Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

:)

2 posters
YazarMesaj
Valerie Bagterlayer
Ölü

RPG Puanı :
:) Left_bar_bleue34 / 10034 / 100:) Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : aydınlık
En Belirgin Özellik : güzel akıllı ve cesur
Asa : karaağaç
Ruh Halin : :) Glensuratdw9xw9

Galleon
Galleon: 10
Patronus: kedi

:) Empty
MesajKonu: :)   :) Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 8:18 pm

Hava sıcaktı.Göl kenarına gittik.Göl kenarında kocaman bir yaratık vardı.Arkadaşlarla korktuk kaçtık.Ama Yasmin gitmeliyiz ve ne olduğunu öğrenmeliyiz ya hogwartsa zarar vercek bir hayvansa herkesi uyarmalıyız dedi ve kim benle gelcek dedi.Ben:
-Ben gelirim ama ya bu hayvan zarar verirse bize ne yapacağımı bilmiyoruz.hiç dikkatli de bakmadık.
Clancy:
-Bende gelirim ama sabah gidelim.dedi.ve herkes yatakhaneye gidip yattı.Sabah kalkar kalkmaz göl kenarına gittik.Gittiğimizde karşılaştığımız artık her neyse gözükmüyordu.Bir ağacın altında oturup beklemeye karar verdik.Yanımıza doğru birinin geldiğini gördük.Yaklaştıkça onun perin olduğunu anladık.Oda cesaretini toplayıp gelmiş.Tam sohpetedalmıştık ki o yaratık ortaya çıktı.Meğersem bu yaratık gölün koruyucusunun yaptığı bir yaratıkmış.Sadece göle zarar verenleri korkutmak için yapılmış bir canlıymış.Gölün koruyucusunun yaptığını orda bulunan biri söyledi.Söylemeseydi o yaratığa saldırcaktık sonra başımız belaya gircekti.En azndan gidip o yaratığın ne olduğunu öğrenmiştik.Hogwartsa geri döndük karanlık savaşlara karşı savunma dersimiz vardı.Hemen dersliğimize gittik.Ders bitimi öğretmen bizi yanına çağırdı.Ders bitince yanına gittik.Bizim göle gittiğimizden haberi varmış.Korkumuzu yenip gitmemizi teprik etti ama ya başınıza bir şey gelseydi diye kızdı.Bir daha kendi başınıza bir işe girişmeyin dedi.Bizde tamam dedik sonra da biraz ders hakkında konuşup diğer dersimiz olan tılsım-muska dersine gittik.
Rolande Addié
5. Sınıf
Rolande Addié

RPG Puanı :
:) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100:) Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Chiarore Suo Guardia
Rp Partneri : Forever Sébastien! He is my love angel.
En Belirgin Özellik : Sabırlı kişilik ve oldukça sakar o.O
Asa : 21 Inch,Hipogrif Tüyü, At Kılı
Ruh Halin : :) 37978406tk7qx0

Galleon
Galleon: 1000
Patronus: Seçilmedi

:) Empty
MesajKonu: Geri: :)   :) Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 10:40 pm

Görünümden puan kırıldı. Oldukça özensiz yazılmış bir rpg üzgünüm. Keşke daha uzun tutsaydın. Bu durumda uzunluk ve betimlemelerde yeterli değil. Akıcılıkta yok. Yazım yanlışları var ve çoğu yerde anlatım bozukluğu vardı. Birde noktalama işaretlerinden sonra boşluk bıraksaydın daha iyi olabilirdi. Hemen, hemen her yerden kırdım. Daha doğrusu nerden puan vereceğim onu bile bilmiyorum.

RPG Puanınız:15

:)
1 sayfadaki 1 sayfası