Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Axél\'ın Odası

4 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Axél Dylan LeDarc
İksir Profesörü
Axél Dylan LeDarc

RPG Puanı :
Axél\'ın Odası Left_bar_bleue96 / 10096 / 100Axél\'ın Odası Right_bar_bleue

Erkek
Savaş Tarafın : Tarafsız
Rp Partneri : Ben de arıyorum artık, ne yapayım x)
En Belirgin Özellik : Soğukkanlı ve adaletli olması
Asa : Masum Adalet Suspect
Ruh Halin : Axél\'ın Odası Hnkav0uw3

Galleon
Galleon: 360
Patronus: Şahin

Axél\'ın Odası Empty
MesajKonu: Axél'ın Odası   Axél\'ın Odası Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 11:58 am

Sihir Tarihi profesörünün odası, onun zevkine tamamen uygun olacak şekilde döşenmiştir. Axél'ın bütün eşyalarını içine sığdırabilmesi için Tespit Edilemeyen Genişletme Büyüsüyle kapasitesi artırılan oda, Yasak ormana bakmaktadır ve oldukça rahattır. Bir köşede büyük bir kitaplık vardır, içinde her konuda sayısız kitabı barındırır. Önünde dağınık görünen bir parşömen ve harita yığını vardır. Pencerenin önünde basit bir çalışması durur. Onun da üstünde kitaplar ve çalışma notları durmaktadır. Diğer tarafta, kapının arkasında kalan ve ilk girişte görünmeyecek bir yerde, tek kişilik küçük bir yatak vardır. Yanındaki duvarda da bir dünya haritası asılıdır.Odada aynı zamanda, kapının diğer tarafında kalan köşede rahat koltuklar bulunmaktadır.

--RP in--

En son Axél Dylan LeDarc tarafından Paz Haz. 28, 2009 3:33 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Evelyn Sydneé Cole
Kehanet Profesörü-Baş Vampir
Evelyn Sydneé Cole

RPG Puanı :
Axél\'ın Odası Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Axél\'ın Odası Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : DeathEaters
Rp Partneri : My Soul Twin, William..
En Belirgin Özellik : Ölümsüzlük^^
Asa : Asa ? Pek ihtiyaç duymuyorum ve zaten kullanamıyorum..
Ruh Halin : Axél\'ın Odası 37978406tk7qx0

Galleon
Galleon: 750
Patronus: Biraz saçma değil mi ?

Axél\'ın Odası Empty
MesajKonu: Geri: Axél\'ın Odası   Axél\'ın Odası Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 12:03 pm

Bella,o müthiş kokuyu takip ederek Sihir Tarihi Profesörünün Odası'na gelmişti.Kapıyı tıklatıp içeri girdi.gerçekten de o koku bu adamdandı.Yani Profesör LeDarc.Ama Bella ona Axél diyecekti.İçeri girdi.Sonra:"Merhaba Profesör Axél Ben Bella Cullen.Olivia Cullen'ın tek kızkardeşi.Geçiyordum.Tanışalım dedim."Bella gerçektende iyi bir yalancıydı.Tabiki adama "Sizin kokunuzu takip ettimde bir vampir olduğum için" diyecek hali yoktu.Onu görüğünde gerçekten çok yakışıklı olduğunu farketti.Ve Axél'in cevabını beklemeye başladı.
https://hogwarts-rpg.forum.st/karakter-karty-lejant-f5/evelyn-t65
Axél Dylan LeDarc
İksir Profesörü
Axél Dylan LeDarc

RPG Puanı :

Erkek

Galleon

Axél\'ın Odası Empty
MesajKonu: Geri: Axél\'ın Odası   Axél\'ın Odası Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 12:16 pm

Axél odasında sakin sakin kitap okuyordu. Bu onun en sevdiği uğraşısıydı. Kapıda bir tıkırtı duyduğunda şaşırmıştı, kimseyi beklemiyordu çünkü. İçeri genç bir bayan girdi. Axél onu görünce bir anlığına nefesi kesildi sanki. O... çok güzeldi. Sanki bu dünyaya ait değilmiş gibi bir güzelliği vardı. 'Merhaba Profesör Axél Ben Bella Cullen.Olivia Cullen'ın tek kızkardeşi.Geçiyordum.Tanışalım dedim.' dedi nazik bir sesle. Sesi bile oldukça büyüleyiciydi. 'Tanıştığıma memnun oldum, Bayan Cullen. Ziyarete gelmenize çok sevindim. Buyrun, oturun lütfen.' Odadaki rahat koltuklardan birini gösterdi.
Evelyn Sydneé Cole
Evelyn Sydneé Cole

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Axél\'ın Odası Empty
MesajKonu: Geri: Axél\'ın Odası   Axél\'ın Odası Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 12:20 pm

Axél Bella'yı gördüğünde büyülenmiş gibi baktı.Sonra da Bella'nın kibar ses tonuna karşılık oldukça iyi bir sesle cevap verdi:"Tanıştığıma memnun oldum, Bayan Cullen. Ziyarete gelmenize çok sevindim. Buyrun, oturun lütfen." demişti.Evvvet!!Bella'nın tahminine göre Axél de Bella'dan az da olsa hoşlanmıştı.Bella:"Teşekkürler,çok naziksiniz.Sana Axél dememin bir sakıncası yoktur umarım." dedi oldukça çekici bir sesle.Resmen Axél'ingözlerinin içine bakıyordu.
Axél Dylan LeDarc
İksir Profesörü
Axél Dylan LeDarc

RPG Puanı :

Erkek

Galleon

Axél\'ın Odası Empty
MesajKonu: Geri: Axél\'ın Odası   Axél\'ın Odası Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 12:28 pm

'Teşekkürler,çok naziksiniz.Sana Axél dememin bir sakıncası yoktur umarım.' Axél hafifçe gülümsedi ve, onun yaptığı gibi, Bella'nın gözlerine bakarak cevap verdi. 'Tabii ki bir sakınca yok, rahatınıza bakın. Siz de bir profesör müsünüz?' diye sordu ilgiyle. Şimdiye kadar sadece üç profesörle tanışmıştı, ve başka herkes onu tanıyor gibiydi. Bu biraz can sıkıcı bir durumdu.
Evelyn Sydneé Cole
Evelyn Sydneé Cole

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Axél\'ın Odası Empty
MesajKonu: Geri: Axél\'ın Odası   Axél\'ın Odası Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 12:32 pm

Axél Bella'nın gözlerine bakarak cevap verdi:"Tabii ki bir sakınca yok, rahatınıza bakın. Siz de bir profesör müsünüz?".Bella ona iyice yaklaştı sonra da geri çekilerek cevap verdi:"Ah,ben bir Kehanet Profesörü'ydüm.Sonra bıraktım.Çalışmak tam da benlik değil.Hem para gibi bir problemim de yok.Cullenlar daima zengin olumştur." dedi en büyüleyici gülümsemesiyle.Sonra aklına birşey geldi.Çıkışta olacak birşey.Neyse planımı açıuklmayayım kendime bile diye düşündü.Ve Axélle konuşmasını sürdürmek için cevabı bekledi.
Axél Dylan LeDarc
İksir Profesörü
Axél Dylan LeDarc

RPG Puanı :

Erkek

Galleon

Axél\'ın Odası Empty
MesajKonu: Geri: Axél\'ın Odası   Axél\'ın Odası Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 12:41 pm

'Ah,ben bir Kehanet Profesörü'ydüm.Sonra bıraktım.Çalışmak tam da benlik değil.Hem para gibi bir problemim de yok.Cullenlar daima zengin olmuştur.' 'Görücüsünüz herhalde.' Bunun nasıl bir soru olduğundan emin değildi, ancak o anda aklına başka birşey gelmemişti. Cullen ailesi... Büyücü dünyasındaki hemen hemen her aileyi bildiği halde Cullen ailesini yeni duymuştu. Onlar hakkında bir araştırma yapmaya sessizce karar verdi.
Evelyn Sydneé Cole
Evelyn Sydneé Cole

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Axél\'ın Odası Empty
MesajKonu: Geri: Axél\'ın Odası   Axél\'ın Odası Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 12:46 pm

Axél merakla:"Görücüsünüz herhalde.".Bella bu beklenmedik soruya oldukça rahat ve sakin biçimde cevap verdi:"Aslında benim öyle bir yeteneğim var ama nerdeyse 1 yıldır hiç kullanmadım.Tahminimce çok zayıflamıştır.Ahh!!Saate bakın.Benim gitmem gerek."dedi.Sonra da bir anlık kontorlsüzlükle ona iyice yaklaşıp onu öptü.Hem de dudaktan.Kahretsin!!!!Şimdi bir açıklama gerek.Hiç düşünmeden insandırıcı bir ses tonuyla konuştu:"Ahh,şey ben çok özür dilerim.Bir anda kendimi kaybettim.Ben-ben gitmeliyim." dedi.Ve çok hızlı bir şekilde ortadan kayboldu..
Axél Dylan LeDarc
İksir Profesörü
Axél Dylan LeDarc

RPG Puanı :

Erkek

Galleon

Axél\'ın Odası Empty
MesajKonu: Geri: Axél\'ın Odası   Axél\'ın Odası Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 12:52 pm

'Aslında benim öyle bir yeteneğim var ama nerdeyse 1 yıldır hiç kullanmadım.Tahminimce çok zayıflamıştır.Ahh!!Saate bakın.Benim gitmem gerek.' Onun ayaklandığını gören Axél da Bella'yı uğurlamak için ayağa kalktı. 'Pekala. Her zaman b...' Lafını tamamlama fırsatını hiç bulamadı. Bunu beklememişti. Onun için ani ve fazlasıyla... şu anda bir kelime bulamıyordu o anı tanımlamak için, afallamıştı. Bella kısa bir süre sonra, biraz sıkılmış görünerek ayrıldı. 'Ahh,şey ben çok özür dilerim.Bir anda kendimi kaybettim.Ben-ben gitmeliyim.' 'Ş... şey, tabi, b - ben... Görüşürüz.' diye kekeledi tedirgince. Genç bayan hemen çıkıp gitmişti. Axél biraz önce oturduğu koltuğa tekrar çöktü. Aklı oldukça karışmıştı. Ama bunun kendisini etkilemesine izin vermemeliydi. Zaten Bella da haklıydı. Sadece bir anlık bir şeydi.
Evelyn Sydneé Cole
Evelyn Sydneé Cole

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Axél\'ın Odası Empty
MesajKonu: Geri: Axél\'ın Odası   Axél\'ın Odası Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 3:32 pm

Bella kendini çok değişik hissediyordu.Ne yapmış?!Axél'i ..En iyisi ona bir özür mektubu göndermekti.Yazmaya başladı:

Sevgili Axél,

Ben gerçekten çok üzgünüm.Nasıl oldu bilmiyorum.İtiraf etmekte zorlanacağım bir konu değil sanırım senden biraz hoşlandım.Bir anlık birşey ve ben gerçekten çok üzgünüm.Senine yine de arkadaş olabileceğimizi umuyorum.Eğer istersen yanına gelebilirim.Ve söz veremem ama böyle birşeyin tekrar olmaması için elimden geleni yapacağım.Eğer gelmemi istersen sadece odanın önüne bir not bırak ben onu bulurum

Bella Cullen..

Evet mektup hazır.Şimdi bu Axél'in odasının önüne bırakma zamanı ya da kapının altından içeri atma..Neyse Bella çok hızlı bir şekilde Axél'in odasının önüne koştu ve mektubu oraya bıraktı.İçerdeydi.Kokusunu alabiliyordu.Bunun için de kapıyı tıklatıp hızla oradan uzaklaştı.
Axél Dylan LeDarc
İksir Profesörü
Axél Dylan LeDarc

RPG Puanı :

Erkek

Galleon

Axél\'ın Odası Empty
MesajKonu: Geri: Axél\'ın Odası   Axél\'ın Odası Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 4:03 pm

Axél odasında artık son kolileri yerleştiriyordu ki önce dışarda hafif ayak sesleri duydu, sonra da kapısı tıklatıldı. Kollarında kocaman bir koli, ağzında da eski bir mektup olan Axél bir süre durdu, sonra koliyi ve mektubu bir kenara bırakarak kapıya yöneldi. Belki yeni biri ziyarete gelmişti. Belki Bella'ydı. Nabzının hızlanmaya başladığını hissetti. Ona karşı ne hissettiğini, onun yanında nasıl davranacağını bilmiyordu. Yanlış birşey yapıp da onu incitmeyi ise hiç istemezdi.

Kapıyı açtığında yerde bir mektup buldu. Merakla eline aldı, ruloyu açtı, ve okumaya başladı. 'Ben gerçekten çok üzgünüm.Nasıl oldu bilmiyorum.İtiraf etmekte zorlanacağım bir konu değil sanırım senden biraz hoşlandım.Bir anlık birşey ve ben gerçekten çok üzgünüm.Senine yine de arkadaş olabileceğimizi umuyorum.' Sorun da biraz burdaydı zaten. Arkadaş olmasına olurlardı tekrar, Axél bunu problem yapmazdı. Onun korktuğu şey, kendi duygularından emin olamadığı için, Bella'yı da üzebileceği olasılığıydı.

'Eğer istersen yanına gelebilirim.Ve söz veremem ama böyle birşeyin tekrar olmaması için elimden geleni yapacağım.Eğer gelmemi istersen sadece odanın önüne bir not bırak ben onu bulurum' Ben onu bulurum... Bununla neyi kastetmişti acaba? Ona cevap yazmalı mıydı? Ya bir daha öyle birşey olursa... O kendine engel olabilecek miydi? Bir süre daha düşündükten sonra masanın önündeki sandalyeye oturdu ve bir şeyler karalamaya başladı.

'Sevgili Bayan Cullen,

Aramızda geçen küçük hadisenin beni fazlasıyla şaşırttığını inkar edemem. Ancak bir anlık bir olay olduğunun farkındayım ve bu yüzden size sinirlenmedim. Odama bir kez daha uğrarsanız bu konuda daha detaylı konuşabileceğimizi umuyorum.

Axél Dylan LeDarc

Sonra da, Bella'nın ricası üzerine mektubu kapının önüne bıraktı.
Evelyn Sydneé Cole
Evelyn Sydneé Cole

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Axél\'ın Odası Empty
MesajKonu: Geri: Axél\'ın Odası   Axél\'ın Odası Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 4:08 pm

Bella gizelnme konusunda ustaydı.Bu yüzden Axél'in odasının önünde hiç kıpırdamadan bi heykel gibi duruyordu.En sonunda Axél mektubu dışarı bıraktı.Bella hızlıca lıp mektubu okumaya başladı:

"Sevgili Bayan Cullen,

Aramızda geçen küçük hadisenin beni fazlasıyla şaşırttığını inkar edemem. Ancak bir anlık bir olay olduğunun farkındayım ve bu yüzden size sinirlenmedim. Odama bir kez daha uğrarsanız bu konuda daha detaylı konuşabileceğimizi umuyorum.

Axél Dylan LeDarc"

Bella,mektubu hızlıca okuyup kapıyı tıklatıp içeri girdi.Eğer kızarabilseydi kıpkırmızı olacağına emindi.Konuşmaya başladı.Sesi her zamanki gibi mükemmeldi:"Ahh,Merhaba Axél.Ben mektubun için gelmiştim.Konuşmaya hazırım.Evet.Olaylar karmaşık biliyorum.Ve gerçekten üzgünüm Şey."devam edecekti ama durdu Axél ona sanki "Lütfen Dur" der gibi bakıyordu.Sustu ve onu bekledi..
Axél Dylan LeDarc
İksir Profesörü
Axél Dylan LeDarc

RPG Puanı :

Erkek

Galleon

Axél\'ın Odası Empty
MesajKonu: Geri: Axél\'ın Odası   Axél\'ın Odası Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 4:38 pm

Mektubu bırakmasıyla Bella'nın odaya girmesi arasında pek bir zaman geçmemişti. Axél buna biraz afallamasına rağmen bozuntuya vermemeye çalıştı ve Bella konuşmaya başladığında onu sakin sakin dinledi. 'Ahh,Merhaba Axél.Ben mektubun için gelmiştim.Konuşmaya hazırım.Evet.Olaylar karmaşık biliyorum.Ve gerçekten üzgünüm Şey.' Axél'ın suratında artık nasıl bir ifade vardıysa ona baktığında yavaşça sustu Bella. Axél derin bir iç geçirdi, kafasında söylemek istediklerini son bir kez toparladı ve konuşmaya başladı.

'Bakın Be... Bayan Cullen,' ses tonunu tedirgin değil de, nazik ve ölçülü tutmaya çalışıyordu. 'Mektubumda da belirttiğim gibi, bunun bir anlık olduğunun farkındayım. Ben de açık konuşacağım, siz çok... hoş bir bayansınız, ben de sizi ilk gördüğümde çok etkilendim, ben sadece...' biraz daha durdu, laflarına özen göstererek ekledi. 'Duygularımdan tamamen emin değilim. Ve yanlış bir şey yapıp da sizi üzmekten çok korkuyorum. Bu yüzden... sanırım şu anda sadece arkadaşlığımızı devam ettirmemiz en iyi seçenek olacaktır.' En azından bir süreliğine buna ihtiyacı vardı. Cevabını merak ederek Bella'ya baktı.
Evelyn Sydneé Cole
Evelyn Sydneé Cole

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Axél\'ın Odası Empty
MesajKonu: Geri: Axél\'ın Odası   Axél\'ın Odası Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 5:03 pm

Axél tuhaf bir ifadeyla Bella'ya baktı.Sonra da:Bakın Be..Bayan Cullen.Mektubumda da belirttiğim gibi, bunun bir anlık olduğunun farkındayım.Ben de açık konuşacağım,siz çok... hoş bir bayansınız,ben de sizi ilk gördüğümde çok etkilendim.Ben sadece..duydularımdan tamamen emin değilim ve yanlış bir şey yapıp da sizi üzmekten çok korkuyorum.Bu yüzden... sanırım şu anda sadece arkadaşlığımızı devam ettirmemiz en iyi yol olacaktır."dedi ve merakla Bella'ya baktı.Vay be!!!Duygularının gözükmemesi iyi birşeymiş.Bunları duyduktan sonra ağlayabilirdim.Ama pes etmek yok değil mi Bayan Mükemmel?Bella:"Düşüncelerini anlıyorum ama desteklemiyorum.Her ne dersen de bence biz çok uyumluyuz.Bir denesek?Olmazsa yemin ederimki seni zorlamam.Zaten öyle bir düşüncem de yok.Lütfen?" sesi öyle tatlı,çekici ve büyüleyici çıkıyordu ki şuana kadar böyle konuştuğu hiçbir erkek ona karşı koymamıştı.Umarım bu bir ilk olmaz diye düşündü.Ve devam etti:"Lütfen?Lütfen Axél?Denememizin nasıl bir sakıncası olabilirki?V emin ol beni sadece bu şekilde üzebilirsin.Sadece arkadaş kalmamızı söylerek."Bella bu ses tonunun zaferini umarak cevabı beklemeye başladı.
Axél Dylan LeDarc
İksir Profesörü
Axél Dylan LeDarc

RPG Puanı :

Erkek

Galleon

Axél\'ın Odası Empty
MesajKonu: Geri: Axél\'ın Odası   Axél\'ın Odası Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 5:25 pm

Axél ne diyeceğini bilemedi bir süreliğine. Gerçekten müthiş bir durumdu. Öyle güzel bir yerde sıkışıp kalmıştı, şu anda beyni dursa şaşırmayacaktı. Emin olamıyordu. Daha önce denemeyle başlayan ilişkilerin nasıl sonuçlandığına birçok kez tanık olmuştu. Kendi teyzesi ve eniştesi bile bu konuya mükemmel bir örnek teşkil ederdi. 'Lütfen?Lütfen Axél?Denememizin nasıl bir sakıncası olabilirki?V emin ol beni sadece bu şekilde üzebilirsin.Sadece arkadaş kalmamızı söylerek.'

Sadece bu sözler ve bunu söylerkenki ses tonu Axél'ı etkilemeyi başardı. Bariyerlerinin hepsinin, bir tanesi hariç, tek tek indiğini hisseden Axél iç geçirdi tekrar, yapabileceği bir şey yoktu. Bazı hislerini ta en derinlere gömecek ve kendine ve Bella'ya bir şans vermeyi deneyecekti. Kim bilir... 'Pekala... Sanırım... Denemekten gerçekten zarar çıkmaz.' Kendini sadece Bella'nın mavi gözlerine odaklayarak ona doğru yaklaştı. Aralarında sadece bir nefes alımlık mesafe kalmıştı şimdi. Bir elini nazikçe onun yanağına koyan Axél, soğukluğu hissedince biraz ürperdi. 'Yanağın... Neden bu kadar soğuksun, hasta mısın yoksa?' Tabi, böyle anları mahvetme konusunda uzmanlaşmıştı resmen. Gerçekten tam da sorulacak soruydu.
Evelyn Sydneé Cole
Evelyn Sydneé Cole

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Axél\'ın Odası Empty
MesajKonu: Geri: Axél\'ın Odası   Axél\'ın Odası Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 5:31 pm

Axél:"Pekala... Sanırım... Denemekten gerçekten zarar çıkmaz."dedi ve Bella'nın lensli olan mavi gözlerine bakıp ona yiyice yaklaştı aralarında sadece kısa bir mesafe vardı.Axél bir elini kibarca Bella'nın yanağına koydu ve ürperdi.Sonra:"Yanağın... Neden bu kadar soğuksun, hasta mısın yoksa?" dedi.Bella güldü ve cevap verdi:"Sen bu tür anları mahvetme ustası mısın?Sorunu cevaplıyorum.Hayır hasta değilim.Doğuştan böyle bizim ailede genetik birşey diyebilirim."dedi ve ona daha da yaklaşrak buz gibi dudaklarını onunkilerine yapıştırdı.Yaklaşık olarak 10sn orda kaldı ve Axél'a:"Seni seviyorum" diye fısıldadı..
Axél Dylan LeDarc
İksir Profesörü
Axél Dylan LeDarc

RPG Puanı :

Erkek

Galleon

Axél\'ın Odası Empty
MesajKonu: Geri: Axél\'ın Odası   Axél\'ın Odası Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 5:36 pm

'Kusura bakma. Kızlarla aramın çok iyi olduğunu söyleyemem.' dedi Axél hafifçe gülerek. Sonra Bella aralarındaki kısa mesafeyi kapattı ve onu öptü. Axél bu sefer, biraz daha kararlı bir şekilde, ona karşılık verdi. Bir süre sonra ayrıldıklarında 'Seni seviyorum,' demişti Bella ona. Genç adam ona yumuşak bir tebessümle karşılık verdi. 'Ben de, Bella. Ben de seni seviyorum.' Ve biraz güven vermek istercesine ona sarıldı.
Evelyn Sydneé Cole
Evelyn Sydneé Cole

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Axél\'ın Odası Empty
MesajKonu: Geri: Axél\'ın Odası   Axél\'ın Odası Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 5:41 pm

Tahmin etmediği birşeyler oldu.İlki Axél Bella'nın soğuk dudaklarından ürepermemişti ve ikinicisi de öpücüğüne karşılık vermişti.Axél:"Ben de, Bella. Ben de seni seviyorum." dedi ve Bella'ya sarıldı.Bella Axél'a:"Bak sana uyumlu bir çiftiz demiştim.Eğer öyle olmasaydık bana karşılık vermezdin değil mi?Yoksa sadece güzelliğimden mi bana karşılık verdin doğruyu söyle.Gözlerimin içine bak.Ve aynı zamanda bu iki şıktan biri olmayabilir.Lütfen doğruyu söyle.İncinmemi de umursama.İstediğim gerçekler."Bella,Axél'ın gözlerinin içine baktı.Ve Axél'ın cevabını beklemeye başladı.
Olivia Cole

Olivia Cole

RPG Puanı :
Axél\'ın Odası Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Axél\'ın Odası Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Aydınlık x)
Rp Partneri : Axel and Oliver xd xd
En Belirgin Özellik : Zeki , cesur , iyi , duygusal
Asa : Üstünde tek boynuzlu bir dişi atın kuyruğundan alınmış bir tel vardır. Yirmi dört santim , anka teleğindendir , esnektir
Ruh Halin : Axél\'ın Odası Glensuratdw9xw9

Galleon
Galleon: 10
Patronus: Tek boynuzlu dişi at :)

Axél\'ın Odası Empty
MesajKonu: Geri: Axél\'ın Odası   Axél\'ın Odası Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 5:54 pm

Edit : bu rpyi yok sayın x)

En son Olivia Cullen tarafından Paz Haz. 28, 2009 6:02 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://hogwarts-rpg.forum.st/karakter-kart-lejant-f5/olivia-cull
Axél Dylan LeDarc
İksir Profesörü
Axél Dylan LeDarc

RPG Puanı :

Erkek

Galleon

Axél\'ın Odası Empty
MesajKonu: Geri: Axél\'ın Odası   Axél\'ın Odası Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 5:56 pm

Rp Out: Nağn ilk öptüğünde de ürpermemiştim ki Very Happy O yüzden onu hiç düşünmedim yazarken.

--Rp in--

Bella'nın sorusu Axel'ı şaşırtmıştı. Ne, içini falan mı görebiliyordu? Yoksa ona ani, sorgusuz sualsiz karşılık verdiği için mi şaşırmıştı? Gerçekler... Normalde telaffuzu çok kolay olan gerçekler, şimdi ona acı verecek kadar zorluyordu onu. Bir bayanı öpmesinin yanısıra, ona onu sevdiğini söylemişti. Şimdi kalkıp 'gerçekleri' nasıl söyleyecekti ki? Kendini berbat birisi gibi hissetmeye başlamıştı. 'Ben...' Gözlerini çok kısa bir süreliğine kaçırdı, ama bu bile yetmiyor muydu şu anda dürüst davranmadığının ortaya çıkmasına? Belki de söylese en iyisini yapacaktı. Bu ikisi için de adil olurdu. Değil mi?

'Bella, lütfen söyleyeceklerimi yanlış anlama, lütfen...' yumuşacık ve yakarır gibi bir ses tonuyla konuşuyordu, anlamasına ihtiyacı vardı, kötü bir niyeti olmadığına, sadece herkesi mutlu etmek için çaba gösterdiğine. 'Sen... sen gerçekten nefes kesici güzellikte bir bayansın. Senle karşılaştığım ilk andan beri senin çok güzel olduğunu düşünüyorum.' Bunları gerçekten hissederek söylemişti, bir yalan yoktu ortada. 'Ama ben ilk gördüğümden beri Olivia'dan hoşlanıyorum. Ben...' Başını yere eğdi, Bella'nın gözlerine bakmaya dayanamayacaktı. 'Benden nefret ederseniz anlarım, ama gerçek bu, ve çok üzgünüm, bunu değiştiremiyorum. Seni üzmemek ve içime atmak istedim herşeyi.' Hala başını kaldırmamıştı, Bella'nın tepkisinden korkarak bekliyordu.
Axél Dylan LeDarc
İksir Profesörü
Axél Dylan LeDarc

RPG Puanı :

Erkek

Galleon

Axél\'ın Odası Empty
MesajKonu: Geri: Axél\'ın Odası   Axél\'ın Odası Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 5:57 pm

RP Out: Olivia, rp ni görmemiştim yaw Suspect Sen mi değiştirirsin, ben mi değiştireyim?

Edit: Bu arada gittim kardeşlerin arasında kaldım nağn Very Happy Kendimi mi sildirsem ne etsem Very Happy
Olivia Cole

Olivia Cole

RPG Puanı :

Kadın
Asa : Üstünde tek boynuzlu bir dişi atın kuyruğundan alınmış bir tel vardır. Yirmi dört santim , anka teleğindendir , esnektir

Galleon

Axél\'ın Odası Empty
MesajKonu: Geri: Axél\'ın Odası   Axél\'ın Odası Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 6:01 pm

Rp dışı : ben değiştiriyorum , rpyi görünce gözüm açık kaldı haha xD
Evelyn Sydneé Cole
Evelyn Sydneé Cole

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Axél\'ın Odası Empty
MesajKonu: Geri: Axél\'ın Odası   Axél\'ın Odası Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 6:05 pm

Biri geliyordu.Ama umrunda değildi.Axél ağzını açtı konuşmaya başladı:"Ben Bella, lütfen söyleyeceklerimi yanlış anlama, lütfen... Sen... sen gerçekten nefes kesici güzellikte bir bayansın. Ama ben ilk gördüğümden beri Olivia'dan hoşlanıyorum. Ben...Benden nefret ederseniz anlarım, ama gerçek bu, ve çok üzgünüm, bunu değiştiremiyorum. Seni üzmemek ve içime atmak istedim herşeyi."dedi.Bella içinden sayıklıyordu."Kontrol,kontrol,kontrol." Bu da ne demekti.Her an birine saldıracak durumdayken...Gözlerinden yaş geldi.vampirlerde bu asla olmazdı.Ama ağlıyordu.Hem de hıçkırarak.En sonunda sustu ve konuşmaya başladı:"Senden nefret etmeyecektim.Eğer bunları bana önceden söyleseydin.Ama-ama nasıl yaparsın?Bana umut verir gibi yaparken?Bana nasıl yalan söylersin?Sana,sana inanamıyorum.Şuan kendimi tutmakta güçlük çekiyorum.Eğer-eğer sen gerçekten de benimle olsaydın ruh eşim olduğunu anlardım ve kendim hakkındaki önemli gerçeği söylerdim(vampir olduğumu).Ahh Olivia gelmiş.Size mutluluklar.Ve bu arada senden nefret etmiyorum.Olivia ben bir süre yalnız kalmalıyım lütfen sen de arkamdan gelme"Dışarı çıktığında bile ağlıyordu.Kimse bir vampire yalan söyleyecek kadar aptal olmazdıama Axél Bella'nn vampir olduğunu bilmiyordu.hayatıdnda ilk kez karşılaştığı duruma rağmen şaşkın değildi.Ağlamaya devam ediyordu..

RP OUT:BEN ÇIKIYORUM ŞİMDİ YARIN DEVAM EDERİZ OLİVİA İSTERSEN SEN DE MESAJINI SİLME SAÇMA OLUR ÇÜNKÜ BEN SENİ KENDİ RP'MDE GÖSTERDİM
Olivia Cole

Olivia Cole

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Axél\'ın Odası Empty
MesajKonu: Geri: Axél\'ın Odası   Axél\'ın Odası Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 6:14 pm

Rp Out : Ben daha yeni gelmişim ama sen kokumu tanıdığın için anlamışsın öyle yapalım ben geliyorum şimdi haha xD

Olivia gölde Bella'yı beklemekten sıkılmıştı. Üstelik atacak taşta kalmamıştı. Odasına gitmeyi planlıyordu. Zaten Bella kokusunu alıp gelirdi. Ayağa kalktı ve biraz bekleyip ağaçlara baktı. Bella görünmüyordu. Yürümeye başladı. Bahçeyi geçip okula girdi. Merdivenlerden çıkarken birinci katta durdu. Axél'in odası açıktı ve Bella'nın sesi duyuluyordu.

"...sana inanamıyorum.Şuan kendimi tutmakta güçlük çekiyorum.Eğer-eğer sen gerçekten de benimle olsaydın ruh eşim olduğunu anlardım ve kendim hakkındaki önemli gerçeği söylerdim(vampir olduğumu).Ahh Olivia gelmiş.Size mutluluklar.Ve bu arada senden nefret etmiyorum.Olivia ben bir süre yalnız kalmalıyım lütfen sen de arkamdan gelme" demişti Bella. Olivia Bella'nın ne demek istediğini anlamamıştı. Bella çıkıp gitmişti. O kadar hızlı koşmuştu ki Olivia nereye gittiğini bile çözememişti. İstese de peşinden gidemezdi. Kapının eşiğinde kalakaldı.

"Neler oluyor Axél?" dedi Olivia dönüp Axél'e bakarak. Gerçekten şaşırmıştı. Neler oluyordu. Kardeşi neden üzgündü. Daha yirmi dakika önce kardeşiyle konuşuyordu ve o mutluydu. Şimdi ise peşinden gelmesini istemiyordu.
Axél Dylan LeDarc
İksir Profesörü
Axél Dylan LeDarc

RPG Puanı :

Erkek

Galleon

Axél\'ın Odası Empty
MesajKonu: Geri: Axél\'ın Odası   Axél\'ın Odası Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 6:23 pm

Her şeyi mahvetmişti. Bu kadar basitti bu. İyi niyetli davranayım derken bencil, küstah, ve insanlarla oynayan biri gibi görünmüştü. Kendisinden nefret ediyordu. Şimdi hangisinin yüzüne nasıl bakacaktı ki? Buraya gelirken hayatında yeni bir sayfa açacağını, çok mutlu bir yıl yaşayacağını düşünüyordu. Al işte. Daha ilk adımdan bütün ümitleri suya düşmemiş, resmen çakılmıştı. Bella kendini dışarı atarken o da tekrar koltuğuna çöktü ve yüzünü ellerine gömdü.

'Neler oluyor Axél?' Olan bitenin içinde Olivia'nın da o anda orda olduğu aklından çıkmıştı. Başını kaldırp ona baktı, sonra bakışlarını kaçırdı. 'Sonra konuşabilir miyiz?' dedi usulca bir sesle. Şu anda kendini hasta ve kimseyle konuşamayacakmış gibi hissediyordu. Bella'nın ayrılırken söylediği sözler aklından çıkmamıştı. 'Ve bu arada senden nefret etmiyorum.' Nefret etse kendini çok daha iyi hissedebilirdi. Bunun için yeteri kadar sebebi vardı çünkü.

Axél\'ın Odası
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Jack Axel Hallman