Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Cadı Gündemi 3. Sayı

YazarMesaj
Melinda Teresa Cole

RPG Puanı :
0 / 1000 / 100

Kadın
Savaş Tarafın : Tarafsızım.
Rp Partneri : Aranıor..!
En Belirgin Özellik : __Meraklı__
Asa : Ruh Çığlığı
Ruh Halin :

Galleon
Galleon: 10
Patronus: Seçilmedi

MesajKonu: Cadı Gündemi 3. Sayı   Ptsi Tem. 20, 2009 6:25 pm

İlk olarak diğer 2 sayımız için de yorum yapanları gerçekten teşekkür ediyorum. Cadı Gündemi'nin bu kadar sevilmesi benim için gerçekten önemliydi. Hepinize tekrar teşekkürler..!!!!Kötü bir haberim var Sad Ne yazık ki bu sayıda röpörtaj yok. Çok yorgundum bu aralar ama söz bir sonraki sayıda bir röpörtaj göreceksiniz. Evvvet, şimdi haberlerimiz:

1. Haber

Aşk Üçgeni..!

Herkesin sevdiği 2 tatlı profesör. Hem de öğrenciler tarafıdan çooooo...k seviliyor. Birbirlerine yakışmadıkları söylenemez ama birinin başı bağlı. Hangisi mi? Bunu bildiğinizi biliyorum Smile Olivia, başka tatlı bir profesör olan Axél ile sevgili. Oliver ise yalnız. Üç Süpürge'deki olaylar ilgimizi çektiği için oraya gittik ve birde ne görelim Olivia ve Oliver tatlı tatlı sohbet ediyorken, Oliver'ın eski sevgilisi Bitkibilim Profesörü Mia Üç Süpürge'ye girdi. Ve Mia'nın şansına o içeri girdikten 3 saniye sonra Oliver, Olivia'ya iyice yaklaşıp onu öptü!!! Mia bunu görünce bayıldı. Onu hastaneye götürdüler ve Oliver Mia'nın yanına gitti. Hem de Olivia'yı bırakıp. Gerçekten çok değişik bir durum. Bir sonraki sayımızda bu aşk üçgeninin içindeki biriyle röpörtaj yapacağız. Bizi okumaya devam edin..!

2. Haber

Mutlu Son'a Ulaştılar..!

Dırdırcı Editörü Eva Cullen ile yakışıklı oyuncu Joe Cullen evleniyorlar..!!! Gerçekten muhteşem bir haber. İkisini de buradan tebrik ediyorum. Bu mutlu çiftimizle bir sonraki sayıda röpörtaj yapacağız. Bizi okumaya devam edin.

3. Haber

İngiltere'de Mutluluk..!

Eva Cullen ile Joe Cullen'ın evleneceği yer belirlendi. İngiltere..! Eva, diğer tüm Cullen Ailesi gibi Fransa'lı. Ancak yakışıklı oyuncumuz Joe Amerikalı. Acaba bu tatlı çift eşitlik olsun diye mi İngiltere'de düğünü yaptılar. Yoksa aralarından su sızmayan bu çiftimiz bu konuda mı tartıştılar? Hiç sanmıyoruz ama yine de bu konunun peşini bırakmayacağız.

4. Haber

Profesör Kadrosu Tam Tamamlandı Derken Yine Dolamadı..!

https://redcdn.net/ihimizer/i/kadroeksik.png/ (Arkadaşlar[/url] resim tam olarak çıkmadı üzgünüm..)

Profesör Kadrosu tamamlanmıştı SYB Profesörü William James Dvorska ile ancak tam o zamanlarda Astronomi Profesörü Nancy Cullen görevinden alınmış gibi görünüyor. Ayrıca hala Uçuş Dersi'nin profesörü bulunamamışken, Müdüre Geonna Romia Bianca alımları neden durdurdu? Bu olayı sizin için araştıracağız..

Sevgilerle,Melinda Teresa Cole
Kullanıcı profilini gör

Cadı Gündemi 3. Sayı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sözel Bölümü Tercih Edilebilecek Alanları