Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Nicholas Wayne

2 posters
YazarMesaj
Nicholas Wayne

Nicholas Wayne

RPG Puanı :
Nicholas Wayne Left_bar_bleue70 / 10070 / 100Nicholas Wayne Right_bar_bleue

Erkek
Savaş Tarafın : Aydınlık
Rp Partneri : Thalia Gérin LeDarc
En Belirgin Özellik : Soğukkanlılık
Asa : ~~Kaderin Eli~~
Ejderha yüreği teli ve ceviz ağacı. 29 Santim. Esnemez. Sahibinden başkasında çalışmaz.
En iyi büyü:
"Avada Kedavra"
Ruh Halin : Nicholas Wayne Glensuratdw9xw9

Galleon
Galleon: 10
Patronus: Kuzgun

Nicholas Wayne Empty
MesajKonu: Nicholas Wayne   Nicholas Wayne Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 6:24 pm

Bir gün önce annesinin "tamamen masumane" ricasıyla tüm bahçeyi temizlemenin yorgunluğu vardı. Üstelik bir kaç saat çimlerle boğuştuktan sonra artık gözüne Quidditch sahası kadar büyük gözüken bahçenin hatıraları kaslarından kolay silinecek kadar hafif değildi. Aklından bildiği tüm lanetleri ve nazarları geçirerek odasına çıktı. Tek düşündüğü şey günün yorgunluğunu üstünden atmak ve sabah annesinin yapacağı gözlemeleri yerken bir yandan da kahvesini yudumlayıp,babasıyla Quidditch hakkında konuşmaktı.
Bu düşünceler kafasında vızıldarken odasının kapısından içeri girdi. Gözü bir içgüdüyle muhtemel bir bubi tuzağı barındıran kapının üstündeydi. Ama beklediği olmadı. Buna gerçekten de sevindi.Demek ki sevgili Bruce uğraşacak daha dikkat çekici birşey bulmuştu. "Ne mutlu bana!" diye içinden geçirerek kendisini yatağa bıraktı. Üstünü bile örtemeden uykuya dalmıştı artık.

"Beniiiim tatlıı papatyaaammm,
Beniiiim küçük sevgiliiiiimmm.
Sonsuzaaaa kadar birlikteeee,
Olacağız heeep Rory'mmmmmm!"

Nick tüm duyularının iç acıtan isyanına kulak verdi ve bıkkınlıkla gözlerini açtı. Ne olduğunu merak edip de o iğrenç sesin kaynağını aramasına gerek yoktu. Hiç hayal etmediği kadar erken uyanmak beynine kan sıçramasına neden olmuştu. "Çok sevgili kardeşi"nin kafasına bir şaplak atarak duygularını koyverdi. Acıyla ve şaşkınlıkla yerinden zıplayan Bruce :
"Sen ne halt etmeye..."
Derken bir şaplak daha. Bu sefer konuşan Nick'ti :
"Lanet olsun Bruce! Yeni eğlencen ne? Akşamları odama kurduğun bubi tuzakları heyecanını yitirdi mi de uydurmayı bile beceremediğin o iğrenç şarkınla sabahlarımı işkence haline getiriyorsun?!"
Bruce daha savunmaya geçemeden nefes nefese odaya dalan anneleri "N'oluyo burda?" diye ciyaklayarak Nick ve Bruce'a sorgular bir bakış attı. Sertçe kardeşini itip odadan paldır küldür çıkan Nick :
"Ne olacak anne! Sevgili Bruce'un kalbi isyan ediyor! İlla odamın kapısına bir dokunakula mı koymam gerekiyor?Koskoca evde aşkını haykırabilceği tek yer benim odammıydı? Merlinin sarkık şalvarı aşkına! Bu çocuğun aşkı bile beni öldürecek!"
Babasının sanki hiçbirşey duymamış gibi gayet sakin bir tavırla gelecek postasını okurken, bir yandanda kahvesini yudumladığı masaya öfkeyle oturdu. Soğumakta olan omletlerini bir çırpıda yerken annesi ve kardeşi mutfağa girdi. Annesi sosisleri kızartmaya koyuldu. Bruce ise Nick'e düşmanca bir bakış atıp karşısındaki sandalyeye kuruldu.
"BABA! Oğluna birşey söyler misin? Annemin dün biçtirdiği çimlerin sinirini benden çıkarıyor!"
"Çimler mi? Lanet olsun Bruce! Ne çimleri! Kasabada Rory hariç herkez kahrolası aşkınla uyandı!" diye böğürdü Nick.
"Annenin ve benim yanımda bu şekilde konuşma" dedi babası Nick'e.
"Ama baba , böyle bir işkenceye maruz kalmak insanı azcık -nasıl derler- ÇİLEDEN ÇIKARTIYOR!!!" Son iki kelimeyi Bruce' a tükürük saçarcasına söylemişti.
Babası kafasını sakince Gelecek'ten kaldırarak Nick'e:
"Tanrı aşkına! Senin küçüklüğünü de hatırlıyorum. Komşunun küçük oğlu John aynaya her bakışında hala seni lanetliyor. Zavallı çocuğun burnunu nasıl kırdığını hatırlıyor musun sevgili oğlum?"
Nick artık asla kazanamayacağı tartışmaya son vererek kardeşine sırıttı. Bruce'un içi rahatlamışa benziyordu. Nick masadan uzaklaşırken:
"Bu arada Bruce; bir daha böyle bir şey yaparsan, kafanda tezek bombası patlatırım."
Bruce sırıtarak tabağını bitirmeye koyuldu. Bir yandan da sessizce tezek bombasını abisinin neresinde patlatabileceğine dair dahice bir kaç söz mırıldanıyordu. Nick'in uzaklardan gelen alaycı sesi -başına geleceklerden habersiz- Bruce'un kalbinden fırlayıp kabus gibi üzerine çöken şarkıyı tekrarlıyordu:

"Beniiiim tatlıı papatyaaammm..!
Beniiiim küçük sevgiliiiiimmm..!
Sonsuzaaaa kadar birlikteeee..
Olacağız heeep Rory'mmmmmm.!"
Calanthe Victoria Valine

Calanthe Victoria Valine

RPG Puanı :
Nicholas Wayne Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nicholas Wayne Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Kimse, kendim...
Rp Partneri : ~Lordum~
En Belirgin Özellik : Masum Gülüşünün ve Gizemli Gözlerinin Ardındaki Kötülük...
Asa : Yirmi Sekiz Santim - Gül Ağacı - Ejderha Yürek Teli - Esnemez
Ruh Halin : Nicholas Wayne Hmbl7pv6

Galleon
Galleon: 10
Patronus: Seçilmedi

Nicholas Wayne Empty
MesajKonu: Geri: Nicholas Wayne   Nicholas Wayne Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 6:49 pm

# Birbiriyle uyumlu ve daha koyu renkler seçsen daha iyi olur. Paragraflar olmamış ve konuşmalar darmadağınık... / 16
# Aslında kurgu sıradan ancak eğlenceli olmuş. Betimlemeler hoşuma gitti. Akıcılıkta sağlanmış. / 33 / tam puan
# Yazım hataları çok fazlaydı. (-da, şey'ler ayrı yazılır. vs. vs) Noktalamalarda pek bir hata görmedim. / 20

+1
# Derslere istersen katılabilirsin.

Nicholas Wayne
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nicholas Wayne
» Nicholas Wayne