Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Cadı Gündemi 4. Sayı

YazarMesaj
Melinda Teresa Cole

Melinda Teresa Cole

RPG Puanı :
Cadı Gündemi 4. Sayı Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cadı Gündemi 4. Sayı Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Tarafsızım.
Rp Partneri : Aranıor..!
En Belirgin Özellik : __Meraklı__
Asa : Ruh Çığlığı
Ruh Halin : Cadı Gündemi 4. Sayı Glensuratdw9xw9

Galleon
Galleon: 10
Patronus: Seçilmedi

Cadı Gündemi 4. Sayı Empty
MesajKonu: Cadı Gündemi 4. Sayı   Cadı Gündemi 4. Sayı Icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 1:45 pm

Bu sayıda biraz ara açtığım için üzgünüm. Diğer sayılar için yorum yapan herkese teşekkürler tekrar (= 4. Sayımıza başlayalım hadi..

1. Haber

Röpörtaj..!

Cadı Gündemi 4. Sayı Rolande

Tatlı mı tatlı, zeki mi zeki, güzel mi güzel biriyle rörpötaj yapıyoruz. Ravenclaw 4. Sınıf öğrencisi Rolande Addié!!

(M=Melinda, R=Rolande)

M:Herkes tarafından çok zeki bir kız olarak tanınıyorsun. Peki bu başarının sırrı çok çalışmak mı, çok araştırmak mı, dersi çok iyi dinlemekten mi, yoksa başka bir nedeni mi var. Başarının sırrını bizimle paylaşır mısın?
R:Tabi ki de aslında aileden gelen bir zekiliğim var bunun çok etkisi oluyor. Aslında ders çalışmak benim artık hobim haline geldi. Sanırım saydığını tüm seçeneklerin faydası var. Çok çalışmak,dersi dinlemek ve araştırmak. Çoğu zaman kütüphaneden çıkamadığım günler oluyor.

M:. Aşk hayatını öğrendik. Sébastien'le nasıl tanıştınız?
R: Ah doğrusu şaşırdım. Bu akdar çabuk size ulaşacağını tahmin etmiyordum. Aslında biz Sébastien ile birinci sınıftan beri çok sıkı dosttuk. Gün geçttikçe, tabi kide biz bu arada büyüyor ve olgunlaşıyoruz ... Çevremde en yakın olduğum erkeğin o olduğunu hissettim sanırım bir tek ona güvenebilirim. Ayrıca o beni tamamlıyor galiba. Onu seviyorum. Tabi ki de Hogwarts da tanıştık.

M: Onunla hiç tartıştınız mı? Tartıştıysan anlatır mısın?
R: Tabii ufak tefek kavgalarımız oluyor. Ama sadece çocukça tartışmalar bunlar. Daha çok fikirlerimi uyuşmadığında sanırım ama genellikle aynı fikirde olduğumuz için sorun yok.

M: Bazı öğrenciler seni "inekliyor" anlamında da tanımlıyorlar. Gerçekten "inekliyor" musun?
R:Lanet olsun sanırım bunu kabul ediyorum tam bir ineğim.

M: Arkadaşlarınla aran nasıl? En yakın arkadaşın kim?
R: En yakın arkadaşım Samantha Bagterlayer. O kızı çok seviyorum. Tam anlamıyla benim ruh ikizim. Gayet eğlenceli biri. Ve tabi ki de sevgilim olmasına rağmen hala dostum sayılan Sébastien de buna dahil.

M: Ailenle aran nasıl?
R: Süper. En çok annemle iyi anlaşıyorum fakat, bu yaptığım röportajı okuduktan sonra hala anlaşabilir miyiz hiç bir fikrim yok. O benim Sébastien ile olan ilişkimi henüz bilmiyordu.

M: Peki Hogwarts'ta olmaktan mutlu musun?
R:Gayet mutluyum orası benim ikinci evim. Kendimi orada çok iyi geliştirebiliyorum.

M: Son olarak CG(Cadı Gündemi) okuyuclarına söylemek istediğin birşey var mı?
R: Buradan anneme ve babama tüm öpücükleri yolluyorum. Herkesi seviyorum iyi günler...

M:İyi günler =)

2. Haber

Hogwarts Açıldı..!

Cadı Gündemi 4. Sayı Hogwarts

Herkesin beklediği an geldi çattı. Hogwarts açıldı!!! Bu sene yeni bir müdür var. Geonna Romia Bianca. Albus Dumbledore'un ardından onun çok iyi biri olmasını dileriz. Ama biliyoruz ki hiç kimse Dumbledore'un yerine tutamaz. Üzgünüm, Geonna. Ancak bazı dedikodular kulağımıza gelmedi değil. Bazı insanlar Müdüre Geonna'yı Knucktorun Yolu'ndaki Borgin&Burkes'te gördüğüne yemin ediyor. Bu konuyu bazı meraklı öğrencilerin araştıracağından hiç şüphemiz yok..

3. Haber

Malikaneler..!

Cadı Gündemi 4. Sayı Malkaneler

Artık 4 tane malikane oldu. İngiltere'de Bagterlayer, Fransa'da Cole ve LeDarc, İtalya'da Whisper Malikaneleri açıldı. Açılması gereken başka malikaneler yok. 5 devletin en büyğü ve en merkezi olan yeri İngiltere'de sadece bir malikane var. Bagterlayer Malikanesi. Bu aile gerçekten çok hoş. Yeni kuşağın kurucusu olarak bilinen Athentin M. Bagterlayer aynı zamanda Mitoloji Profesörü. Aşkın ve modanın kenti Fransa, iki malikaneye ev sahipliği yapıyor. Biri Cole Malikanesi - ki 1. Sayıda bu malikaneyi tanıttığımız için tekrar açıklama yapmayacağım - diğeri de LeDarc Malikanesi. LeDarc Ailesinin yeni kuşağının kurucusu olarak bilinen Axél Dylan LeDarc, Sihir Tarihi Profesörü. Son olarak İtalya'da bulunan Whisper Malikanesi'ni tanıtacağım. Whisper Ailesi'nin yeni kuşağının kurucusu olarak bilinen kişi Oliver H. Whisper. Tılsım Profesörü. Pek çok öğrencinin sevdiği kişi.

4. Haber

İlişkiler..!

Cadı Gündemi 4. Sayı Genaklar

Rolande Addié & Sébastien C. Whisper (Bu ilişkiyi Sébastien'in gözünden dinledik.)

Biz Rolande ile 1.sınıftan beridir arkadaştık sonra bu yaz üç süpürgede buluşmaya karar verdik ama ben ona 1.sınıftan beri aşk besliyordum ve bir türlü açılamıyordum sonunda üç süpürgede buluştuğumuzda ona duygularımı açtım ve onunda beni sevdiğini öğrendim =) .Ve hogwarts açıldığı gün aramızda bir tartışma çıktı sanırım Rolande'yi kırdım ama durumu düzeltmeyi başardım şimdi mutluyuz bu tartışma yaşanmamış gibi herşey zamana bağlı....

Krystal Renesmee LeDarc & Frogonry Bagterleyer (Bu ilişkiyi Krystal'in gözünden dinledik.)

Onunla 6. Kompartıman'da bu yıl tanıştık. Ben ona ilk görüşte aşık oldum. O da benden hoşlandığını söyledi ama Rolande'ye karşı platonik bir aşk beslediğini herkes biliyordu zaten. Onunla Hogwarts başladığında çıkmaya başladık. Başıma bela almamı engelleyeceğini tahmin ediyorum =)

Sevgilerle, Melinda Teresa Cole

Cadı Gündemi 4. Sayı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-