Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Rolande Addié

+18
Emily Millie Bagterlayer
Valeria Dora Whisper
Ella Hilary Bagterlayer
Luna Nyks LeDarc
Claire Trisha Whisper
Mia Alyssa Ventimiglia
Athentin M. Bagterlayer
Brian Gaspar Bagterlayer
William James Dvorska
Melinda Teresa Cole
Thalia Gérin LeDarc
Nancy Cullen
Adam Jasper Cullen
Samantha Allison Night
Eva Casey Cole
Axél Dylan LeDarc
Olivia Cole
Rolande Addié
22 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Rolande Addié
5. Sınıf
Rolande Addié

RPG Puanı :
Rolande Addié Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rolande Addié Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Chiarore Suo Guardia
Rp Partneri : Forever Sébastien! He is my love angel.
En Belirgin Özellik : Sabırlı kişilik ve oldukça sakar o.O
Asa : 21 Inch,Hipogrif Tüyü, At Kılı
Ruh Halin : Rolande Addié 37978406tk7qx0

Galleon
Galleon: 1000
Patronus: Seçilmedi

Rolande Addié Empty
MesajKonu: Rolande Addié   Rolande Addié Icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 12:32 am

Ad Soyad: Rolande Addié
Uyruk: Alman
Anadil: Almanca
Aile: Addié ailesi
Kan Durumu: Safkan
Bina: Ravenclaw

- Benim Hakımdda -

*** Aslında beni tanımlamak oldukça güç. Çok karmaşık bir yapıya sahibim. Ravenclaw' a seçildiğime göre çok zeki biri olmalıyım ki; zaten öyleyim. Ders notlarım hep çok iyi gelir. Evet kabul ediyorum çalışkan ve inek biriyim. Cesur bir yapıya sahip değilim, aksine sessiz ve çıkarcıyımdır. Yani bulaştığım her işte kendi payıma düşene bakarım anlayacağınız. Herkesi öyle kolay kolay arkadaş olarak yanımda dolaştırmam. Çok seçici biriyimdir arkadaş konusunda. Aşka gelince; benim diğer adımdır. Şaka yapmıyorum, aşkı seviyorum. Hele de yasak aşklar bana oldukça zevkli geliyor. Hayalimde hep bir Profesör ile aşk yaşamak vardı. Düşünülünce çok komik geliyor değil mi? İleride ki hedefime gelirsek sanırım Sihir Bakanlığında çalışmak istiyorum. Nedenini bilmiyorum fakat; küçüklüğümden beri içimde böyle bir heves var ve hiç bitmeyecek gibi... Güzelliğime çok düşükünümdür. Kızlardan çok erkekler ile daha iyi anlaştığımı adım gibi biliyorum. Ama neden? İşte bu sorunun cevabını inanın bende bilmiyorum. Yenilgiye asla tahammülüm yok, intikamım hep acı olur. Bu kadar çıkarcı olmama bakmayın, asla kimseyi küçümsemem . Ancak; herkes ile de arkadaş olan biri değilimdir bunu bilin. Benim hakkımda söyleyecek başka bir söz yok sanırım.

- Özgeçmişim -

26 Ağustos 1995 tarihinde Almanya' da doğdum. Bana Rolande ismini sevgili anneannem vermiş. Annemin adı Rachel, babamın ise Carl. Ailemin soyu bildiğiniz gibi Almanlara dayanıyor. Ve büyücü bir aileden geliyorum. Yıllardır seçici özelliğimiz ile safkanlılığımızı korumuşuzdur. Aslına doğruyu söylemek gerekirse annem biraz muggleları özeniyor. Ve bu yüzden Londra' da bir muggle dükkanı açtı. Uzun zamandır da orayı işletiyor. Babam ise Sihir Bakanlığında çalışmakta. Bu iki mesleğin çelişki içinde olması ikisi arasında bazen ufak tefek kavgalara neden olsa da onlar hep bir yolunu bulur. Neyse gelelim benim özgeçmişime; yedi yaşıma geldiğimde babam Carl heves edip bana keman dersleri aldırmaya başladı. Böylece kendimi keman çalmak konusunda bayağı ilerlettim. Yalnız olduğum zamanlarda keman çalmak hobimdir. Söylemeyi unutmayayım; ailemiz genellikle Ravenclaw' a öğrenci verir.(Bende olduğu gibi )

İcons:
Rolande Addié 12015897Rolande Addié AsdbhlRolande Addié DdtRolande Addié 212fRolande Addié 33044402Rolande Addié 57284039Rolande Addié 182vRolande Addié 186oRolande Addié Emmaw3Rolande Addié Axmn3nRolande Addié 82920584Rolande Addié 29et36wRolande Addié 34xhx52Rolande Addié Sandra_avatars_023Rolande Addié Sandra_avatars_087Rolande Addié Sandra_avatars_101

En son Rolande Addié tarafından Perş. Ağus. 06, 2009 7:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Rolande Addié
5. Sınıf
Rolande Addié

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Rolande Addié Empty
MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Rolande Addié Icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 12:33 am

ilişkiler~~

Wentworth Lincoln Miller
Rolande Addié 15s78kk
*Bu admı pek sevdiğim söylenemez. Bakanlıkta çalışmasına rağmen, onun karanlığa yatkın olduğunu sezebiliyorum. Tanrım! Karanlık artık bakanlığada mı sızmaya başladı yoksa...
Axél Dylan LeDarc
Rolande Addié Andrew_cooper_007
*Çok iyi biri , ona tam anlamıyla hayranım. Derslerinde oldukça gayret gösteriyorum ve her zaman ki gibi müthiş zekam ile onuda kendime hayran bırakıyorum.

Eva Casey Cole
Rolande Addié 28amftf
*O tam bir ayaklı gazete. Nerede olay var o hemen orada bitiyor. Dırdırcı editörü olduğu için olsa gerek. Birde diğer magazinciler gibi olayları iki katı daha fazla abartması yok mu? Ah bu magazinciler...

Krystal Renesmee Cullen
Rolande Addié Avrd
*Çok iyi biri. Benden bir yaş küçük olması aramızda uçurumların açılmasına neden olmuyor. Kafa dengim diyebilirim. Hogwarts da kendime benzeyen birini sonunda buldum. tek farkımız benim kadar çalışmaya hevesli olmaması. Onun hakkında ruh ikizim diyebilirim size. Bakalım ne maceralarımız olacak?

Adam Jasper Cullen
Rolande Addié 1
*Açıkçası pek dikkatimi çekmiyor. Yakışıklı biri ama benden iki yaş küçük olduğu için onunla asla arkadaşlığın ötesinde bir şey düşünmedim. Konuşmuşluğumuz pek yok, sadece ara sıra ortak olan derslerde ve büyük salonda karşılaşıyoruz.

Thalia Gérin LeDarc
Rolande Addié Th_Demi-3-demi-lovato-7330659-100-100
*Hufflepuff gibi bir binada olması ona karşı önyargılı olmamı sağlasa da Profesör Axél' in ailesinden gelmesi ona karşı yumuşak davranmama yetiyor sanırım. Profesör Axél' e karşı duyduğum yakınlık olmasa da bu kızı hiç umursamazdım sanırım. Zaten benimle arkadaş olabilecek kriterlere de sahip değil. Umursamadıklarımdan biri.

Melinda Teresa Cole
Rolande Addié Jenny
*Profesör Dvorska' ın şu sıralar birlikte olduğu kişi bu evet. Ayrıca bana karşı özel bir ilgisi olduğun seziyorum. Kesinlikle benimle en kısa sürede ropörtaj yapabilir; çünkü sürekli beni takipte. Tabi sonuçta cadı gündemi editörü ve öğrenciler onun ilk hedefi olmalı.

William James Dvorska
Rolande Addié R5
*Porfesör Dvorska... Bu adamda çözemediğim bir gizem var. Çok karanlık birisi. Tabi ki e onun dersinde de çok başarılıyım. Aslında ona saygıdan çok sevgi besliyorum sanırsam. Bir ara çocukça hayallere kapılıp tutulmuş olsam da vazgeçmem çok uzun süremi almadı.

Brian Gaspar Bagterlayer
Rolande Addié Hayden_christensen_064
*O tam anlamıyla benim ruh ikizim. Birinci sınıftan beri sıkı dostuz. Aynı binada olmamız ve özelliklerimizin uyuşması bunda büyük rol oynuyor sanırım. Aynı zamanda suç ortağım. Onunla bir sürü macera yaşadık ve yaşayacağızda...

Sébastien C. Whisper
Rolande Addié Sandra_avatars_023
*Hayatımın anlamı haline geldi. Birinci sınıftan beri adeta akrdeş gibiydik. Ancak her şey dördüncü sınıfta değişti.Onu seviyordum oda beni... O lanet olasıca balo gecesi onu benden aldı. Kuzeni onu benden aldı.. Nefes alsaydı keşke, yanımda olsaydı tekrardan. Kalbimin bir yanı onu iç unutmayacak.
Athentin M. Bagterlayer
Rolande Addié Tom_welling
*Profesör beni en zeki öğrencilerindn biri olarak görüyor. Onu çok düzgün buluyorum. Ayrıca Bagterlayer ailesi olarak Hogwarts' ı ele geçirecekler aliba diye düşünmüyorum da değil . Boş zamanlarımda onunla dersler hakkında sohbet etmek beni mutlu ediyor galiba.

Mia Alyssa Ventimiglia
Rolande Addié 013

*Sevdiğim Profesölerden biridir kendisi. Profesör Oliver ile olan ilişkisini okulda zaten neredeyse duymayan kalmadı sanırı. Bu Profesörlerin aşk üçgenleri zaten beni öldürecek yakında. Dersi hakkında fazlasıyla bilgi sahibiyim. İleride bakanlıkta çalışmak istemesem kesinlike o dersin Profesörü olurdum.

Claire Trisha Whisper
Rolande Addié Liv_10
*Onun hakkında tek bildiğim Sébastien' in kuzeni olması. Hiç yakın değiliz hatta düşmanız bile diyebilirim. Dersliklerde bana olan kötü imalı bakışlarını rahatlıkla sezebiliyorum. Sanırım Sébastien ile kuzen olmalarına rağmen pek yakın değiller. Ondan tiksiniyorum pis Slytherinli. Beni koridorda sıkıştırıp tüm satanistçe hareketliliğini sergiledikten sonra ondan daha da çok tiksinmeye başladım. Tanışmamızın kötü olmasına şaşırmadım doğrusu..

Adele Heaven LeDarc
Rolande Addié ICONATOR_207ad32f722db6c4a3ebb1de4f0b0e03
*Gryffindorlu bir öğrenci olduğunu biliyorum. Ha birde hakkında bildiğim tek şey LeDarc ailesinden olması. Profesör Axél ve Ness ile bir akrabalığının olması ne hoş bir şey. Henüz bir konuşmuşluğumuz olmadı ama onunla kütüphanede çok sık karşılaşıyoruz. Sanırım hakkımda çıkan *inek kız* dedikodularını duymuş olmalı.

Ella Hilary Bagterlayer
Rolande Addié Emma-Roberts-emma-roberts-6900175-100-100
*O benim suç ortağım. Kütüpahaneye çalışmak için gittiğimiz o günde atıldığımız macera neredeyse tüm hayatımızı değiştirdi. Bu sayede onunla daha yakınlaştık ve artık gerçek birer dostuz. Bu dostluğun hiç bitmemesini istiyorum. Biliyor musunuz? Bazen kimseyle paylaşamadığımız sırları onunla paylaşabiliyorum. Ah sanırım Bagterlayer ailesine karşı büyük bir çekim var bende.

Valeria Dora Silver
Rolande Addié 87174936
*Sihir bakanı... Onunla bir çok kez konuştuk. Hatta şu Geonna konusunda defalarca kanıt sunmaya çalışsam da bana inanmayan kişi. Geonna onun gözünü öyle boyamış ki! Aslında gayet iyi anlaşıyoruz. İleride bakanlıkta çalışmak istediğimi bildiği için tatillerde onunla sık sık konuşuyoruzç Bana çok destek oluyor.

Cornelia Caroline Crowlia
Rolande Addié F_13ef6mf9f4m_0425767
*Hufflepufflı bir kız. Sanırım benimle yaşıt diyebiliyorum. İyi birine benziyor pek muhabbetiz olmasada erslerde bana olan bakışlarını sezebiliyorum. Umarım bir gün onunla sohbet edebiliriz.

Rolland Stéin
Rolande Addié Rupert026
*Bizim binadaki çocuk. Delidiğimde beni teselli eteye çalışan kişi. Aslında çok iyi biri. Beni onunla konuşmaya iten çok şey var. Ama bu sadece arkadaşlıktan ibaret olmalı. Son zamanlarda dertlerimi çok fazla dinlemeye başladı. Dost mu oluyoruz yoksa? Olamaz onun hakkında kafam çok karışık.

[size=11]Eklenmek İsteyenler;

Karakter Ad-Soyad:
Karakterim Hakkında Düşüncelerin:
İcon:

En son Rolande Addié tarafından Cuma Ağus. 28, 2009 9:24 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 42 kere değiştirildi
Olivia Cole

Olivia Cole

RPG Puanı :
Rolande Addié Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Rolande Addié Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Aydınlık x)
Rp Partneri : Axel and Oliver xd xd
En Belirgin Özellik : Zeki , cesur , iyi , duygusal
Asa : Üstünde tek boynuzlu bir dişi atın kuyruğundan alınmış bir tel vardır. Yirmi dört santim , anka teleğindendir , esnektir
Ruh Halin : Rolande Addié Glensuratdw9xw9

Galleon
Galleon: 10
Patronus: Tek boynuzlu dişi at :)

Rolande Addié Empty
MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Rolande Addié Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 1:03 am

Olivia Cullen

İconlar

Rolande Addié 65117071+Rolande Addié 53746716+Rolande Addié 74234108+Rolande Addié 83746966+Rolande Addié 41611868+Rolande Addié 47111057

İstediğin bir yere ekle profesörüm zaten Smile

olivia'nın senin hakkında düşündüğü şeyler olumlu Smile iyi bir öğrenciymişsin falan derstede iyisin Smile

En son Olivia Cullen tarafından Paz Haz. 28, 2009 6:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://hogwarts-rpg.forum.st/karakter-kart-lejant-f5/olivia-cull
Rolande Addié
5. Sınıf
Rolande Addié

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Rolande Addié Empty
MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Rolande Addié Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 1:01 pm

Canım formu tam doldurursan ekleyebilirim.Karakterim hakkındaki düşüncelerini yazmamışsın.
Olivia Cole

Olivia Cole

RPG Puanı :

Kadın
Asa : Üstünde tek boynuzlu bir dişi atın kuyruğundan alınmış bir tel vardır. Yirmi dört santim , anka teleğindendir , esnektir

Galleon

Rolande Addié Empty
MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Rolande Addié Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 6:06 pm

Unutmuşum canım ekledim de Smile senin lejant neden sabit anlayamadım onun yerine örnek jeant formu sabit olsa daha iyi olmaz mı
Rolande Addié
5. Sınıf
Rolande Addié

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Rolande Addié Empty
MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Rolande Addié Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 7:43 pm

Keşke biraz daha derinleştirseydin düşüncelerini XD Bu arada admin olduğum için sabitledim ; kolayca ulaşabilmeleri için.
Olivia Cole

Olivia Cole

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Rolande Addié Empty
MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Rolande Addié Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 8:50 pm

Rolande Addié
Rolande Addié 12015897Rolande Addié 212f

- Daha ilk dersimde Rolande'nin başarısından etkilendim. Gerçekten geleceğinin çok parlak olacağı şimdiden belli oluyor. Derse aktifliği çok güzel ve biçim değiştirmede de üstün başarısı var.

eklemişsin zaten ama düşüncelerini derinleştir demiştin buna göre bak artık Smile
Axél Dylan LeDarc
İksir Profesörü
Axél Dylan LeDarc

RPG Puanı :
Rolande Addié Left_bar_bleue96 / 10096 / 100Rolande Addié Right_bar_bleue

Erkek
Savaş Tarafın : Tarafsız
Rp Partneri : Ben de arıyorum artık, ne yapayım x)
En Belirgin Özellik : Soğukkanlı ve adaletli olması
Asa : Masum Adalet Suspect
Ruh Halin : Rolande Addié Hnkav0uw3

Galleon
Galleon: 360
Patronus: Şahin

Rolande Addié Empty
MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Rolande Addié Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 8:56 pm

Karakter Ad-Soyad: Axél Dylan LeDarc
Karakterim Hakkında Düşüncelerin: Lejantımda bunu yazdım canım Smile
Bu kızdan adeta zeka fışkırıyor. Axél'ın en çok sevdiği öğrencilerinden biridir, dersinde de çok başarılıdır. Derslerin dışında da sık sık sohbet ederler.

İcon: Rolande Addié Andrew_cooper_007
Rolande Addié
5. Sınıf
Rolande Addié

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Rolande Addié Empty
MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Rolande Addié Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 10:51 pm

Ekliyorum.
Eva Casey Cole
Dırdırcı Editörü
Eva Casey Cole

RPG Puanı :
Rolande Addié Left_bar_bleue76 / 10076 / 100Rolande Addié Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Aydınlık
Rp Partneri : Joe Cole
En Belirgin Özellik : Cesur, Eğlenceli, Sıcakkanlı
Asa : Üstünde tek boylu bir atın kuyruğundan alınmış tek bir kıl vardır. Otuz santim, dişbudak ağacından, hoş bir esnekliğe sahiptir.

Ruh Halin : Rolande Addié Hmbl7pv6

Galleon
Patronus: Anka Kuşu

Rolande Addié Empty
MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Rolande Addié Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 1:35 pm

Karakter Ad-Soyad:Scarlett Cullen
Karakterim Hakkında Düşüncelerin:Scarlett insanken genellikle Rolande ile üç süpürgeye gidiyordu..Scarlett Rolande'yi biraz bencil buluyordu.Ancak onunla sohbet etmenin eğlenceli olduğunu düşünüyordu.Son zamanlarda pek görüşemez oldular ancak ara sıra birlikte sohbet ederlerdi.Rolande Scarlett'in son zamanlarda çok ilginç biri olduğunu düşünüyor. (Artık özetleyerek yazarsın:D)
İcon:
Rolande Addié 2nw1zed Rolande Addié 29dyfpd Rolande Addié 2h54a5d Rolande Addié 2lc38y8 Rolande Addié Ofaqnb Rolande Addié Zuk2mp

En son Scarlett Cullen tarafından Çarş. Tem. 08, 2009 4:53 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Samantha Allison Night
Üç Süpürge Sahibi
Samantha Allison Night

RPG Puanı :

Kadın
Savaş Tarafın : DeathEaters !
Rp Partneri : Cédric Is My Soul <3
En Belirgin Özellik : _İnatçı_
Asa : ~~Gizemli Ürperti~~
Ruh Halin : Rolande Addié Cheesyol1ye8

Galleon
Galleon: 510
Patronus: Sibirya Kurdu :P

Rolande Addié Empty
MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Rolande Addié Icon_minitimePtsi Tem. 06, 2009 5:48 pm

Karakter Ad-Soyad:Krystal Renesmee Cullen

Karakterim Hakkında Düşüncelerin:Tam benim kafama göre biri Rolande.İntikamını acı almak sanki beni tanımlar gibi.Pek çıkarcı değilimdir.Arkadaş konusundada seçiciyimdir.Özellikle de havalı tiplerle asla arkadaşl olmam.Rolende çok zeki biri.Uyuşmayan özelliklerimizden biri de onun çok çalışması-İnek- bile diyebiliriz.Ben asla çok çalışmadım ama her zaman zeki olmuştum.O bir Ravenclawlı,tıpkı benim gibi..Benden bir sınıf büyük.O da kızlarla pek iyi anlamıyor benim gibi.Ben de acayip süslü ve makyaj yapan tiplere selam bile vermem.Benim kafamda biri olduğu kesin.Onu bir arkadaş gibi görüyorum..

İcon:
Rolande Addié 59953786
Rolande Addié
5. Sınıf
Rolande Addié

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Rolande Addié Empty
MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Rolande Addié Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 4:10 pm

Ekliyorumm ...
Adam Jasper Cullen

Adam Jasper Cullen

RPG Puanı :

Erkek
Savaş Tarafın : Karanlık
Rp Partneri : Var Ama Tam Değil :D
En Belirgin Özellik : Sinsi Ve Acımasız
Asa : Belli Değil
Ruh Halin : Rolande Addié Boupi3ph0

Galleon

Rolande Addié Empty
MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Rolande Addié Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 8:23 pm

Karakter Ad-Soyad:Jasper Adam Cullen
Karakterim Hakkında Düşüncelerin:Güzel'e Birine Benziyor...
İcon:Rolande Addié 1
Nancy Cullen

Nancy Cullen

RPG Puanı :

En Belirgin Özellik : Duygusal , Zarif , Sevimli , Zeki
Asa : Abanoz ve Tek Boynuzlu At Kılından. Yirmi bir buçuk santim, esnek.

Galleon
Patronus: Ejderha

Rolande Addié Empty
MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Rolande Addié Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 8:30 pm

Karakter Ad-Soyad:Nancy Cullen
Karakterim Hakkında Düşüncelerin: Oldukça zeki bir öğrenci olan Rolande Nancy'nin ilgisini oldukça çekmiştir. Nancy Rolande'nin zeki olmasının ileride daha başarılı olacağını sağlayacağını düşünüyor.
İcon:
Rolande Addié 11tbleb+ Rolande Addié Katy-P-3-katy-perry-6993130-100-100+Rolande Addié 2rdkunk

Rolande Addié 8zehs1+ Rolande Addié 14y4f1w +Rolande Addié 2qwlhlt
Thalia Gérin LeDarc
Ölü
Thalia Gérin LeDarc

RPG Puanı :
Rolande Addié Left_bar_bleue75 / 10075 / 100Rolande Addié Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : -
Rp Partneri : -
En Belirgin Özellik : -
Asa : -

Galleon
Patronus: Unicorn

Rolande Addié Empty
MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Rolande Addié Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 10:14 pm

Karakter Ad-Soyad:Thalia Gérin LeDarc
Karakterim Hakkında Düşüncelerin:Thalia Rolande'yi çok tatlı biri olarak görüyor ama pek konuşmuyorlar.
İcon:

Rolande Addié Th_YvonneAvatar26
https://hogwarts-rpg.forum.st/karakter-kart-lejant-f5/thalia-grin
Eva Casey Cole
Dırdırcı Editörü
Eva Casey Cole

RPG Puanı :
Rolande Addié Left_bar_bleue76 / 10076 / 100Rolande Addié Right_bar_bleue

Kadın
Rp Partneri : Joe Cole
En Belirgin Özellik : Cesur, Eğlenceli, Sıcakkanlı
Asa : Üstünde tek boylu bir atın kuyruğundan alınmış tek bir kıl vardır. Otuz santim, dişbudak ağacından, hoş bir esnekliğe sahiptir.

Galleon
Patronus: Anka Kuşu

Rolande Addié Empty
MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Rolande Addié Icon_minitimeSalı Tem. 14, 2009 4:56 pm

Ben scarlett cullen değiştim artık Smile

Rolande Addié Adjl1l+Rolande Addié 308k67s+ Rolande Addié 2gyc0sl

Rolande Addié 643u37+Rolande Addié 28stze9+ Rolande Addié 2rpuu1e
Rolande Addié
5. Sınıf
Rolande Addié

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Rolande Addié Empty
MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Rolande Addié Icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 3:18 pm

Ekliyorummm x)
Melinda Teresa Cole

Melinda Teresa Cole

RPG Puanı :

Kadın
Savaş Tarafın : Tarafsızım.
Rp Partneri : Aranıor..!
En Belirgin Özellik : __Meraklı__
Asa : Ruh Çığlığı

Galleon

Rolande Addié Empty
MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Rolande Addié Icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 6:47 pm

Karakter Ad-Soyad:Melinda Teresa Cole
Karakterim Hakkında Düşüncelerin:Melinda senin gerçekten çok özel olduğunu düşünüyor ve seninle ilgili bir olayı haber yapmak için artık yerinde duramamaya başladı.
İcon:Rolande Addié Jenny
William James Dvorska
SYB Profesörü-Ravenclaw Bina Sorumlusu
William James Dvorska

RPG Puanı :
Rolande Addié Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Rolande Addié Right_bar_bleue

Erkek
Savaş Tarafın : karanlık o.O
Rp Partneri : Evelyn Is My Baby
En Belirgin Özellik : Sinsiyim ben sinsiyim
Asa : yirmi beş cm. Sarmaşık Kötülük
Ruh Halin : Rolande Addié Yaaati6rx4

Galleon
Patronus: Yılan

Rolande Addié Empty
MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Rolande Addié Icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 10:55 pm

Ekle bakayım Beren o.O

Rolande Addié R5
Rolande Addié
5. Sınıf
Rolande Addié

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Rolande Addié Empty
MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Rolande Addié Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 1:48 pm

Dımam ekliyorum x)
Brian Gaspar Bagterlayer
4.Sınıf
Brian Gaspar Bagterlayer

RPG Puanı :
Rolande Addié Left_bar_bleue96 / 10096 / 100Rolande Addié Right_bar_bleue

Erkek
Savaş Tarafın : Karanlık tarafa meyilli bir tarafsız...
Rp Partneri : <3 Krystal <3
En Belirgin Özellik : İkna kabiliyeti
Asa : -

Galleon

Rolande Addié Empty
MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Rolande Addié Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 1:53 am

Karakter Ad-Soyad: Samantha Lydia Bagterlayer

Karakterim Hakkında Düşüncelerin: Sam karakterin hakkında olumlu düşüncelere sahip. Bunun nedenleri arasında senin de iyi birine benzemen, tarafsız olman ve zeki olman var. Sam zeki ama biraz sinsi biri - iç yüzünü hemen ortaya koymuyor. Belki birkaç Rp den sonra suç ortağı falan olabiliriz - tabii istersen Smile

İcon: Rolande Addié Michelle_Trachtenberg_035 Rolande Addié Michelle_Trachtenberg_018 Rolande Addié Michelle_Trachtenberg_024
Rolande Addié
5. Sınıf
Rolande Addié

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Rolande Addié Empty
MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Rolande Addié Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 3:21 pm

Tabi ki de ekliyorum tatlım x)
Athentin M. Bagterlayer
Biçim Değiştirme Profesörü-Hufflepuff Bina Sorumlusu
Athentin M. Bagterlayer

RPG Puanı :
Rolande Addié Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Rolande Addié Right_bar_bleue

Erkek
Savaş Tarafın : Z.A.Y.
Rp Partneri : xXxXxXxX
En Belirgin Özellik : ...Zeka En Büyük Hediyedir İnsana...
Asa : Paradoks-Kaos Asa
Ruh Halin : Rolande Addié Cheesyol1ye8

Galleon
Patronus: On İki Kuyruklu Aslan

Rolande Addié Empty
MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Rolande Addié Icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 12:11 am

Ad-Soyad: Athentin M. Bagterlayer
Düşüncelerim: Rolande zeki bir kız doğrusu. 3.sınıfların en başarılı öğrencisini nasıl Frogonry buluyorsam, 4.sınıfların en başarılı öğrencisini de Rolande olarak görüyorum. Gerçekten çok dikkatli ve meraklı bir kız. Ben de meraklı öğrencileri çok severim.
İkon imzamda var... Smile
Rolande Addié
5. Sınıf
Rolande Addié

RPG Puanı :

Kadın

Galleon

Rolande Addié Empty
MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Rolande Addié Icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 12:18 am

Eklendin x)
Mia Alyssa Ventimiglia
Bitkibilim Profesörü
Mia Alyssa Ventimiglia

RPG Puanı :

Kadın
Savaş Tarafın : Z.A.Y
Rp Partneri : Oliver H. Whisper <3
En Belirgin Özellik : iyi kalpli,zeki, zarif, affeden..
Asa : 00

Galleon

Rolande Addié Empty
MesajKonu: Geri: Rolande Addié   Rolande Addié Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 1:22 pm

bir yerlere sıkıştırabilirsen sevinirim ikon imzada var Very Happy

Rolande Addié
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki