Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Moreau, Charlotte. * P R İ N C E S S

2 posters
YazarMesaj
Charlotte Heaven Moreau
Hufflepuff Sınıf Başkanı&4. Sınıf
Charlotte Heaven Moreau

RPG Puanı :
Moreau, Charlotte. * P R İ N C E S S Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Moreau, Charlotte. * P R İ N C E S S Right_bar_bleue

Savaş Tarafın : Tarafsız?
Rp Partneri : Henüz, yok. Peme piliz. xD
En Belirgin Özellik : Asalet.
Asa : Almadım.
Ruh Halin : Moreau, Charlotte. * P R İ N C E S S Yaaati6rx4

Moreau, Charlotte. * P R İ N C E S S Empty
MesajKonu: Moreau, Charlotte. * P R İ N C E S S   Moreau, Charlotte. * P R İ N C E S S Icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 12:01 am

Moreau, Charlotte. * P R İ N C E S S 2cmw1a0 Moreau, Charlotte. * P R İ N C E S S 2hfkql3 Moreau, Charlotte. * P R İ N C E S S 29wlrw6
x Charlotte Heaven Moreau
x 14
x Safkan
x Hufflepuff & 4. sınıf

Moreau, Charlotte. * P R İ N C E S S 2hrzuae Moreau, Charlotte. * P R İ N C E S S 2qwk8xd Moreau, Charlotte. * P R İ N C E S S Mbtyti

B E N İ Y E T E R İ N C E T A N I Y O R M U S U N ?
Gurur, Charlotte' i anlatacak en önemli kelime. O, tek kelimeyle harikadır. Onun gibi olmayı, onun imkanlarına sahip olmayı, Charlotte gibi güzel olmayı çok isterseniz, inanın. Herkesden farklıdır. Kitap kurdu, olduğu bir gerçek. Acılarını ve hüzünlerini döktüğü nadir, hatta tek şey kitaplarıdır. Arada tuttuğu günlük ise, sadece sırlarının bulunduğu sayfalardır. Günlüğünü tüm bir gününü anlatmak için kullanmaz. Sırları, her bir şeyi ordadır doğrusunu söylemek gerekirse. Soğukkanlıdır, arkadaşlık. Onunla kolay kolay arkadaş olamazsınız. Cana yakındır, tabii ki. Ama ilk adımı sizin atmanızı gerekir, gerek dostluk gerek ise aşk konusunda. İlk önce siz merhaba, demelisiniz ona. Daha sonra size yardımda bulunacak, nasihatler verecektir emin olun. Öyle biridir ki, arkadaş olmak için can atarsınız onunla. Evet, tek kelimeyle harika. İnanılmaz şekilde, gerek tavırlarıyla gerek ise tarzıyla büyüler insanı. Gururludur, son derece. Ayrıca güvenini kolay kolay kazanamazsınız. Kesinlikle zordur. Sizi süzer, ölçer ve ondan sonra seviyeli bir dostluk, belkide aşk. Son derece acımasız olabilir bazen, yada bir iyilik meleği. Değişkendir, lider ruhlu. Bulunduğu her ortamda mutlaka o lider olmalı, kraliyet tahtına o geçmelidir. Alçakgönülldüdür, evet popüler ve zeki olabilir fakat hava atmaktan nefret eder. Adalete, önem verir. Güzel bir sözel yeteneğine sahiptir, bu yetenek kimi zamanlar işe yarar. Demiş miydik bilmem ama, hep dürüsttür. Yalandan nefret eder. Ona agresif zamanlarında dokunmamalı, bulaşmamalısınız. Yada yanında yalan söylememlisiniz, sonunuz kötü olur. Daha doğrusu ona yalan söylememlisiniz. Kandırılmaktan, nefret eder ve bazı zamanlar olur ki sadece kendini düşünür. Kendi çıkarları için yapamayacağı şey yoktur kimi zaman. Anlatmakla olmaz, ne olursa olsun onu tanıyarak öğrenmelisiniz bunları. Bitti.

Moreau, Charlotte. * P R İ N C E S S Debfit Moreau, Charlotte. * P R İ N C E S S 23a877 Moreau, Charlotte. * P R İ N C E S S 3501o9k
P E K İ Y A F İ Z İ K S E L O L A R A K C H A R L O T T E ?
O sarı saçları ne kadar kıskanacağınızı söyleyemem, daha doğrusu anlatamam bile. Aptal sarışınmış, peh. Bu aptal cümle onun zekası ve muhteşem fiziğiyle alt üst olur işte. Neden mi? Ah, bildiğinizi biliyorum. Dalgalı, ve sarı saçlı. Dolgun, olabildiğince yumuşak saçlar. İpek gibi, ve her dahim güzel kokan. Fiziğe gelince müthiş bir fiziği vardır. Bir kuğu ile zariflik yarışına girebilecek kadar muhteşem olan fiziğinide kıskanan çoktur, elbet. Mavi gözleri ise en güzel yeridir. Derindir, gözlerinin içinde kolayca kaybolabilirsiniz inanın. O mavi gözlere baktığınızda kendinizi huzur dolu başka bir diyarda hissedersiniz. Kırmızı dudaklarıyla mavi gözleri adeta birbirini tamamlar. Pürüzsüz bir suratı vardır. Ah, evet çilleri vardır fakat utanmaz. Onlar Charlotte' e bir güzellik, hava ve fark katar. En azından o böyle düşünüyor. Onu gerek fiziksel, gerekse kişisel olarak anlatmak zordur, dedik ya. Merak ediyorsanız, yada inanmıyorsanız gelin ve kendi gözlerinizle görün bu harika kızı. Bitti.

Moreau, Charlotte. * P R İ N C E S S 1zyk7pw
Sevdikleri.
x Kitaplar.
x Çikolata
x Yağmur.
x Liderlik.
x Büyüler.
x Hogwarts.
x Kütüphaneler.
x Gök kuşağı.

Sevmedikleri.
x Özentiler.
x Havalılar.
x Çok konuşup, az bilenler.
x Ev cinleri.
x Ukalalar.
x Yalancılar, dürüst olmayanlar.
x Kendisini çekemeyenler.
x Serseriler.
Charlotte Heaven Moreau
Charlotte Heaven Moreau

RPG Puanı :
Moreau, Charlotte. * P R İ N C E S S Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Moreau, Charlotte. * P R İ N C E S S Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Moreau, Charlotte. * P R İ N C E S S   Moreau, Charlotte. * P R İ N C E S S Icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 12:07 am

Olumlu.

Olumsuz.
Nötr.

İ l i ş k i l e r .

Moreau, Charlotte. * P R İ N C E S S 353a5ur
Evelyn. Bu kadın, gerçekten gizemli. Onunla, ilk Karanlık Orman' da karşılaşmıştım. Ne aptallık ama, dolaşırken kendimi ormanda bulmuş, daha sonrada onu görmüştüm. İlk önce korktum ve utandım, elbet. Daha sonra ona kanım ısındı, bir vampir olsa da.. Çok,çok güzel bir bayan. Evet, onu seviyorum.

En son Charlotte Heaven Moreau tarafından Salı Kas. 03, 2009 7:02 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Charlotte Heaven Moreau
Charlotte Heaven Moreau

RPG Puanı :

MesajKonu: Geri: Moreau, Charlotte. * P R İ N C E S S   Moreau, Charlotte. * P R İ N C E S S Icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 12:09 am

Eklenmek için ;
Spoiler:
Kurgusuz ve iconsuz gelenler eklenmeyecektir. ^^
Evelyn Sydneé Cole
Kehanet Profesörü-Baş Vampir
Evelyn Sydneé Cole

RPG Puanı :

Kadın
Savaş Tarafın : DeathEaters
Rp Partneri : My Soul Twin, William..
En Belirgin Özellik : Ölümsüzlük^^
Asa : Asa ? Pek ihtiyaç duymuyorum ve zaten kullanamıyorum..
Ruh Halin : Moreau, Charlotte. * P R İ N C E S S 37978406tk7qx0

Galleon
Galleon: 750
Patronus: Biraz saçma değil mi ?

MesajKonu: Geri: Moreau, Charlotte. * P R İ N C E S S   Moreau, Charlotte. * P R İ N C E S S Icon_minitimeSalı Kas. 03, 2009 2:30 pm

Kurgu bulamıyorum ki bebeğim xD sen takıl kafana göre Smile vampir olacağudun senğğ ? sana eğitim veririm ben işte xD iconu imzadan yürütürsen perfect Smile
https://hogwarts-rpg.forum.st/karakter-karty-lejant-f5/evelyn-t65
Charlotte Heaven Moreau
Charlotte Heaven Moreau

RPG Puanı :

MesajKonu: Geri: Moreau, Charlotte. * P R İ N C E S S   Moreau, Charlotte. * P R İ N C E S S Icon_minitimeSalı Kas. 03, 2009 6:54 pm

Sana kıyak geçiyorum, bebek. ^^ Ekliyorum hemen. (:

Moreau, Charlotte. * P R İ N C E S S
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Charlotte.
» Lauther, Charlotte
» Charlotte Lauther
» Charlotte Amy Scott