Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Geçmişi Hatırlamak

3 posters
YazarMesaj
Geonna Romia Bianca
Karanlık Lady
Geonna Romia Bianca

RPG Puanı :
Geçmişi Hatırlamak Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Geçmişi Hatırlamak Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : DarkSide
Rp Partneri : ~Wentworth is my world~
En Belirgin Özellik : Asi ve Zeki olması
Asa : ~Zarafetin Sessizliği~
Ruh Halin : Geçmişi Hatırlamak Hmbl7pv6

Galleon
Galleon: 100000
Patronus: Yılan

Geçmişi Hatırlamak Empty
MesajKonu: Geçmişi Hatırlamak   Geçmişi Hatırlamak Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 6:02 pm

Kişiler:Geonna Romia Bianca,William James Dvorska
Zaman:Gece yarısı tüm Hogwarts sakinlerinin uyuduğu bir zaman.
Kurgu:William' ın yıllar önce Geonna' a bir aşk beslediğini tesadüfen öğrenen genç kadının onunla yüzleşmesi
https://hogwarts-rpg.forum.st/lejant-f10/rachel-amy-caroline-leja
Geonna Romia Bianca
Karanlık Lady
Geonna Romia Bianca

RPG Puanı :
Geçmişi Hatırlamak Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Geçmişi Hatırlamak Right_bar_bleue

Kadın

Galleon

Geçmişi Hatırlamak Empty
MesajKonu: Geri: Geçmişi Hatırlamak   Geçmişi Hatırlamak Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 6:02 pm

Bu ne garipti? Sanki biri okumasını istermiş gibi o mektubu çekmecesine bırakmıştı. Narin ellerini çekmecenin kapağına uzatıp yavaşça araladı ve eskimiş defteri eline aldı. Kahverengi gözlerini mektuba odaklayarak yazılan kelimeleri koltuğuna oturarak okumaya başladı. “ Onu seviyorum… Söyleyemiyorum belki de ama o kadında çözemediğim bir gizem var. Ne yapsam kopamıyorum. Bu hayatıma giren kaçıncı kadın? O da hepsi gibi yok olup gidecek mi? Her gördüğümde gözlerinde eriyip gitmeyi tercih ediyorum sadece… Sevdiğim Geonna. “ birden duraksadı. Gerisini okuyacak gücü kalmamıştı. *Sevdiğim Geonna* ismini okuduktan sonra ağzında kelimeler düğümlenmiş, sadece yutkunmuştu. Ne yani? Eskiden William ona karşı bir şeyler mi besliyordu? Okudukları karşısında şaşkına dönen gizemli kadın defteri yavaşça kapattı ve çekmeceye koydu. Şimdi ne yapacaktı? Yıllar sonra gidip ondan hesap mı soracaktı? Yada hiçbir şey olmamış gibi devam mi edecekti? Şaşkın ifadesini koruyarak tekrardan çekmeceye yöneldi ve yavaşça açtı. Titrek eliyle defteri yeniden aldı ve odasından çıktı. William ile konuşacaktı. Her ne kadar bunun yanlış olduğunu bilse bile yapacaktı. Geonna’ ın kalbinde hiçbir zaman aşka yer olmayacağını bilmeliydi. Gecenin karanlığıyla bütünleşmiş Hogwarts koridorları , oldukça sessizdi. Bir uğultunun bile duyulmadığı koridorlarda sadece; Geonna’ ın topuklu ayakkabı sesleri yankılanıyordu. William’ın şuan kendisine karşı bir şey hissetmediğini bilse bile ateşe yürümekten başka bir şey yapmıyordu. Dördüncü katta ilerlerken özel sınıftan gelen tıkırtıları duyunca kapıyı aralayıp içeri giren Geonna , William’ ın orada olmasına şaşmamıştı doğrusu. Başını öne eğerek elinde tuttuğu defteri ona doğru fırlattı ve “ Bunu çekmeceme sen mi koydun? “ diye sordu ciddi bir ses tonu ile. Yutkunduktan sonra yavaş adımlarını ona doğru ilerletip iyice yanına yaklaştı. Onun konuşmasına izin vermeden, “ Bak William, ben kötüyüm aşk… Ah ne saçmalıyorum geçmişte kalmış zaten. “ diyerek geçiştirdi son kelimelerde. Sağ elini William’ın omzuna değdirdikten sonra dudaklarının arasını hafifçe aralayıp gülümsedi. “ Düşündüm de, illa ki aşık olmak gerekmez. “ diyerek kollarını onun boynuna doladı ve dudaklarını, onun yumuşak dudaklarıyla buluşturdu. Birkaç saniye onunla tutkulu bir şekilde öpüşen Geonna nefes nefese kalarak dudaklarını ondan ayırdı. Hemen kendine çeki düzen verip ciddileşen kadın telaşlanmıştı doğrusu. “ Bu seni sevdiğim anlamına gelmez, sadece kaçamak yapmak istedim. “ dedi ince bir ses tonuyla. Uzun, kahverengi saçlarının arasına sıkıştırdığı tokasını çıkartıp savurdu. Yüzünde manalı bir gülümseme belirttikten sonra kendini ona teslim etti.
William James Dvorska
SYB Profesörü-Ravenclaw Bina Sorumlusu
William James Dvorska

RPG Puanı :
Geçmişi Hatırlamak Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Geçmişi Hatırlamak Right_bar_bleue

Erkek
Savaş Tarafın : karanlık o.O
Rp Partneri : Evelyn Is My Baby
En Belirgin Özellik : Sinsiyim ben sinsiyim
Asa : yirmi beş cm. Sarmaşık Kötülük
Ruh Halin : Geçmişi Hatırlamak Yaaati6rx4

Galleon
Galleon: 360

Geçmişi Hatırlamak Empty
MesajKonu: Geri: Geçmişi Hatırlamak   Geçmişi Hatırlamak Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 6:02 pm

Geonna'a çok önceden aşıktım ama artık içimde kimseye bir gıram aşk duygusu kalmadı çünkü aşk bir kitap gibidir. Kitap nasıl okudukça yıpranırsa aşkta o duyguyu tekrar ve tekrar yaşayınca yıpranır ve artık o duygu sana eskisi kadar heyecan ve huzur vermez ve böylece aşk biter benimde içimdeki tüm aşklar yıprandı ve bitti. Bu yıpranıp solan aşklardan biriside Geonna'a duyduğum aşktı. Artık onu sevmiyordum ama o öpüşme bana eski duygularımı hatırlattı. Bu duygular eskisi gibi heyecan verici ve huzur verici değildi. Geonna çok güzel bir kadındı ama bana göre kendini beğenmişin tekiydi hep kendini düşünürdü bu yüzden iyi bir ölüm yiyen oldu. Bende artık öyle davranmalıydım hep kendimi düşünmek istiyordum ama şu aptal aşk duygusu içime girdikçe ben huzur ve iyilikle doluyordum galiba bu eskiden kalan bir alışkanlıktı çünkü ben iyilikten aşkım yüzünden vazgeçmiştim. Ben hayatımı aptal bir aşk yüzünden mahvettim ve bundan utanıyorum. Ama artık daha mutluyum artık daha güçlüyüm ve ben artık kullanılmıyorum. Karanlık Lord beni asla kullanmaz ben onların en iyi büyücülerinden biriyim. Yani ben öyle sanıyorum. Geonnaya tekrar baktım ve : " Evet seni bir aralar sevmiştim aşık olmuştum ama sana duyduğum tüm duygular bitti " dedim. Bunu söylerken çok ciddiydim. Ama Geonna'nın amacı aşk değildi o aşk nedir bilmezdi bile o cimri sadece kendini düşünür ve o güzel yüzünün altınında yalancı ve kendini beğenmiş bir şeytan yardı. Geonna'a tekrar baktım :
" Biliyorum amacın aşk değil sen aşk nedir bilmezsinde artık bende bilmiyorum ama güzel bir bayana hayır diyemem " dedim ve onu öptüm. Bu öpüşme çok hızlı oldu. Ona dudaklarımı değdirdiğim gibi geri çektim. Ona tekrar baktım ve
: " Ah üzgünüm içimdeki tüm aşk gitmiş yerine kin ve nefret gelmiş " dedim ve manasız bir gülümsemeyle Geonna'nın suratına baktım. Ona birdaha asla bu değişik duyguları hissedemezdim. Geonnaya tekrar baktım ve onu bu sefer gerçekten dudaklarımı onun dudaklarıyla birleştirdim ve ona gerçek bir öpüşme yaşattım. Geonna'a baktım : " Bu seninle yaşadığımız son güzel an olsun çünkü sen bana bu duyguyu yıllar önce yaşatmalıydın. Artık aşksız ve sevgisiz bunun bir anlamı kalmıyor! " dedim ve koşar adımlarla odadan çıktım.
Geonna Romia Bianca
Karanlık Lady
Geonna Romia Bianca

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Geçmişi Hatırlamak Empty
MesajKonu: Geri: Geçmişi Hatırlamak   Geçmişi Hatırlamak Icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 7:27 pm

Bir an da olsa her şeyin güzel gittiğini düşünen Geonna, ona ateşli bakışlar fırlatıyordu. William’ın o anda kendisine *aşk nedir bilmezsin* sözlerini söylemesine şaşırmamıştı. Çünkü; haklıydı… Geonna aşk nedir bilmiyordu. Onun duygusuz, paslanmış kalbinde aşk adına herhangi bir şey bulunmuyordu. Tek istediği eğlenceydi. William’ın ona ciddi bakışlar atması hiç hoşuna gitmemişti ki tam onu yeniden öpmeye başlayacaktı ki; William onu öpmüştü. O kadar hızlı bir öpüşme olmuştu ki, başlamasıyla bitmesi bir olmuştu sanki. Karşısındaki kişinin ne düşündüğünü bile tespit etmeyi başaramayan Geonna deliye dönmüş gibiydi. Artık harekete geçme zamanı geldi diye düşünerek tam ona sarılacakken, William’ın *kin ve nefret* açıklamalarını yapması onun hiç hoşuna gitmemişti. Alay eder gibi bir ifadeyle, “ Yapma William, ikimizde aynı taraftayken kin ve nefret beslemen imkansız… Sen sadece gurur yapıyorsun hadi kendini bana teslim et. “ dedi ona bakarak. Bakışlarında bu sefer sahte gülümseler yer almıyordu nedense. İlk defa içtenlikle gülümsemişti. Bir süre onunla göz göze bakıştıktan sonra tekrardan dudakları birleşmişti. İşte bu… Geonna havalarda uçuyor gibiydi. Bu aşk olamazdı. Karanlık ve gizemli bir kadının hissettikleri aşk değil belki de zafer duygusuydu. Öpüşme anında, dünyanın durduğunu hissedermiş gibi bir hisse kapılan Geonna, bu olaya kendini fazlasıyla kaptırmıştı ki; tam o sırada William dudaklarını onunkilerden ayırıp son sözlerini söyledi. Donakalan Geonna ise ağlamaklı bir ifade belirtmişti yüzünde. Öpüşmekten nefes nefese kalan genç büyücü, koşarak çıkan William’ın arkasından bağırdı. “ Bir gün geri geleceksin William! “ Neydi bu şimdi? Onu kaçıracak ne yapmıştı ki? Onun istediği sadece küçük bir eğlenceydi. Williamın aklını karıştıran o küçük ayrıntılardan biri her neyse mahvetmişti, Geonna’ ın tüm planlarını. Azda olsa kalbinin kırıldığını hisseden kadın yavaşça yere çöktü. Kimsenin onu bu durumda görmesini istemiyordu. İlk defa kurumuş gözlerinden yaşlar dökmeye başlamıştı. Hayır, bu Geonna olamazdı. Hızlıca gözlerinden akan yaşları temizleyerek kendi kendine konuştu. “ Ne yapıyorum ben? “ Hızla yerinden kalktı ve uzun boy aynasında kendine baktı. Aynada sadece uzun, kahverengi saçlı ve oldukça güzel bir kadın görüyordu. Ama o hep küçük bir ayrıntıyı atlamıştı. O acımasız ve bencildi. Bu yüzden William ondan vazgeçmişti. Onun Geonna’in gerçek yüzünü öğrenmesi fazla zamanını almamış olmalıydı. Bir süre sessizliğini koruyarak aynada kendinizi izledikten sonra; hiçbir zaman bir erkeğin istediği kadın olamayacağını anlamıştı. O karanlığa mahkumdu nede olsa. Bu geceyi asla unutamayacaktı çünkü; William ilk defa ona bir duyguyu tattırmayı başarabilmişti. Umutsuzca kendini seyretmekten bıkan Geonna, yüzündeki hüzünlü ifadeyi silerek yerine eskisi gibi donuk ifadesini yerleştirdi. Arkasını döndü ve hızla karanlık koridorlara karıştı. Bu sadece onun için bir başlangıç sayılırdı oysa ki…
Rolande Addié
5. Sınıf
Rolande Addié

RPG Puanı :

Kadın
Savaş Tarafın : Chiarore Suo Guardia
Rp Partneri : Forever Sébastien! He is my love angel.
En Belirgin Özellik : Sabırlı kişilik ve oldukça sakar o.O
Asa : 21 Inch,Hipogrif Tüyü, At Kılı
Ruh Halin : Geçmişi Hatırlamak 37978406tk7qx0

Galleon
Galleon: 1000
Patronus: Seçilmedi

Geçmişi Hatırlamak Empty
MesajKonu: Geri: Geçmişi Hatırlamak   Geçmişi Hatırlamak Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 3:27 pm

Başlık arşivlenmiştir.

Geçmişi Hatırlamak
1 sayfadaki 1 sayfası