Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Olivia Cullen'in Odası

4 posters
YazarMesaj
Olivia Cole

Olivia Cole

RPG Puanı :
Olivia Cullen'in Odası Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Olivia Cullen'in Odası Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Aydınlık x)
Rp Partneri : Axel and Oliver xd xd
En Belirgin Özellik : Zeki , cesur , iyi , duygusal
Asa : Üstünde tek boynuzlu bir dişi atın kuyruğundan alınmış bir tel vardır. Yirmi dört santim , anka teleğindendir , esnektir
Ruh Halin : Olivia Cullen'in Odası Glensuratdw9xw9

Galleon
Galleon: 10
Patronus: Tek boynuzlu dişi at :)

Olivia Cullen'in Odası Empty
MesajKonu: Olivia Cullen'in Odası   Olivia Cullen'in Odası Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 4:12 pm

Olivia Cullen'in odası şimdiye kadar görülmüş en iyi profesör odalarından biridir. Her tür renk bulundurduğu için karmaşık görünsede insanın gözünü almaktadır. Öğrenciler buraya bayılmaktadırlar.

Odanın bir taraf duvarının tamamı kitaplar ile doludur. Biçim değiştirme rafları oldukça fazla olan bu kitaplıkta başka şeylerle ilgili kitaplarda vardır çünkü Olivia pek göstermesede kitap okumaktan ve çalışmaktan çok hoşlanmaktadır.

Bir taraf ise biçim değiştirme aletleri , araç gereçleri ve diğer ürünlerin hepsini bulundurmaktadır. Bu bölüm en karmaşık alandır. Olivia ne zaman düzenlese tekrar ve tekrar karışık olmuşlardır. Olivia kendi yarattığı kedi kılıklı uçan farenin yaptığını düşünmekte ve onu bulamamaktadır.

Kapıya bakan tarafta ise büyük bir masa ve iki üç sandalye bulunmaktadır. Olivia yeni şeyler bulmaktan hep çok hoşlanmıştır. Bu yüzdende bu sandalyeleri büyülemiştir. Bu sandalyeler biri oturmak istediğinde hemen yanına gidip ona en iyi ve en rahat sandalye olmaktadır

Kapıya bakan bu büyük masa yine eşyalarla dolu ve karışıktır. Olivia her zaman dağınık olduğu için aradığını hep büyü ile bulmaktadır.

Ayrıca kapının yanında bir kapı daha vardır. Bu kapıya girince büyük bir oda daha açılmaktadır. Aslında burası Olivia'nın odasından daha büyüktür. Çünkü Olivia burda rahat çalışabilmek için odayı büyütmüştür. Bütün çalışacağı aletler , araç gereçler , kitaplar buradadır.

Bu oda bir sihir ile kilitlenmiştir. Sadece sahibi açabilmektedir. Hiçbir iksir veya büyü bu kapıyı açamaz. Olivia bu odada gizli çalışmalar yapmamaktadır. Ama her zaman çalışmalarını saklamaktan hoşlanmıştır. Çünkü bu ona ilham veriyordur.

Duvarlarda kendi ve aile resimleri , baykuşları ve kedisinin resmi bulunmaktadır. Ayrıca başarı belgeleri içinde bir pano yapmıştır.

Odanın tavanı ise yine rengarenktir. Göz alıcı bir güzelliktir. Yıldızlar , kalpler , çeşitli desen ve çizgiler her tür şeyle kocaman bir tablo oluşturmaktadır

Olivia çalışmak için pek odasından dışarı çıkmamaktadır ama öğrencileri kontrol etmeyi hep iyi bulmaktadır. Bu yüzden çoğu kezde okulda dolaşır. Bu yüzden Olivia'yı bulmak biraz zordur.

En son Olivia Cullen tarafından Paz Haz. 28, 2009 6:42 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
https://hogwarts-rpg.forum.st/karakter-kart-lejant-f5/olivia-cull
Evelyn Sydneé Cole
Kehanet Profesörü-Baş Vampir
Evelyn Sydneé Cole

RPG Puanı :
Olivia Cullen'in Odası Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Olivia Cullen'in Odası Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : DeathEaters
Rp Partneri : My Soul Twin, William..
En Belirgin Özellik : Ölümsüzlük^^
Asa : Asa ? Pek ihtiyaç duymuyorum ve zaten kullanamıyorum..
Ruh Halin : Olivia Cullen'in Odası 37978406tk7qx0

Galleon
Galleon: 750
Patronus: Biraz saçma değil mi ?

MesajKonu: Geri: Olivia Cullen'in Odası   Olivia Cullen'in Odası Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 5:19 pm

Bella,vampir olduğunu Olivia'ya söylemeye gidiyordu.Belki Olivia vampir olmak ister ve ailede kalabilirdi.Çünkü:Artık Cullenlar Vampir Ailesi olacaktı.Bella kapıyı tıklatıp içeri girdi.Olivia'yı gördü ve yanına oturdu.Ona tam birşey diyecekken susturdu.Bella konuşmaya başladı:
-Olivia,b-ben bir vampirim.Cullen Ailesinde kalmak istiyorsan Vampir olman gerek.Çünkü:Aileye vampirler katılacak.Seni öldürebilirler.Çok üzgünüm ama böyleolmak zorunda ve ayrıca sakın,sakın Cullen Ailesinde kalmak için vampir olmayı isteme.
Bella,Olivia'yı beklerken Olivia'ya inanamamış gözlerle Bella'ya baktı...

(RP OUT=Olivia sıra sende)
https://hogwarts-rpg.forum.st/karakter-karty-lejant-f5/evelyn-t65
Olivia Cole

Olivia Cole

RPG Puanı :
Olivia Cullen'in Odası Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Olivia Cullen'in Odası Right_bar_bleue

Kadın
Asa : Üstünde tek boynuzlu bir dişi atın kuyruğundan alınmış bir tel vardır. Yirmi dört santim , anka teleğindendir , esnektir

Galleon

MesajKonu: Geri: Olivia Cullen'in Odası   Olivia Cullen'in Odası Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 9:28 pm

Olivia odasında otururken gelirken aldığı gazeteyi okuyordu. Yine cinayetlerle ilgili haberler vardı. Hep aynı şeyler diye içinden geçirdi ve gazeteyi masasının üstüne fırlattı. Sonra masasına baktı ve daha iki gün önce düzenlemesine rağmen dağıldığını gördü. Bu hoşuna gitmiyordu. Herşeyin düzenli olması iyiydi ama Olivia'nın eşyaları düzene sadece iki gün dayanabiliyordu. Geçen yıl kız kardeşi ile birlikte kalırken - kendi odasında ilginç bir büyü denerken odanın yarısı gitmişti - yine eşyaları kendi odasındaki gibi iki günde dağılmıştı. Tabii Bella buna katlanamamıştı.
"Bella geliyor." dedi kapı. Ona yine kendi ilginç büyülerinden yaparak kim geliyorsa önceden söylettirmeyi sağlamıştı. Kapı bir kere tıklandı ve Olivia'nın yanıtını beklemeden Bella içeri girdi. Kız kardeşini görmeyeli gerçekten çok değişmişti. Öyle güzel bir beyaz teni vardı ki. İnsan hayret edebilirdi. Sonra gözleri kıpkırmızıydı. Bu Olivia'yı çok ürkütmüştü. Ona bakarken Bella yanındaki sandalyeye geçip oturdu. Tam ona neler olduğunu soracaktı ki Bella küçük bir hareket ile onu susturmuştu.
"Olivia, b-ben bir vampirim. Cullen Ailesinde kalmak istiyorsan vampir olman gerek. Çünkü aileye vampirler katılacak. Seni öldürebilirler. Çok üzgünüm ama böyle olmak zorunda ve ayrıca sakın, sakın Cullen Ailesinde kalmak için vampir olmayı isteme." diye bir anda herşeyi anlatmaya başlamıştı Bella. Her kelimesinde gözüm daha çok açılıyor sandalyeme daha çok siniyordum. Bella neler söylüyordu? Gerçekten böyle olabilir miydi? Hayır, panik yapmayacaktı. Dinleyip anlayacak ve herşeyi çözecekti. Gerekirse kardeşine yardım edecekti.
"Bella sen neler söylüyorsun? Gerçekten vampir misin? Ben tabii ki ailede kalmak istiyorum ve eğer bunun için yani seninle kalabilmek için vampir olmak gerekiyorsa buna hazırım." diyip kolunu uzatmıştı Olivia. Kardeşine düşkündü ve onun için herşeyi yapabilirdi. Ölüm karşısında kardeşinin önüne atlayabilirdi. Olivia heyecanlı bir şekilde bakarken Bella ani hareketim karşısında birazcık şaşırmıştı. Ama yüzünden biraz hüzünlü olduğu belliydi.
Evelyn Sydneé Cole
Evelyn Sydneé Cole

RPG Puanı :
Olivia Cullen'in Odası Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Olivia Cullen'in Odası Right_bar_bleue

Kadın

Galleon

MesajKonu: Geri: Olivia Cullen'in Odası   Olivia Cullen'in Odası Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 10:40 am

Bella,Olivia'yı bekledi.Ona biraz zaman vermesi gerektiğini düşündü.Çünkü:Olivia,buna hazır olmayabilirdi.Olivia konuşmaya başlamadan önce Bella çok heyecanlanmıştı.Olivia:"Bella sen neler söylüyorsun? Gerçekten vampir misin? Ben tabii ki ailede kalmak istiyorum ve eğer bunun için yani seninle kalabilmek için vampir olmak gerekiyorsa buna hazırım."demişti.Bella,buna inanamadı.Vampir mi olmak istiyordu.Şaka mı yapıyordu yoksa.Bella,Olivia'yı vampir yapmak istemiyordu.Sadece kendi hakkındaki şeyleri ona söylemek istiyordu.Bella'nın gözler fal taşı gibi açıldı:"S-Sen ciddi misin?Hayatını mahvetmek mi istiyorsun?Hem de sırf benim için.Hayır,Olivia.Olmaz.Sırf ailede kalmak ya da beni sevdiğin için senin ruhunu elinden alamam.Seni sonsuzluğa sürükleyemem.Lütfen,lütfen anla beni.Ben kendimi kontrol altında tutabildim.Kasten haricinde kimseyi öldürmedim.Seni bir başına bıraktım ve çok çok üzgünüm.Ben ailemizi öldürdüm.Çünkü:Onlar yüzünden vampir olmuştum ama aynı zamandada hayatımız aşkını buldum.O 50 yıldır bir vampir.O 17 yaşında vampir olmuştu.Yani hayatı 67 yıllık,kendini 1 yıl içinde kontrol altında tutmayı başarmış.Ya sen başaramazsan.Ya ben bile sana kendini kontrol altında tutmayı öğretemezsem?Bir sürü can benim yüzümden yok olur.Senden ayrı kalmak en az benim için de zor ama üzgünüm olmaz.Seni,benim yanımdayken insan bırakamam.Sen,sen bir vampir için çok güzel kokuyorsun.Seni öldürebeilir ya da sana zarar verebilirim.Olmaz kardeşim.Seni sonsuzluğa sürüklemeyeceğim.Hayatını mahvetmeyeceğim.Sen sadece bir insansın ve öyle kalmalısın.Belki de yeni bir aile kur ya da bir aileye katıl.Belki de seni dönüştürebilirim.Ben 7 yıllık bir vampirim ama kontrolümü kaybetmiyorum.Bu bir yetenek.İnsan kanı ne kadar çekici gelse de kendimi kontrol altında tutmayı başarabilirim ama ya sana birşey olursa o zaman ben bununla yaşayamam.Sana anlattığığım vampir yani ruh eşim olan vampir bile 50 yıllık vampir bilr bunu başaramayabilir.Hem Vampir olabilmek için küçüklüğünden beri hayalin olan Biçim Değiştirme Dersini bırakman gerekecek.Bunu istemediğini biliyorum."Bella cümlesini bitirmişti.Olivia'nın gözleri ona destek verir ve yalvarır gibi bakıyordu.Bir anda Olivia'nın kokusu gittikçe arttı.Arttıkça artıyordu.Bella durmuştu.Oksijensiz yaşayabildiğinden nefes almıyordu ama en fazla 3 dakika dayanabilirdi.4. dakikada Olivia'nın işi bitebilirdi.Bella Olivia'nın hızlı cevap vermesini bekledi..
Olivia Cole

Olivia Cole

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

MesajKonu: Geri: Olivia Cullen'in Odası   Olivia Cullen'in Odası Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 12:31 pm

Bella Olivia'nın söyledikleri karşısında çok şaşırmıştı. Yüzü öyle bir hal almıştı ki Olivia eski günleri hatırladı. Olivia her zaman ailenin çılgını olmuştu. Yaptıklarıyla herkesi şaşırtırdı. Özelliklede kardeşini. Olivia bunları düşünürken Bella konuşmaya başladı.

"S-Sen ciddi misin?Hayatını mahvetmek mi istiyorsun?Hem de sırf benim için.Hayır,Olivia.Olmaz.Sırf ailede kalmak ya da beni sevdiğin için senin ruhunu elinden alamam.Seni sonsuzluğa sürükleyemem.Lütfen,lütfen anla beni.Ben kendimi kontrol altında tutabildim.Kasten haricinde kimseyi öldürmedim.Seni bir başına bıraktım ve çok çok üzgünüm.Ben ailemizi öldürdüm.Çünkü:Onlar yüzünden vampir olmuştum ama aynı zamandada hayatımız aşkını buldum.O 50 yıldır bir vampir.O 17 yaşında vampir olmuştu.Yani hayatı 67 yıllık,kendini 1 yıl içinde kontrol altında tutmayı başarmış.Ya sen başaramazsan.Ya ben bile sana kendini kontrol altında tutmayı öğretemezsem?Bir sürü can benim yüzümden yok olur.Senden ayrı kalmak en az benim için de zor ama üzgünüm olmaz.Seni,benim yanımdayken insan bırakamam.Sen,sen bir vampir için çok güzel kokuyorsun.Seni öldürebeilir ya da sana zarar verebilirim.Olmaz kardeşim.Seni sonsuzluğa sürüklemeyeceğim.Hayatını mahvetmeyeceğim.Sen sadece bir insansın ve öyle kalmalısın.Belki de yeni bir aile kur ya da bir aileye katıl.Belki de seni dönüştürebilirim.Ben 7 yıllık bir vampirim ama kontrolümü kaybetmiyorum.Bu bir yetenek.İnsan kanı ne kadar çekici gelse de kendimi kontrol altında tutmayı başarabilirim ama ya sana birşey olursa o zaman ben bununla yaşayamam.Sana anlattığığım vampir yani ruh eşim olan vampir bile 50 yıllık vampir bilr bunu başaramayabilir.Hem Vampir olabilmek için küçüklüğünden beri hayalin olan Biçim Değiştirme Dersini bırakman gerekecek.Bunu istemediğini biliyorum." Hiç duraklamadan hepsini bir çırpıda söylemişti.

Olivia çok şaşırmıştı. Herşey çok karışıktı. Ne yapacağını bilmiyordu. Düşünmesi gerekiyordu. Ama Bella'nın gözleri siyahtı ve yüzü kasılmıştı. Belli ki susuzluk çekiyordu. Hem korkuyor hem de kardeşine çok üzülüyordu. Beklemeden o da konuşmaya başladı.

"Bella seni bırakamam. Bunu yapamam. Belki ben de kendimi kontrol etmeyi başarabilirim. Sen de beni dönüştürebilirsin. Biliyorum bunu yapabilirsin. Beni öldürmeyeceksin. Ayrıca" demişti Olivia o da hızlıca söylemişti bunları ama o insandı. Nefes alması gerekiyordu. Yine şeker ama gizemli havasına bürünerek devam etti "profesörlüğü bırakmam gerekmeyecek. Buna eminim. Kendimi kontrol edebilirim" diyordu ama Bella'nın şaşkın ve sözlerine inanamazmış gibi bakışlarını görünce sustu.
Evelyn Sydneé Cole
Evelyn Sydneé Cole

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

MesajKonu: Geri: Olivia Cullen'in Odası   Olivia Cullen'in Odası Icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 1:56 pm

[i]Bella,kardeşini beklemeye başladı.Olivia:"Bella seni bırakamam. Bunu yapamam. Belki ben de kendimi kontrol etmeyi başarabilirim. Sen de beni dönüştürebilirsin. Biliyorum bunu yapabilirsin. Beni öldürmeyeceksin. Ayrıca" demişti.Biraz duraksayıp"Profesörlüğü bırakmam gerekmeyecek. Buna eminim. Kendimi kontrol edebilirim" diyordu.Bella,onu üzmek istemiyordu.Ama,ama zorundaydı.Profesör olamayacağını biliyordu eğer vampir olursa.Bella,sert bir ifadeyle konuşmaya başladı:"Hayır Olivia.Olmaz.Bak kendini kontrol edebilme yateneği 10 yılda bir gelir biliyorsun vampir sevgilimi.O" duraksadı.Konuşabileceğinden amin değildi.Ama zorundaydı.Devam etti:"O küçük büyücüleri öldüreceksin.Biliyorum.Bu yetenek sadece bende var ve 10 yıl içinde dönüşen vampirlerin hiçbirnde olmayacak.Ben" dedi ve herşey çok ani oldu.Büyüleyici güzellikteki vampir Bella Cullen kardeşine saldırdı.Olivia'nın kokusu öyle cazip ve çekiciş geliyordu ki.Biraz kanını içtikten sonra Olivia'nın bağırışını duydu.Kendisini kontrol etmeliydi.Yapabilirdi.Ya da yapmalıydı.Olivia ölmemeliydi.Asla!Nasıl olduğunu bilmeden durdu.Olivia ona dehşetle bakıyordu.Bella biraz önce aldığı güçle çok zorlanarakOlivia'dan zehri emdi.Ve sonra ona hiçbirşey söylemeden çıkıp gitti.
Olivia Cole

Olivia Cole

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

MesajKonu: Geri: Olivia Cullen'in Odası   Olivia Cullen'in Odası Icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 2:26 pm

"Hayır Olivia. Olmaz. Bak kendini kontrol edebilme yateneği 10 yılda bir gelir biliyorsun vampir sevgilimi.O..." demişti sinirle Bella. Bir an duraksamıştı. Olivia çok üzülüyordu. Şuan hissettiği duyguları anlatamazdı. Kardeşini geri kazanmak istiyordu. O herşeyden önemliydi. Ama profesörlüğüde bırakmak istemiyordu. Ne yapacaktı ve vampirliğin nasıl birşey olduğunu bilmiyordu. Belki de gerçekten kendini kontrol edemeyip ya başka profesörleri ya da güzel öğrencilerini öldürecekti. Bu düşünceyle öyle bir irkilmişti ki Bella'nın bunu farketmemesi için yalvardı. Ama Bella farketmemiş gibiydi devam etti.

"O küçük büyücüleri öldüreceksin. Biliyorum. Bu yetenek sadece bende var ve on yıl içinde dönüşen vampirlerin hiçbirinde olmayacak. Ben..." demişti Bella. Söylediklerinin gerçekliğiyle Olivia hafif sıçramıştı. Gerçekten öğrencilerini öldürebilirdi. Bunu vicdanı kabul etmezdi. Üzgündü. Kardeşine bakmak için döndüğünde hiçbir şey anlayamadı. Kardeşi onun üstüne atlamıştı. Ne oluyordu? Olivia boynunda büyük bir acı hissetti.

Olivia'nın boynu resmen yanıyordu. Acı içerisinde büyük bir çığlık attı. Hayatında bu kadar çığlık attığını hatırlamıyordu. Ama düşünemiyordu. Acı düşünmesini engelliyordu. Çırpındı ama acı gitmiyordu. Üstündeki ağırlık bir anda kalkmıştı. Bella üstündeydi onun yüzünü görebiliyordu. Hem korkuyor hem de ağlıyor gibi bir hali vardı. Hemen geri boynuma yapıştı ve gitgide acı yok olmaya başladı. Olivia ne olduğunu anlayamıyordu ama bilinci yerine gelmeye başlıyordu.

Olivia ne olduğunu anlamadan Bella koşup gitmişti. Ona yetişmenin mümkün olmadığını biliyordu. O yüzden Olivia kız kardeşinin arkasından bakakalmıştı. Olivia bir süre yerde kaldı ama hemen kardeşinin arkasından koşmaya başladı. Ona yetişmek istiyordu...
Axél Dylan LeDarc
İksir Profesörü
Axél Dylan LeDarc

RPG Puanı :
Olivia Cullen'in Odası Left_bar_bleue96 / 10096 / 100Olivia Cullen'in Odası Right_bar_bleue

Erkek
Savaş Tarafın : Tarafsız
Rp Partneri : Ben de arıyorum artık, ne yapayım x)
En Belirgin Özellik : Soğukkanlı ve adaletli olması
Asa : Masum Adalet Suspect
Ruh Halin : Olivia Cullen'in Odası Hnkav0uw3

Galleon
Galleon: 360
Patronus: Şahin

MesajKonu: Geri: Olivia Cullen'in Odası   Olivia Cullen'in Odası Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 1:57 am

Axél sessiz sakin ortamlarda durmaya hiç alışamamıştı. Okula geleli bir haftadan fazla bir zaman olmuştu, yeni profesörler gelmişti, hatta kendisi Hufflepuff bina sorumlusu bile seçilmişti, ama henüz öğrenciler gelmediği ve dersler başlayamadığı için çok büyük bir boşluk hissediyordu okulda. Bu da onun gereğinden fazla sıkılmasına ve huysuzlaşmasına neden oluyordu. Bu yüzden okuldan, hatta İngiltere'den bir süreliğine uzaklaşmaya karar vermişti. Dönem başlayana kadar biraz Fransa'da kalmayı planlıyordu.

Sorun şu ki, yalnız gitmek istediği de söylenemezdi. Halası, eniştesi ve Thalia tatildeydi, Krystal ise arkadaşlarıyla kalıyordu. Bu yüzden malikane bomboştu. Bu fikir aklına ilk geldiğinde içinden Vie'ye sormak geçmişti. Bunun biraz ani olup olmayacağı endişesini kafasından atmak içinse bu kadar zamanın geçmesi gerekmişti. Sonuçta bir şey olacaksa bile bunun adımları daha çok yeni atılmıştı. Olivia'nın kapısında durdu, düşüncelerini toplamak istercesine derin bir iç geçirdi, kapıyı tıklattı ve bir cevap bekledi.
Olivia Cole

Olivia Cole

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

MesajKonu: Geri: Olivia Cullen'in Odası   Olivia Cullen'in Odası Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 4:44 pm

Öğrenciler… Okulda birkaç şey için dolaşmış sonunda odasına yönelmiş ve masasının üzerinde duran notu görünce içinde bir kıpırtı hissetmişti. Her yılın başında olduğu gibi yeni gelen öğrencilerin listesi ve sınıfına devam edecek öğrencilerin isimlerinin yanlarındaki notları vardı. Kapısını rasgele kapattıktan sonra hızlıca masasına yönelip pencereden gelen hafif esinti ile sallanan parşömeni ellerine almıştı. Bir yandan inceliyor bir yandan da kendini durmadan bir yerlere çarparak yavaşça sandalyesine gidiyordu. Sonunda ağrımaktan uyuşan bacaklarını bırakarak rahatlayarak kâğıdı incelemeye devam etmişti. Önceki öğrencilerin çoğunu hatırlıyordu ve notları da keyiflenmesini sağlamıştı. Yeni gelen öğrencilerin soyadlarına bakarak tanıdık bulmaya çalışıyordu. Aslında yaz boyu aklını kurcalayan tek bir şey vardı. Bu yeni dönemde dersleri işlemek için öğrencilerini hem eğlendirecek hem de bilgilendirecek ders yöntemleri arıyordu. Ama aklına hiçbir şey gelmiyordu. Zaten her zaman dersini uygulamalı tutmaya çalışmıştı çünkü kendi öğrencilik zamanlarında öğrencilerin uygulamalı dersleri daha çok sevdiklerini biliyordu. Bir öğrenci için masa başında oturup dersi dinlemek sıkıcı bir cezaya kalmaktan farksızdı. Sonunda düşünmeyi bırakmıştı ama aklına başka şeyler geliyordu. Axél… Acaba Bella ne yapıyordu? Kendini son günlerde herkesten soyutlamıştı ve şimdi onları merak ediyordu. Düşünmek için geri çekilmek gerçekten iyi olmuştu. Oliver… Olivia hiçbir zaman hissetmediği öfkeyi şimdi hissediyordu damarlarında. Üç süpürgede yaptığı terbiyesizliği halen affedememişti. Eskiden olsa her şeyi bir çırpıda silebilirdi ancak artık eskisi gibi olmadığını oda fark ediyordu. Bazen çok çabuk sinirliyor ve yaptıkları şeylere daha az pişman oluyordu – ki bu hayra alamet değildi. Eskiden hissettiği zayıflıklar şimdi ona daha çocuksu görünüyordu. Yoksa uzun zaman sonra gecikmeli bir olgunluk krizimi geçiriyordu. Kapı ona ‘Axél geliyor’ dediğinde neredeyse baygınlık geçirecek kadar heyecanlanmıştı. Hemen masasının üzerindeki aynadan kendisine bakıp saçlarını düzeltmişti. Beceriksiz ellerini hiçbir değişme göstermediğinde bırakmıştı. Sonunda kapı hafif bir tıklama sesi yaydı. “Girin.” Olivia ses tonunu mümkün olduğunca düzenli tutmaya çalışarak konuşmuştu. İğrenç sesine lanet etse de kapı açılmaya başladığında kalbinin hızlı vuruşları düşünmesini engellemişti. Sevdiği adamın kapıdan girmesiyle kalbine bütün sıcak duygular aniden akmıştı. Şimdi karnında kelebekler uçuşuyordu sanki. Oturduğu yerden hızlıca kalkarak gidip Axél’e sarılmıştı. Oliver’in öptüğü yerler pişmanlık içerisinde yanarken kendinde geri çekilme gücü bulamamıştı. Uzun süre öylece durup sevdiği adamın bir şeyler söylemesini istemişti. Belki de ona çok kızmalıydı. Bu daha iyi hissettirmeyecekti ancak suçluluk duygusu gerçekten onu en sıkan acıydı. Gözyaşları kendini belli etmeye başlarken ‘Merhaba küçük aptal ve duygusal Olivia’ dedi kendi kendine içinden.
Axél Dylan LeDarc
İksir Profesörü
Axél Dylan LeDarc

RPG Puanı :
Olivia Cullen'in Odası Left_bar_bleue96 / 10096 / 100Olivia Cullen'in Odası Right_bar_bleue

Erkek

Galleon

MesajKonu: Geri: Olivia Cullen'in Odası   Olivia Cullen'in Odası Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 7:06 pm

Axél içerden 'Girin!' cevabını duyduğunda heyecanı hala geçmemişti. Belki de başka bir zamanda gelmeliydi. Biraz daha cesaretini toplayıp... Ama şimdi birden çekip giderse Olivia'ya çok ayıp olurdu. Ayrıca cesaretini tam olarak ne zaman toplayacaktı zaten? Saçmalıktı bu. Bir kez daha derin bir nefes aldı ve içeri girdi.

Odanın karmaşık görüntüsüne henüz göz gezdirebilmişti ki bir başka renk cümbüşü içinde, hayatındaki en sevdiği varlıklardan biri kendini ona doladı. Biraz şaşıran, ama aynı zamanda mutlu olmanın verdiği bir sarhoşluk hissiyle başı dönen Axél da ona sıkıca sarıldı hemen, bir an gözlerini kapatarak onun kokusunu içine çekti sadece. Böylece kalabilirdi sonsuza kadar, ama demek istediklerini hemen söylemek istiyordu. Kendini biraz geriye çekti ve Vie'nin yüzünü dikkatle inceledi. İçinden 'Nasılsın?' diye sormak geçerken, onun gözlerinin dolduğunu görünce bu lafları yuttu. Bunun yerine, gözlerinin arasına endişelendiğini belirten bir kırışıklık yerleşti. 'Vie... İyi misin sen, neler oluyor?' Sesindeki endişeyi ve merakı bastırmaya da engel olamamıştı.
Olivia Cole

Olivia Cole

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

MesajKonu: Geri: Olivia Cullen'in Odası   Olivia Cullen'in Odası Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 3:21 pm

Axél’in güzel gözleri gözyaşlarını gördükten sonra hafifçe çatılmıştı. Odaya giren ışık ile gözlerini kapatmaya çalışarak yaşların akmamasını sağladı. Ancak kendini düzeltemeden çoktan olan olmuş Axél görmüştü. “Vie... İyi misin sen, neler oluyor?” Güzel sesini duymuştu ancak bir şey anlamamış gibi yalan söyledi. “Bir şey olduğu yok iyiyim…” Belki tamamen değişebilirdi ancak tek kaybetmeyeceği özelliği yalan söyleyememesi olacaktı. Axél’in bir şeyler olduğunu anladığını bilse de normalmiş gibi odanın kenarındaki kanepeye yönelmişti. Oturmuş hiçbir şey olmamış gibi içtenlikle gülümsemeye çalışmıştı ancak becerememişti. Lafı değiştirmek için “Ee… Görüşmeyeli nasılsın?” demişti. Aslında görüşmeyeli çok kısa bir zaman geçmiş olsa da gerçekten onu özlemişti. Gözü Axél’in arkasında kalan pencereden yasak ormana çevrilmişti. Aklına Bela gelmişti. Son konuştuklarında düşünmeden konuşmuş onu incitmişti. ‘Acaba şuan ne yapıyor?’ diye düşünürken geçen gün olanları düşündü. Oliver önce onu aslında sevmediğini söylemiş sonrada öpmüştü. Daha sonrada bir kızı alıp giderek onu orada yalnız bırakmıştı. Ona o kadar öfkeliydi ki dişlerini sıkıp ellerini yumruk yaptığını daha sonra fark etmişti. Axél’in bunu görmemesini umdu.
Axél Dylan LeDarc
İksir Profesörü
Axél Dylan LeDarc

RPG Puanı :

Erkek

Galleon

MesajKonu: Geri: Olivia Cullen'in Odası   Olivia Cullen'in Odası Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 4:42 pm

'Bir şey olduğu yok iyiyim…' Onun endişeli tavırlarından çok, bu bir şeyleri saklıyormuş, ir şeylerden çekiniyormuş havası çocuğa tuhaf gelmişti. Bu saklamaya çalıştığı şey her neyse belli ki bayağı bir üzüyordu onu, ve bu Axél'a dayanılmaz geliyordu. Olivia gidip bir kanepeye otururken o da onu izledi, onun oturduğu kanepenin tam karşısındaki bir koltuğa oturdu. İlk geldiğinde onu normal bir sandalye gibi görmüştü, bu yüzden şimdi bu hale gelmesi bu durumda bile onu eğlendirdi biraz. Olivia'nın sihri böyleydi demek. 'Ee… Görüşmeyeli nasılsın?' Bu sorusuyla daha da iyi anladı söyleyemediği bir şeyin olduğunu. Ellerini önünde kavuşturdu, biraz düşündükten sonra cevap verdi. 'Canımın sıkılması haricinde iyiyim. Biliyorsun, öğrenciler gelmedi daha, senle de bir süre görüşemedik...' Aslında birbirlerini çok uzun süre görmemiş değillerdi, ama ona bir asır geçmiş gibi gelmişti. Tekrar Vie'sine baktığında onun ellerini yumruk yaptığını gördü. Aklı karışmıştı - neler oluyordu? 'Vie...' sesiyle onu kendisine döndürmüştü. Tam onun gözlerinin içine bakarak devam etti. 'Benimle istediğin her konu hakkında konuşabilirsin. Biliyorsun, değil mi?'
Rolande Addié
5. Sınıf
Rolande Addié

RPG Puanı :

Kadın
Savaş Tarafın : Chiarore Suo Guardia
Rp Partneri : Forever Sébastien! He is my love angel.
En Belirgin Özellik : Sabırlı kişilik ve oldukça sakar o.O
Asa : 21 Inch,Hipogrif Tüyü, At Kılı

Galleon
Galleon: 1000
Patronus: Seçilmedi

MesajKonu: Geri: Olivia Cullen'in Odası   Olivia Cullen'in Odası Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 3:21 pm

Başlık arşivlenmiştir.

Olivia Cullen'in Odası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Olivia Cullen ~~ Yenilendi!
» Olivia Scarlett Isis
» Olivia Scarlett Isis