Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Cadı Gündemi 2. Sayı

YazarMesaj
Melinda Teresa Cole

Melinda Teresa Cole

RPG Puanı :
Cadı Gündemi 2. Sayı Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cadı Gündemi 2. Sayı Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Tarafsızım.
Rp Partneri : Aranıor..!
En Belirgin Özellik : __Meraklı__
Asa : Ruh Çığlığı
Ruh Halin : Cadı Gündemi 2. Sayı Glensuratdw9xw9

Galleon
Galleon: 10
Patronus: Seçilmedi

Cadı Gündemi 2. Sayı Empty
MesajKonu: Cadı Gündemi 2. Sayı   Cadı Gündemi 2. Sayı Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 2:20 pm

Çok iyi yorumlar alan bu dergimizin 2. Sayısı çıkmış bulunmakta. İlk olarak yorum yapan herkese yürekten teşekkürlerimi sunuyorum. Hepinizi seviyorum..! Sırada haberlerimiz var..

1. Haber

Melinda İle Röpörtaj Bölümü..!

Cadı Gündemi 2. Sayı Less

Şeker mi şeker, zeki mi zeki, güzel mi güzel bir öğrencimizle röpörtaj yaptık bu sefer. Lessie Whibley Lavigne.

-

M:Evet Lessie'cim. Bana biraz küçüklüğünden bahseder misin?
L:Küçüklüğüm, Hımm aslında küçüklüğüme geri dönmeyi şu anki halimden çok istiyorum. En azından küçükken her saniye ailemle birlikteydim. Kısacası harika bir küçüklüğüm vardı. istediğim herşey elimdeydi. Bebekler, oyuncalar vs. Küçükken saçlarım lüle lüleymiş bu arada (:

M:Peki ailen sana nasıl davranıyor?
L:Bu konu biraz karışık aslında. Bu konu üzerinde pek gazla durmak istemiyorum açıkçası. Bu yüzden kısa ve net bir cevap vereceğim; Ailemle görüşmüyorum. Bu çooo...k uzun bir hikaye anlatıp moralim bozulsun istemiyorum.

M:Hayatından memnun musun?
L:Evet, Şimdilik hayatım güzel herşeyden memnunum beni seven arkadaşlarım dostlarım var. Mutluyum (: Okulumda harika..

M:En sevdiğin dersler neler?
L:Biçim değiştirme, Tılsım, Bitki bilim

M:Peki elinde çok özel bir sihir olsaydı ama sadece tek kullanımlık. Bu sihri kendin için mi yoksa herkes için mi kullanırdın? Ve bu iki şıklardan birini seçtiğinde o sihirle ne yapardın?
L:Herkes için. Herkese istediği 1 şeyi elde etme sihri uygulardım..

M:Evet Lessie peki sorularımdan başka söyleyeceğin birşey var mı?
L:Sorular gayet kapsamlıydı. Beni herkes kayrayacak gibi (: Söyleyeceğim ya da soracağım başka hiçbir şey yok.

M:O zaman Cadı Gündemi okuyucularına söyleyeceğin birşey var mı?
L:Ailenizi her zaman çok ama çok sevin (: Herşeye rağmen çünkü hepsi bunu hakediyor..

M:Teşekkürler Lessie, görüşürüz.
L:Ben teşekkür ederim canım (:

2.Haber

LeDarc Malikanesi Açıldı..!

Cadı Gündemi 2. Sayı Ledarc

-Ailenin bilinen en yetişkin kişisi Axél DYlan LeDarc'ın malikanesi açıldı. Tabii, diğer LeDarclar içinde.Malikanenin dışı tamamlanmış durumda ama içi henüz bitmediği için malikaneyle ilgili söylenecek pek birşey yok. Bu yüzden LeDarc aile üyelerine bakalım:

Axél Dylan LeDarc-->Sihir Tarihi Profesörü, ayrıca B. Değiştirme Profesörü Olivia Cullen'ın sevgilisi.

Krystal Renesmee LeDarc-->Ravenclaw 3. Sınıf öğrencisi, Bella Cullen'nın yakın arkadaşı, Axél'ın kardeşi.

Thalia Gérin LeDarc-->Hufflepuff 2. Sınıf Öğrencisi, Krystal ve Axél'ın kuzeni.

Victoria Lynn LeDarc-->Krystal gibi Ravenclaw 3. Sınıf öğrencisi, Thalia'nın ablası, Axél ve Krystal'in kuzeni.

3. Haber

Fransa En Dolu Yer Oldu..!

Cadı Gündemi 2. Sayı Fransa

-Yerleşim Ülkeleri arasında en dolu yer şuan aşkın ve modanın birleştiği yer Fransa. Amerika, İngiltere ve Mısır'ın aksine şimdiden 2 Malikaneye ev sahipliği yapan Fransa'nın bu liderdiği koruyağından emin değiliz. Ama şu sıralarda Yerleşim Ülkeleri'nde tek ses çıkan yerin Fransa olduğu belirtmek isterim. Seni seviyoruz Fransa..!

4. Haber

Yeni Bir Sanatçı Joe Cullen..!

Cadı Gündemi 2. Sayı Joecullen

-Sihir Dünyası'nın ilk sanatçısı karşınızda Joe Cullen..!!!! Yakışıklı ünlümüz bir film yıldızı!! Aydınlık Taraf'ta olan Joe'nun sevgilisi yok. İnanabiliyor musunuz? Tahmin edebileceğiniz gibi Joe hem çok zeki hem de eğlenceli. Ayrıca çok da mantıklı biri. Muhtemelen haftya onunla röpörtaj yapacağız. Sakın kaçırmayın..

Sevgilerimle, Melinda Teresa Cole..

Cadı Gündemi 2. Sayı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-