Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Rosie Amour Flame

2 posters
YazarMesaj
Rosie Amour Flame

RPG Puanı :
Rosie Amour Flame Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Rosie Amour Flame Right_bar_bleue

Kadın
Asa : Gül ağacı,18 ınc , anka tüyü,inatçı
Ruh Halin : Rosie Amour Flame Hmbl7pv6

Galleon
Galleon: 10
Patronus: Aslan

Rosie Amour Flame Empty
MesajKonu: Rosie Amour Flame   Rosie Amour Flame Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 7:34 pm

Ad-Soyad : Rosie Amour Flame

Kişisel Özellikler : Cesaretli,dost canlısı,akıllı,kurnaz,utangaç,iyi niyetli,sabit fikirli,kendinden emin.

Örnek Rp : Rosie ışığın saçlarına vurduğunda oluşan eşsiz güzellikle Karanlık Sanatlara Karşı Savunma sınıfına gidiyordu.Bir an sanki birisi ona Sendeleme Büyüsü yapmışçasına kitaplarını düşürdü.Teker teker topluyordu kafasını birden kaldırdığında sihrin o bulunmaz ışıltısına benzer kahverengi gözlere bakarken buldu kendini.Brad Blast'tı bu.
-Yardım ister misin,diye sordu Brad.
-Aa,gerek yok ben taşırım,sınıfa yetişmem gerek zaten ııı geç kaldım sonra görüşürüz,diye karşılık verdi Rosie.İçinde bir his vardı görüşeceklerine dair.
Ertesi gün Gryffindor ortak salonunda Rosie'ye başlıklı bir mektup buldu.Meraklı gözlerle etrafa bakındıktan sonra Rosie açtı mektubu.Şöyle diyordu gizli sevgili ona:
Saçları çiçek kokulu Rosie
Hayatımın en anlamlı sesi
Sihirli dünyanın tek prensesi
Seni Seviyorum...
Seviyorum,seviyorum,seviyorum diye bağırışlar koptu beyninde,birden kafasını vurdu tahtaya.Hepsi rüyaymış meğer acı tatlı bir rüya..Ben onun sihir prensesiysem benim anka prensim nerde diye daldı uykuya yine...
Rolande Addié
5. Sınıf
Rolande Addié

RPG Puanı :
Rosie Amour Flame Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rosie Amour Flame Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Chiarore Suo Guardia
Rp Partneri : Forever Sébastien! He is my love angel.
En Belirgin Özellik : Sabırlı kişilik ve oldukça sakar o.O
Asa : 21 Inch,Hipogrif Tüyü, At Kılı
Ruh Halin : Rosie Amour Flame 37978406tk7qx0

Galleon
Galleon: 1000
Patronus: Seçilmedi

Rosie Amour Flame Empty
MesajKonu: Geri: Rosie Amour Flame   Rosie Amour Flame Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 3:24 pm

1. Sınıf Gryffindor

Rosie Amour Flame
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bellatrix Diana Flame
» Bellatrix Diana Flame