Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yakışıklı olmasadamda idare edin artık gözlük bazı yerlerde karizmayı bozuyo :PXd

+4
Claire Trisha Whisper
Wentworth D. Whisper
Rolande Addié
Sébastien C. Whisper
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Wentworth D. Whisper
KSKS Profesörü-Slytherin Bina Sorumlusu
Wentworth D. Whisper

RPG Puanı :
Yakışıklı olmasadamda idare edin artık gözlük bazı yerlerde karizmayı bozuyo :PXd - Sayfa 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Yakışıklı olmasadamda idare edin artık gözlük bazı yerlerde karizmayı bozuyo :PXd - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Erkek
Savaş Tarafın : New World Order
Rp Partneri : ♥~Geonna Romia Bianca~♥
En Belirgin Özellik : Metamorphmagus, Zihnefendar ve Acımasız olduğu bariz
Asa : Gölge Karmaşası Karaağaç'dan yapılma. Özünde Ejderha Tüyü vardır. 22 cm. Esnektir. Saldırı Büyülerinde Başarılıdır. En iyi büyüsü: Carpe Portus
Sahibi istemeden Başkasına çalışmaz. Deneyene Avada Kedavra yapar
Ruh Halin : Yakışıklı olmasadamda idare edin artık gözlük bazı yerlerde karizmayı bozuyo :PXd - Sayfa 2 Hmbl7pv6

Galleon
Galleon: 360
Patronus: Çift Başlı Kartal

Yakışıklı olmasadamda idare edin artık gözlük bazı yerlerde karizmayı bozuyo :PXd - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Yakışıklı olmasadamda idare edin artık gözlük bazı yerlerde karizmayı bozuyo :PXd   Yakışıklı olmasadamda idare edin artık gözlük bazı yerlerde karizmayı bozuyo :PXd - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 4:19 am

hiro nakamura ^^ diyorsun merve Neutral bir nevi haklısın Smile

lanet olsun ilk heves edip rpci olcam ben dediğim zamanlar geldi aklıma

ilk nick No62 tabi rp ne bilmiyorum hayatımda 1-2 rp oyunları oynamışlığım var ama web browserde ilk ^^ geonna kızdı o ne lan diye Takezo Kensei yapmıştım... Dedi bunda var bir şeylik uğraşılmaz çeneside bol gibi sustu... ^^ Sonra rpyi söktük büyüdük Very Happy düzelttik herşeyi ^^ mesajın altında WWW yazacak oraya mouseyi götürün Takezo Kensei yazar ^^ avatar felan animeydi neydi o günler peh peh peh Smile özledim acemiliği ^^ 1 aylık zamanda insanlar neler kavrıyor... Amen ^^
http://hcbo.roleplaylife.net

Yakışıklı olmasadamda idare edin artık gözlük bazı yerlerde karizmayı bozuyo :PXd
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-