Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tanışma faslı ..

4 posters
YazarMesaj
Ella Hilary Bagterlayer
Gryffindor Sınıf Başkanı&4. Sınıf
Ella Hilary Bagterlayer

RPG Puanı :
Tanışma faslı .. Left_bar_bleue66 / 10066 / 100Tanışma faslı .. Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Tarafsız
Rp Partneri : ~~ Edwyn Jeremy Marseille ~~ * I love him *
En Belirgin Özellik : Yüzündeki gülümseme
Asa : Asma ağacı , ejderha kalbinin en güçlü duyguları
Ruh Halin : Tanışma faslı .. Yaaati6rx4

Galleon
Galleon: 10
Patronus: Seçilmedi

Tanışma faslı .. Empty
MesajKonu: Tanışma faslı ..   Tanışma faslı .. Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 9:27 pm

Hill Hogwarts'a geldiğinden beri hiç arkadaş edinememişti.Tüm mekanları gezmişti belkide ama kendisine uygun birini bulduğu söylenemezdi.Sonunda gezmediği,girmediği bir yer olduğunu farketti.Evet Büyük Salon'du orası.Hızlı adımlarla Büyük Salon'a girdi ve şöyle mırıldandı;''Adı gibi büyükmüş gerçektende.''Bunu söylerken yüzüne bir gülümseme yayıldığının farkında bile değildi.Büyük salonda kimsenin olmadığını görsede,sanki biri varmışta rahatsız olacakmış gibi yavaş yavaş oturdu yerine.Tekrar etrafa göz gezdirdi.Hogwarts'a geldiğinde anlayabilmişti ne kadar dost canlısı birisi olduğunu.Ama gerçekten bir arkadaşın olmayınca olmuyordu.Sorunlarını paylaşabileceğin,dertlerine derman olacak kişiydi arkadaş ve bir arkadaşın olmazsa,hayat zindan olurdu insana.Tabii Hill böyle düşünüyordu,başkalarını bilmezdi.Sonrada aklında başka düşünceler belirdi.Belkide Hogwarts'daki herkes kendisi gibi düşünmüyordu.Çok kötü kimselerdi,arkadaşın saçma bir şey olduğunu düşünüyorlardı.Ama sonra kafasını topladı Hill çünkü böyle bir şey olamazdı.Tabii belki Slyhterin'liler arkadaşlık,dostluk hakkında olumsuz yönde şeyler söylüyorlardı fakat Hill zaten Slyhterin'lilerle konuşacağınıda sanmıyordu.Çünkü Slyhterin'lilerin ne kadar soğuk kişiler olduğunu duymuştu.Herkes gibi oda biliyordu Slyhterin'lilerin ruh yapısını.''Aman,banane Slyhterin'lilerden.Ben onlar gibi olmadığıma şükretmeliyim bence.''dedi ve gülümsedi.Sonra yine birisi gelmiş mi diye bakındı etrafa.Belkide tüm bu düşünceleri zaman geçsin,yeni kişiler gelsin diyeydi.O sırada bir ses duydu.Sanki birisi ellerini çırpıyordu.O sırada sesin kendisine çok yakın olduğunu anladı.Kendi ellerine baktığında sesin kendi ellerinden geldiğini anladı.Sıkıntıdan ellerini çırpıyordu işte.Zaten Hill her zaman böyle yapardı.Sıkıldığı zamanlar ellerini çırpar,yada başka bir şey yapar,fakat farkında bile olamazdı bunun.Kendine gelincede bir ses duyardı.Bu bir el çırpması diye düşünür,ellerine baktığındada sesin kendisinden geldiğini anlardı..Hatta bu huyu yüzünden kendinin bir şapşal olduğunu düşünürdü.Ama,o şapşal değil Hilary'di.Dostcanlısı Hilary..
Thalia Gérin LeDarc
Ölü
Thalia Gérin LeDarc

RPG Puanı :
Tanışma faslı .. Left_bar_bleue75 / 10075 / 100Tanışma faslı .. Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : -
Rp Partneri : -
En Belirgin Özellik : -
Asa : -
Ruh Halin : Tanışma faslı .. Hmbl7pv6

Galleon
Patronus: Unicorn

Tanışma faslı .. Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma faslı ..   Tanışma faslı .. Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 9:55 pm

Thalia öğle yemeği için Büyük Salon' a gelmişti. Etrafına bakınınca yalnız oturan bir kız gördü. Öğle yemeğinde kimin hangi masada oturduğuna dikkat edilmezdi. Gidip kızın yanına gitti. Bu kızın güzel gözleri ve kahverengi saçları vardı. Merhaba. Ben Thalia. Beklediğin bir yoksa yanına oturabilir miyim? dedi. Kız başını salladı. Thalia da onun yanına geçti. Adın ne? Bu okulda yeni misin? diye sordu. Kızı kendi sınıflarından hatırlayamıyordu. Daha büyük olmalıydı.

Etrafına bakındı tanıdığı kimse henüz gelmemişti. Zaten gelselerde onu bulamazlardı. Thalia başka bir binanın masasına oturmuştu. Suskun biri, diye düşündü Thalia. Profesörler masasına baktığında Müdire Bianca' yı gördü. Bir kaç kişi yanında ise Axél vardı. Helga Hufflepuff' ı dinlemiş üzerine bir büyücüye yakışır şeyler giymişti. Thalia gülümsedi. Tüm profesör kendilerini konuşmaya ve yemeklerine vermişlerdi. Yanındaki kız ona ismini söylediğinde Thalia ona baktı. Gözlerinin ne kadar güzel olduğunu gören Thalia Harika gözlerin var. dedi gülümseyerek. Önündeki meyve suyundan bir yudum içti. Sonra tekrar Ella' ya baktı ve sorduğu tonlarca sorunun cevaplarını almak için bekledi.

Spoiler:

En son Thalia Gérin LeDarc tarafından Ptsi Ağus. 03, 2009 10:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://hogwarts-rpg.forum.st/karakter-kart-lejant-f5/thalia-grin
Luna Nyks LeDarc
Gryffindor Sınıf Başkanı&2. Sınıf
Luna Nyks LeDarc

RPG Puanı :
Tanışma faslı .. Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Tanışma faslı .. Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Şu an Aydınlık...
Rp Partneri : Yok
En Belirgin Özellik : ~~Gizemli~~
Asa : Söğüt ağacı,veela saçı,22 santim ve esnemez
Ruh Halin : Tanışma faslı .. Cheesyol1ye8

Galleon
Patronus: Aslan

Tanışma faslı .. Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma faslı ..   Tanışma faslı .. Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 10:01 pm

Arkadaşlık... Bu kavram Adela'ya çoğu zaman yabancı gelmişti; çünkü hayatı boyunca doğru dürüst inanabileceği bir dostu olmamıştı, umarım Hogwrts'ta bir arkadaş bulurum diye umuyordu; ancak bu işte biraz acemiydi. Hiç arkadaş bulamamıştı kendine, sadece derslere girip çıkan, çalışkan bir öğrenciydi... Bir arkadaş bulma umuduyla geziniyordu hep.Kendini Hogwarts'ta biraz yalnız hisseden Adela yalnızlığını biraz da olsa kendine unutturacak bir şey arıyordu kendine. Ne olursa olsun. Kütüphaneden aldığı Karanlık Nesneler ve Korunma Yolları kitabını merakla sayfalarını karıştırırken kafasını kaldırdı ve birsürü öğrenci olduğunu farketti biraz atıştırmak için gelmişti ama yine de birkaç kişiyle tanışmanın bir zararı olmazdı hani değil mi? Yanında gördüğü sarışın ve kahverengi gözlü kızın yanına gidip konuşsam mı acaba diye düşünüyordu aslınd; ama kız ondan büyük gözüküyordu ya onu yanından kovarsa ne yapacaktı? Bir Slyterinli'yse onla hiç uğraşmak istemiyordu... Kitabını düşürmüş gibi yaptı ve Gryffindor armasını görünce kızın üzerinde sevindi aslında. Kafasını kaldırırken masaya çarpmasa daha güzel olacaktı aslında. "Ah kafam!" diye inledi Adela. Yanındaki kız da sesin sahibine bakmak için kafasını kaldırmıştı ve o yumuşak sesiyle Adela'ya " İyi misin? " diye sordu. Adela gülümseyerek yanıt verdi; ama merakı yüzünden başına gelmeyen kalmamıştı zaten. Bir an cesaret alıp " Merhaba, benim adım Adela. Ya senin? Kız cevabını söylerken, başı çatlıyordu adeta Adela'nın...
Ella Hilary Bagterlayer
Ella Hilary Bagterlayer

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Tanışma faslı .. Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma faslı ..   Tanışma faslı .. Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 10:09 pm

Adın ne? Bu okulda yeni misin?Hill'in yanına bir kız oturmuştu.Kendine onun sesiyle gelmişti.Hoş bir sesi var,diye geçirmişti içinden.Ve kız Hill'e bir soru sormuştu adını ve bu okulda yeni olup olmadığını öğrenmek istemişti kız.Hill bir arkadaş edinmenin sevinciyle cevap verdi.''Adım Ella Hilary.Aslında genellikle Hill derler.Okula yeni geldim evet,Gryffindor 4.sınıf öğrencisiyim.Ya sen?''Bu arada kızın başka bir şey daha dediğini duydu Hill.''Harika gözlerin var.''Hill nedense sevinmişti bu iltifata.Gözlerinin güzel olduğunu söyleyen ilk kişiyle konuşuyordu Hill.Cevap vermeliyim bu güzel söze diye düşündü ve cevap verdi yüzünde her zamanki gibi bir gülücük ile..''Çok teşekkür ederim.Bana gözlerimin güzel olduğunu söyleyen ilk kişi sanırsam sensin.''
Yanındaki kızın cevabını beklerken iyi bir arkadaş daha edinmişti.Kızın adı Adela idi.Merhaba, benim adım Adela. Ya senin?Kız kendisinden küçüktü.Ama Gryffindor'a gidiyordu.Gülümseyerek yanıt verdi Hill kıza.''Merhaba tatlım.Benim adımda Hilary.Ama Hill desen daha iyi olur.''Hll birden kendini genç kızmış gibi hissetti.Ama zaten 14 yaşındaydı o artık.Yakındada onbeş olacaktı ve tam bir genç kız olacaktı.Belkide okulda çok başarılı olduğundan herkes ona sorular soracaktı.Hatta aralarında Adela ve Thalia bile olabilirdi.Bu tatlı bir düştü aslında.Bu düşünceleri zaman geçsin diye düşünüyordu.Bir nevi,yanındaki iki kızın cevaplarını bekliyordu.Uzun süre cevap vermediklerini anlayıncada galiba benden hoşlanmadılar diye düşünmüştü.Ama olsun,hiç farketmez..
Thalia Gérin LeDarc
Ölü
Thalia Gérin LeDarc

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Tanışma faslı .. Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma faslı ..   Tanışma faslı .. Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 10:17 pm

Adım Ella Hilary.Aslında genellikle Hill derler.Okula yeni geldim evet,Gryffindor 4.sınıf öğrencisiyim.Ya sen? demişti Hill. Hufflepuff öğrencisiyim ve ikinci sınıfım. Okula hoşgeldin öyleyse. dedi. Sonrasında ekledi Harika gözlerin var. Hill gülümsedi ve Çok teşekkür ederim.Bana gözlerimin güzel olduğunu söyleyen ilk kişi sanırsam sensin. dedi. Eminim başkaları da söylemiştir ama içlerinden. dedi. Gülümsedi.

O sırada 'tak' diye bir ses geldi. Birisi Ah kafam! diye inledi. Bu kuzeni Adela' ydı. Merhaba, benim adım Adela. Ya senin? diye sordu Hill' e. Merhaba tatlım.Benim adımda Hilary.Ama Hill desen daha iyi olur. dedi Hill. Thalia Adela' nın onu görmemesine bozulmuştu ama bir şey söylemedi.Merhaba Adela iyi misin? Başın çok acıdı mı? İstersen bir şifacıya görün. demişti. Bunu sevecen bir sesle söyledi. Adela başını ovuşturken Thalia Hill' e gülümsedi. Adela ve ben kuzeniz. diye açıkladı. Okul açıldığından beri Adela' yı görmemişti. Ya da görmüşte fark etmemişti. Adela gelip kızların yanına oturdu. Thalia Hufflepuff' ın masasına baktı sadece tanıdığı bir kaç kişi gelmişti.
Luna Nyks LeDarc
Luna Nyks LeDarc

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Tanışma faslı .. Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma faslı ..   Tanışma faslı .. Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 10:32 pm

''Merhaba tatlım.Benim adımda Hilary.Ama Hill desen daha iyi olur.'' Hmm... Demek kızın adı Hilary'ydi, güzel isim diye düşündü Adela. Bu arada Adela'nın kuzeni olan Thalia geldi onların yanına. "Ah Thalia, cancağızım nasılsın? Okul başladığından beri görüşemiyoruz malesef.Thalia'nın cüppesindeki Sınıf Başkanı rozetini gördü birden Adela, gözleri parladı.Hmm... Hufflepuff'ın Sınıf Başkanı'sın ha, rozet güzeel,tebrikler." dedi ve ortam sessizliğe büründü.Ortamda garip bir sessizlik olunca Adela bir konu açma isteği duydu kendinde. Ne desem diye düşündü... Birden kafasının üstünde bir ampul parladı sanki. Dedikodu... Kızlar dedikodu yapmaktan hoşlanırlardı, Adela da öyle; ama aşırıya kaçmayacak şekilde. Azcık dedikodudan ne çıkardı değil mi? " Kızlar, şu Slyterinler çok soğuk değiller mi ve kabalar ayrıca. Hepsi için öyle demek istemiyorum ama şu ana kadar gördüğüm tüm Slyterinler diğer sınıflara gıcık kapmış olan insanlar değil mi?" Kızlar da sanki sessizliğin bozulmasına sevinmiş gibi silkindiler ve düşünmeye başladılar... O arada üç kızın tatlı sohbetinin güzelliğine dayanamayan bir kız, üçüne pis pis bakışlar atıp gitti. Adela "Kim bu ya? Şu geçen kızı tanıyor musunuz diye sordu. Kendi kendine "cık cık cık cık" diyerek ayıpladı, o kızı. Adela kızların cevabını beklerken tadına bayıldığı balkabağı suyunu yudumluyordu...
Ella Hilary Bagterlayer
Ella Hilary Bagterlayer

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Tanışma faslı .. Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma faslı ..   Tanışma faslı .. Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 10:39 pm

''Hufflepuff öğrencisiyim ve ikinci sınıfım. Okula hoşgeldin öyleyse.''Bunu Thalia söylemişti.Demek ki bir Hufflepuff öğrencisiydi Thalia.Ama yinede Thalia ile çok iyi anlaşacaklarını düşünüyordu Hill.Bunuda dile getirmek istemişti.''Ayrı sınıflardan olsakta çok iyi anlaşacağımızı sanıyorum.Slyhterin hariç her sınıfla anlaşabilirim''dedi Hill.O sırada arkadaşı Adela'nın kafasını çarptığını farketmişti.''Adela,kusura bakma yeni farkettimde.İyi misin?''Bu sırada Thalia'nın sesi duyuldu.Sevecen bir sesle ''Merhaba Adela iyi misin?Başın çok acıdı mı?İstersen bir şifacıya görün.diyordu Thalia Adela'ya.Demek tanışıyorlarmış diye düşündü Hill ve cevap arayan gözlerle Thalia'ya baktı.Thalia ilk önce Hill'e gülümsedi ve söz aldı.''Adela ve ben kuzeniz.Hill'de Thalia'ya cevap verdi.Hill bir kuzeninin olmasını çok isterdi.Fakat ne yazık ki yoktu.Ne söyleyeceğini düşünüyordu çünkü böylelikle arkadaşlıkları dahada artacaktı.İyice samimi olacaklardı.Kısık bir sesle ''Ne güzel.''dedi.''Benim bir kuzenim yok,aslında olmasını çok isterdim.Ayrıca eğer Gryffindor'lu bir kuzenin varsa,Gryffindor'lu bir arkadaşında olabilir,değil mi?''Bunu söylerken gülümsemişti Hill.Nedense Adela ve Thalia'ya şirin gözükmek istiyordu.Sonra kararını değiştirdi.Zaten şirin olduğunu düşünüyordu.Hem şirin olmak gülmekse,Hill'in normal halinde bile bir gülümseme bulunabilirdi.O sırada Adela ona bir soru sormuştu.Kızlar, şu Slyterinler çok soğuk değiller mi ve kabalar ayrıca. Hepsi için öyle demek istemiyorum ama şu ana kadar gördüğüm tüm Slyterinler diğer sınıflara gıcık kapmış olan insanlar değil mi?Belli ki Adela biraz dedikodu yapma ihtiyacı duymuştu kendisinde.Ama Hill'de azda olsa dedikodudan hoşlanırdı.''Evet,çok soğuk insanlar.Niye böyle davranırlar anlamıyorum.Hayatın,yaşamın ne demek olduklarından haberleri bile yok bence.''dedi Hill ve Adela'ya göz kırpıp gülümsedi.O sırada yanlarından geçen kibirli bir kız onlara kötü bir bakış fırlatmıştı.''Kim bu ya?Şu geçen kızı tanıyor musunuz?''Yine Adela ve yine bir soru.Cevap verme sorumluluğu hissetti birden bire Hill.''Tanımıyorum.Tanımakta istemem zaten.''dedi ve gülümseyerek meyve kokteylinden bir yudum aldı..
Thalia Gérin LeDarc
Ölü
Thalia Gérin LeDarc

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Tanışma faslı .. Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma faslı ..   Tanışma faslı .. Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 10:41 pm

Adela Ah Thalia, cancağızım nasılsın? Okul başladığından beri görüşemiyoruz malesef. dedi. Gözleri Thalia' nın cübbesindeki rozete kaydı Hmm... Hufflepuff'ın Sınıf Başkanı'sın ha, rozet güzeel,tebrikler. dedi. Ortamda bir sessizlik yaşandı. Kızlar, şu Slyterinler çok soğuk değiller mi ve kabalar ayrıca. Hepsi için öyle demek istemiyorum ama şu ana kadar gördüğüm tüm Slyterinler diğer sınıflara gıcık kapmış olan insanlar değil mi? dediğinde Thalia sinirlendi. Gözleri sinirden parlıyordu ama sesini kontrol ederek Yapma Adela. Onlara bulaşmassan onlar da sana bulaşmazlar. dedi. Ve bu onların kanında var. Senin cesurluğun gibi. dedi. O arada üç kızın tatlı sohbetinin güzelliğine dayanamayan bir kız, üçüne pis pis bakışlar atıp gitti. Kim bu ya? Şu geçen kızı tanıyor musunuz diye sordu Adela. Sonra onaylamarak homurdandı.Evet,çok soğuk insanlar.Niye böyle davranırlar anlamıyorum.Hayatın,yaşamın ne demek olduklarından haberleri bile yok bence. dedi Hill. Bilmiyorum yüzünü göremedim. dedi.

Thalia Hill' in sessiz kaldığını hisseti. Buraya hangi okuldan geldin Hill? diye sordu. İlk üç yılını başka bir okulda okumuş olmalıydı. Belki de Fransa' daki sihir akademisinden gelmiştir, diye düşündü. Hill sonra ekledi Tanımıyorum.Tanımakta istemem zaten.''dedi ve gülümseyerek meyve kokteylinden bir yudum aldı..
Ella Hilary Bagterlayer
Ella Hilary Bagterlayer

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Tanışma faslı .. Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma faslı ..   Tanışma faslı .. Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 11:03 pm

''Buraya hangi okuldan geldin Hill?''Thalia bunu öğrenmek istemişti.Hill cevap verdi.''Sanırsam Fransa'daki sihir akademisinden geldiğimi düşünüyorsun.Evet,öyle.''dedi Hill ve meyve kokteylinden bir yudum daha aldı.Çok güzel bir meyve kokteyliydi bu.Kızlardan utanmasa dört bardak dahha içebilirdi.Aslında insan arkadaşlarından utanmazdı fakat henüz yeni arkadaş olmuşlardı.Biraz düşündükten sonra yşne Thalia'ya döndü.''Sen birinci sınıftan beri Hogwarts'da mısın?''Nedense bunu çok merak etmişti Hill.Hem Thalia kendisine sorduğunda göre,onunda Thalia'ya sorması gayet normal olurdu.Thalia'dan cevap beklerken gözü Adela'ya kaydı.Adela nedense dalmıştı ve sanki birşeyler düşünüyordu.Herhalde tüm sohbet boyunca böyle duramaz diye geçirdi içinden ve Adela'ya dönerek ''Adela.''dedi.''Sanırım dalmıştın.Bi konu açmak istemiştim ama sanırım korkuttum seni.Özür dilerim.''Gerçektende Adela korkmuşa benziyordu.Demek ki çok dalmıştı.Ama Hill Adela'yı korkutmak istememişti.Bu durumdan sonra yüzünü mahçup bir ifade kaplayıverdi Hill'in.Defalarca çok üzüldüğünü söylemek isterdi fakat buda biraz saçma olurdu.Hill'de böyle birisiydi işte.Bilmeden de olsa birisinin canını sıkacak bir şey yaparsa,içinden defalarca özür dilemek gelir,fakat bunun gayet saçma olacağını düşündüğündende söylemezdi.Zaten defalarca özür dilemek gerçekten saçma olurdu.Tabiata aykırı diye geçirdi içinden Hill.Saçma sapan bir sebep yüzünden hoşuna gidiyordu bu cümlecik.Sonra kendine geldi ve kızlardan yanıtlarını beklemeye koyuldu.Ama saate baktığında gitmesi gerektiğini gördü,esnedi ve kısık bir sesle kızlara döndü.'Sanırım yatmam gerekecek.Çok özür dilerim,yarın birbirimizi görürsek tekrar
konuşuruz,hoşçakalın.''

[i]Rp out:Çıkmam gerek,anneannem yat diye bağırıyo.İsterseniz devam edin..
Luna Nyks LeDarc
Luna Nyks LeDarc

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Tanışma faslı .. Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma faslı ..   Tanışma faslı .. Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 11:17 pm

" Merak etme Thalia, bulaşmam zaten. Ders aldım." diyerek gülümsedi. Adela Hill'in Beauxbatons'tan geldiğini öğrendi.Hmm.. Güzel bir yer olmalı diye düşündü. Adela kitabını incelemekle meşguldü şu an, sohbetten kopmuştu yani. Onlar orda tatlı tatlı sohbet yaparken o yabancı kelimelerle boğuşuyordu."Valla şu ev cinlerinin ellerine sağlık vallahi. Onlar olmasa aç kalacaktık vallaha burada" dedi ve onlar da gülerek karşılık verdiler. Karanlık Nesneler ve Korunma Yolları kitabını dikkatlice inceliyordu Adela. Birsürü değişik kavram vardı kitapta, anlamını bilmiyordu. Garip garip malzemeler, iç ürpertici büyüler. Hepsi merakını uyandırmıştı Adela'nın. Bir dahaki derste Giselle Somerville'ye sormayı aklının bir köşesine yazarak kitabı kapattı. Kitap biraz tozlu olmalı ki kapattıktan sonra toz yüzünden Adela öksürdü.Balkabağı suyu o doyana dek bir büyüyle tekrar tekrar doluyordu. Bu büyü Adela'nın hoşuna gitmişti balkabağı suyundan büyük bir yudum aldı, yeni dolduğu için çok soğuktu, Adela'nın dişleri zangırdadı bir an; ama sonra kendine geldi. Bir an Hill'in sesini duyup irkildi. Hill de bunun farkındaydı, dokunsan ağlayacak gibiydi sanki " Aa. Önemli değil ya, boşver" dedi Adela. Hill biraz uyumak istediğini belirtti "'Sanırım yatmam gerekecek.Çok özür dilerim,yarın birbirimizi görürsek tekrar
konuşuruz,hoşçakalın.''
Adela, bu kızdan hoşlanmıştı, iyi bir kıza benziyordu, dostcanslısına benziyordu. Artık okulda kendisine arkadaş bulmuştu. Güle güle Hill, yarın öğle yemeğini birlikte yiyelim dedi. Adela'nın da uykusu gelmişti biraz, esnemeye başlamıştı zaten...

Spoiler:
Thalia Gérin LeDarc
Ölü
Thalia Gérin LeDarc

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Tanışma faslı .. Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma faslı ..   Tanışma faslı .. Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 6:24 pm

RP Bitmiştir
Rolande Addié
5. Sınıf
Rolande Addié

RPG Puanı :
Tanışma faslı .. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Tanışma faslı .. Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Chiarore Suo Guardia
Rp Partneri : Forever Sébastien! He is my love angel.
En Belirgin Özellik : Sabırlı kişilik ve oldukça sakar o.O
Asa : 21 Inch,Hipogrif Tüyü, At Kılı
Ruh Halin : Tanışma faslı .. 37978406tk7qx0

Galleon
Galleon: 1000

Tanışma faslı .. Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma faslı ..   Tanışma faslı .. Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 3:18 pm

Başlık arşivlenmiştir.

Tanışma faslı ..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-