Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Vanessa Hudgens

YazarMesaj
Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens

RPG Puanı :
Vanessa Hudgens Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vanessa Hudgens Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Aydınlık...
Rp Partneri : Yok...aranırr
En Belirgin Özellik : Cesareti ve Zekası
Asa : ^^^Kuvvetli Rüzgar^^^
Ruh Halin : Vanessa Hudgens Danceuy7sk4

Galleon
Galleon: 10
Patronus: Seçilmedi

Vanessa Hudgens Empty
MesajKonu: Vanessa Hudgens   Vanessa Hudgens Icon_minitimePaz Kas. 29, 2009 10:53 pm

Yorucu bir günün ardından işte yatağımdaydım önce arkadaşlarımla kısa bir sohpet ettim daha sonra bu yorgunluğa dayanamayıp kafamı yastığına gömdüm ve yattığım yerden herkese iyi geceler diledim iyi bir uyku çekmeliydim, yarın Nuel'di en sevdiğim gündü bu düşüncelerle uykuya daldım.Ertesi sabah kalktığımda lapa lapa kar yağıyordu bazı kişiler kalkmıştı bile dışarıda kartopu oynayanlar vardı ama birazdan yemek vakti gelecek herkes ortak salona koşup karnını tıka basa doyuracak daha sonra evlerine dönemek isteyenler Hogwarts'dan ayrılacaktı ama ben bu güzellikleri bırakıp evime gitmeye hiç niyetim yoktu.Yemek vakti gelmişti herkes hızla ortak salona koşuyordu,ortak salona giren herkes kendi binasının masasına oturdu heryer harika gözüküyordu Nuel için süslenmişti ve gerçekten olağan üstü olmuştu ortak salonda inanılmaz bir uğultu vardı Hogwarts müdiresi konuşma yapmaya hazırlandı kürsüsüne çıkıp asasını kadehine vurdu çıkan sesi duyan öğrenciler kendilerini toparlayıp konuşmayı kestiler ve müdire konuşmaya başladı
"Evet çocuklar hepinizin heyecanla dolu olduğunu biliyorum bu yüzden lafı fazla uazatmadan konuya geçeyim isterseniz...Öncelikle yeni yılınız kutlu olsun...Evet bazılarınız evlerine gidecekler ve tatillerini evlerinde geçirecekler fakat burdak kalacak öğrencilerde var her iki grubada tatillerini iyi geçirmelerini öneririm ayrıca burda kalacak öğrenciler için kurallar aynen geçerlidir kurallara uymayan öğrencileri düşünmek bile istemiyorum...Kounışmam burada sona ermiştir herkese afiyet olsun"
Müdiremiz konuşmasını bitirdikten hemen sonra ellerini şaklattı ve bununla birlikte masada iştahımızı açıcak güzel yiyecekler geldi karnımızı tıka basa doyurduktan sonra arkadaşlarımızla vedalaştık evlerine gidecek olanlar yola koyuldu evlerine gitmeyecek olan bizler ise dışarıya çıkmış kahkahalar eşliğinde kartopu oynuyorduk gerçekten günüm harika geçmişti karanlık basana kadar eğlencemiz sürmüştü fakat karanlığın basmasıyla ortak salonda toplanmıştık yine harika yemeklermizi yedik ve binamızın ortak salonuna çıktık burada bizi harika süprizler bekliyordu ailelerimizden ve arkadaşlarımızdan gelmiş olan hediyeler vardı bana gelen devasa kutuyu görünce önce çok şaşırdım fakat daha sonra merakla onu açtım içerisinden harika bir birmanya kedisi çıkmıştı bunu gören ben sevinçten çığlıklar atmaya başlamıştım tabi kedicikten benim çığlıklar attığımı görünce korkudan koltuğun kenarına sıvıştı heyecanım biraz olsun azalınca ona bir isim bulma vakti geldiğini düşünüp oturdum arkadaşlarımda çevreme o kadar kişi bir kediye isim bulmak için uğraşıyorduk uzun bir düşünce selinin sonunda buldum diye bağırdım herkes merakla gözlerimin içine bakıyordu kediyi havaya kaldırdım ve
"Teddy senin adın teddy"
dedim tabi kedi ne olduğunu anlamamıştı ama yinede miyavlamıştı o gece heyecandan uyku uyumamıştım geçirdiğim en harika günü bu sözlerle günlüğüme yazmayı bitirirken şunları da ekledim bir hayvan sizin en güzel gününüz olabilir...

Vanessa Hudgens
1 sayfadaki 1 sayfası