Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yaratık Alımları

+21
Oliver H. Whisper
Neithan James Dawson
Mélanie L. Black
Rita Bagterlayer
Trace Devin Night
Rosemarie Hathaway
Nemesis Schwiérsk
Daniel Lee Howard
Elizabeth May Cole
Jessica Cole
Agnessa Bronislova
Therron Marshal Cole
Leonardo Afford
Thalia Gérin LeDarc
ReyMysterio
Olivia Cole
Josh Richmond
Rolande Addié
Eva Casey Cole
Evelyn Sydneé Cole
Geonna Romia Bianca
25 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Geonna Romia Bianca
Karanlık Lady
Geonna Romia Bianca

RPG Puanı :
Yaratık Alımları Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Yaratık Alımları Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : DarkSide
Rp Partneri : ~Wentworth is my world~
En Belirgin Özellik : Asi ve Zeki olması
Asa : ~Zarafetin Sessizliği~
Ruh Halin : Yaratık Alımları Hmbl7pv6

Galleon
Galleon: 100000
Patronus: Yılan

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 4:35 pm

İlk önce belirtmek istiyorum ki Hayalet ya da vampir olmak isteyenler herhangi bir meslek edinmemiş olmalıdırlar. Çünkü bir yaratık olacakları için meslek edinmeleri imkansızdır.Başvuru formu;

Karakter Ad-Soyad:
RPG Puanı[En az 70 olmalıdır]:
Ne olmak istiyorsun?:

Doldurmanız gerekmektedir.^^

Yaratık Listesi,

-Vampir
-Kurtadam
-Ruh Emici
-Hayalet
-Atadam

Öğrenci vampirlerimiz-

Harexis L. Black
Rebecca Moss
https://hogwarts-rpg.forum.st/lejant-f10/rachel-amy-caroline-leja
Evelyn Sydneé Cole
Kehanet Profesörü-Baş Vampir
Evelyn Sydneé Cole

RPG Puanı :
Yaratık Alımları Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Yaratık Alımları Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : DeathEaters
Rp Partneri : My Soul Twin, William..
En Belirgin Özellik : Ölümsüzlük^^
Asa : Asa ? Pek ihtiyaç duymuyorum ve zaten kullanamıyorum..
Ruh Halin : Yaratık Alımları 37978406tk7qx0

Galleon
Galleon: 750
Patronus: Biraz saçma değil mi ?

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 4:40 pm

Karakter Ad-Soyad:Bella Cullen
Kişisel Özellikleri:
Asi
Asil
İnatçı
Düşünceli
Sabit fikirli
Dağınık
Temiz
Soğukkanlı
Örnek Rpg:
16 yaşındaydım.Ailemle tartışmıştım.Kapıyı çarpıp dışarı çıkmıştım..Keşke çıkmasaydım.Canım çok sıkkındı."Tehlike Mıknatısı" olduğumu biliyordum.Bunun için yürürken çok dikkatliydim.Ama her zamanki gibi bu dikkatim boşa çıkmıştı.İkidebir bir yerlere takılıyordum.Bir an dikkatimi unuttum ve çıkmaz bir sokağa girdiğimi farkettim.Dümdüz duvara doğru yrüyordum.Tam çarpacakken buz gibi birşey beni tuttu.
Korkmuştum.Çünkü:Soğuklar yani vampirler ile ilgili hikayeler etrafta dönüyordu.Ben bunu çok önemsiyordum.Fakat dolunay gecesinde dışarı
çıkmıştım.Nasıl bir önemsemekse?Neyse o buz gibi şeye titreyerek baktım.Hayatımda gördüğüm en güzel canlıydı.Tabii o zaman onun cansız
olmadığı bilmiyordum.Benden birkaç adım uzaklaştı ve gözlerimin içine bakarak konuşmaya başladı.Tir tir titriyordum.Bana:

"Tahminini duymak isterim.Sence ben neyim?"

dedi.Kendimden emin konuşmaya başladım.Çünkü:Vampirler büyülerden çok fazla etkileniyorlardı.Kahretsin!Asamı evde brakmıştım.Yine de ona korkumu hissettirmemeye çalıştım.

"S-Senin garip altınımsı gözlerin,gözlerinin altında hafif karartılar,bembeyaz bir tenin var.Ama bu yine de senin vampir olduğunu kanıtlamıyor."

"Emin misin?"

dedi ve ellerini benimkilerle buluşturdu.Teni buz gibiydi.Ve
birden beni kucağına alıp çıkmaz sokakta 2saniye içinde tur attırdı.Birden korkmaya başladım.Savunmam yoktu.Beni vampir yapmaması için bir
sebepte yoktu.Peki y-ya vampir olursam?Herkesin kanını emmek isteyen o korkunç canavara dönüşürsem.Hayır bunu yapamazdı.Aslında çok rahat
yapabilirdi.Ayaklarına kapanıp yalvarmak isterdim ama boşa olacağını biliyordum.Cullen ailesini mahvedecekti.Tüm aile yok olmalıydı.Ama
vampirlerin adını kurtarıp Karanlık-Aydınlık Savaşı'nda vampirlerin yararı olabilirdi.Aydınlık taraf vampirler sayesinde kazanılabilirdi.Ve büyük
ihtimalle Cullen ailesindne başka vampir olmayacaktı.Ben bunları düşünürken yavaşça yanıma yaklaştı ve beni ben daha tepki bile veremeden beni kolumdan ısırdı.3 gün boyunca acıyla kıvrandım.3 gün sonunda tüm vampir belirtileri başlamıştı.Çok güzel ve mükemmeldim.Ama ben vampir olmak istemedim.Bunların iki suçlusu vardı.İlki beni çeviren vampirdi ama bana öyle sevgiyle ve aşkla bakıyordu ki.Anlamıştım.O bana aşık olmuştu.Aman Tanrım!!Beni dönüştürmesinin nedeni ve yanımda beklemesi bana aşık olmasıydı.Gerçekten beni sonsuza kadar görmek istiyordu.Aslında ben de ondan hoşlanmıştım.Onunla konuşacaktım ama ilk ailemin işini bitirecektim Olivia hariç tabiki o benim biricik kardeşimdi.Onu da ben dönüştürecektim.O vampirle konuşmaya başladım:
-Merhaba.
-Günaydın.
-Ş-Şey sana birşey soracağım.
-Tabiki ne istersen.
-Beni neden dönüştürdün?Ben bunu istemiyordum.Neden?Neden!?
-Seni üzdüğümiçin emin ol bende çok çok üzgünüm ama..
-Ama ne?
-Ama seni seviyorum,senle sonsuza kadar birlikte olmak istiyorum.Lütfen,lütfen beni anla.
-Anlıyorum ve ben de seni seviyorum.
-Aslan kuzuya aşık oldu.
-Ne aptal bir kuzu.
-Ne hastalıklı ve mazoşist bir aslan.
-Biliyorum.
İkimizde gülmeye başladık o susmuştu,ben farketmiştim ve ben de susmuştum sonra bana yavaşça yaklaştı.Buz gibi dudaklarını benim dudaklarıma kapadı.Sonra yanıma yattı.Kafamı buz gibi çıplak göğsüne çekti.Ben de vampirdim.Üşümüyordum.Ona fısıldadım."Seni seviyorum.","Ben de aşkım ben de" dedi.Şimdi ailemin işini bitirecektim.Ona aklıdan geçenleri anlattım.Bana "Sana tabiki yardım ederim hayatım ama benim yüzümden aileni neden öldürüyorsun?"
"Aslında aileme borçluyum eğer onlarla kavga etmeseydim seni bulamazsım ama umurumda değil yardım edecek misin?,"Tabii ki"dedi ve ailemin evine gittik.Şansımıza Olivia evde değildi.İkisininde işini bitirdik.Artık mutluydum.Vampir olduğum için.Çünkü:Yanımda ruh eşim vardı.Hem de sonsuza kadar...

Hayalet mi Vampir mi?:Vampir
https://hogwarts-rpg.forum.st/karakter-karty-lejant-f5/evelyn-t65
Geonna Romia Bianca
Karanlık Lady
Geonna Romia Bianca

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 4:45 pm

Alındınız.^^
Eva Casey Cole
Dırdırcı Editörü
Eva Casey Cole

RPG Puanı :
Yaratık Alımları Left_bar_bleue76 / 10076 / 100Yaratık Alımları Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Aydınlık
Rp Partneri : Joe Cole
En Belirgin Özellik : Cesur, Eğlenceli, Sıcakkanlı
Asa : Üstünde tek boylu bir atın kuyruğundan alınmış tek bir kıl vardır. Otuz santim, dişbudak ağacından, hoş bir esnekliğe sahiptir.

Galleon
Galleon: 10
Patronus: Anka Kuşu

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 12:51 pm

Karakter Ad-Soyad:Scarlett Cullen
Kişisel Özellikler:Hızlı/Cevik/Güclü/Cesur
Örnek Rpg:Karanlıkta bir kız yatağına uzanmış aşağıda olan şeyleri düşünüyordu. Biraz duraksadı ve nefes aldı. Şimşek gürültüsü nedeniyle korkmuş olmalı ki örtüyü kafasına kadar çekti. Sanki gözlerini kapatıp örtünün içinde kalırsa dışarıda ki canavarlardan uzakta kalacaktı. Nefes almamak için zorluyordu kendini. En ufak nefes sesini duyarlar diye korkuyordu. Aşağıdan sesler geliyordu ama dinlememek için kulaklarını yastığa bastırmıştı. Babasını zaten o canavarlar yüzünden kaybetmişti. Ama annesini kaybetmek istemiyordu. Ne yapacaktı? Güçsüzdü. Büyü yapmayı bile zor biliyordu. İçeriden bir çığlık geldi. Scarlett iyice titredi. Yerinde kalakalmıştı. Gözlerinden yaşlar süzüldü. Bu annesinin sesiydi. Annesi pencereden gelenleri görmüş onu yukarı çıkıp sessiz olmasını söylemişti. Ne olursa olsun aşağıya inmemeliydi. Acı içinde inledi. Annesini öldürüyorlardı. Bu kesindi. Daha fazla bu yatakta kalamazdı. Aşağı inip annesini korumalıydı. Gerekirse bunun için ölecekti. Bir an duraklama annesinin kaçmasına yeterliydi. Ama kızını bırakmazdı. Scarlett acil plan yapmaya çalışıyordu.

Odasının kapısını yavaşça açtı. Kendini koridora attı. Merdivenlerden inerken annesinin sesini duydu. Biri ona acı çektiriyordu. Ne yapacaktı? Bilmiyordu. Şuan yardım için birilerinin olması çok iyi olurdu. Tekrar annesinin çığlığı ile sıçramıştı. Odanın kapısına gidip saklandı. Aradan gözetlediğinde annesinin yerde diz çöküp kıvrandığını elinde asa ile bir adamın ona işkence ettiğini görüyordu. Kalbi o kadar hızlı ve sesli çarpıyordu ki içerideki adam onu duyabilirdi. Büyüyü düşündü. Hangi büyüde iyiydi bilmiyordu. Zaten düşünecekte zaman yoktu. Adam "Crucio" dediğinde adamın zamanı dolmuştu. Scarlet öfkeyle haykırdı. "Avada Kedarva" demişti. Adamın ölmeden önce gözleri son kez şaşkınlıkla açıldı. Scarlett çok hızlıydı. Adam saniyenin dörtte birinde yere fırladı. Gözleri açıktı. Ağzında ise iki saniye önce söylediği "Crucio" büyüsü vardı...

Hayalet mi Vampir mi?:vampir

En son Scarlett Cullen tarafından Ptsi Tem. 06, 2009 2:51 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Rolande Addié
5. Sınıf
Rolande Addié

RPG Puanı :

Kadın
Savaş Tarafın : Chiarore Suo Guardia
Rp Partneri : Forever Sébastien! He is my love angel.
En Belirgin Özellik : Sabırlı kişilik ve oldukça sakar o.O
Asa : 21 Inch,Hipogrif Tüyü, At Kılı

Galleon
Galleon: 1000
Patronus: Seçilmedi

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 12:59 pm

Başvurunuz onaylandı fakat; bundan sonra rplerinize daha özenli davranmanızı dilerim .
Josh Richmond

Josh Richmond

RPG Puanı :
Yaratık Alımları Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Yaratık Alımları Right_bar_bleue

Erkek
Rp Partneri : Thalia Gérin
Asa : Dikenli Defne ve Anka Teleği
Ruh Halin : Yaratık Alımları Boupi3ph0

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 9:36 pm

Karakter Ad-Soyad:Josh Richmond
:Kişisel Özellikler:inatçı ve çıkarcı düşünceli
Örnek Rpg:
Bir ormanda yanlız bşıma dolaşıyordum birilerinin yanımda beni takip ettiğini gördüm ve 1kişi olduğunu gördüm sonra fakat beni niye izlediğini anlamamıştım fakat yine yulama devam ettim sonra hemen arkamı döndüm fakat hızlı bir şekilde bir ağacın arkasını saklandı sonra yine yürümeye başladım sonra yine aynı şeyi yaptım bu sefer gerçekten emindim bir vampir beni kovalıyordu birden vampir kayboldu ve sonra peşimi bıraktı sandım sonradan önüme döndüğümde beni kavalıyan vampiri gördim ve hemen kaçmaya çalıştımfakat bir tane daha çıktı önümde bu seferde sağ gittimm bu sefer geldiğim yolu geri dönüp sol gittim fakat bu seferde taşa takıldım bir vampir daha gelirken taşa takıldı ve oda düştü dizi kanamıştı benimde dizim kanıyordun vampir kani dizime karştı ve bir vampirde beni ısırdı o an ne olduğunu bilmiyorum
Rolande Addié
5. Sınıf
Rolande Addié

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 5:14 pm

Reddedildi, başvuru rpiniz yetersiz.
Josh Richmond

Josh Richmond

RPG Puanı :

Erkek

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 9:49 pm

Karakter Ad-Soyad:Josh Richmond
:Kişisel Özellikler:inatçı ve çıkarcı düşünceli
Örnek Rpg:
Bir ormanda yanlız bşıma dolaşıyordum birilerinin yanımda beni takip ettiğini gördüm ve bir kişi olduğunu gördüm sonra fakat beni niye izlediğini anlamamıştım fakat yine yulama devam ettim sonra hemen arkamı döndüm fakat hızlı bir şekilde bir ağacın arkasını saklandı sonra yine yürümeye başladım sonra yine aynı şeyi yaptım bu sefer gerçekten emindim bir vampir beni kovalıyordu birden vampir kayboldu ve sonra peşimi bıraktı sandım sonradan önüme döndüğümde beni kavalıyan vampiri gördim ve hemen kaçmaya çalıştımfakat bir tane daha çıktı önümde bu seferde sağ gittimm bu sefer geldiğim yolu geri dönüp sol gittim üç vampirde birden kayboldu bir vampir daha vardı fakat onu geride bırakmıştım bu seferde ayağa kalkıp hemen koşmaya başladım vampir çok yaklaşmıştı fakat eve geldiğimde annem babam yoktu hemen odama gittim odamda iki cam vardı ikisinide kapadım aradan beş dakika geçmişti bir camı açıp bir iki dakika bekledim sonra kimse yoktu birdaha baktığımda üç vampir e yükselmişti ikisi camları kırmaya çalışırken bir vampirde benim odamın kapısına gelmişti onu bir hamleyle geçtim fakat bide kapıda duran bir tane daha vampir vardı onuda hemen bir hamleyle geçtim hemen odama girmeye çalışan iki vampir kovalamaya başladı ve odamın kapısındaki ve evin kapısındakide beni takip etmeye başladı sonra yine ormana kaçtım vampirlerle aramızda çok fark vardı önüme bakmıyordum birden taşa takıldım baktığımda 4 vampir başıma toplanmıştı ne olduğunu bilmiyordum?
Geonna Romia Bianca
Karanlık Lady
Geonna Romia Bianca

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 12:39 am

Bundan sonra herhangi bir renklendirme yapılmamış ve düzgün olmayan rpgler kabul edilmeyecek.^^
Josh Richmond

Josh Richmond

RPG Puanı :

Erkek

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 12:04 pm

müdür Geonna Romia Bianca peki ben bir cevap alabilirmiyim vampir olabilcemmi olursam çok mutlu olurum lütfen
Josh Richmond

Josh Richmond

RPG Puanı :

Erkek

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 1:14 pm

ne zaman cevap alabilcem
Geonna Romia Bianca
Karanlık Lady
Geonna Romia Bianca

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 1:34 pm

Josh daha kaç kere sçyyebilirim bu rp tetersiz , rpinizi bir daha bu şekilde yollarsan hiçbir rütbe edinemeyeceksin. Bu rp düzeyi ile ancak öğrenci alımına başvurabilirsin.^^
Josh Richmond

Josh Richmond

RPG Puanı :

Erkek

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 3:01 pm

yapmayınya ltfn
Olivia Cole

Olivia Cole

RPG Puanı :

Kadın
Savaş Tarafın : Aydınlık x)
Rp Partneri : Axel and Oliver xd xd
En Belirgin Özellik : Zeki , cesur , iyi , duygusal
Asa : Üstünde tek boynuzlu bir dişi atın kuyruğundan alınmış bir tel vardır. Yirmi dört santim , anka teleğindendir , esnektir
Ruh Halin : Yaratık Alımları Glensuratdw9xw9

Galleon
Patronus: Tek boynuzlu dişi at :)

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 3:10 pm

Örnek rpye bakarak kendinizi geliştirin o kadar zor değil Wink
https://hogwarts-rpg.forum.st/rp-dersanesi-f3/rnek-rpg-ler-t16.htm
https://hogwarts-rpg.forum.st/karakter-kart-lejant-f5/olivia-cull
ReyMysterio

ReyMysterio

RPG Puanı :

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 9:10 pm

Karakter Ad-Soyad:ReyMysterio
Kişisel Özellikler:Hızlı Cevik Güclü Cesur düşünceli
Örnek Rpg:Karanlıkta bir erkek yatağına uzanmış aşağıda olan şeyleri düşünüyordu. Biraz duraksadı ve nefes aldı. Şimşek gürültüsü nedeniyle korkmuş olmalı ki örtüyü kafasına kadar çekti. Sanki gözlerini kapatıp örtünün içinde kalırsa dışarıda ki canavarlardan uzakta kalacaktı. Nefes almamak için zorluyordu kendini. En ufak nefes sesini duyarlar diye korkuyordu. Aşağıdan sesler geliyordu ama dinlememek için kulaklarını yastığa bastırmıştı. Babasını zaten o canavarlar yüzünden kaybetmişti. Ama annesini kaybetmek istemiyordu. Ne yapacaktı? Güçsüzdü. Büyü yapmayı bile zor biliyordu. İçeriden bir çığlık geldi. Rey iyice titredi. Yerinde kalakalmıştı. Gözlerinden yaşlar süzüldü. Bu annesinin sesiydi. Annesi pencereden gelenleri görmüş onu yukarı çıkıp sessiz olmasını söylemişti. Ne olursa olsun aşağıya inmemeliydi. Acı içinde inledi. Annesini öldürüyorlardı. Bu kesindi. Daha fazla bu yatakta kalamazdı. Aşağı inip annesini korumalıydı. Gerekirse bunun için ölecekti. Bir an duraklama annesinin kaçmasına yeterliydi. Ama kızını bırakmazdı. Rey acil plan yapmaya çalışıyordu.

Odasının kapısını yavaşça açtı. Kendini koridora attı. Merdivenlerden inerken annesinin sesini duydu. Biri ona acı çektiriyordu. Ne yapacaktı? Bilmiyordu. Şuan yardım için birilerinin olması çok iyi olurdu. Tekrar annesinin çığlığı ile sıçramıştı. Odanın kapısına gidip saklandı. Aradan gözetlediğinde annesinin yerde diz çöküp kıvrandığını elinde asa ile bir adamın ona işkence ettiğini görüyordu. Kalbi o kadar hızlı ve sesli çarpıyordu ki içerideki adam onu duyabilirdi. Büyüyü düşündü. Hangi büyüde iyiydi bilmiyordu. Zaten düşünecekte zaman yoktu. Adam "Crucio" dediğinde adamın zamanı dolmuştu. Rey öfkeyle haykırdı. "Avada Kedarva" demişti. Adamın ölmeden önce gözleri son kez şaşkınlıkla açıldı. Scarlett çok hızlıydı. Adam saniyenin dörtte birinde yere fırladı. Gözleri açıktı. Ağzında ise iki saniye önce söylediği "Crucio" büyüsü vardı...

En son ReyMysterio tarafından Cuma Tem. 03, 2009 10:13 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Rolande Addié
5. Sınıf
Rolande Addié

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 9:43 pm

Geonna Romia Bianca demiş ki:
Bundan sonra herhangi bir renklendirme yapılmamış ve düzgün olmayan rpgler kabul edilmeyecek.^^

Demiş ... Bu yüzden reddedildi.
Josh Richmond

Josh Richmond

RPG Puanı :

Erkek

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 10:07 am

Örnek Rpg:Karanlıkta bir erkek yatağına uzanmış aşağıda olan şeyleri düşünüyordu. Biraz duraksadı ve nefes aldı. Şimşek gürültüsü nedeniyle korkmuş olmalı ki örtüyü kafasına kadar çekti. Sanki gözlerini kapatıp örtünün içinde kalırsa dışarıda ki canavarlardan uzakta kalacaktı. Nefes almamak için zorluyordu kendini. En ufak nefes sesini duyarlar diye korkuyordu. Aşağıdan sesler geliyordu ama dinlememek için kulaklarını yastığa bastırmıştı. Babasını zaten o canavarlar yüzünden kaybetmişti. Ama annesini kaybetmek istemiyordu. Ne yapacaktı? Güçsüzdü. Büyü yapmayı bile zor biliyordu. İçeriden bir çığlık geldi. Scarlett iyice titredi. Yerinde kalakalmıştı. Gözlerinden yaşlar süzüldü. Bu annesinin sesiydi. Annesi pencereden gelenleri görmüş onu yukarı çıkıp sessiz olmasını söylemişti. Ne olursa olsun aşağıya inmemeliydi. Acı içinde inledi. Annesini öldürüyorlardı. Bu kesindi. Daha fazla bu yatakta kalamazdı. Aşağı inip annesini korumalıydı. Gerekirse bunun için ölecekti. Bir an duraklama annesinin kaçmasına yeterliydi. Ama kızını bırakmazdı. Rey acil plan yapmaya çalışıyordu.

Odasının kapısını yavaşça açtı. Kendini koridora attı. Merdivenlerden inerken annesinin sesini duydu. Biri ona acı çektiriyordu. Ne yapacaktı? Bilmiyordu. Şuan yardım için birilerinin olması çok iyi olurdu. Tekrar annesinin çığlığı ile sıçramıştı. Odanın kapısına gidip saklandı. Aradan gözetlediğinde annesinin yerde diz çöküp kıvrandığını elinde asa ile bir adamın ona işkence ettiğini görüyordu. Kalbi o kadar hızlı ve sesli çarpıyordu ki içerideki adam onu duyabilirdi. Büyüyü düşündü. Hangi büyüde iyiydi bilmiyordu. Zaten düşünecekte zaman yoktu. Adam "Crucio" dediğinde adamın zamanı dolmuştu. Rey öfkeyle haykırdı. "Avada Kedarva" demişti. Adamın ölmeden önce gözleri son kez şaşkınlıkla açıldı. Rey çok hızlıydı. Adam saniyenin dörtte birinde yere fırladı. Gözleri açıktı. Ağzında ise iki saniye önce söylediği "Crucio" büyüsü vardı...

Thalia Gérin LeDarc
Ölü
Thalia Gérin LeDarc

RPG Puanı :
Yaratık Alımları Left_bar_bleue75 / 10075 / 100Yaratık Alımları Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : -
Rp Partneri : -
En Belirgin Özellik : -
Asa : -

Galleon
Patronus: Unicorn

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 10:51 am

rp de renklendirme yapman lazım
https://hogwarts-rpg.forum.st/karakter-kart-lejant-f5/thalia-grin
ReyMysterio

ReyMysterio

RPG Puanı :

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 11:34 am

tmm
ReyMysterio

ReyMysterio

RPG Puanı :

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 11:35 am

Örnek Rpg:Karanlıkta bir erkek yatağına uzanmış aşağıda olan şeyleri düşünüyordu. Biraz duraksadı ve nefes aldı. Şimşek gürültüsü nedeniyle korkmuş olmalı ki örtüyü kafasına kadar çekti. Sanki gözlerini kapatıp örtünün içinde kalırsa dışarıda ki canavarlardan uzakta kalacaktı. Nefes almamak için zorluyordu kendini. En ufak nefes sesini duyarlar diye korkuyordu. Aşağıdan sesler geliyordu ama dinlememek için kulaklarını yastığa bastırmıştı. Babasını zaten o canavarlar yüzünden kaybetmişti. Ama annesini kaybetmek istemiyordu. Ne yapacaktı? Güçsüzdü. Büyü yapmayı bile zor biliyordu. İçeriden bir çığlık geldi. Scarlett iyice titredi. Yerinde kalakalmıştı. Gözlerinden yaşlar süzüldü. Bu annesinin sesiydi. Annesi pencereden gelenleri görmüş onu yukarı çıkıp sessiz olmasını söylemişti. Ne olursa olsun aşağıya inmemeliydi. Acı içinde inledi. Annesini öldürüyorlardı. Bu kesindi. Daha fazla bu yatakta kalamazdı. Aşağı inip annesini korumalıydı. Gerekirse bunun için ölecekti. Bir an duraklama annesinin kaçmasına yeterliydi. Ama kızını bırakmazdı. Rey acil plan yapmaya çalışıyordu.

Odasının kapısını yavaşça açtı. Kendini koridora attı. Merdivenlerden inerken annesinin sesini duydu. Biri ona acı çektiriyordu. Ne yapacaktı? Bilmiyordu. Şuan yardım için birilerinin olması çok iyi olurdu. Tekrar annesinin çığlığı ile sıçramıştı. Odanın kapısına gidip saklandı. Aradan gözetlediğinde annesinin yerde diz çöküp kıvrandığını elinde asa ile bir adamın ona işkence ettiğini görüyordu. Kalbi o kadar hızlı ve sesli çarpıyordu ki içerideki adam onu duyabilirdi. Büyüyü düşündü. Hangi büyüde iyiydi bilmiyordu. Zaten düşünecekte zaman yoktu. Adam "Crucio" dediğinde adamın zamanı dolmuştu. Rey öfkeyle haykırdı. "Avada Kedarva" demişti. Adamın ölmeden önce gözleri son kez şaşkınlıkla açıldı. Rey çok hızlıydı. Adam saniyenin dörtte birinde yere fırladı. Gözleri açıktı. Ağzında ise iki saniye önce söylediği "Crucio" büyüsü vardı...

ReyMysterio

ReyMysterio

RPG Puanı :

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 11:35 am

böyle mi
Thalia Gérin LeDarc
Ölü
Thalia Gérin LeDarc

RPG Puanı :
Yaratık Alımları Left_bar_bleue75 / 10075 / 100Yaratık Alımları Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : -
Rp Partneri : -
En Belirgin Özellik : -
Asa : -

Galleon
Patronus: Unicorn

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 12:11 pm

başkasının rpsini almışsın, biraz değiştirmişsin Sad
https://hogwarts-rpg.forum.st/karakter-kart-lejant-f5/thalia-grin
Olivia Cole

Olivia Cole

RPG Puanı :

Kadın
Savaş Tarafın : Aydınlık x)
Rp Partneri : Axel and Oliver xd xd
En Belirgin Özellik : Zeki , cesur , iyi , duygusal
Asa : Üstünde tek boynuzlu bir dişi atın kuyruğundan alınmış bir tel vardır. Yirmi dört santim , anka teleğindendir , esnektir
Ruh Halin : Yaratık Alımları Glensuratdw9xw9

Galleon
Patronus: Tek boynuzlu dişi at :)

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 12:23 pm

ReyMysterio demiş ki:

Bu arkadaşın rpsi ! Resmen onunkini alıp değiştirmişsin :S
https://hogwarts-rpg.forum.st/karakter-kart-lejant-f5/olivia-cull
Evelyn Sydneé Cole
Kehanet Profesörü-Baş Vampir
Evelyn Sydneé Cole

RPG Puanı :

Kadın
Savaş Tarafın : DeathEaters
Rp Partneri : My Soul Twin, William..
En Belirgin Özellik : Ölümsüzlük^^
Asa : Asa ? Pek ihtiyaç duymuyorum ve zaten kullanamıyorum..

Galleon
Galleon: 750
Patronus: Biraz saçma değil mi ?

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 12:27 pm

Aynen öyle bu Scarlett'ın rpsi!!!Yani Rp'de benim kuzenimin.Resmen emek hırsızlığı yapmışsın!!Kendinden utan!!
https://hogwarts-rpg.forum.st/karakter-karty-lejant-f5/evelyn-t65
Eva Casey Cole
Dırdırcı Editörü
Eva Casey Cole

RPG Puanı :
Yaratık Alımları Left_bar_bleue76 / 10076 / 100Yaratık Alımları Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Aydınlık
Rp Partneri : Joe Cole
En Belirgin Özellik : Cesur, Eğlenceli, Sıcakkanlı
Asa : Üstünde tek boylu bir atın kuyruğundan alınmış tek bir kıl vardır. Otuz santim, dişbudak ağacından, hoş bir esnekliğe sahiptir.

Galleon
Patronus: Anka Kuşu

Yaratık Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Yaratık Alımları   Yaratık Alımları Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 2:39 pm

Şimdi bir şey yapardım ama ! Hiç mi utanma yok sende !

Josh Richmond ve ReyMysterio Rpnizi kendiniz yazın ! Benden [ç]almayın !

Yaratık Alımları
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-