Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bebek

2 posters
YazarMesaj
Geonna Romia Bianca
Karanlık Lady
Geonna Romia Bianca

RPG Puanı :
Bebek Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Bebek Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : DarkSide
Rp Partneri : ~Wentworth is my world~
En Belirgin Özellik : Asi ve Zeki olması
Asa : ~Zarafetin Sessizliği~
Ruh Halin : Bebek Hmbl7pv6

Galleon
Galleon: 100000
Patronus: Yılan

Bebek Empty
MesajKonu: Bebek   Bebek Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 3:47 pm

Kişiler: Geonna Romia Bianca, Wentworth D. Whisper
Zaman: Gecenin bir yarısı, Hogwarts da herkes uyuyorken.
Kurgu: Geonna hamile olduğunu öğrenir ve Wentwrth'a açıklama yağmaya çalışır.
https://hogwarts-rpg.forum.st/lejant-f10/rachel-amy-caroline-leja
Geonna Romia Bianca
Karanlık Lady
Geonna Romia Bianca

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Bebek Empty
MesajKonu: Geri: Bebek   Bebek Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 3:47 pm

Karanlık noktanın en uç kısmında sıkışıp kalmıştı sanki. Nereye gitse kazanacağı sonuç hep ona dar geliyordu. Korkuyordu… Annesi gibi olmaktan, sonunun öyle olmasından. Bir bebek mi? Geonna anne mi olacaktı yani? Bunu düşünmek bile tam anlamıyla bir saçmalıktı. Geonna daha kendine bile merhamet besleyemezken nasıl bir çocuğa sevgisini aktarabilirdi ki? Bu ölen ailesinin ondan aldıkları bir intikam olamazdı herhalde. Bu çocuğu nasıl dünyaya getirebilirdi? Bu sonu tükenmeyen düşünceleriyle köşeye sıkışıp kalmışken odasındaki siyah, deri koltuğuna yaslanmış bir yandan da balkabağı suyunu yudumluyordu. Yüzünde belirsiz ve düşünceli bir ifade belirmiş; kaşları çatık bir şekilde gözlerini masasındaki bebek süsüne odaklamıştı. O bebek süsüne baktıkça sinirleri bozulan Geonna eliyle süsü kavrayarak yere doğru sert bir hamleyle fırlattı ve onun parçalanışını izledi. Gözlerini yavaşça kapadı ve daha demin odasına çağırdığı Wentworth’u beklemeye koyuldu. Ona ne diyecekti şimdi? “ Eh, bizim bir bebeğimiz oluyor. “ dedi kendi kendine konuşarak. Daha sonra yanlış bir söz olduğunu düşünerek eliyle sertçe masaya vurdu ve koltuktan kalkıp odada gezinmeye başladı. Topuklu ayakkabılarının zemine değmesiyle çıkan tıkırtı sesleri onu hoşnut ediyordu. Her kapana kısıldığında bir yol bulup kurtulmayı başaran Geonna şimdi çaresizce beklemekten başka seçenek göremiyordu kendinde. Başını eskimiş duvara doğru yavaşça yasladı ve hayalindeki bebeği düşündü. Hayal bile edemiyordu ne yazık ki. O kadar bencildi ki kendi bebeğini bile hayal edemiyordu. Aklına tek gelen bebek siması kendi küçüklüğüydü. Gözlerini kapatıp bunları düşünmeye çalışırken, aklında eski anısı canlanmıştı. Geonna yedinci sınıf Ravenclaw öğrencisiydi ve annesi onunla evde bir konuşma yapıyordu…

Tatlım artık seninde bir taraf seçme vaktin geldi.
Biliyorum anne. “
Lütfen, beni dinle göz bebeğim. Babanla benim yaptığımız hataya düşme; karanlık senin o tatlı canını çok yakar. Bünyen bu kadarını kaldıramaz.
Ne demek istiyorsun? Sana inanmıyorum… Defol git anne. Beni ne kadar önemsediğin ortaya çıktı işte!

Ve gerisi sadece bağrışmalar, çığrışmalardan ibaret… Şimdi anlıyordu annesinin ne demek istediğini. Geonna onun canından bir parçaydı ve annesi onun bu karanlık kuyuda yok olmasını istememişti. Peki Geonna ne yapmıştı? Burnunun dikine giderek, gözleri kararmış bir şekilde ailesini acımasızca öldürmüş ve karanlığa sığınmıştı. Tüm bu anıları gözlerinin önünde tekrardan canlandırdıktan sonra ağlamaya başladı. Acımasız bir cadı… Sessiz köşesine çekilmiş gözlerinden akan yaşlara engel olamıyorken, kapının önünden gelen tıkırtıları fark eder etmez; hemen elleriyle yaşları sildi ve kendine çeki düzen verdi. “ Gir. “ diye seslendi ve Wentworth’un gelmesini bekledi…
Wentworth D. Whisper
KSKS Profesörü-Slytherin Bina Sorumlusu
Wentworth D. Whisper

RPG Puanı :

Erkek
Savaş Tarafın : New World Order
Rp Partneri : ♥~Geonna Romia Bianca~♥
En Belirgin Özellik : Metamorphmagus, Zihnefendar ve Acımasız olduğu bariz
Asa : Gölge Karmaşası Karaağaç'dan yapılma. Özünde Ejderha Tüyü vardır. 22 cm. Esnektir. Saldırı Büyülerinde Başarılıdır. En iyi büyüsü: Carpe Portus
Sahibi istemeden Başkasına çalışmaz. Deneyene Avada Kedavra yapar

Galleon
Galleon: 360
Patronus: Çift Başlı Kartal

Bebek Empty
MesajKonu: Geri: Bebek   Bebek Icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 1:01 am

Geonna Wentworth’u çağırmıştı gecenin bir vakti. Wentworth’un en çok sevdiği zaman. Fakat huysuzlanıyordu. “ Lanet olsun yalnız kalamayacak mıyım ben? “ diye yakardı kendi kendine. Koridoru çınlatan adımlarıyla hızlıca yürüyordu. Elini cüppesinin içine attı. Asasını yokladı ve çıkardı. Işık yaktı. Çok karanlıktı her yer, ürpertici… Wentworth kendi kendine mırıldanıyordu. “ Bu saatte ne iş bu? Kahrolası kadınlar sürekli istekleri bitmiyor… “ diye. En sonunda Geonna’nın odasının önünde bulmuştu kendisini. Asasını cüppesine koyarken kolu kapıya çarptı ve içerden “ Gir! “ diye bitkin bir ses duydu. Bu ne saçmalık, resmiyetti! Geonna öylece karşısındaydı. Wentworth sakin ve donuk sesiyle “ Ne oldu Geonna? Nedir beni bu saatte çağırmanı gerektirecek konu? “ dedi. Wentworth Geonna’ya doğru yaklaştı. Gözünden akan yaşları gördü. Yavaşça yanına doğru ilerledi. “ Ne oldu Geonna? “ dedi ve elini Geonna’nın saçlarına götürdü. Sakinleştirmeye çalışıyordu. Geonna’dan ses gelmemişti. Wentworth “ Ne oldu dedim Geonna “ diye sözünü yineledi. Geonna yüzünü yavaşça Wentworth’a çevirdi. Kızarmış gözleriyle ona bakıyordu. “ Ben… Hamileyim! “ dedi ve başını önüne eğdi. Wentworth birkaç saniye duraksadıktan sonra “ Şaka yapıyorsun değil mi? “ diye sordu. Geonna hayır anlamında başını sağa sola hafifçe salladı. Wentworth’un yüzünü şaşkın bir ifade sarmıştı. “ Bu olamaz Geonna! Nasıl olur? Benim zaten çocuğum var onla ilgilenmezken bunu nasıl beklersin? “ diye bağırdı. Elini masaya sertçe vurdu. Wentworth’un son isteyeceği bir çocuk dahaydı. Tam baş belasıydılar. Hem o buna hazır değildi. Bir anlık zevk ve şehvetin verdiği zarar bu muydu? Hayatının hangi kısmından vazgeçecekti 2. bir çocuk için. Geonna’nın önüne geçti ve dizlerinin önüne çöktü. “ Geonna bu çocuğu doğurmamalısın. “ dedi yutkunarak. Geonna neyi düşünüyordu yada ne olacaktı hiçbir fikri yoktu sadece Geonna’nın cevabını bekliyordu…
http://hcbo.roleplaylife.net
Geonna Romia Bianca
Karanlık Lady
Geonna Romia Bianca

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Bebek Empty
MesajKonu: Geri: Bebek   Bebek Icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 5:49 pm

Tanrı aşkına Wentworth, ben hiç önemli değil miyim? Senin kızının olması beni ilgilendirmiyor. Yaparken aklın neredeydi? “ diyerek ses tonunu ona karşı yükseltti ve ciddi bir hal alarak ona baktı. Eski Geonna’a ne oluyordu böyle? Bir bebek onu bu kadar yumuşatacak mıydı yani? Anne olmak onunda hakkı değil miydi? Eğer Wentworth Geonna’a bu olanağı sunmayacaksa ne diye ona ümit vermişti? Sadece bu boş hayatı birlikte geçirmek için mi? Yada meydan okumak için mi? Sağ elini çaresizce karnına doğru götürdü ve içinden gelen o şefkat duygusuyla ve yavaşça okşadı. “ Üzgünüm ama bu çocuğu aldırmak gibi bir niyetim yok. “ diyerek ona baktı. İlk defa böyle yumuşamıştı. Bir bebek, hem de kendi canından… Sürekli annesini hatırlatıyordu ona. Ya Wentworth? O da elbette bir yerde haklıydı ama olaya çok bencilce yaklaşıyordu. Onun bir kızı var diye Geonna hayatı boyunca anne olamayacak mıydı? Hem bir dakika; bu anne olma tutkusu ne ara doğmuştu Geonna da ? Dudaklarını bükerek sessizce ağlamaya başladı. Böyle kendini çok değişik hissediyordu. Sanki yardıma muhtaç bir köle gibi hissediyordu kendini. Neredeydi o eski acımasız cadı? “ Bak Wentworth ben buraya seni; seninle beraber bir karara varmak için çağırmadım. Sadece hamile olduğumu açıklamak için çağırdım. “ diyerek ciddileşti ve gözlerinden akan yaşları sildi. Hafifçe burnunu çekip ona baktı ve kendini ona acındırmaya çalışıyormuş gibi bir hava kattı. Kendini sakinleştirmeye çalışarak ona doğru yaklaştı ve ona sarılarak sessizce ağlamaya devam etti. Bu duygu sömürüsü nereye kadar sürecek , kendi bile bilmiyordu. Sadece ona sarıldı ve ağladı.
Wentworth D. Whisper
Wentworth D. Whisper

RPG Puanı :

Erkek
Asa : Gölge Karmaşası Karaağaç'dan yapılma. Özünde Ejderha Tüyü vardır. 22 cm. Esnektir. Saldırı Büyülerinde Başarılıdır. En iyi büyüsü: Carpe Portus

Galleon

Bebek Empty
MesajKonu: Geri: Bebek   Bebek Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 1:19 am

Tanrı aşkına Wentworth, ben hiç önemli değil miyim? Senin kızının olması beni ilgilendirmiyor. Yaparken aklın neredeydi?... Üzgünüm ama bu çocuğu aldırmak gibi bir niyetim yok. “ demişti Geonna. Bir yandan saldırgan ses tonuyla bir yandan ise acı çeken yitik bir kadın gibiydi sesi. Geonna başını yavaşça önüne eğmiş bir çocuk gibi ağlıyordu. Ardından gayet ciddi tavrını üzerine bir kostüm gibi giyindi ve sözlerine başladı “ Bak Wentworth ben buraya seni; seninle beraber bir karara varmak için çağırmadım. Sadece hamile olduğumu açıklamak için çağırdım. “ dedi. Dengesiz bir ruh hali içindeydi. Uzun bir sessizlik girmişti. Ta ki Geonna Wentworth’un omzuna başını yasladıktan ve kollarını Wentworth’un etrafına dolamasından sonra gözyaşlarını akıtmasıyla bozulmuştu. Wentworth ellerini yukarı geri kaldırıyor tam bir şey söyleyecek oluyorken Geonna hıçkırıklara boğuluyordu. Wentworth ne yapmalıydı. Zaten bir tane kızı vardı ve onu ayda yılda bir görüyordu. Umursamayan, sorumsuzun tekiydi. En sonunda elini Geonna’nın saçıyla buluşturdu ve diğer eliyle ise sıkıca Geonna’yı kavramıştı. Yavaşça Geonna boynuna küçük bir öpücük koydu. Bu sırada aklından bin bir düşünce geçiriyordu. “ Ne yapmalıyım? “ diye kendi kendine soruyordu. Başını dimdik kaldırdı, her zamanki gibi kibirlice… Gayet sakin olmaya çalışarak, kuşkulu bir ses tonuyla “ O zaman evleniriz! Tabi ki sen istersen? “ dedi. Wentworth bu sırada gülümsüyordu fakat alnından boşalan terleri gizleyememişti. Ardından Geonna’nın sırtını sıvazladı be yanağına ufak bir öpücük kondurdu…
Geonna Romia Bianca
Karanlık Lady
Geonna Romia Bianca

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Bebek Empty
MesajKonu: Geri: Bebek   Bebek Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 4:21 pm

Ne? Evlenmek… Bu benim hayatım boyunca düşünmeyeceğim bir şeydi Wentworth. “ dedi ona bakarak. Gerçekten de hiç öyle bir hayali olmamıştı şuana kadar. Çoğu kadın hep evlenmeyi hayal ederken, Geonna sadece karanlıktaki gününü hayal ediyordu. Wentworth’u kırmak istemiyordu. Ama yapamazdı evlenemezdi. Geonna hayatında hiçbir erkeğin kadını olamamıştı ki. Ona etkileyici bakışlar ile bakarak kendini ona doğru yaklaştırdı ve kollarını onun boynuna dolayarak; dudaklarını onunkilerle buluşturdu. Şimdilik her şeyi unutmak istiyordu. Bebeği, evlenme konularına, karanlığı, Hogwarts’ı. Artık bu dertlerle uğraşmaktan sıkılmıştı. Wentworth’un dudaklarında uzun bir süre oyalandıktan sonra kendini ondan ayırdı ve gülümsedi. “ Ben yapamam Wentworth, evliliğe hazır olduğumu sanmıyorum. “ dedi ve gözlerini ona odaklamak yerine karnına odakladı. Bir eli hala karnında duruyordu. Evet artık bir bebekleri olabilirdi ama bu Geonna’ın evlilik hakkındaki düşüncelerini değiştirmezdi. Aslına hiçte kötü bir aile ortamında büyümemişti. Evlilik ona göre değildi ki! Bırak evliliği, Geonna daha bu bebeğe nasıl bakacağını bile bilmiyordu. Aklı karışınca, elini saçlarına doğru götürdü ve derin bir nefes aldı. Tek korkusu bu bebekti. Ya bebeği de onu ilerde öldürürse? Tıpkı Geonna’ın annesine yaptığı gibi. Ama Geonna bebeğine iyi olmasını söylemeyecekti ki. Tıpkı kendisi gibi bir ölüm yiyen olmasını söyleyecekti. Tabi bu düşüncesi sadece şuan böyleydi. İleride onu kucağına aldığında değişir miydi, buna kendisi bile emin değildi. Romantik davranmaya çalışarak onun kulağına doğru eğildi ve onu baştan çıkartmak istercesine fısıldadı. “ Seni seviyorum, ne olursa olsun benimsin. “ Ardından ateşli bakışlarını ona kilitledi ve sinsice gülümsedi. Ama şuan daha fazlasına gücü yoktu. İleri gitmek istemiyordu. Kendini onun yanından yavaşça sıyırdı ve uykusu gelmiş gibi yalandan esneyerek, “ Geç oldu sanırım. “ diyerek geçiştirdi ve gülümsemeye çalıştı.
Wentworth D. Whisper
Wentworth D. Whisper

RPG Puanı :

Erkek

Galleon

Bebek Empty
MesajKonu: Geri: Bebek   Bebek Icon_minitimePaz Ağus. 23, 2009 5:03 pm

Ne? Evlenmek… Bu benim hayatım boyunca düşünmeyeceğim bir şeydi Wentworth. Ben yapamam Wentworth, evliliğe hazır olduğumu sanmıyorum. “ demişti Geonna. Wentworth rahatlamıştı bir an fakat teklifinin reddedilmesini hazmedemiyordu. Bu yüzden bir şeyler planladı o herkesi hayran bırakan pratik zekâsıyla. Hiç tepki vermiyor ağzını açmıyordu. Sadece gözleri ile Geonna’ya odaklamış bakıyordu. Bu sırada Geonna tüm seksiliğini kullanarak “ Seni seviyorum, ne olursa olsun benimsin. “ şeklinde Wentworth’un kulağına fısıldadı. Wentworth gene sessizliğini koruyordu. Geonna “ Geç oldu sanırım. “ demişti. Bu sözün üzerine Wentworth bir, iki adım geriledi. Zaten çatık olan kaşları iyice bir mızrak görünümü almıştı. Duygusuz ses tonuyla ve anlamsız bir bakışla sözlerine başladı “ Evet geç oldu Geonna. Gitme vakti geldi ama birkaç söyleyeceğim var gitmeden. Çocuğuna veya çocuğumuza bensiz bakmayı göze almışsın demektir. Bir daha böyle boş bulunmam karşında ve bu teklifi katiyen ben etmeyeceğim artık. Kendine iyi bak. “ dedi ve hızlıca arkasını döndü. Uzun bacaklarıyla kapıya doğru hızlıca adımlarını atmaya başladı. Kapıyı sertçe kapatarak odadan çıktı. Hogwarts’ın koridorlarında kendi odasına gitmek için adımlamaya başladı…

Bebek
1 sayfadaki 1 sayfası