Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sebastien ^^

2 posters
YazarMesaj
Sébastien C. Whisper
5. Sınıf
Sébastien C. Whisper

RPG Puanı :
Sebastien ^^ Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Sebastien ^^ Right_bar_bleue

Erkek
Savaş Tarafın : Chiarore Sua Guardia
Rp Partneri : Rolande this is my angel ....! This is not lie this is really
En Belirgin Özellik : Kıskanç
Asa : Ateşin Soğukluğu
Ruh Halin : Sebastien ^^ 37978406tk7qx0

Galleon
Galleon: 10
Patronus: Seçilmedi

Sebastien ^^ Empty
MesajKonu: Sebastien ^^   Sebastien ^^ Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 3:06 am

Güneş bulutları dağıtıp ağaçlar arasından bana ulaştığında ölümle anlaşma yapmak üzereydim , etrafıma bakındım bu koca ormanda benden başka canlı kimse olmadığına şahit oldum .Sonunda gece bitmiş ve hayatımı adadığım o aydınlığa ulaşmıştım .Bunun verdiği hissi dünya üzerindeki hiçbir canlının tadamayacağını biliyordum .Bu çok farklı bir duyguydu sanki her şey bitmiş ve sonunda yeniden başlamış gibiydi bunları düşünürken aynı zamanda gözlerimin önüne getirmek istemediğim o filme karşı son kalemi savunmaktaydım artık bu benim için bir savunmadan çıkmış onu meselesine dönmüştü .Bütün hücrelerimle ölüm’ün o soğukluğunu hissetmemeye yemin ettik .Bu kaçınılmaz sona karşı duramayacağımı biliyordum ama elimdeki son şansı kullanmakta istiyordum ‘’ Geciktirmek’’ belki böylelikle kendimi ölüme karşı hazırlayabilirdim .Elim istemeyerekte olsa gömleğimin ön cebine doğru gitti ve bir fotoğraf çıkardı orda kimin olduğunu biliyordum ama onu son anımda hissetmek istemiyordum . Sonunda dayanamayarak resme baktım bir kız ürkekçe bana bakıyordu buğday sarısı saçlarını ortadan ikiye ayırtmış ince kaşlarını olabildiğince çekici göstermeye çalışıyordu .O yeşil gözlerine diyecek bir kelime bulmak zordu insanın içini acıtıyor ve beni sonsuza dek kölesi yapmaya hazırdı.Sanki bir ressam’ın tuvalinden kaçıp kurtulmuş ve beni bulmuştu bunu hissetmek oldukça canımı yakmaya sebep oldu . Peki ya sonrasını hissetmek ? onun göz yaşlarını silecek ben değil kim olacaktı ? bunu düşünmek istememiştim ama olmuştu .Beni unutmasını isterdim onun acı çekmesi yerine mutlu olmasını istediğim gibi sonunda o soğukluğu hissettim yavaşça bedenimi ele geçirmeye başlamıştı sonradan o hiç kesilmeyen acı beni ayağa kaldırmaya yetecek kadar kuvvetliydi başımı o acıdan kurtulmak istercesine sağa sola doğru hızlıca çeviriyordum o sırada gözlerim savaş alanına kilitlendi sayısını bilmediğim kadar ceset orda yatıyordu bazı yüzler kızgın ,bazı yüzler ise şaşkın gibiydi yakınımdaki birisine gözüm takıldı daha çok geçti ama onu bir yerlerde gördüğüme emindim kısa bir burnu vardı ve çekik gözlüydü .Yavaşça ayağa kalktım ve topallayarak savaş meydanı’nın ortasına doğru yürümeye başladım güneş tamda kendini gösteriyordu etraf’ın sıcak olması gerekirken bana hala soğuk geliyordu .O sırada gözüm bir yakın dostu tanımıştı sessizce onun yanına gittim ve baş ucuna diz çöktüm yüzünde büyük bir kaygı vardı sanki istediğini alamamış gibiydi saçları karışmış yaraları bozuk peynir gibi kokmaya çoktan başlamıştı sessizce fısıldadım ‘’ Oliver ‘’ onu sarsmaya çalıştım ama gücüm yetmediği gibi onun yanına devrildim ve bir daha kalkamayacağımı anlamıştı gökyüzünü izlerken yavaşça gözlerim kapanmaya başladı o sırada bir kuşun acı çığlığıyla irkildim gözlerimi aralayabildiğim kadarıyla ona doğru baktım bu bir anka kuşuydu yüzümde bir gülümseme belirdi o sırada içimi bir titreme aldı mutlak son gelmişti gözlerimde kapandı ama yüzümde bir gülümseme vardı ölümü bekliyordum ama benden çok uzaktaydı o sırada sesler duydum endişeli gibiydi ‘’ Sebastien tatlım uyan lütfen hadi ‘’ gözlerimi açtığımda savaş alanında değildim kendi odamdaydım .sessizce görmek istediğim kişinin ismini seslendim ‘’ Rolande ‘’ telaşlı koşturmalar etrafı sardı ve sonra : ‘’ Ha ne ?? evet buradayım canım ‘’ bunu duyduğuma çok sevindim sonra beni ödüllendirerek dudaklarını benimkiyle buluşturdu ve benim endişelerimi anında sildi sonra beni bırakıp işlerine koyuldu üstümdeki yorganı atıp yatağıma oturdum ve onu izlemeye başladım benim sandığım toplanmış bir şekilde bir köşede duruyordu gülümseyerek ona yürüdüm ve kulağına eğilip ‘’ Bir kabus gördüm ‘’ dedim . Bunu duyar duymaz işini bırakıp bana endişeli bir şekilde baktı ‘’ Cris ben bundan pek hoşnut değilim sürekli kabuslar görüyorsun ‘’ bana korumacı bir tavırla bakıyordu onun yanağından öptü ve sakin bir sesle ‘’ Sen yanımda olduğun sürece bu kabuslar önemli değil ‘’ dedim ve onu öptüm her şey güzel gidiyordu o yanımda olduğu sürece bir sorun yoktu ..
Geonna Romia Bianca
Karanlık Lady
Geonna Romia Bianca

RPG Puanı :
Sebastien ^^ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sebastien ^^ Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : DarkSide
Rp Partneri : ~Wentworth is my world~
En Belirgin Özellik : Asi ve Zeki olması
Asa : ~Zarafetin Sessizliği~
Ruh Halin : Sebastien ^^ Hmbl7pv6

Galleon
Galleon: 100000
Patronus: Yılan

Sebastien ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Sebastien ^^   Sebastien ^^ Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 3:43 pm

Renk uyumu ve görünümden tam puan veriyorum. Uzunluk biraz yeterli değil gibi geldi böyle rpler için. Aynı zamanda da kurgu çok kısa olmuş. Bazı yerlerde noktadan sonra boşluk bırakacağına, noktadan önce bırakmışsın. Anlatım ve betimlemeler güzel. Birde bazen noktalama işaretlerini önemsememişsin gibi geldi. Yazım yanlışı yok. Karakterini yansıtışın güzel. Ama dediğim gibi kurgu keşke daha uzun olsaydı. Olaylar çok çabuk gelişmiş ve bitmiş gibi. Puanını düşürmek istemiyorum.

Puanınız:80
https://hogwarts-rpg.forum.st/lejant-f10/rachel-amy-caroline-leja

Sebastien ^^
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sebastien C.Whisper
» Sebastien C.Whisper