Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gülçin Ergül

2 posters
YazarMesaj
Rebecca Moss
1.Sınıf-Vampir
Rebecca Moss

RPG Puanı :
Gülçin Ergül Left_bar_bleue95 / 10095 / 100Gülçin Ergül Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Z.A.Y
Rp Partneri : acil aranıyor.
En Belirgin Özellik : Asi ve İnatçı.
Asa : Alınacak.
Ruh Halin : Gülçin Ergül Boupi3ph0

Gülçin Ergül Empty
MesajKonu: Gülçin Ergül   Gülçin Ergül Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 4:18 pm

Ertesi sabaha kadar uyuyabilirdi Gülçin. Havada bir uğursuzluk sezmişti. Gülçin, böyle günlerde Tanrı'nın insanlara küsmüş olduğundan dünyaya uğursuzluk dağattığına inanırdı. Eskiden beri, çook eskiden. Çünkü babası ßay Ferguson onu böyLe, güneşin biLe uğursuzluklardan kaçarak gri bulutların arkasına saklandığı günde terk etmişti. ßu gri günler, ona geçmişini hatırlattığı için her defasında gözleri dolar ve böyle sabahlara uyanmak istemezdi. Yine öyle olmuştu. Gözleri dolu doluydu. Uyumak istedi, kaz tüyüyle doldurulmuş, yumuşak yorganını başına kadar çekti ve.. " Tık Tık Tık " Kapı çalmıştı. " İyiki uyumak istedim " diye düşündü ve yavaşça yorganını çekerek, sıcacık yatağını terk etti.

" Selem Gülçin.. Uuu sen ağlıyosun ! ßi sorun mu var ? "

[ color=brown]Gelen okulun ilk gününden beri can dostum diyebileceği Crumberry'di. [/color]

" Ah, hayır.. Her zamanki şeyler işte.. "

" Tatlımm, geçmişini unutmaya çalış artık, hem o iri mavi gözlerine haksızlık ediyorsun, üzgünüm ama ağlayarak şişmelerine ben izin veremem. "

[ color=olive] " Olmuyor Crumberry.. Unutamıyorum, geçmişimle ben şey gibiyiz.. "[/color]

" Evet ? "

" Şey gibi.. "

" Ney gibi ? "

" Akrep ve yelkovan gibi. Evet akrep ve yelkovan gibiyiz. "

" Ahh, saçmalıyorsun Gülçin..Unutmayı başarabilirsin. "

" Ama nasıl ? "

" Gel benimle. "

Gülçin, can dostu Crumberry' i takip etti. Örümcek ağları ve fare ölülerinin bolca bulunduğu bir patikadan geçtikten sonra yaşlı bir adamın yanına yaklaştılar.

" Crumberry ! ßu da kim ? "

" Sen şimdi bu adamla tüm dertlerini paylaş, emin ol çok rahatlayacaksın. Ama o bir muggle.. "

" Heey, mugglelerden nefret ederim ve asla bir muggleye derdimi anlatamam. ßu doğru olmaz. "

" Tanrı aşkına dinle beni. "

" Pekâlâ. "

Gülçin Crumberry tarafından ikna edilerek yaşlı adama doğru ilerledi. Neden olduğu anlaşılmasada daha yanına yaklaşır yaklaşmaz rahatladığını hissetmişti..
Rolande Addié
5. Sınıf
Rolande Addié

RPG Puanı :
Gülçin Ergül Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gülçin Ergül Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Chiarore Suo Guardia
Rp Partneri : Forever Sébastien! He is my love angel.
En Belirgin Özellik : Sabırlı kişilik ve oldukça sakar o.O
Asa : 21 Inch,Hipogrif Tüyü, At Kılı
Ruh Halin : Gülçin Ergül 37978406tk7qx0

Galleon
Galleon: 1000
Patronus: Seçilmedi

Gülçin Ergül Empty
MesajKonu: Geri: Gülçin Ergül   Gülçin Ergül Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 5:20 pm

Renk uyumunu beğenmedim canım. Çok karışık bir rp olmuş. Ayrıca uzunluk yeterli değil. "Ağlıyosun" değil de "Ağlıyorsun" olmalıydı. Ayrıca bazı yerlerde ' l ' harfini neden "L" diye yazdığını çözebilmiş değilim. "böyLe" demek yerine, "böyle" desen daha düzgün olurdu. Rpde betimleme zaten yoktu hiç. Ayrıca karakterinin düşüncelerine falanda yer verdiğini pek göremedim. Noktalama işaretlerinde eksiklikler var. Şahsen bu rp 10 dan fazla puan alamaz. Bence yeni bir rp göndermelisin.

RG Puanınız:10

Gülçin Ergül
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-