Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Rolande Addié

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Rolande Addié
5. Sınıf

RPG Puanı :
100 / 100100 / 100

Kadın
Savaş Tarafın : Chiarore Suo Guardia
Rp Partneri : Forever Sébastien! He is my love angel.
En Belirgin Özellik : Sabırlı kişilik ve oldukça sakar o.O
Asa : 21 Inch,Hipogrif Tüyü, At Kılı
Ruh Halin :

Galleon
Galleon: 1000
Patronus: Seçilmedi

MesajKonu: Rolande Addié   C.tesi Haz. 27, 2009 12:32 am

Ad Soyad: Rolande Addié
Uyruk: Alman
Anadil: Almanca
Aile: Addié ailesi
Kan Durumu: Safkan
Bina: Ravenclaw

- Benim Hakımdda -

*** Aslında beni tanımlamak oldukça güç. Çok karmaşık bir yapıya sahibim. Ravenclaw' a seçildiğime göre çok zeki biri olmalıyım ki; zaten öyleyim. Ders notlarım hep çok iyi gelir. Evet kabul ediyorum çalışkan ve inek biriyim. Cesur bir yapıya sahip değilim, aksine sessiz ve çıkarcıyımdır. Yani bulaştığım her işte kendi payıma düşene bakarım anlayacağınız. Herkesi öyle kolay kolay arkadaş olarak yanımda dolaştırmam. Çok seçici biriyimdir arkadaş konusunda. Aşka gelince; benim diğer adımdır. Şaka yapmıyorum, aşkı seviyorum. Hele de yasak aşklar bana oldukça zevkli geliyor. Hayalimde hep bir Profesör ile aşk yaşamak vardı. Düşünülünce çok komik geliyor değil mi? İleride ki hedefime gelirsek sanırım Sihir Bakanlığında çalışmak istiyorum. Nedenini bilmiyorum fakat; küçüklüğümden beri içimde böyle bir heves var ve hiç bitmeyecek gibi... Güzelliğime çok düşükünümdür. Kızlardan çok erkekler ile daha iyi anlaştığımı adım gibi biliyorum. Ama neden? İşte bu sorunun cevabını inanın bende bilmiyorum. Yenilgiye asla tahammülüm yok, intikamım hep acı olur. Bu kadar çıkarcı olmama bakmayın, asla kimseyi küçümsemem . Ancak; herkes ile de arkadaş olan biri değilimdir bunu bilin. Benim hakkımda söyleyecek başka bir söz yok sanırım.

- Özgeçmişim -

26 Ağustos 1995 tarihinde Almanya' da doğdum. Bana Rolande ismini sevgili anneannem vermiş. Annemin adı Rachel, babamın ise Carl. Ailemin soyu bildiğiniz gibi Almanlara dayanıyor. Ve büyücü bir aileden geliyorum. Yıllardır seçici özelliğimiz ile safkanlılığımızı korumuşuzdur. Aslına doğruyu söylemek gerekirse annem biraz muggleları özeniyor. Ve bu yüzden Londra' da bir muggle dükkanı açtı. Uzun zamandır da orayı işletiyor. Babam ise Sihir Bakanlığında çalışmakta. Bu iki mesleğin çelişki içinde olması ikisi arasında bazen ufak tefek kavgalara neden olsa da onlar hep bir yolunu bulur. Neyse gelelim benim özgeçmişime; yedi yaşıma geldiğimde babam Carl heves edip bana keman dersleri aldırmaya başladı. Böylece kendimi keman çalmak konusunda bayağı ilerlettim. Yalnız olduğum zamanlarda keman çalmak hobimdir. Söylemeyi unutmayayım; ailemiz genellikle Ravenclaw' a öğrenci verir.(Bende olduğu gibi )

İcons:

I can almost see it
That dream I'm dreamin
But there's a voice inside my head saying you'll
never reach it.

Spoiler:

En son Rolande Addié tarafından Perş. Ağus. 06, 2009 7:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Rolande Addié
5. Sınıf

RPG Puanı :
100 / 100100 / 100

Kadın
Ruh Halin :

Galleon

MesajKonu: Geri: Rolande Addié   C.tesi Haz. 27, 2009 12:33 am

ilişkiler~~

Wentworth Lincoln Miller

*Bu admı pek sevdiğim söylenemez. Bakanlıkta çalışmasına rağmen, onun karanlığa yatkın olduğunu sezebiliyorum. Tanrım! Karanlık artık bakanlığada mı sızmaya başladı yoksa...
Axél Dylan LeDarc

*Çok iyi biri , ona tam anlamıyla hayranım. Derslerinde oldukça gayret gösteriyorum ve her zaman ki gibi müthiş zekam ile onuda kendime hayran bırakıyorum.

Eva Casey Cole

*O tam bir ayaklı gazete. Nerede olay var o hemen orada bitiyor. Dırdırcı editörü olduğu için olsa gerek. Birde diğer magazinciler gibi olayları iki katı daha fazla abartması yok mu? Ah bu magazinciler...

Krystal Renesmee Cullen

*Çok iyi biri. Benden bir yaş küçük olması aramızda uçurumların açılmasına neden olmuyor. Kafa dengim diyebilirim. Hogwarts da kendime benzeyen birini sonunda buldum. tek farkımız benim kadar çalışmaya hevesli olmaması. Onun hakkında ruh ikizim diyebilirim size. Bakalım ne maceralarımız olacak?

Adam Jasper Cullen

*Açıkçası pek dikkatimi çekmiyor. Yakışıklı biri ama benden iki yaş küçük olduğu için onunla asla arkadaşlığın ötesinde bir şey düşünmedim. Konuşmuşluğumuz pek yok, sadece ara sıra ortak olan derslerde ve büyük salonda karşılaşıyoruz.

Thalia Gérin LeDarc

*Hufflepuff gibi bir binada olması ona karşı önyargılı olmamı sağlasa da Profesör Axél' in ailesinden gelmesi ona karşı yumuşak davranmama yetiyor sanırım. Profesör Axél' e karşı duyduğum yakınlık olmasa da bu kızı hiç umursamazdım sanırım. Zaten benimle arkadaş olabilecek kriterlere de sahip değil. Umursamadıklarımdan biri.

Melinda Teresa Cole

*Profesör Dvorska' ın şu sıralar birlikte olduğu kişi bu evet. Ayrıca bana karşı özel bir ilgisi olduğun seziyorum. Kesinlikle benimle en kısa sürede ropörtaj yapabilir; çünkü sürekli beni takipte. Tabi sonuçta cadı gündemi editörü ve öğrenciler onun ilk hedefi olmalı.

William James Dvorska

*Porfesör Dvorska... Bu adamda çözemediğim bir gizem var. Çok karanlık birisi. Tabi ki e onun dersinde de çok başarılıyım. Aslında ona saygıdan çok sevgi besliyorum sanırsam. Bir ara çocukça hayallere kapılıp tutulmuş olsam da vazgeçmem çok uzun süremi almadı.

Brian Gaspar Bagterlayer

*O tam anlamıyla benim ruh ikizim. Birinci sınıftan beri sıkı dostuz. Aynı binada olmamız ve özelliklerimizin uyuşması bunda büyük rol oynuyor sanırım. Aynı zamanda suç ortağım. Onunla bir sürü macera yaşadık ve yaşayacağızda...

Sébastien C. Whisper

*Hayatımın anlamı haline geldi. Birinci sınıftan beri adeta akrdeş gibiydik. Ancak her şey dördüncü sınıfta değişti.Onu seviyordum oda beni... O lanet olasıca balo gecesi onu benden aldı. Kuzeni onu benden aldı.. Nefes alsaydı keşke, yanımda olsaydı tekrardan. Kalbimin bir yanı onu iç unutmayacak.
Athentin M. Bagterlayer

*Profesör beni en zeki öğrencilerindn biri olarak görüyor. Onu çok düzgün buluyorum. Ayrıca Bagterlayer ailesi olarak Hogwarts' ı ele geçirecekler aliba diye düşünmüyorum da değil . Boş zamanlarımda onunla dersler hakkında sohbet etmek beni mutlu ediyor galiba.

Mia Alyssa Ventimiglia

*Sevdiğim Profesölerden biridir kendisi. Profesör Oliver ile olan ilişkisini okulda zaten neredeyse duymayan kalmadı sanırı. Bu Profesörlerin aşk üçgenleri zaten beni öldürecek yakında. Dersi hakkında fazlasıyla bilgi sahibiyim. İleride bakanlıkta çalışmak istemesem kesinlike o dersin Profesörü olurdum.

Claire Trisha Whisper

*Onun hakkında tek bildiğim Sébastien' in kuzeni olması. Hiç yakın değiliz hatta düşmanız bile diyebilirim. Dersliklerde bana olan kötü imalı bakışlarını rahatlıkla sezebiliyorum. Sanırım Sébastien ile kuzen olmalarına rağmen pek yakın değiller. Ondan tiksiniyorum pis Slytherinli. Beni koridorda sıkıştırıp tüm satanistçe hareketliliğini sergiledikten sonra ondan daha da çok tiksinmeye başladım. Tanışmamızın kötü olmasına şaşırmadım doğrusu..

Adele Heaven LeDarc

*Gryffindorlu bir öğrenci olduğunu biliyorum. Ha birde hakkında bildiğim tek şey LeDarc ailesinden olması. Profesör Axél ve Ness ile bir akrabalığının olması ne hoş bir şey. Henüz bir konuşmuşluğumuz olmadı ama onunla kütüphanede çok sık karşılaşıyoruz. Sanırım hakkımda çıkan *inek kız* dedikodularını duymuş olmalı.

Ella Hilary Bagterlayer

*O benim suç ortağım. Kütüpahaneye çalışmak için gittiğimiz o günde atıldığımız macera neredeyse tüm hayatımızı değiştirdi. Bu sayede onunla daha yakınlaştık ve artık gerçek birer dostuz. Bu dostluğun hiç bitmemesini istiyorum. Biliyor musunuz? Bazen kimseyle paylaşamadığımız sırları onunla paylaşabiliyorum. Ah sanırım Bagterlayer ailesine karşı büyük bir çekim var bende.

Valeria Dora Silver

*Sihir bakanı... Onunla bir çok kez konuştuk. Hatta şu Geonna konusunda defalarca kanıt sunmaya çalışsam da bana inanmayan kişi. Geonna onun gözünü öyle boyamış ki! Aslında gayet iyi anlaşıyoruz. İleride bakanlıkta çalışmak istediğimi bildiği için tatillerde onunla sık sık konuşuyoruzç Bana çok destek oluyor.

Cornelia Caroline Crowlia

*Hufflepufflı bir kız. Sanırım benimle yaşıt diyebiliyorum. İyi birine benziyor pek muhabbetiz olmasada erslerde bana olan bakışlarını sezebiliyorum. Umarım bir gün onunla sohbet edebiliriz.

Rolland Stéin

*Bizim binadaki çocuk. Delidiğimde beni teselli eteye çalışan kişi. Aslında çok iyi biri. Beni onunla konuşmaya iten çok şey var. Ama bu sadece arkadaşlıktan ibaret olmalı. Son zamanlarda dertlerimi çok fazla dinlemeye başladı. Dost mu oluyoruz yoksa? Olamaz onun hakkında kafam çok karışık.

[size=11]Eklenmek İsteyenler;

Karakter Ad-Soyad:
Karakterim Hakkında Düşüncelerin:
İcon:

I can almost see it
That dream I'm dreamin
never reach it.

Spoiler:

En son Rolande Addié tarafından Cuma Ağus. 28, 2009 9:24 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 42 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Olivia Cole

RPG Puanı :
0 / 1000 / 100

Kadın
Savaş Tarafın : Aydınlık x)
Rp Partneri : Axel and Oliver xd xd
En Belirgin Özellik : Zeki , cesur , iyi , duygusal
Asa : Üstünde tek boynuzlu bir dişi atın kuyruğundan alınmış bir tel vardır. Yirmi dört santim , anka teleğindendir , esnektir
Ruh Halin :

Galleon
Galleon: 10
Patronus: Tek boynuzlu dişi at :)

MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Paz Haz. 28, 2009 1:03 am

Olivia Cullen

İconlar

+++++

İstediğin bir yere ekle profesörüm zaten Smile

olivia'nın senin hakkında düşündüğü şeyler olumlu Smile iyi bir öğrenciymişsin falan derstede iyisin Smile

En son Olivia Cullen tarafından Paz Haz. 28, 2009 6:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör http://hogwarts-rpg.forum.st/karakter-kart-lejant-f5/olivia-cull
Rolande Addié
5. Sınıf

RPG Puanı :
100 / 100100 / 100

Kadın
Ruh Halin :

Galleon

MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Paz Haz. 28, 2009 1:01 pm

Canım formu tam doldurursan ekleyebilirim.Karakterim hakkındaki düşüncelerini yazmamışsın.

I can almost see it
That dream I'm dreamin
never reach it.

Spoiler:

Kullanıcı profilini gör
Olivia Cole

RPG Puanı :
0 / 1000 / 100

Kadın
Asa : Üstünde tek boynuzlu bir dişi atın kuyruğundan alınmış bir tel vardır. Yirmi dört santim , anka teleğindendir , esnektir
Ruh Halin :

Galleon

MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Paz Haz. 28, 2009 6:06 pm

Unutmuşum canım ekledim de Smile senin lejant neden sabit anlayamadım onun yerine örnek jeant formu sabit olsa daha iyi olmaz mı
Kullanıcı profilini gör http://hogwarts-rpg.forum.st/karakter-kart-lejant-f5/olivia-cull
Rolande Addié
5. Sınıf

RPG Puanı :
100 / 100100 / 100

Kadın
Ruh Halin :

Galleon

MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Paz Haz. 28, 2009 7:43 pm

Keşke biraz daha derinleştirseydin düşüncelerini XD Bu arada admin olduğum için sabitledim ; kolayca ulaşabilmeleri için.

I can almost see it
That dream I'm dreamin
never reach it.

Spoiler:

Kullanıcı profilini gör
Olivia Cole

RPG Puanı :
0 / 1000 / 100

Kadın
Ruh Halin :

Galleon

MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Paz Haz. 28, 2009 8:50 pm

Rolande Addié

- Daha ilk dersimde Rolande'nin başarısından etkilendim. Gerçekten geleceğinin çok parlak olacağı şimdiden belli oluyor. Derse aktifliği çok güzel ve biçim değiştirmede de üstün başarısı var.

eklemişsin zaten ama düşüncelerini derinleştir demiştin buna göre bak artık Smile
Axél Dylan LeDarc
İksir Profesörü

RPG Puanı :
96 / 10096 / 100

Erkek
Savaş Tarafın : Tarafsız
Rp Partneri : Ben de arıyorum artık, ne yapayım x)
En Belirgin Özellik : Soğukkanlı ve adaletli olması
Asa : Masum Adalet Suspect
Ruh Halin :

Galleon
Galleon: 360
Patronus: Şahin

MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Paz Haz. 28, 2009 8:56 pm

Karakter Ad-Soyad: Axél Dylan LeDarc
Karakterim Hakkında Düşüncelerin: Lejantımda bunu yazdım canım Smile
Bu kızdan adeta zeka fışkırıyor. Axél'ın en çok sevdiği öğrencilerinden biridir, dersinde de çok başarılıdır. Derslerin dışında da sık sık sohbet ederler.

İcon:

Burda melek yok, melek olmaya çalışan bir deli var x)
Kullanıcı profilini gör
Rolande Addié
5. Sınıf

RPG Puanı :
100 / 100100 / 100

Kadın
Ruh Halin :

Galleon

MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Paz Haz. 28, 2009 10:51 pm

Ekliyorum.

I can almost see it
That dream I'm dreamin
never reach it.

Spoiler:

Kullanıcı profilini gör
Eva Casey Cole
Dırdırcı Editörü

RPG Puanı :
76 / 10076 / 100

Kadın
Savaş Tarafın : Aydınlık
Rp Partneri : Joe Cole
En Belirgin Özellik : Cesur, Eğlenceli, Sıcakkanlı
Asa : Üstünde tek boylu bir atın kuyruğundan alınmış tek bir kıl vardır. Otuz santim, dişbudak ağacından, hoş bir esnekliğe sahiptir.

Ruh Halin :

Galleon
Patronus: Anka Kuşu

MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Ptsi Tem. 06, 2009 1:35 pm

Karakter Ad-Soyad:Scarlett Cullen
Karakterim Hakkında Düşüncelerin:Scarlett insanken genellikle Rolande ile üç süpürgeye gidiyordu..Scarlett Rolande'yi biraz bencil buluyordu.Ancak onunla sohbet etmenin eğlenceli olduğunu düşünüyordu.Son zamanlarda pek görüşemez oldular ancak ara sıra birlikte sohbet ederlerdi.Rolande Scarlett'in son zamanlarda çok ilginç biri olduğunu düşünüyor. (Artık özetleyerek yazarsın:D)
İcon:

En son Scarlett Cullen tarafından Çarş. Tem. 08, 2009 4:53 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
Samantha Allison Night
Üç Süpürge Sahibi

RPG Puanı :
100 / 100100 / 100

Kadın
Savaş Tarafın : DeathEaters !
Rp Partneri : Cédric Is My Soul <3
En Belirgin Özellik : _İnatçı_
Asa : ~~Gizemli Ürperti~~
Ruh Halin :

Galleon
Galleon: 510
Patronus: Sibirya Kurdu :P

MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Ptsi Tem. 06, 2009 5:48 pm

Karakter Ad-Soyad:Krystal Renesmee Cullen

Karakterim Hakkında Düşüncelerin:Tam benim kafama göre biri Rolande.İntikamını acı almak sanki beni tanımlar gibi.Pek çıkarcı değilimdir.Arkadaş konusundada seçiciyimdir.Özellikle de havalı tiplerle asla arkadaşl olmam.Rolende çok zeki biri.Uyuşmayan özelliklerimizden biri de onun çok çalışması-İnek- bile diyebiliriz.Ben asla çok çalışmadım ama her zaman zeki olmuştum.O bir Ravenclawlı,tıpkı benim gibi..Benden bir sınıf büyük.O da kızlarla pek iyi anlamıyor benim gibi.Ben de acayip süslü ve makyaj yapan tiplere selam bile vermem.Benim kafamda biri olduğu kesin.Onu bir arkadaş gibi görüyorum..

İcon:

5. Sınıf

RPG Puanı :
100 / 100100 / 100

Kadın
Ruh Halin :

Galleon

MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Cuma Tem. 10, 2009 4:10 pm

Ekliyorumm ...

I can almost see it
That dream I'm dreamin
never reach it.

Spoiler:

Kullanıcı profilini gör
Adam Jasper Cullen

RPG Puanı :
0 / 1000 / 100

Erkek
Savaş Tarafın : Karanlık
Rp Partneri : Var Ama Tam Değil :D
En Belirgin Özellik : Sinsi Ve Acımasız
Asa : Belli Değil
Ruh Halin :

Galleon

MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Cuma Tem. 10, 2009 8:23 pm

Karakter Ad-Soyad:Jasper Adam Cullen
Karakterim Hakkında Düşüncelerin:Güzel'e Birine Benziyor...
İcon:
Kullanıcı profilini gör
Nancy Cullen

RPG Puanı :
0 / 1000 / 100

En Belirgin Özellik : Duygusal , Zarif , Sevimli , Zeki
Asa : Abanoz ve Tek Boynuzlu At Kılından. Yirmi bir buçuk santim, esnek.
Ruh Halin :

Galleon
Patronus: Ejderha

MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Cuma Tem. 10, 2009 8:30 pm

Karakter Ad-Soyad:Nancy Cullen
Karakterim Hakkında Düşüncelerin: Oldukça zeki bir öğrenci olan Rolande Nancy'nin ilgisini oldukça çekmiştir. Nancy Rolande'nin zeki olmasının ileride daha başarılı olacağını sağlayacağını düşünüyor.
İcon:
+ +

+ +
Kullanıcı profilini gör
Thalia Gérin LeDarc
Ölü

RPG Puanı :
75 / 10075 / 100

Kadın
Savaş Tarafın : -
Rp Partneri : -
En Belirgin Özellik : -
Asa : -
Ruh Halin :

Galleon
Patronus: Unicorn

MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Cuma Tem. 10, 2009 10:14 pm

Karakter Ad-Soyad:Thalia Gérin LeDarc
Karakterim Hakkında Düşüncelerin:Thalia Rolande'yi çok tatlı biri olarak görüyor ama pek konuşmuyorlar.
İcon:

Kullanıcı profilini gör http://hogwarts-rpg.forum.st/karakter-kart-lejant-f5/thalia-grin
Eva Casey Cole
Dırdırcı Editörü

RPG Puanı :
76 / 10076 / 100

Kadın
Rp Partneri : Joe Cole
En Belirgin Özellik : Cesur, Eğlenceli, Sıcakkanlı
Asa : Üstünde tek boylu bir atın kuyruğundan alınmış tek bir kıl vardır. Otuz santim, dişbudak ağacından, hoş bir esnekliğe sahiptir.

Ruh Halin :

Galleon
Patronus: Anka Kuşu

MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Salı Tem. 14, 2009 4:56 pm

Ben scarlett cullen değiştim artık Smile

++

++

Rolande Addié
5. Sınıf

RPG Puanı :
100 / 100100 / 100

Kadın
Ruh Halin :

Galleon

MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Paz Tem. 19, 2009 3:18 pm

Ekliyorummm x)

I can almost see it
That dream I'm dreamin
never reach it.

Spoiler:

Kullanıcı profilini gör
Melinda Teresa Cole

RPG Puanı :
0 / 1000 / 100

Kadın
Savaş Tarafın : Tarafsızım.
Rp Partneri : Aranıor..!
En Belirgin Özellik : __Meraklı__
Asa : Ruh Çığlığı
Ruh Halin :

Galleon

MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Paz Tem. 19, 2009 6:47 pm

Karakter Ad-Soyad:Melinda Teresa Cole
Karakterim Hakkında Düşüncelerin:Melinda senin gerçekten çok özel olduğunu düşünüyor ve seninle ilgili bir olayı haber yapmak için artık yerinde duramamaya başladı.
İcon:
Kullanıcı profilini gör
William James Dvorska
SYB Profesörü-Ravenclaw Bina Sorumlusu

RPG Puanı :
90 / 10090 / 100

Erkek
Savaş Tarafın : karanlık o.O
Rp Partneri : Evelyn Is My Baby
En Belirgin Özellik : Sinsiyim ben sinsiyim
Asa : yirmi beş cm. Sarmaşık Kötülük
Ruh Halin :

Galleon
Patronus: Yılan

MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Paz Tem. 19, 2009 10:55 pm

Ekle bakayım Beren o.O

Kullanıcı profilini gör
Rolande Addié
5. Sınıf

RPG Puanı :
100 / 100100 / 100

Kadın
Ruh Halin :

Galleon

MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Ptsi Tem. 20, 2009 1:48 pm

Dımam ekliyorum x)

I can almost see it
That dream I'm dreamin
never reach it.

Spoiler:

Kullanıcı profilini gör
Brian Gaspar Bagterlayer
4.Sınıf

RPG Puanı :
96 / 10096 / 100

Erkek
Savaş Tarafın : Karanlık tarafa meyilli bir tarafsız...
Rp Partneri : <3 Krystal <3
En Belirgin Özellik : İkna kabiliyeti
Asa : -
Ruh Halin :

Galleon

MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Perş. Tem. 23, 2009 1:53 am

Karakter Ad-Soyad: Samantha Lydia Bagterlayer

Karakterim Hakkında Düşüncelerin: Sam karakterin hakkında olumlu düşüncelere sahip. Bunun nedenleri arasında senin de iyi birine benzemen, tarafsız olman ve zeki olman var. Sam zeki ama biraz sinsi biri - iç yüzünü hemen ortaya koymuyor. Belki birkaç Rp den sonra suç ortağı falan olabiliriz - tabii istersen Smile

İcon:
Kullanıcı profilini gör
Rolande Addié
5. Sınıf

RPG Puanı :
100 / 100100 / 100

Kadın
Ruh Halin :

Galleon

MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Perş. Tem. 23, 2009 3:21 pm

Tabi ki de ekliyorum tatlım x)

I can almost see it
That dream I'm dreamin
never reach it.

Spoiler:

Kullanıcı profilini gör
Athentin M. Bagterlayer
Biçim Değiştirme Profesörü-Hufflepuff Bina Sorumlusu

RPG Puanı :
90 / 10090 / 100

Erkek
Savaş Tarafın : Z.A.Y.
Rp Partneri : xXxXxXxX
En Belirgin Özellik : ...Zeka En Büyük Hediyedir İnsana...
Asa : Paradoks-Kaos Asa
Ruh Halin :

Galleon
Patronus: On İki Kuyruklu Aslan

MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Salı Tem. 28, 2009 12:11 am

Ad-Soyad: Athentin M. Bagterlayer
Düşüncelerim: Rolande zeki bir kız doğrusu. 3.sınıfların en başarılı öğrencisini nasıl Frogonry buluyorsam, 4.sınıfların en başarılı öğrencisini de Rolande olarak görüyorum. Gerçekten çok dikkatli ve meraklı bir kız. Ben de meraklı öğrencileri çok severim.
İkon imzamda var... Smile

llllAthentin M. Bagterlayerllll

Kullanıcı profilini gör
Rolande Addié
5. Sınıf

RPG Puanı :
100 / 100100 / 100

Kadın
Ruh Halin :

Galleon

MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Salı Tem. 28, 2009 12:18 am

Eklendin x)

I can almost see it
That dream I'm dreamin
never reach it.

Spoiler:

Kullanıcı profilini gör
Mia Alyssa Ventimiglia
Bitkibilim Profesörü

RPG Puanı :
100 / 100100 / 100

Kadın
Savaş Tarafın : Z.A.Y
Rp Partneri : Oliver H. Whisper <3
En Belirgin Özellik : iyi kalpli,zeki, zarif, affeden..
Asa : 00
Ruh Halin :

Galleon

MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Çarş. Tem. 29, 2009 1:22 pm

bir yerlere sıkıştırabilirsen sevinirim ikon imzada var Very Happy

Mia Alyssa Ventimiglia&Oliver H. Whisper
Kullanıcı profilini gör

Rolande Addié
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki