Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Acı, Nefret ve Tutku

2 posters
YazarMesaj
Evelyn Sydneé Cole
Kehanet Profesörü-Baş Vampir
Evelyn Sydneé Cole

RPG Puanı :
Acı, Nefret ve Tutku Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Acı, Nefret ve Tutku Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : DeathEaters
Rp Partneri : My Soul Twin, William..
En Belirgin Özellik : Ölümsüzlük^^
Asa : Asa ? Pek ihtiyaç duymuyorum ve zaten kullanamıyorum..
Ruh Halin : Acı, Nefret ve Tutku 37978406tk7qx0

Galleon
Galleon: 750
Patronus: Biraz saçma değil mi ?

Acı, Nefret ve Tutku Empty
MesajKonu: Acı, Nefret ve Tutku   Acı, Nefret ve Tutku Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 12:48 pm

Kişiler: Evelyn Sydneé Cole, William James Dvorska

Yer: Göl

Zaman: 21.00 sularında

Kurgu: Evelyn'in, William'la Claire arasındaki ilişkiyi öğrenmesi ve olayların tamamen farklı bir hal alması..
https://hogwarts-rpg.forum.st/karakter-karty-lejant-f5/evelyn-t65
Evelyn Sydneé Cole
Evelyn Sydneé Cole

RPG Puanı :
Acı, Nefret ve Tutku Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Acı, Nefret ve Tutku Right_bar_bleue

Kadın

Galleon

MesajKonu: Geri: Acı, Nefret ve Tutku   Acı, Nefret ve Tutku Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 12:51 pm

Dolunayın hiçbir güzelliğini farketmemişti Evelyn. En az aysız ve yıldızsız bir gece kadar karanlık olan gölün üstündeki parıltılar, dikkatini bir gıdım bile çekememişti. Kendine, ben-bir-şey-düşünüyorum havasını veriyordu. Yalan sayılmazdı da.. Bir şeyler düşünüyordu. William'ın ' Cedric hala seni seviyor.. ' sözünü ve Hogwarts'ta, William ile Claire arasında bir yakınlaşmanın olduğu dedikodularını düşünüyordu. Her ne kadar hayatta ruh eşini bulsa da William'ı unutamazdı. İlk aşkıydı Evelyn'in O. ' Bir sersem gibi düşünmekten vazgeç, biri profesör biri ise öğrenci. Aralarında bir şey olması söz konusu bile olamaz. ' diye kendine kızdı. Ancak her ne kadar yalan söylemekte usta olsa da kendi kendine yalan söyleyemezdi. Eğer böyle bir şeyin olmasına imkan yoksa, böyle dedikodular nasıl çıkıyordu? " Düşünmekten vazgeç, artık sen ilgilendirmez. Yani ilgilendirse bile o kadar ilgilendirmez. " diye mırıldandı. Düşünmekten vazgeçeceği yoktu elbette. Ancak düşünmesini engelleyen bir koku vardı. Yüzünü dolunaya kaldırınca, bir an altın rengi gözleri kamaştı ardından - birkaç göz kırpması - kendini toplayıp havayı kokladı. Sessizce yutkundu. Bu kokuyu her yerde tanırdı, ölmüş - ya da her neyse - olsa bile. William.. Biraz önce Claire'yle bir ilişkisi olduğunu düşündüğü adam, hayatının ilk aşkı, sonsuza kadar asla unutamayacağı kişi, asla zarar veremeyeceği insan, karanlık tarafa geçme nedeni. Evelyn'in onu sevme nedeni vardı elbette. Yukarıda sayılan şeyler de bunu kanıtlıyordu. Öz kardeşine bile saldırmıştı. Hem susamamıştı o kadar. Ancak deli gibi susadığı halde ona minicik bir zarar bile verememişti. Vermek de istememişti zaten. Gözleri kızgınlıkla parlayınca, " Ah, nasıl gelebidin buraya? Claire'den zaman kalabiliryormuş demek ki. " dedi. Duygusuz ve bir o kadar soğuk bir sesi vardı. Gözleri kızgınlıktan parlamaya devam ediyor, bu yüzden kaynayan bir altın gibi gözüküyordu gözleri. William'ın kalbinde bir hızlanma hissetti Evelyn. Kaynayan altın gibi gözüken gözleri sonuna kadar açıldı. Dedikodular doğruydu. Onlar.. onlar beraberlerdi. Kendini sakinleştirmeye çalışarak derin bir nefes aldı. " Sana.. sana inanamıyorum ! Bunu bana nasıl yaparsın? Hele söylediğin ve artık umurumda bile olmayan o sözden sonra.. Ve.. ve öğrencinle. Bir yetişkinle bile değil ! " dedi. Ses tonunda sinirden çok acı vardı, hayal kırıklığı vardı. Artık ağlasa bir şey diyemezdi. Öyle bir hakkı yoktu, hele de Yasak Orman'da bir bebek gibi ağladıktan sonra. Buz gibi soğuk ve bir o kadar acılı bakışların sahibi olan gözlerinden buz mavisi bir damla yaş geldi. Sessizce Williamİ'ın cevabını beklemeye başladı..
William James Dvorska
SYB Profesörü-Ravenclaw Bina Sorumlusu
William James Dvorska

RPG Puanı :
Acı, Nefret ve Tutku Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Acı, Nefret ve Tutku Right_bar_bleue

Erkek
Savaş Tarafın : karanlık o.O
Rp Partneri : Evelyn Is My Baby
En Belirgin Özellik : Sinsiyim ben sinsiyim
Asa : yirmi beş cm. Sarmaşık Kötülük
Ruh Halin : Acı, Nefret ve Tutku Yaaati6rx4

Galleon
Galleon: 360
Patronus: Yılan

MesajKonu: Geri: Acı, Nefret ve Tutku   Acı, Nefret ve Tutku Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 3:23 pm

Beklediğim an gelmişti sonunda bu aptal yerden kurtulacaktım. Herşeyi bir süre geride bırakmak bana çok iyi ve güzel gelicekti özelliklede Claire'ı çünkü aramızda son zamanlarda çok iç açıcı görünümler olmadı. Ona aşıktım. Onda çözemediğim çok soru vardı. Ama herşeye rağmen ondan bir süre uzak kalmak istiyordum. Öylede olucaktı. Geonna bazen işe yarıyor. Bana güzel bir İngiltere tatili ayarlamış ne yufka yürekli kadın lanet olacasıya aslında bunu benden kurtulmak için yaptı ama benim için dert değil. İngiltereyi daha önce duymuştum ama hiç görmedim. Belkide görmüşümdür ama haberim bile yoktur İngiltere olduğundan. Hiç görmediğim bir ülkede olmak bana garip gelmiyecek sanırım. Herkezden tanıdığım herkezden uzak kalmak kulağa çok hoş geliyor. Zaten hiç kimsem yok bir ailem hiç olmadı. Kendime Clairela bir aile buldum derlken...Bunları düşünmek beni üzüyordu. İngiltereye gitmeden önce görmek istediğim biri vardı. O kişi Evelyn idi. Yanına gider gitmez beni azarlamaya başladı. " Ah, nasıl gelebidin buraya? Claire'den zaman kalabiliryormuş demek ki. " Bu sözler beni delirtiyordu Clairedan bahsedilmesi bana kendimi kötü hissettiriyordu. " Sana.. sana inanamıyorum ! Bunu bana nasıl yaparsın? Hele söylediğin ve artık umurumda bile olmayan o sözden sonra.. Ve.. ve öğrencinle. Bir yetişkinle bile değil ! " Ah yeter artık beni böyle azarlıyamaz tam damarıma basıyor. Ne sanıyor ki kendini Claire benim için herşey demek. " Sana o sözü ben demedim kahretsin içimdeki zayıf Cedric dedi. Claire bir yetişkin değil ama senin hiç olmadığı kadar yetişkin davranıyor. Bu arada aşkın yaşı olmaz Evelyn. Ben Cedric değilim ben William oldum artık. Benim hayatımın çok mu güzel olduğunu sanıyorsun Evelyn. Ben Claire ile büyülü kek diyarına kaçıp hayatımın sonuna kadar mutlu yaşıcağım mı sanıyorsun. Öyle olmadı Evenly ben seninkinden kötü bir hayat yaşıyorum. Küçük yaşta öksüz kaldım. Hemde şuan annem ve babamı öldüren ölüm yiyenlerden biriyim. Benim hiç bir ailem olmadı. Hayatımı kurtarmak için yeniden arkadaşlarımdan bir ailem olması için bir Zümrüdüanka olmam gerekirdi. Senin için bu hayeldende vaz geçtim. Peki şimdi kimim var Claire mı? sen mi? hiç kimsem yok arkadaşlarım yok. Ben hayatımın böyle olmasını mı istedim he söyle bana! " Sesim o kadar sinirli ve sert çıkıyordu ki boğazım bile kurumuştu. Duygularıma karşı koyamıyordum. Herkezin herşeyin üzerime gelmesini kaldıramazdım. Boğazımı yeniden ıslatmak için yutkundum ve " Söyle! " dedim. Hiç kimse beni anlıyamazdı. Beni tek anlıyabilecek kişi Claire idi ve o şuan yanımda yoktu.
Evelyn Sydneé Cole
Evelyn Sydneé Cole

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

MesajKonu: Geri: Acı, Nefret ve Tutku   Acı, Nefret ve Tutku Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 5:10 pm

Evelyn'in kalbine saplanmış gibi olan sözler, içinin acıyla dolmasına neden olmuştu. Aynı zamanda kızgınlıkla da.. " Ben.. ben hayatım boyunca senin yanında oldum, bunu inkar edebilir misin ? Tabi ki de hayır ! Senden hiçbir zaman vazgeçemedim, bunu sende biliyorsun.. Senin.. senin ailen olmasa bile.. Beni düşün, benim ailem berabattı. Hatırlamıyor musun ? Ailemle tartışdığımdan kaç kez yanında ağlamıştım ? Onların benim ailem olmasını hiç istemediğimi bilmiyor musun?! Onlar gibi bir ailemin olmasındansa, ailemin olmamasını tercih ettiğimi sana milyon kez söylediğimi hatırlamıyor musun ? Senden daha kolay bir hayat mı yaşadım ben ? Sen benimiçin hayatını değiştirdin belki ama.. ama senin benden ayrıldığ gerçeğini kabullenemiyordum, ailemle de tartışınca gece dışarı çıktım ve.. ve hayatım en berbat anısını yaşadım. Bir vampir oldum ! Ben çok mu mutluyum sanıyorsun ? Benim hayatımın hep cıvıl cıvıl geçtiğini düşünecek kadar aptal olamazsın ! Claire'den daha çok yanında oldum ben senin ! Arkaaşlarından bir aile yaratmak istiyordun, bunu biliyorum, bu hayalinden benim için vazgeçtin, bunu da biliyorum ama.. ama beni terketmeyip ölmeme izin verseydin vampir olmazdım ! İnsanları öldüren, iğrenç bir yaratığa dönüşmezdim ! Benim hayatım çok mu kolay ? En azından sen şu sıralarda mutlusun.. Peki ya ben ? Ben sonsuza kadar mutlu olamam. İnsanların hayatı hep tehlikede benim yanımda. Ayrıca senin yanında olduğum için bir kanıt ister misin ? Hemen söyleyebilirim. Ben.. ben kendi özkardeşime saldırdım. Kanının kokusu beni çektiği için.. Susuz bile değildim ! En yakın arkadaşıma da bu şekilde saldırdım ama.. ama o gün.. o gün sana saldırmadım. Hem susuzdum hem kendimi tutmak da istememiştim, susuzluk delirmeme neden oluyordu ama sana asla zarar veremem, bunu bilmiyor musun ? " dedi. Tüm bu anılar onun daha berbat hissetmesine neden oluyordu. William'ın gözlerine bakamıyordu artık. Kendisinin bir canavar olduğunu kendine hatırlatmıştı. Bunlar umurunda değildi aslında. William, o sersem Claire'nin, kendisine Evelyn'den daha fazla değer verdiğini düşünüyordu. İşte bu, Evelyn'in delirmesine neden olurdu. Ki zaten öyleydi. Korkuyordu. William'a bu öfkeden zarar verebileceği ihtimalindan korkuyordu. Çünkü.. çünkü ona zarar verirse yaşayamayacağını biliyordu. Ona minicik bir zarar verse bile William'a, onu öldürmesi için yalvaracağını biliyordu. " Sana zarar verirsem yaşayamayacağımı en iyi sen bilirsin.. " diye fısıldadı. Biraz önce gözünden gelen yaş, hala bembeyaz yüzündeydi. Parmağıyla hızlıca sildi ancak bu hareket daha kötü olmasına sebep olmuştu. Gözünden bir damla daha yaş gelmişti. Ağlasa umurunda olmazdı. Kimin ne diyeceği hiç hem de hiç umurunda olmazdı. Hayatınca zarar veremeyeceği tek kişi William'dı ve Evelyn'e göre William bunu bilmiyordu..
William James Dvorska
SYB Profesörü-Ravenclaw Bina Sorumlusu
William James Dvorska

RPG Puanı :
Acı, Nefret ve Tutku Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Acı, Nefret ve Tutku Right_bar_bleue

Erkek
Savaş Tarafın : karanlık o.O
Rp Partneri : Evelyn Is My Baby
En Belirgin Özellik : Sinsiyim ben sinsiyim
Asa : yirmi beş cm. Sarmaşık Kötülük
Ruh Halin : Acı, Nefret ve Tutku Yaaati6rx4

Galleon
Galleon: 360
Patronus: Yılan

MesajKonu: Geri: Acı, Nefret ve Tutku   Acı, Nefret ve Tutku Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 6:45 pm

" Sana zarar verirsem yaşayamayacağımı en iyi sen bilirsin.. " Bu sözler William için çok acıydı çünkü onu anlıyabilicek tek William vardı. İkininde hayatları birbirinden kötüydü. William o günleri adından daha iyi hatırlıyordu. Ama şuan William üzerine gidilmesini kaldıramıyacak kadar kötü durumdaydı. Herkez herşey üzerine geliyordu. Birde Evelyn'nın üzerine gelmesi onu deli etmişti. Evelyn'nın gözünden akan yaşlar Williamı çok üzüyordu. Evelyn'nın gözünden akan her bir yaş Williamın on sene ömrünü alıyordu. " Ağlama öyle demek istemedim. Seni üzmek istemedim. Beni ne kadar sevdiğini biliyorum. Bu günlerde benimde çok canımı sıkıyorlar. Herkez üzerime geliyor. Benim ömrümü kısaltmak için varlar sanki bu dünyada. Lütfen ağlama. " dedim ve Evelyn'nın gözlerindeki yaşları uzun parmaklarımla yavaşça sildim. Onun üzülmesi ağlaması beni delirtiyor çileden çıkartıyordu. Kendinden utanan bir şekilde. " Biliyorsun Hogwartsta Slytherin öğrencileri benimle öksüz diye dalga geçiyordu. Bu anıları unutamıyorum. Bu sözleri yerken sende yanımda oluyordun ve senden utanmaya başlıyordum. Bu sözleri duymanı istemiyordum. Çünkü sana aşıktım. Cedric sana aşıktı. " Evelyn ile yaşadığımız aptal tartışmayı tamamen unutmuştum. Çünkü şuan onunla duygularımız ve düşüncelerimiz aynıydı. Birbirimizi tamamlıyorduk. Ne yapıyordum ben yeniden olmazdı. Buna dayanamazdım. Bu sıkıntının arasında tekrar aşık olamazdım. Hemen İngiltereye gitmek istiyordum. Burada ki anılarımı bir kaç gün bile olsa burada bırakmak istiyordum. Tek üzüleceğim ve özlüyeceğim kişi Evelyn olucaktı. Ona üzgün bakışlarla baktım ve ona sıkıca sarıldım. Uzun kollarımla Evelyn'nın vücudunun tamamını sarmıştım. Yavaşça kollarımı ondan çektim ve " Seni özlüyeceğim. " dedim ve ona son bir kez baktım hiç geri dönmiyecekmişim gibi ; hızlı ve seri adımlarla oradan uzaklaştım. Herşey bu tatille yola girecek sanıyordum ama ben öyle sanıyordum. Artık tek düşündüğüm İngiltere idi. Evelyn burada bırak tığım tek canlı anıydı artık. Claire için üzülmüyordum ama yiyede ondan vaz geçemezdim. Ondan vaz geçebilmemin tek yolu ondan uzak kalmaktı...
Evelyn Sydneé Cole
Evelyn Sydneé Cole

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

MesajKonu: Geri: Acı, Nefret ve Tutku   Acı, Nefret ve Tutku Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 7:01 pm

Neden gitmesine izin vermişti ki? Neden " Gitme.. " diyememişti ki? Bu acımasız dünyada en çok değer verdiği kişiydi William onun.. Ve onun gitmesine seyirci kalmıştı. Gözünden akan yaşlar, adeta yüzünü yıkıyordu. Nefretle bakan gözleri yerini acıya bırakmıştı. Bakışları iki yaşındaki, üzgün bir bebeği andıracak gibiydi. Acılı ve masum.. William'ın gidişinin ardından: " Ben de seni özleyeceğim William, ben de seni.. " dedi umutsuz bir sesle. Damarlarından akan vampir kanı hızlanmıştı. Yani Evelyn, heyecanlamıştı. Bunun nedenini yeni farkediyordu. William, onun üzülmesini istemiyordu. Tapılası suratında minik bir gülümseme oluştu. " Umudumu asla kaybetmeyeceğim William, bir gün birlikte olacağız, biliyorum.. " diye mırıldanıp boğazındaki yanmayı hissetti. İki hafta önce avlanmıştı. Yani tekrar avlanması gerekiyordu. Boğazındaki yanma gittikçe arttığından artık burdan ayrılması gerektiğini çok iyi biliyordu. Bu yüzden gölden hızlı adımlarla uzaklaştı suratındaki gülümsemeyle..

Rp Out: Kısa oldu, üzgünüm.
Evelyn Sydneé Cole
Evelyn Sydneé Cole

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

MesajKonu: Geri: Acı, Nefret ve Tutku   Acı, Nefret ve Tutku Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 7:03 pm

~~ !.. RP BİTMİŞTİR..! ~~

Acı, Nefret ve Tutku
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tutku