Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

1. Ders / Ortak

4 posters
YazarMesaj
Evelyn Sydneé Cole
Kehanet Profesörü-Baş Vampir
Evelyn Sydneé Cole

RPG Puanı :
1. Ders / Ortak Left_bar_bleue100 / 100100 / 1001. Ders / Ortak Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : DeathEaters
Rp Partneri : My Soul Twin, William..
En Belirgin Özellik : Ölümsüzlük^^
Asa : Asa ? Pek ihtiyaç duymuyorum ve zaten kullanamıyorum..
Ruh Halin : 1. Ders / Ortak 37978406tk7qx0

Galleon
Galleon: 750
Patronus: Biraz saçma değil mi ?

1. Ders / Ortak Empty
MesajKonu: 1. Ders / Ortak   1. Ders / Ortak Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 8:20 pm

Kurgu: Profesör, sınıfa girdiğinde hepiniz birden susuyorsunuz. Pek çok öğrenci, profesörü süzüyor. Çünkü, her vampir gibi profesörde inanılmaz bir güzelliğe sahip. Aranızdan tek bir öğrenci, profesörün köpek dişlerinin biraz uzun olduğunu farkediyor. Ders boyunca profesör susamadığı için göz renginde pek bir değişim olmuyor. Ancak köpek dişlerinin uzunluğunu farkeden öğrenci hariç bir öğrenci, profesörün gözlerinin hafif kararmaya başladığını farkediyor. Ayrıca profesör, Karanlık tarafta olduğunu belli etmemek amacıyla, sizelere oldukça iyi davranıyor ve ondan hiç hem de hiç şüphelenmiyorsunuz. Köpek dişleri ve göz renginin koyulaştığını farkeden öğrenciler dışında üç öğrenci, profesörde bir tuhaflık seziyorsunuz ancak profesör, bunu anladığı için altın rengi gözleriyle size yumuşacık bakıyor ve sizin tüm şüpheleriniz ortadan kalkıyor. Hiç kimse profesörün vampir olduğuna dair ufacık bir şüphe bile belirtmeyecek, aksi takdirde size ve binanıza -5 puan gelir. Ayrıca rp'nizi tekrar düzenlemeniz gerekir. Bu kurguya uyun. En fazla bir kişi köpek dişinin uzunluğunu, yine bir kişi göz renginin koyulaştığını - ama çok hafif, üç kişi de profesörde bir tuhaflık sezecek. Ancak profesör özel olarak size baktığında bu şüpheleriniz ortadan anında kalkacak. Ayrıca bu kurguya göre, profesörden tuhaflık sezenlerin hiçbiri iki rolu alamaz. En fazla bir rolü alabilirsiniz. Ayrıca sizden önce yapılan RP'lere de bakın, eğer istediğiniz rolü sizden önce biri aldıysa başka roller arayın ancak hepsi doluysa gayet normal RP'ler yapın. Aynı zamanda profesör kendini tanıttıktan sonra size kendinizi tanıtın ve profesörün derste çok bir şey anlatmadığını görün. Sadece kehanetin anlamı gibi şeyler anlatıyor ve ödev vermiyor. Siz bu duruma sevinseniz de profesörün daha yeni olmasından kaynaklanıyor belki de, bu durumu aşırıya kaçırmıyorsunuz ve profesör herkesten önce " İyi günler " dileyip çıkıyor.

Fiziksel Betimleme: Saçları kestane kahvesidir ancak ışıklar nedeniyle kimi zaman koyu kırmızı gibi gözükebilir. Gözleri altın rengindedir ve sadece bir kişi gözlerinin hafif karardığını farkedecektir. Teni, tebeşir beyazıdır. Her vampir gibi o da akıl almaz bir güzelliğe sahip olduğu için hepiniz çok şaşıracaksınız. Ancak bazılarınız bu şaşkınlığı gizleyemeyecek.

Kod:
RP'leriniz yazdıklarıma göre olsun !

Köpek Dişi Uzunluğu / 3. Sınıf :

Göz Rengi Değişimi / 5. Sınıf :

Profesörde Bir Tuhaflık Sezmek / 1. Sınıf :

En son Evelyn Sydneé Cole tarafından Cuma Eyl. 11, 2009 9:58 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
https://hogwarts-rpg.forum.st/karakter-karty-lejant-f5/evelyn-t65
Rebecca Moss
1.Sınıf-Vampir
Rebecca Moss

RPG Puanı :
1. Ders / Ortak Left_bar_bleue95 / 10095 / 1001. Ders / Ortak Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Z.A.Y
Rp Partneri : acil aranıyor.
En Belirgin Özellik : Asi ve İnatçı.
Asa : Alınacak.
Ruh Halin : 1. Ders / Ortak Boupi3ph0

1. Ders / Ortak Empty
MesajKonu: Geri: 1. Ders / Ortak   1. Ders / Ortak Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 3:47 am

Nefes nefese kalmıştı Dulcie. İlk derse yetişemeyeceği için korkuyordu. Kehanet Kulesi' nin nerede olduğunu da tam olarak hatırlayamaması onu yanlış yerlere yönlendirmiş ve bir çok defa geri döndürmüştü. Durmadan kolundaki saate bakmak onu daha da yavaşlatıyordu. Sonunda doğru yere vardı; artık kuledeydi. Profesör henüz gelmemişti, bu iyiydi. İlk derse geç kalıp, profesörün gözünden düşmek iyi olmazdı. Hemde hiç..
Nefessiz kaldığından, suyundan bir yudum aldı ve yerine geçti. Şimdi profesörü bekliyordu. Kafasında cevabını henüz alamadığı bir çok soru vardı. Güzel miydi ? Çirkin miydi ? Despot mu yoksa gayet ılımlı biri miydi ? Kafasında ders hakkında da bir çok soru vardı. Kehanet hakkında en ufak bir bilgiye sahip olmamasıyla beraber dersi sevebileceğinden de emin değildi. Tüm bu sorulara cevap olacağı için profesörü 4 gözle bekliyordu. " Umarım dersi ve profesörü severim. " diye içinden geçirdi Dulcie. Hiç bir derste sorun yaşamak istemiyordu.
O derin düşüncelere dalmışken, profesör içeri girmişti. Dulcie gözlerine inanamadı. Etrafına baktığında bu konuda yalnız olmadığını anladı. Herkes onun gibi gözlerine inanamamış, şaşkın bir şekilde profesörü süzüyordu. Her kafandan ayrı sesin çıktığı sınıf bir anda susuvermişti. Dulcie, hayatında hiç bu kadar güzel bir başkasına daha rastlamamıştı. Kestane kahvesi saçları, altın renkli gözleriyle büyüleyici görünüyordu. Ancak çok garip ki Profesör bir tebeşir kadar beyazdı. Beyaz tenliler genelde bu kadar güzel olamazlardı. Yani hiç olmazsa Dulcie' nin bu güne kadar gördükleri beyazlar böylesine güzel değillerdi. Faltaşı gibi açılmış gözlerini ve bir karış açılmış ağzını normale yaklaştırmaya çalışarak profesörü süzdü Dulcie. Profesörün yüzünde kocaman bir gülümseme vardı. Öğrencilerin ona hayran kaldığını anlamış ve bundan memnun olmuş gibi görünüyordu. " Çok garip. " dedi ve duraksadı Dulcie. Garip olan, profesörün ta kendisiydi. Güzelliği, göz ve ten rengi, davranışları zaten baştan başa tuhaflık fışkırtıyordu. Dikkatle profesörü süzüyordu Dulcie. Profesör onun bakışlarını fark etmiş olacaktı ki, Dulcie' ye kocaman gülümsemişti. " Enteresan. " dedi ve beynini şaçma şüphe ve düşüncelerinden arındırdı.
Profesör Kehanet' le ilgili kısa birşeyler anlatmıştı fakat detaylara girmeden Kehanet' i tanıtmak amaçlı yapılan bir anlatımdı bu. Üstelik ödevde vermemişti. " Dersi, bizi, bunları geçiştirmeye mi çalışıyor ? " demişti içinden Dulcie. Şaşkın ve azıcık sinirlenmiş bir halde. " Belki de abartıyorum, evet abartıyorum. ilk ders bu Dulcie. " demişti, düşüncelerine cevap olurcasına.
Kafasındaki sorular yavaş yavaş yanıtlarını buluyorlardı. Profesör kapıdan içeri girer girmez güzel, çok güzel, ifadesi mümkün olmayacak kadar güzel olduğunu anlamıştı. Ayrıca profesör hiç de despot görünmüyordu. Korkacak bir şey yoktu. " Sanırım bu yıl Kehanet dersi iyi geçecek. " diye düşünmeye başlamıştı artık. Dersle ilgili pek bir bilgiye sahip olmasada bu profesör Dulcie' ye herşeyi sevdirebilirdi. Güzelliğini biraz kıskanmışta olsa Dulcie profesörden iyi elektrkler almıştı. Herşey mükemmele yaklaşıyordu, herşey mükemmel olacaktı.

En son Dulcie Desirée Black tarafından Cuma Eyl. 11, 2009 4:55 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Valerie Bagterlayer
Ölü

RPG Puanı :
1. Ders / Ortak Left_bar_bleue34 / 10034 / 1001. Ders / Ortak Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : aydınlık
En Belirgin Özellik : güzel akıllı ve cesur
Asa : karaağaç
Ruh Halin : 1. Ders / Ortak Glensuratdw9xw9

Galleon
Galleon: 10
Patronus: kedi

1. Ders / Ortak Empty
MesajKonu: Geri: 1. Ders / Ortak   1. Ders / Ortak Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 11:27 am

Profösör sınıfa girdi ve hepimiz sustuk.Profösör gerçekten koyu kestane saçları ve altın rekli gözleri ile çok güzeldi herkes çok etkilenmişti.Teni tebeşir kadar beyazdı.Aam nedense bir tuhaflık seziyordum.Bu kadar beyaz tenli oluşu gerçekten tuhaftı.Hiç beyza tenli bir ibüyücü görmemiştim.Profösör gerçek tuhaftı.Ardından bize altın renkli gözleriyle yumuşacık bakıyor bir anda bütün o tuhaf davranışlarını unutup ders dönüyorum.Derse girmeden profösör kendimizi tanıtmamızı istedi.
Ben Valerie Bagterleyer.Annem ve babamla birlikte yaşıyorum.Sihir yapmayı ve oyun oynamayı gerçekten çok seviyorum. dedim yüzümdeki tebessümü hiç bozmadan.Daha sonra diğer arkadaşlarımda kendini tanıttı.Dersin bitmesi az kalmıştıki profösör bize
Ödeviniz yok dedi güzel ince sesiyle.
Ders çok güzel geçti.Bu dersi çok sevdim. dedim kendi kendime.Ama derte profösörde ne için şüphelendiğimi gerçekten bilmiyordum.
Saçmalama artık Valerie profösör de bizim gibi bir büyücü sadece teni normalden biraz beyaz.Belki bir hastalık geçirdi ondan sonra böyle oldu.Şüphelerin gerçekten anlamsız. dedim içimden.Bunları söylerken bir yandanda kendime kızıyordum.Bir yandan da gülüyordum kendime.Şüphelerim gerçekten komikti.O güzel demir kapıdan çıkıp kahanet kulesinden uzaklaştım.
JacquesM

RPG Puanı :
1. Ders / Ortak Left_bar_bleue100 / 100100 / 1001. Ders / Ortak Right_bar_bleue

Erkek
Savaş Tarafın : Özgürlük
En Belirgin Özellik : Zeki Cesur
Asa : Mürver Asa
Ruh Halin : 1. Ders / Ortak Cheesyol1ye8

1. Ders / Ortak Empty
MesajKonu: Geri: 1. Ders / Ortak   1. Ders / Ortak Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 1:43 am

birden karşıma kehanet profesöru çıktı ve bana kötü kötü baktı ardından beni odasına çekti ve bağırmaya başladı. Ne olduğunu bilmiyordum. Beni ölüm yiyen sanmıştı bu kadar aptalca bir fikre kim kapılabilirdi ki. Odadan yılında ciktim ve hemen kuleyi terk edip zindanlara doğru yöneldim

1. Ders / Ortak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Birinci Ders (Ortak)
» Ortak Salon
» Ortak Salon