Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Cadı Gündemi 1. Sayı

YazarMesaj
Melinda Teresa Cole

Melinda Teresa Cole

RPG Puanı :
Cadı Gündemi 1. Sayı Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cadı Gündemi 1. Sayı Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Tarafsızım.
Rp Partneri : Aranıor..!
En Belirgin Özellik : __Meraklı__
Asa : Ruh Çığlığı
Ruh Halin : Cadı Gündemi 1. Sayı Glensuratdw9xw9

Galleon
Galleon: 10
Patronus: Seçilmedi

Cadı Gündemi 1. Sayı Empty
MesajKonu: Cadı Gündemi 1. Sayı   Cadı Gündemi 1. Sayı Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 7:38 pm

İşte beklenilen an geldi..!! Cadı Gündemi'nin ilk sayısı çıktı.. Lafı fazla uzatmadan size haberlerimizi sunuyorum:

1. Haber

Eminim haber başlığını görünce hepiniz meraktan ölüyorsunuzdur. Mrs. Cullen ile röpörtaj yapmayı başardığımı size kayifli sunabilirim. Cullen Ailesi Üyeleri hariç kimsenin şuana akdar giremediği malikaneyi size anlatabilirim. İşte Bella Cullen ve benim yaptığım röpörtaj.

Cadı Gündemi 1. Sayı Bellamelinda

(Bella Cullen:B

Ben:M)

M:Evet Fransa'da malikaneniz açıldı. Ayrıca açılan ilk malikanede sizinki. Size malikaneniz hakkında bazı sorular sormama izin var mı?

B:Tabi ki Melinda. İstediğin soruları sorabilirsin.

M:İlk olarak malikaneniz kaç odadan oluşuyor?

B:Fransa'da ve Hogwarts'ta yaşayan aile üyelerimizin toplam sayısı 6'dır ama bizim malikanemiz ilk malikane olduğu için Misafir Odası'da eklettim. Yani malikanemizde şuan toplam 7 oda var. Ama bizim ailemiz çok geniştir. Birçok yerde aile üyeleri var. Yani 15-20 odaya çıkabilir bunların

sayısı.

M:Gerçekten de fazlaymış. Peki Bella, bazı büyücüler malikanenizi gizlice gözetlemiş, ne yazık ki. Malikanenizin arkasında devasa bir Aquapark olduğunu görmüşler. Bu doğru mu?

B:Yanlış bir gözlem yapmamışlar. Malikanemizin arkasında gerçekten de büyük bir Aquapark var Melinda.

M:Peki, sizin malikanenizde de mi diğer yerlerde olduğu gibi 2 banyo var. Yani bir aile üyeleri için, bir de misafirler için?

B:Dediğim gibi bizim malikanemiz diğerlerine pek benzemiyor. Biz de 4 banyo var. Biri bayanlar, diğer baylar, diğeri misafirler ve biri de benim odama bağlı.

M:Kendine ayrıcalıklı yapmışsım öyle mi Bella?

B:Yani. O malikaneyi yaptırana kadar canımın çıktığını düşünürsek.. Bence bunu hakettim. Başka sorun var mı Melinda?

M:Tabi ki var Bella. Peki malikanenizin başka ayrıcaklıklı tarafları da var mı?

B:Tabi ki var. Bir kapalı havuzumuz, sadece bir normal boyutta bir akvaryum için bir oda ve de devasa bir akvaryumumuz var. Biz ona Büyük Oturma Odası diyoruz. Koltuklar ve diğer eşyaların arkasında köpekbalıkları, küçük sayılan bir balina, yunuslar ve birçok balık var.

M:Gerçekten de çok ilginç ama çok güzel. Bu fikir eminim senden çıkmıştır.

B:Evet, benden çıktı.

M:Çok teşekkürler Bella. Röpörtajımızı bitirebiliriz. Cadı Gündemi okuyucularına söyleyeceğin birşey var mı?

B:Bence burayı okuyun. Benim favori dergi/gazetelerim arasında. Bu arada öğrencilere de yepyeni bir Hogwarts yılı'nda başarılar diliyorum.

M:Teşekkürler Bella.

2. Haber

Sayın Cadı Gündemi okuyucuları. Şimdi biraz dedikodu vakti.!! Bu sayımızda sadece aşk haberlerini öne sürüyoruz. Haydi bakalım Dedikodu başlasın..!

Olivia Cullen&Axél Dylan LeDarc

Cadı Gündemi 1. Sayı Andrewevangeline

Havada aşk kokusu var. Bu genç aşıkların ikisi de profesör. İnanabiliyor musunuz. Size birkaç sır vereceğim. İlk olarak bu genç aşıkların birleşmesini engelleyen tek şey Bella Cullen'mış. O da Axél'a aşıkmış. Çok uzun bir hikayeleri var ama kısaca Bella, Axél'a aşık olmuş. Axél,Olivia'ya aşıkmış ama onu unutmak için Bella'yla çıkmaya başlamış ama sonra Bella'ya da Olivia'ya aşık olduğunu söylemiş. Şimdi bu iki genç aşık mutlular. Çünkü:Gizemli kızımız Bella Cullen kendine yeni bir sevgili bulmuş. Ayrıca Axél, Olivia'ya Fransızca'da(Cullenlar aslen Fransalıdır)"Hayat" anlamına gelen Vie sözcüğüyle hitap ediyormuş..! Şimdilik burdan bu kadar..

Bella Cullen&Athentin M. Bagterlayer

Cadı Gündemi 1. Sayı Kristentom

Birbirlerinin ruh ikizi olduklarını düşünüyoruz. Neden mi? Çünkü: Bella, Axél'ın unutup Athentin ile çıkmaya başlamış. Çok uyumlular. İkisi de görüntü bakımından gerçekten mükemmel. Ayrıca Athentin bir profesör. hem de Mitoloji Profesörü. Bella'nın mesleğini bilmiyoruz. Bize "Çalışmıyorum, Cullenların mirası bana yetiyor" diyor. Acaba öyle mi? Neyse konumuza dönelim bu muhteşem ikili Yasak Orman'da tanışmış ve ikisi de birbirlerine ilk görüşte aşık olmuşlar. Aslında Yasak Orman pek romantik değil ama ikisin birbirlerine ilk görüşte aşık olmaları gerçekten de çok hoş =)

Cadı Gündemi'nin ilk sayısından bu kadar. Haftaya görüşmek üzere..

~~Melinda Teresa Cole~~

En son Melinda Teresa Cole tarafından Çarş. Tem. 15, 2009 8:00 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Cadı Gündemi 1. Sayı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-