmeyeceğini düşünmüştüm. Ama bence sorun değil. Sevdiğim yada diğer yuvam diyer nitelediğim bir yer burası. İkinci yuva...

Aile:
Anne:
Daisy Crownia-Hayatta.

Baba: Daniel Crownia- Hayatta.

Kardeş:not: isteyen buraya yazsın arıyorum. ikiz de olabilir.

icon:
Spoiler:
4.Sınıf

RPG Puanı :
Cornelia Caroline Crownia Left_bar_bleue97 / 10097 / 100Cornelia Caroline Crownia Right_bar_bleue

Kadın

MesajKonu: Geri: Cornelia Caroline Crownia   Cornelia Caroline Crownia Icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 4:51 pm

Lejant:

Cornelia Caroline Crownia AmyleeprincessCornelia Caroline Crownia Msntramylee126
Krystal Renesmee LeDarc
Sevdiğim bir kız. Bina farkımımızın olmaması da harika. Beni bazen savunuyor. İşte bu çok hoşuma gidiyor. Onun tarafından sevilmek çok güzel. Umarım hep arkadaşım olarak kalır.

Eklenmek için
AD-SOYAD:
Kurgu
İcon[en az iki]

En son Cornelia Caroline Crownia tarafından Perş. Ağus. 13, 2009 5:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
4.Sınıf

RPG Puanı :

Kadın

MesajKonu: Geri: Cornelia Caroline Crownia   Cornelia Caroline Crownia Icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 4:52 pm

İlişkiler.
Samantha Allison Night
Üç Süpürge Sahibi
Samantha Allison Night

RPG Puanı :
Cornelia Caroline Crownia Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Cornelia Caroline Crownia Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : DeathEaters !
Rp Partneri : Cédric Is My Soul <3
En Belirgin Özellik : _İnatçı_
Asa : ~~Gizemli Ürperti~~
Ruh Halin : Cornelia Caroline Crownia Cheesyol1ye8

Galleon
Galleon: 510
Patronus: Sibirya Kurdu :P

MesajKonu: Geri: Cornelia Caroline Crownia   Cornelia Caroline Crownia Icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 5:16 pm

Krystal Renesmee LeDarc
Arada beraber takılıp sohbet ediyorduk ya, senin kurgun =)
İcon imzada var =)
4.Sınıf

RPG Puanı :

Kadın

MesajKonu: Geri: Cornelia Caroline Crownia   Cornelia Caroline Crownia Icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 5:19 pm

Ekledim canım.
Ella Hilary Bagterlayer
Gryffindor Sınıf Başkanı&4. Sınıf
Ella Hilary Bagterlayer

RPG Puanı :
Cornelia Caroline Crownia Left_bar_bleue66 / 10066 / 100Cornelia Caroline Crownia Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Tarafsız
Rp Partneri : ~~ Edwyn Jeremy Marseille ~~ * I love him *
En Belirgin Özellik : Yüzündeki gülümseme
Asa : Asma ağacı , ejderha kalbinin en güçlü duyguları
Ruh Halin : Cornelia Caroline Crownia Yaaati6rx4

Galleon
Galleon: 10
Patronus: Seçilmedi

MesajKonu: Geri: Cornelia Caroline Crownia   Cornelia Caroline Crownia Icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 6:42 pm

Benide ekleyeblirsin bir yere.İcon imzamda,lejantımdanda bulabilirsin. (=
Rosemarie Hathaway
4.Sınıf
Rosemarie Hathaway

RPG Puanı :
Cornelia Caroline Crownia Left_bar_bleue78 / 10078 / 100Cornelia Caroline Crownia Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Dark!
En Belirgin Özellik : Masum xD
Asa : İlk Güç
Ruh Halin : Cornelia Caroline Crownia Hnkav0uw3

Galleon
Patronus: Seçilmedi

MesajKonu: Geri: Cornelia Caroline Crownia   Cornelia Caroline Crownia Icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 6:54 pm

Rosemarie Hathaway

Cornelia Caroline Crownia Pada-something4-43Cornelia Caroline Crownia Pada-something4-44

Cornelia ezik bir hufflepuff'ın bütün özelliklerini taşıyor. Onu tanıyor olmak bile benim için aşağılayıcı bir durum. Evet onunla trende tanıştık. Birinci sınıfken aynı binada olabiliriz diye tanışmıştım onunla. Gerçi o zamandan anlamam gerekirdi ezik biri olduğunu. Her neyse seçmen şapka binasını belirlediğinde aptal bir sevinçle bana doğru baktı. Ama ben umursamadan yeni bina arkadaşlarımla ilgilendim. İşte buradan tanışıyoruz onunla.

Razz salladım bişeyler canım uygun bir yere eklersin Razz
Thalia Gérin LeDarc
Ölü
Thalia Gérin LeDarc

RPG Puanı :
Cornelia Caroline Crownia Left_bar_bleue75 / 10075 / 100Cornelia Caroline Crownia Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : -
Rp Partneri : -
En Belirgin Özellik : -
Asa : -
Ruh Halin : Cornelia Caroline Crownia Hmbl7pv6

Galleon
Patronus: Unicorn

MesajKonu: Geri: Cornelia Caroline Crownia   Cornelia Caroline Crownia Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 1:51 am

Cornelia Caroline Crownia Th_Demi-3-demi-lovato-7330659-100-100Cornelia Caroline Crownia Th_Demi-3-demi-lovato-7330651-100-100

Thalia Gérin LeDarc

Thalia Cornelia ile arada bir sohbet eder. Aynı binadalar.
https://hogwarts-rpg.forum.st/karakter-kart-lejant-f5/thalia-grin

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cornelia Caroline Crownia
» Cornelia Caroline Crownia