Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Xefna'nın Odası

YazarMesaj
Cristian Xefna Whisper
2.Sınıf
Cristian Xefna Whisper

RPG Puanı :
Xefna'nın Odası Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Xefna'nın Odası Right_bar_bleue

Erkek
Savaş Tarafın : Chiarore Sua Guardia
Rp Partneri : My angles Thalia **
En Belirgin Özellik : Cesaretim ve yemek yapmam =)))
Asa : Yağmurun Gözyaşları
Ruh Halin : Xefna'nın Odası Glensuratdw9xw9

Galleon
Galleon: 10
Patronus: Seçilmedi

Xefna'nın Odası Empty
MesajKonu: Xefna'nın Odası   Xefna'nın Odası Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 6:10 pm

Rp İn !
Cristian Xefna Whisper
2.Sınıf
Cristian Xefna Whisper

RPG Puanı :
Xefna'nın Odası Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Xefna'nın Odası Right_bar_bleue

Erkek
Savaş Tarafın : Chiarore Sua Guardia
Rp Partneri : My angles Thalia **
En Belirgin Özellik : Cesaretim ve yemek yapmam =)))
Asa : Yağmurun Gözyaşları
Ruh Halin : Xefna'nın Odası Glensuratdw9xw9

Galleon
Galleon: 10
Patronus: Seçilmedi

Xefna'nın Odası Empty
MesajKonu: Geri: Xefna'nın Odası   Xefna'nın Odası Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 6:34 pm

Sabaha kadar uyanık kalmıştım içimde anlayamadığım bir heyecan vardı sessizce yatağımdan kalktım ve pencereye doğru yürüdüm gece’nin karanlığı yerini aydınlığa bırakmıştı şehir buradan çok net gözüküyordu hala yanmakta olan çok az ışık vardı o manzaraya dalıp gitmişken hava belirli belirsiz bir karaltı gördüm giderek büyüyerek benim odama doğru yaklaşıyordu sonradan bunun bir baykuş olduğunu anladım renklerine baktım bana yabancı gelmiyordu sonunda yüzümde büyük bir gülümseme belirdi : ‘’ Thalia….’’ Diye sessizce fısıldadım sonunda baykuş pencereme yaklaşıyordu şaşkınlığımı üzerimden atıp pencereyi açtım ve baykuş hızla odamın içine girdi ve direk yatağımın üstüne kondu .Ona doğru yürüyüp bacağındaki notu çıkardım ve baykuş kafesine götürdüm orda bayılıp kalmıştı zavallıcık .Meraklı gözlerle notu açıp okumaya başladım .

Sevgili Cris,

Cuma günü İtalya' ya geliyorum. Buluşuruz diye düşünmüştüm, tabi istersen. Dei Trulli Otel' de olacağım. Yalnız bir kampla geliyorum sadece Pazartesi günü vaktim var. Görüşürüz.

‘’Dei Trulli aman tanrım bugün pazartesi .’’ diye bağırmıştım hemen dolabıma koştum ve üzerimdeki pijamaları çıkardım ve en sevdiğim gömelğimle pantolonu giyip koşarak çıkış kapısına doğru gittim bütün İtalya uyanmış gibiydi sanki hemen bir taksi bulup içine atladım ve :'' Prendere Dei Turilli si prega di posto ‘’ dedim ve taksi patinaj çekerek yola koyuldu 10 dk sonra otele ulaşmıştım taksiden inip otele doğru yürüdüm ..

Xefna'nın Odası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-