Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Eliesha Cassandra Soul

2 posters
YazarMesaj
Eliesha Cassandra Soul
3.Sınıf-Vampir
Eliesha Cassandra Soul

RPG Puanı :
Eliesha Cassandra Soul Left_bar_bleue70 / 10070 / 100Eliesha Cassandra Soul Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : KaRanLık^^
Rp Partneri : WanTeD xP
En Belirgin Özellik : öLümsüz,Zeki,hırslı ve ikiyüzLü
Asa : EDİT : Böyle Bir Asa İsmi Olamaz Tatlım. [ESC]
Ruh Halin : Eliesha Cassandra Soul Glensuratdw9xw9

Eliesha Cassandra Soul Empty
MesajKonu: Eliesha Cassandra Soul   Eliesha Cassandra Soul Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 5:01 pm

Lisha rahat yatağına uzanmış gözlerini tavana dikmişti.Perdeler sıkıca kapatılmıştı.Lisha avlanmalıyım belki de diye düşündü.Evet,evet avlanmalıyım.Bir boz ayı iyi olabilir,ya da bir dağ aslanı....Bu sırada komidinin üzerindeki çalar saatin çalmasıyla hızla yaatktan kalktı ve perdeleri sonuna kadar açtı.Hava kararmıştı.Sonunda....
Lisha hızla bir kot şort ve bir gömlek giydi.Saçını dağınık bir topuz yaptı ve kendine ayna da şöyle bir baktı.Simsiyah gözleriyle beyaz teni bir tezat oluşturuyordu.Ürktü,olduğu şeyden ürktü...Şu anda insanlara zarar verebilirdi ve sonra büyük bir vicdan azabı kalbini yakar kabururdu.
Birden hızla silkelendi.Düşüncesi bile boğazının yanmasına ve kaslarının gerilmesine neden olmuştu.Ağır adımlarla dış kapıya doğru yürüdü.Tam kapıyı açıyordu ki zil çaldı.Lisha insan kokusu alabiliyordu ve ağzının sulanmasına engel olamıyordu.Kapıyı yumuşakça açtı ve ev sahibiyle burun buruna geldi.O an tek düşündüğü şey ev sahibinle aynı apartmanda oturmamalısın,oldu!Sakin ve yumuşak olduğuna inandığı bir sesle
''Ah!Bayan Steword,sizi görmek güzel!Nasılsınız?''
''Kiranızı dün ödemiş olmanız gerekiyordu.''
''Affedersiniz.Yatırdım sanmışım sanırım.Yaklaşık 1 saat sonra hesabınızda olur.''
Lisha kirayı yatıramamıştı.Daha doğrusu yatırmayı unutmuştu.Kapıyı kapattı ancak kitleme gereği duymadı.Ev sahibine döndü ve gülümsedi.
''İyi akşamlar!''diye mırıldandı Lisha ve ev sahibini arkada kapalı kapıya boş boş bakar şekilde bırakıp hızla merdivenlerden aşağı indi.
Hava güzeldi.Ilık bir esinti vardı ve karanlıktı.Gökyüzünde yıldızlar ve ay parlıyordu.Lisha gökyüzüne bakıp iç geçirdi.Küçükken her zaman herkesin bir yıldızı olduğuna inanırdı gökyüzünde...Şimdi ise o günleri gülümseyerek hatırlıyordu ve gözleri doluyordu ama hiçbir zaman gözyaşı dökmüyordu.İnsanken de öyleydi Lisha!Kısa insan hayatında yalnızca bir kere gözyaşı dökmüştü.Babasını kaybettiğinde...Onun bir daha geri gelmeyeceğine inandığında...Lisha birden gözlerini ayaklarına dikti.Hatırlamak istemiyordu.Zaten insan olduğu zamanlardaki anıları çok bulanıktı.Sessiz adımlarla yürümeye devam etti.Evi bilerek ormana yakın tutmuştu.Böylece kolayca avlanabiliyordu.Ama önce kira olayanı halletmeliydi.Ev sahibini bir daha ki ay kirayı ödemeyi unutana kadar görmek istediğini sanmıyordu.
Banka neredeyse boştu.2 çalışan ve 3 müşteriden başka kimse yoktu.Adamın biri ağlıyor ve bağırıyordu.Kredi borcundan bahsediyordu.Lisha direk olarak bankamatiğe yöneldi.Parayı havale ederken adamın iyice çileden çıktığını ve sövmeye başladığını fark etti.Bir an öyle sinirlendi ki gidip adamın kafasını bedeninden ayırmak istedi.Ellerini bankamatiğin kenarlarına sabitledi.Ekranda para havale edilmiştir yazısını görünce hissettiği rahatlama onu da şaşırttı.Kartını bir hışım çekip hızla oradan uzaklaştı.Bir an önce ormana ulaşıp avlanmalıydı.İnsanların hayatını tehlikeye atmanın anlamı yoktu.
Orman sessizdi ve bu haliyle epey ürkütücü görünüyordu ama Lisha'yı bu durum hiç etkilemedi çünkü o da bu ormanın ürkütücü olmasının nedenlerinden biriydi.Koşmaya başladı.Ilık meltem yüzünü okşuyordu ve istekle yanan boğazının biraz da olsa yatışmasına neden oluyordu.
Ormanın derinliklerine gelince durdu ve gördüğü ilk dağ aslanının üzerine atladı.
İşi bittiğinde üstü,başı tertemizdi ve gözleri parlak altın sarısıydı.Sakindi ve huzurluydu.Bir ağacın altına oturdu ve gövdesine yaslandı.Gözlerini gökyüzüne dikti.Lisha arkadan ayak sesleri duydu ancak umursamadı.Koku vampir kokusuydu.Ancak bu vampirin yanına oturduğunu görünce ona döndü.Yanında oturan en iyi arkadaşı aynı zamanda da ev arkadaşı olan Linda'dan başkası değildi.Lakapları ne kadar da benziyordu.Lisha bunu her zaman komik ve ilginç bulmuştu.Linda Lisha kadar uzun değildi ve kıpkırmızı küt saçları sevimli yüzünü çevreliyordu.Lisha ona gülümsedi.
''Seni görmek güzel.Dün geceden beri seni göremiyorum.Nerelerdeydin?''
''Geo'nun evindeydim.Suzie bir iki günlüğüne alaskaya mı ne gitmiş de bende fırsattan istifade Geo'yu gördüm.'' Geo Linda'nın erkek kardeşiydi ve o da bir vampirdi ve kız arkadaşı Suzie ile yaşıyordu.Linda Suzie'den nefret ediyordu.Onda hoşlanmadığı bir şeyler olduğunu söyler durur ancak Lisha asıl nedenin yalnızca Geo'nun onlarla değil de Suzie'yle kalması olduğunu biliyordu.Linda
''Sen ne yaptın bugün ve dün hava güneşliydi ancak yarın kesinlikle bulutlu olacak.''Lisha
''İyi bende bütün sabah tek başıma evde tıkılıp kalmam.Uyumayı çok ama çok özlüyorum Linda!Uyurken canım sıkılmazdı,kendi hayal dünyamda kaybolurdum ama şimdi gözümü bile kırpmıyorum ve sonsuzluk bana çok uzun bir zaman gibi geliyor.''Linda
''Neyse kankacık bundan sonra seni asla yalnız bırakmayız.Sana pek yaramıyor çünkü felsefe yapmaya başlıyorsun.''
İkiside gülmeye başladı.Lisha yalnızca gülmek istiyordu.Sorunlarını sonra da düşünebilirdi.
Rolande Addié
5. Sınıf
Rolande Addié

RPG Puanı :
Eliesha Cassandra Soul Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Eliesha Cassandra Soul Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Chiarore Suo Guardia
Rp Partneri : Forever Sébastien! He is my love angel.
En Belirgin Özellik : Sabırlı kişilik ve oldukça sakar o.O
Asa : 21 Inch,Hipogrif Tüyü, At Kılı
Ruh Halin : Eliesha Cassandra Soul 37978406tk7qx0

Galleon
Galleon: 1000
Patronus: Seçilmedi

Eliesha Cassandra Soul Empty
MesajKonu: Geri: Eliesha Cassandra Soul   Eliesha Cassandra Soul Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 5:36 pm

Renklendirme daha güzel olabilirdi bence. Özellikle şu cart maviyi hi sevmiyorum. Rpine *size=11* fontunu uygulasaydın daha güzel bir görünüm elde edebilirdin şahsen. Birde paragraf uyumu pek göremedim. Rp'ini paragraflara ayırarak iyi bir görünüm elde etme çabalarına girmlisin. Kurguda ufak tefek detaylar olabilir, ve geliştirilebilir. Betimlemeler ortalama altındaydı. Noktalama işaretlerinden sonra boşluk bırakmayı denemelisin. İkileme yaparken sözcüklerin arasına mutlaka *virgül* koyman gerekir. İmla hatalarına uymamandan puan kırıyorum ne yazık ki. Birkaç yerde yazım yanlışı vardı. Oradanda kırdım. Rp'ini yollamadan önce Microsoft Word de kontrol etmelisin. İyi rpler.

RPG Puanınız:70

Eliesha Cassandra Soul
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eliesha Cassandra Soul
» Eliesha Cassandra Soul