Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Claire Bennet

2 posters
YazarMesaj
Claire Bennet
1.Sınıf
Claire Bennet

RPG Puanı :
Claire Bennet Left_bar_bleue73 / 10073 / 100Claire Bennet Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Belli Değil
Rp Partneri : Yok :D
En Belirgin Özellik : Kurnaz
Asa : Gül ağacı, anka teleği, 28 santim ve boyuneğmez...
Sahibinden başkasına çalışmaz.
En iyi büyü:
Patronus
Ruh Halin : Claire Bennet Cheesyol1ye8

Claire Bennet Empty
MesajKonu: Claire Bennet   Claire Bennet Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 5:48 pm

Ad-Soyad: Claire Bennet
Kişisel Özellikler: Zeki, kurnaz, çıkarcı, biraz kibirli, kusursuzluk arayan...
Örnek Rp: Karanlık, dar ve sessiz olan o sokaklarda geziyordum. Belki başına buyruktum; ama bunun kabullenilmesi lazımdı. Anlayış, sabır, güven bunların hiçbiri yoktu onlarda. Benden umudu kesmişlerdi. Çok da umrumdaydı ya, iyi bile ettiler yalnız kalıyorum işte. Her şeyi tartıyorum kafamda. Neler yaptığımı, sonuçlarını ve yapmam gerekenleri... Bu düşünceler kafamda bir bulanıklık oluştursa bile kendimden emin olmak istiyordum, kararsızlığa dayanamazdım hem de asla...
Kafamı anlık da olsa hafifçe kaldırdığımda, küçüklüğümün parkını gördüm. Paslanmış salıncaklar hafif rüzgar yüzünden gıcırdıyordu. Tahterevallinin de tutma yerlerinde hayır yoktu, kaydırak çatlamıştı zaten...Sakin adımlarla salıncağın üzerindeki yağmur damlalarını cebimdeki beyaz, kokulu mendilimle sildim ve oturdum. Gözlerimi gökteki yıldızlara dikmiş, Büyük Ayı takımyıldızını ararken çalıların arkasında bir hışırtı duydum, bir anlık da olsa irkilmiştim, anka teleğinden boyuneğmez asamı elimde sımsıkı tutuyordum :

Kim var orda? Çabuk çık ortaya seni casus! diyerek onu tehdit ettim; ama dikkatlice baktığımda o sadece bir yılandı. Biraz da olsa rahatladım.

Seni lanet olası ödümü kopardın, biraz sessiz olsaydın ne olurdu? diye söylenirken salıncağa geri döndüm ama bir ses duydum, tıslamaya benziyordu biraz.

Merhaba, Claire. Neden burda yalnızsın bakalım?dedi, gizemli ses.

Sen kimsin? Nerdesin, göster o korkak yüzünü! Yüzünü gösteremeyecek kadar korkak olması beni sinirlendirmişti açıkçası.

Yere bakarsan beni görebilirsin tatlım... Tereddüt ederek yere baktım ve o yılan bana bakarak konuşuyordu. Rüya mı görüyordu? Pis bir rüya, uyanmak istiyordu, hem de hemen.

S-se-nn ki-kim-sin? Arkadaşlarımın yapacağı bir şaka olarak düşünmek istedim ama hiç arkadaş edinmeye çalışmamıştım ayrıca bir hısmım da yoktu. Ben gerçekten bir yılanla mı konuşuyordum?

Kalp atışlarım hızlanmıştı, sanki havadaki oksijen tükenmişçesine soluk almam zorlaşmıştı. Gözlerimi ovaladım, hala ordaydı. Koşarak ordan kaçtım, yağmur yüzümü dövüyordu ve nefes almak için çabalıyordum. Yeterince uzaklaştığıma karar verince ceviz ağacından yapılmış olan asamı cebime soktum ve düşüncelerimi dağıtmak için kafamı hafifçe sallayarak yoluma devam ettim. Yılanlarla konuşmak, böyle bir şey duymuştu; ancak ender görülen bir olay olduğu için bir rüya olduğuna inandırmaya çalışıyordum kendimi. Moralimi bu kadar bozup böyle şeyler görmeme neden olan insanlara lanet edip, kendimi daha yalnız bulacak bir yer araştırmak için ıslak sokaklarda boş boş dolaşmaya devam ediyordum...
Rolande Addié
5. Sınıf
Rolande Addié

RPG Puanı :
Claire Bennet Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Claire Bennet Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Chiarore Suo Guardia
Rp Partneri : Forever Sébastien! He is my love angel.
En Belirgin Özellik : Sabırlı kişilik ve oldukça sakar o.O
Asa : 21 Inch,Hipogrif Tüyü, At Kılı
Ruh Halin : Claire Bennet 37978406tk7qx0

Galleon
Galleon: 1000
Patronus: Seçilmedi

Claire Bennet Empty
MesajKonu: Geri: Claire Bennet   Claire Bennet Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 5:52 pm

1. Sınıf Slytherin

Claire Bennet
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Claire Trisha Bullock
» Claire Trisha Whisper
» Claire Trisha Whisper