Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Dırdırcı 2. Sayı

YazarMesaj
Eva Casey Cole
Dırdırcı Editörü
Eva Casey Cole

RPG Puanı :
Dırdırcı 2. Sayı Left_bar_bleue76 / 10076 / 100Dırdırcı 2. Sayı Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Aydınlık
Rp Partneri : Joe Cole
En Belirgin Özellik : Cesur, Eğlenceli, Sıcakkanlı
Asa : Üstünde tek boylu bir atın kuyruğundan alınmış tek bir kıl vardır. Otuz santim, dişbudak ağacından, hoş bir esnekliğe sahiptir.

Ruh Halin : Dırdırcı 2. Sayı Hmbl7pv6

Galleon
Galleon: 10
Patronus: Anka Kuşu

Dırdırcı 2. Sayı Empty
MesajKonu: Dırdırcı 2. Sayı   Dırdırcı 2. Sayı Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 7:02 pm

Yepyeni haberlerle Dırdırcı karşınızda !

Dırdırcı 2. Sayı 2hezhno

Çiftin nikâh tarihi belirlendi!

17 Temmuz tarihinde yapılacak nikâhın dekarosyonu merakla bekleniyor. Cullen çifti malikânedeki odasını önceden hazırlattı. Çiftin odasının sadeliği ile dillere destan olacak. Oda hakkındaki ufak bilgileri bizimle paylaşan Joe Cullen daha fazlasını söyleyememeğini belirtiyor. Malikânenin sırrı hala çözülmemiş olsa da meraklanan okuyucular bu işin hala peşinde olabilir. Çiftin nikâh hazırlıkları hakkında henüz bir bilgi sahibi değiliz. Bunun bir sürpriz olduğunu dile getiren çift, nikâhının davetiyesini herkese göndereceğini de buradan bildiriyor. Davetiyelerini az önce çıkartan çift dağıtım için heyecanlanıyor. Daha genç yaşta evlilik zor olsa gerek. Aralarında bir yaş olan Cullen çifti genç evlenmekte yanlış yapmadıklarında eminler. Çiftin nikâhları umarız güzel geçer. Evliliklerini şimdiden en içten dileklerle kutluyoruz.

Dırdırcı 2. Sayı 2lnzp09

Profesörlerin aşk dolu dakikaları basına yansıdı !

Hogwarts’ta biçim değiştirme profesörü olan Olivia Cullen ve tılsım profesörü Oliver H. Whisper Üç Süpürge’de aşk dolu dakikalar yaşarken yakalandı. Profesörler hiçbir şeye aldırmadan devam ederken aklımızdan olumsuz şeyler geçiyordu. Bir zamanlar bayan Olivia’yı sevdiğini iddia eden Axél bu duruma kızabilirdi. Ayrıca Bay Oliver’in eski sevgilisi bayan Mia bu haberi görünce ne tepki verecekti? Eğer bazı tepkiler alırsak bir dahaki sayımızda bunları sizinle paylaşacağız. Bayan Olivia görüntülerini çektiğimizi fark ede fark ede bay Oliver’le öpüşmesi çok ses çıkartacak gibi görünüyor.

Dırdırcı 2. Sayı R79bmw

Thalia G. LeDarc İle Özel Röportaj !

(D : Dırdırcı T: Thalia)

D: İlk röportajınızı sanırım bizimle yapıyorsunuz. Bu nasıl bir duygu ?

T: Evet. Sevindirici bir şey. Aslında hiç röportaj yapmam sanıyordum.

D: Size göre Hogwarts ne ifade ediyor ?

T: Bence katı kuralları olan gizemli bir yer. Kuralları da saçma buluyorum.

D: Profesörlerden kimleri seviyorsunuz ?

T: Olivia Cullen ve Oliver Whisper ama Profesör Whisper' ın derslerine bu sene girmiyorum.

D: Ailenizden ayrı kalmak sizi üzüyor mu ?

T: Hayır çünkü arkadaşlarım onların yokluğunu hissettirmiyor.

D:: İleride nasıl bir meslek sahibi olmak istediniz ?

T: Model ya da Sihir Bakanlığı' nda çalışabilirim. Mesela bir seherbaz olarak.
D: İstediğiniz meslek hakkında neler biliyorsunuz ?

T: Seherbaz, Sihir Bakanlığı tarafından savunma amaçlı ve özel olarak eğitilen sihirbazlardır.

D: Duyduğuma göre yeni malikaneniz açılmış. Odanı sen mi dizayn etmeyi düşünüyorsun ?

T: Elbette. Sonuçta benim odam.

D: Ailenin başı olan Axél ile anlaşabiliyor musunuz?

T: Beni biraz sınırlaması dışında evet. Çok iyi anlaşırız.

D: Hogwarts’ta yerleştirildiğiniz binadan memnun musunuz ?

T: Gryffindor' da olmayı planlamıştım ama Hufflepuff da iyi bir bina. Önemli olan binanız değildir.

Dırdırcı 2. Sayı Xmjtd1

Yeni Sanatçımız Joe Cullen !

Joe Cullen 19 yaşındadır. New Jersey’de doğmuştur. Son zamanlarda Eva Cullen ile evlenmek için kolları sıvayan Joe çok heyecanlı olduğunu dile getiriyor. Daha yeni çıkmasına rağmen fazla ilgi görmesi onu daha da çok sevindiriyor. Yakışıklı oyuncunun film yıldızlarını kıskandırıcak biçimde olduğu düşünülüyor. Oyuncu olarak daha önce tecrübeli olan Joe bir çok projede yer almıştır. Şimdilerde filmlerinin beğeni kazanmasından dolayı mutlu olan Joe gittiği her yerde de hayranlarının akınına uğramıştır.

Dırdırcı 2. Sayı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-