Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Rihanna..*

4 posters
YazarMesaj
Rihanna Isabell Fenty
Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı
Rihanna Isabell Fenty

RPG Puanı :
Rihanna..* Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rihanna..* Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Aydınlık
Rp Partneri : * Kevin *
En Belirgin Özellik : Çekicilik
Asa : -
Ruh Halin : Rihanna..* Glensuratdw9xw9

Galleon
Galleon: 410
Patronus: Seçilmedi

Rihanna..* Empty
MesajKonu: Rihanna..*   Rihanna..* Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 3:53 pm

Tam adı: Rihanna Isabell Fenty
Takma adları: Riri
Cinsiyeti: Cadı
Uyruk: İngiliz
Soy: Safkan
Doğum Yeri: İngiltere
Mezun olduğu Bina: Hogwarts ~ Rawenclaw

Benim Hakkımda ~ Özgeçmişim:
1983 yılında İngiltere'de doğmuşum. Rihanna adını annem çok sevdiğinden vermiş. Isabell ismi ise anneannemin ismiymiş. Onuda annem vermiş. Ailemizin tümü safkan ve safkanlığımızıda yıllar boyunca koruyoruz,koruyacağızda. Genellikle mugglelerden hoşlanmayız. Fakat ben şarkılarına bayılıyorum. Ah,eski günleri hatırlıyorum da,muggle şarkılar dinlediğim için çok kavga ederdik anne ve babamla. Sadece bu sebepten değil. Hep kavga ederdik. Saysam bitmez. O yüzden ailemden pek hoşlanmazdım. Fakat büyüdükçe değerlerini anladım. Bazen özlüyorum onları. İşimi bırakıp ailemin yanına dönmek istiyorum fakat o kadar kolay değil bu iş. Küçüklüğümde çok kurnazmışım. Halende öyleyim. Çok yaramazmışım. Başıma hep dert açardım bunu hatırlıyorum. Bir kaç kere evden kaçmıştım. Ne maceraydı ama.. Kavgalardan sonra bilmem kaç kere anne veya babamı öldüreceğimi söylemiştim. Onlardan pek hoşlanmasamda,onlar olmayıncada yaşayamıyorum. Bu huyum hiç değişmeyecek. Her zaman bi eksiklik hissediyorum. Ailemi seviyorum. Ama sevgimi belli etmiyorum. Etmemde. Herkeste böyle. Bir kişiyi çok sevsemde asla belli etmem,söylemem. Hoşlandığım,yapmaktan zevk aldığım şeyler neler mi? Müzik dinlemek,günlük yazmak - artık devam etmesem de - sorumluluk almak ve sessizlik. Müthiş değil mi? Bazen ben bile kendimi tanıyamıyorum. Kendimi tanıtmayı da fazla sevmem zaten. Kısacası;sıradan birisiyim.

Ailem Hakkında:
Maria Fenty - Annem -:
Annem.. Küçüklüğümde onun hakkında olumlu şeyler düşünmezdim. Bana baskı yapmasından çok ilgi gösterirdi. Fazla ilgisindende sıkılırdım. Güzel olabilirdi fakat kesinlikle bana göre,benim istediğim gibi bir anne değildi. Küçükken onu öldürmeyi çok istemiş,hep lanet okumuştum ona. Şimdi ise pişmanım. Çok seviyorum. Değerini büyüdükçe anladım. Umarım bana olan sevgisi azalmamıştır.

Tom Fenty - Babam -: Babam.. Annemden daha katıydı. Her zaman kızardı bana vede baskı uygulardı. Güldüğünü pek görmedim. Ciddi bir adamdı. Kötü kalpli birisi değildi fakat dış görünüşü onu karanlık taraftan sanmama sebep oluyordu. Çatık kaşları her geçen gün ondan soğumama sebep oluyordu. Belki annemdende kötü bir ebeveyndi. Ama büyüdükçe benim iyiliğim için elinden geleni yaptığın ı anladım. Kesinlikle ona bağlandım. Seni seviyorum baba..

İconlar:
Rihanna..* Rihanna-rihanna-352535_100_99Rihanna..* Rihanna-icons-rihanna-6961689-100-100Rihanna..* Rihanna-icons-rihanna-6961701-100-100Rihanna..* Rihanna-icons-rihanna-6961712-100-100Rihanna..* Rihanna-icons-rihanna-6961716-100-100Rihanna..* Rihanna-icons-rihanna-6961719-100-100Rihanna..* Rihanna-icons-rihanna-6961722-100-100Rihanna..* Rihanna-icons-rihanna-6961725-100-100
Rihanna..* Rihanna-icons-rihanna-6961726-100-100Rihanna..* Rihanna-icons-rihanna-6961727-100-100Rihanna..* Rihanna-icons-rihanna-6961728-100-100Rihanna..* Rihanna-icons-rihanna-6961657-100-100Rihanna..* Rihanna-icons-rihanna-6961660-100-100Rihanna..* Rihanna-icons-rihanna-6961665-100-100Rihanna..* Rihanna-icons-rihanna-6961673-100-100Rihanna..* Rihanna-icons-rihanna-6961674-100-100

İLİŞKİLER~

Marc Leal L'angley
Rihanna..* 5714
Ah,dünyalar tatlısı bir adam. Bakanlığa başvuru yaptığımdan bu yana hep yanımda oldu. Gerçekten çok iyi bir arkadaşım. Seviyorum onu. Sevgili olduğumuz hakkında dedikodular çıkmıştı fakat onunla dostluktan başka bir şey hayal edemiyorum. Umarım dostluğumuzun ömrü hiç bir zaman bitmez. Güzel bir dost..

Valeria Dora Whisper
Rihanna..* 5761
Valeria'cım.. Çok iyi bir bayan ve dost. Sihir Bakanı ve en iyi arkadaşlarımdan biri. Onunla çok iyi anlaşıyoruz. İyiki bakanlğa başvuru yapıp onunla tanışmışım. Seni seviyorum Vall..

En son Rihanna Isabell Fenty tarafından Cuma Ağus. 21, 2009 4:36 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Valeria Dora Whisper

Valeria Dora Whisper

RPG Puanı :
Rihanna..* Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Rihanna..* Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : New World Order
Rp Partneri : ~Wentworth Lincoln Miller~
En Belirgin Özellik : soğukkanlı
Asa : 22 cm dikenli defne ve anka teleği esnemez

Galleon
Galleon: 460

Rihanna..* Empty
MesajKonu: Geri: Rihanna..*   Rihanna..* Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 4:10 pm

beni ekleyebilirsin cnm istediğin hrhangi bi yere icon:

Spoiler:
Marc Leal L'angley
Sihir Bakanı
Marc Leal L'angley

RPG Puanı :

Savaş Tarafın : Kendi
Rp Partneri : Forever Imogen. She is my lovely.
En Belirgin Özellik : Gizemli
Ruh Halin : Rihanna..* Hmbl7pv6

Galleon

Rihanna..* Empty
MesajKonu: Geri: Rihanna..*   Rihanna..* Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 4:22 pm

Rihanna..* Mychar

Benide ekle kuzu.
Rihanna Isabell Fenty
Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı
Rihanna Isabell Fenty

RPG Puanı :

Kadın
Savaş Tarafın : Aydınlık
Rp Partneri : * Kevin *
En Belirgin Özellik : Çekicilik

Galleon

Rihanna..* Empty
MesajKonu: Geri: Rihanna..*   Rihanna..* Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 4:37 pm

İkinizde eklendiniz. ^^
Julian Whisper
Ölüm Yiyen
Julian Whisper

RPG Puanı :
Rihanna..* Left_bar_bleue85 / 10085 / 100Rihanna..* Right_bar_bleue

Erkek
Savaş Tarafın : DarkSide
Rp Partneri : Melanie Whisper (artık whisper oldu :D)
En Belirgin Özellik : her nefis ölümü tadıcıdır...
Asa : Kayın Ağacı
34 cm
Ejderha yürek lifi
hayli esnek ve kullanışlı
Ruh Halin : Rihanna..* Hmbl7pv6

Galleon
Galleon: 10
Patronus: Aslan

Rihanna..* Empty
MesajKonu: Geri: Rihanna..*   Rihanna..* Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 9:13 pm

Rihanna..* GerryIconByGreyPhoenixxNumberFourMay2

eklersin beni de istediğin yere

Rihanna..*
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-