Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

~~ I. Sınıfların Dersi ~~

3 posters
YazarMesaj
Olivia Cole

Olivia Cole

RPG Puanı :
~~ I. Sınıfların Dersi ~~ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100~~ I. Sınıfların Dersi ~~ Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Aydınlık x)
Rp Partneri : Axel and Oliver xd xd
En Belirgin Özellik : Zeki , cesur , iyi , duygusal
Asa : Üstünde tek boynuzlu bir dişi atın kuyruğundan alınmış bir tel vardır. Yirmi dört santim , anka teleğindendir , esnektir
Ruh Halin : ~~ I. Sınıfların Dersi ~~ Glensuratdw9xw9

Galleon
Galleon: 10
Patronus: Tek boynuzlu dişi at :)

~~ I. Sınıfların Dersi ~~ Empty
MesajKonu: ~~ I. Sınıfların Dersi ~~   ~~ I. Sınıfların Dersi ~~ Icon_minitimePtsi Tem. 27, 2009 11:32 am

Sıcak ve heyecan… Yatağında uzanmış bir şekilde otururken onu sarıp sarmalayan duygulardı bunlar. Sonunda Hogwarts açılmış hatta bugün ders işleyecek hale gelmişti – ki bu onu sevindiriyordu. Her şeyi unutup tamamen işlerine dikkat edecek başka şeylere kafasını yormayacaktı. Sadece öğrencilerine vakit ayıracak her şeyin düzenli ve eğlenceli olmasını sağlayacaktı. Vücuduna vuran güneş ışınlarının kendisini baştan aşağıya terlettiğini anladığında yüzünü buruşturmuş, elleriyle darmadağın saçlarını toplamış ve kenarda duran boydan boya aynaya bakmıştı. Diğer sabahlara oranla bugün daha mutlu ve eğlenceli görünüyordu – ki bu onun gerçekten çok işine gelirdi. Hemen güzel bir duş aldıktan sonra derse girmek için uygun bir kıyafet aramıştı. Yeni dönem için aldığı – ki paranın doğru harcanmasına özen göstermemişti çünkü annesinin ve babasının kirli paralarıydı – dolabını şimdiden dolduran elbiselerden birini seçip hemencecik giyindi. Saçlarını yanlardan toka takarak açık bıraktı ve hafif bir makyaj yaptı. Hazır olduğunu anladığında öğrencilerin listesini alarak koridora çıktı. Yeni yılın başlaması herkeste bir coşku bırakmıştı ancak derse girmeyen öğrencilerin yüz ifadeleri açıkça seçiliyordu. Olivia kendi derslere girme isteğini hatırladığında hafifçe kıkırdamıştı. Birbirlerini iten öğrencilerin arasında yürümek çok kötü sayılmazdı çünkü o gelince herkes kenara çekiliyordu. Vaktinden önce sınıfta olduğunu anladığında çok bir şey değişmemişti bunu bekliyordu. Hemen dünden masasına koyduğu kibrit çöplerini asasını sallayarak masalara koymuştu. Her zamanki gibi birinci sınıflara biraz biçim değiştirmeden bahsedecek ve sonrada kibrit çöplerini iğneye çevirmelerini isteyecekti. Hayatlarındaki ilk derse girecekleri için şaşkın ve korkulu bakan öğrencileri sıcak bir gülümseme ve içten bakışlarıyla karşıladı. Masasını oturmuş gelen öğrencileri izliyor, elindeki listeye bakarak tahmin yürütmeye çalışıyordu. Sonunda listeye uygun bir şekilde bütün öğrencilerin geldiğini anladığında masasında tatlı bir şekilde kalkmış ve gülümsemişti. “ Hepiniz hoş geldiniz. Önünüzde duran kibrit çöplerine şaşırdığınızı fark ediyorum. “ Hafifçe gülmüştü ona katılan birkaç öğrenciyle beraber. “ Neyse şimdilik isterseniz kısaca birbirimizi biraz tanıyalım. Ben Olivia Cole...” diyerek elini sallayarak tahtaya ismini yazmıştı. “ Biçim değiştirme derslerinize gireceğim. Ayrıca Gryffindor bina sorumlusuyum. Biçim değiştirme ne kadar karmaşık ve zor bir ders olsa da bunu hafifletmeye çalışacağım. Eğlenerek bir şeyler öğrenme taraftarı olduğum için şimdilik derslerimiz böyle geçecek. Evet… Şimdi sizde cam kenarından başlayarak sıra sıra kendinizi kısaca tanıtabilirsiniz. “ diyerek ayağa kalkan öğrencileri sırayla dinlemişti.
https://hogwarts-rpg.forum.st/karakter-kart-lejant-f5/olivia-cull
Luna Nyks LeDarc
Gryffindor Sınıf Başkanı&2. Sınıf
Luna Nyks LeDarc

RPG Puanı :
~~ I. Sınıfların Dersi ~~ Left_bar_bleue80 / 10080 / 100~~ I. Sınıfların Dersi ~~ Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Şu an Aydınlık...
Rp Partneri : Yok
En Belirgin Özellik : ~~Gizemli~~
Asa : Söğüt ağacı,veela saçı,22 santim ve esnemez
Ruh Halin : ~~ I. Sınıfların Dersi ~~ Cheesyol1ye8

Galleon
Galleon: 10
Patronus: Aslan

MesajKonu: Geri: ~~ I. Sınıfların Dersi ~~   ~~ I. Sınıfların Dersi ~~ Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 3:47 pm

Loş koridorda yalnız başına kafasını eğmiş giderken Slyterinli bir kız Adela' ya "Hey, ezik! Orda yalnız başına ne dolaşıyorsun?" diye dalga geçti. Adela da ona dil çıkararak karşılık verdi ve ordan uzaklaştı. Bazı Slyterinler'in böyle davranması onun canını cidden sıkıyordu. Ders programına baktığında yarım saat sonra Biçim Değiştirme dersinin olduğunu gördü ve ders başlayana kadar bir şeyler atıştırabilirim diye düşündü ve çantasındaki patatesli poğaçalarla, küçük bir şişe içindeki Kaymak Birasını içti. Karnı doymuştu nihayetinde; ancak 15 dakika daha olması onun bahçede oturup anne- babasına bir mektup yazmak için yeterli bir zamandı. Tüy kalemini eline aldı ve titrek eliyle biraz da olsa dağınık bir şekilde yazmaya başladı.

Sevgili annecim ve babacım,
Hogwarts umduğumdan daha güzel gidiyor ve derslerim çok iyi.
Yataklar çok rahat, öğretmenlerin çoğu güleryüzlü, burdaki insanlar çok sıcakkanlı.
Bu arada ev cinleri çok güzel yemekler yapıyorlar, bayılıyorum. Tabi seninkilerden daha güzel değil annecim.
Umarım Gryffindor'a seçildiğime üzülmemişsinizdir.
Hep Rawenclaw'a seçilmemi istediğinizi biliyorum; ama Seçmen Şapka'nın
hiçbir zaman yanılmayacağını da biliyorsunuz.
Hem ablam da Gryffindor ve bana arka çıkacağından eminim.
O dünyanın en iyi ablası, biraz çekip çevrilmesi gerekse bile. Smile Umarım yakında Quidditch seçmeleri yapılır ve ben de takıma seçilirim.
Sen şimdi süpürgeden düşer bir yerini kırarsın diye düşündüğünüzü biliyorum; ama bunu gerçekten istiyorum...
Ben burda çok iyiyim, hiçbir eksiğim yok,
beni ve ablamı merak etmeyin. Kendinize iyi bakın...
Sevgilerle Adela...

Adela'nın göz pınarlarından bir yaş süzüldü ve parşömene damladı, mürekkebi biraz dağıttı; ama okunmayacak kadar değil. Yazdığını nazikçe katladı ve çantasına koydu. En kısa zamanda bunu yollamayı unutmayayım diye aklının bir köşesine yazdı ve saatine baktığında biraz geciktiğini gördü ve koşarak Biçim Değiştirme dersliğine gitti. Nefes nefese kalmıştı, umarım geç kalmamışımdır diye düşünerek derin bir nefes alıp kapıyı tıklattı ve içeri girdi.

"Geç kaldığım için özür dilerim Profesör." dedi ve önlerden bir sıraya mahcup bir şekilde oturdu; ama Profesörün Gryffindor Bina Sorumlusu olması onu biraz rahatlatıyordu. Adela yüzünü sıraya döndüğünde kibrit çöplerini gördüğüne şaşırmıştı, ne yapacaklardı ki bunları?Profesör öğrencilerin şaşkınlığını anlamış olmalı ki “ Hepiniz hoş geldiniz. Önünüzde duran kibrit çöplerine şaşırdığınızı fark ediyorum. Neyse şimdilik isterseniz kısaca birbirimizi biraz tanıyalım. Ben Olivia Cole... Biçim değiştirme derslerinize gireceğim. Ayrıca Gryffindor bina sorumlusuyum. Biçim değiştirme ne kadar karmaşık ve zor bir ders olsa da bunu hafifletmeye çalışacağım. Eğlenerek bir şeyler öğrenme taraftarı olduğum için şimdilik derslerimiz böyle geçecek. Evet… Şimdi sizde cam kenarından başlayarak sıra sıra kendinizi kısaca tanıtabilirsiniz. “ dedi. Artık nerden aldıysam birden cesaretle elimi kaldırdım ve kendimi tanıttım "Ben, Adela Heaven LeDarc, Gryffindor 1. sınıf öğrencisiyim.Sizinle tanıştığıma memnun oldum, Profesör ." İşte bu kadardı, diğer öğrenciler tanıtıyordu şu an kendilerini ancak Adela sınıfı çoktan incelemye başlamıştı o maviş gözleriyle...
Rolande Addié
5. Sınıf
Rolande Addié

RPG Puanı :
~~ I. Sınıfların Dersi ~~ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100~~ I. Sınıfların Dersi ~~ Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Chiarore Suo Guardia
Rp Partneri : Forever Sébastien! He is my love angel.
En Belirgin Özellik : Sabırlı kişilik ve oldukça sakar o.O
Asa : 21 Inch,Hipogrif Tüyü, At Kılı
Ruh Halin : ~~ I. Sınıfların Dersi ~~ 37978406tk7qx0

Galleon
Galleon: 1000
Patronus: Seçilmedi

MesajKonu: Geri: ~~ I. Sınıfların Dersi ~~   ~~ I. Sınıfların Dersi ~~ Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 3:25 pm

Başlık arşivlenmiştir.

~~ I. Sınıfların Dersi ~~
1 sayfadaki 1 sayfası