Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

speranza flower

2 posters
YazarMesaj
Speranza Flower

Speranza Flower

RPG Puanı :
speranza flower Left_bar_bleue30 / 10030 / 100speranza flower Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : aydınlık
Rp Partneri : şuan yok
En Belirgin Özellik : zeki inatçı ve güzel
Asa : 20cm açık kahverengi
Ruh Halin : speranza flower 37978406tk7qx0

Galleon
Galleon: 10
Patronus: kuş

speranza flower Empty
MesajKonu: speranza flower   speranza flower Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 2:24 pm

Canım çok sıkıldı.Dışarı gezmeye çıktım.Kendimi hiç iyi hissetmiyordum.Birden bayıldım.Kalktığımda nerde olduğumu bilmiyordum.Çok korktum.Karşıdaki koltukta uyuklamakta olan bir adam vardı.Kaçmam gerektiğini düşündüm.Ayağa kalktım kapıya doğru ilerlerken içeri elinde tepsi olan bir kadın girdi.Sonra bana doğru dönüp:
-Ben Katia.Kocam seni evin yanında bir yerde bayılmış olduğunu söyledi.Seni öyle görünce dayanamayıp getirmiş.Üşüyüp hasta olmandan korkmuş.
Bende kaltığım koltuğa oturup:
-Ne olduğunu hatırlamıyorum.Hogwartsa dönmem lazım.
Katia:
-şimdi gitmemelisin sokaklar çok tehlikeli ve sen küçük bir kızsın tehlikelerle baş edemezsin.Bu gece burda kal yarın biz seni götürürüz.
Ben:
-Ama izinsiz dışarı çıktım bana kızarlar.ben gitmeliyim.
Katia:
-biz yarın seninle gelip müdürle konuşuruz.Sende neden çıktığını söylersin.
Ben:
-iyi o zaman dedim.
Katia elinde ki tepsiyi uzattı ve:
-Karnın açtır şimdi senin.Alda bir güzel karnını doyur.
Ben:
-Gerçekten karnımda çok açtı.dedim ve yemek yemeğe başladım.tepside ne var ne yok hepsini silip süpürdüm.Tıka basa doymuştum.Saat geç olmuştu.Katia kocası Zack'i kaldırdı ve "Zack git yatağında yat"dedi.Daha sonra banada yatğımı hazırladı iyi geceler dileyip yatmaya gitti.
Evelyn Sydneé Cole
Kehanet Profesörü-Baş Vampir
Evelyn Sydneé Cole

RPG Puanı :
speranza flower Left_bar_bleue100 / 100100 / 100speranza flower Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : DeathEaters
Rp Partneri : My Soul Twin, William..
En Belirgin Özellik : Ölümsüzlük^^
Asa : Asa ? Pek ihtiyaç duymuyorum ve zaten kullanamıyorum..
Ruh Halin : speranza flower 37978406tk7qx0

Galleon
Galleon: 750
Patronus: Biraz saçma değil mi ?

speranza flower Empty
MesajKonu: Geri: speranza flower   speranza flower Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 2:31 pm

Tamam dürüst olmak gerekirse rp'n hiç hoşuma gitmedi. İlk oalrak renklendirme yapmamışsın. İkincisi noktalama işaretlerinden sonra boşluk bırakmamışsın. Üçüncüsü rp'nde hiç betimleme yok, bu yüzden okurken çok sıkıldım. Dördüncüsü Konuşmalarda tırnak ["] işaretini kullanaydın daha iyi olurdu. Beşincisi Uzunluk hiç yeterli değil. Çünkü konuşmalar tırnak içine alsaydın çok kısa bir rp olurdu. Ve zaten konuşmaları asıl yerlerine alırsak rp'n çok kısa oluyor. Altıncısı da pek puanlamayla ilgili olmasa da avatarını değiştir, Avril Lavigne kullanılıyor, ayrıca adının Speranza Flower olması gerekirdi. İsimlerde baş harfler büyük olur.

Puanınız : 30

* Derslere katılmalısınız, isterseniz ikinci bir rp koyabilirsiniz puanlama için. Tekrar puanlanabilir..
https://hogwarts-rpg.forum.st/karakter-karty-lejant-f5/evelyn-t65

speranza flower
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Speranza Flower
» speranza flower
» speranza