Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yeni Bir Asa..

YazarMesaj
Samantha Allison Night
Üç Süpürge Sahibi
Samantha Allison Night

RPG Puanı :
Yeni Bir Asa.. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Yeni Bir Asa.. Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : DeathEaters !
Rp Partneri : Cédric Is My Soul <3
En Belirgin Özellik : _İnatçı_
Asa : ~~Gizemli Ürperti~~
Ruh Halin : Yeni Bir Asa.. Cheesyol1ye8

Galleon
Galleon: 510
Patronus: Sibirya Kurdu :P

Yeni Bir Asa.. Empty
MesajKonu: Yeni Bir Asa..   Yeni Bir Asa.. Icon_minitimeSalı Tem. 07, 2009 1:02 pm

Bella,Sihirli Kitap Evi'ne gittikten sonra evine gidecekti.Eve geldiğinde Axél'ın hala uyuyor olduğunu farketti.Kıkırdayarak:"Tembel"dedi ve parmak uçlarına odasına gitti.Hava çok sıcaktı.Dışarıda iyice terlediği için duş almaya karar verdi.Banyoya girdi ve duşunu alıp çıktı.İlk olarak saçlarını kurutup Atkuyruğu biçiminde topladı.Sonra kıyafetlerini seçmek için gardolabına baktı.İçinden beyaz birşeyler giymek gelmişti.Üstüne sırtı açık bir beyaz bluz giymişti.Bu sefer mini etek giymişti.Bembeyazdı eteği.Ayakkabı olarak yine beyaz converse'ini giydi.Makyajdaydı sıra..Açık mavi bir far sürdü..Allık olarak neredeyse görünmeyecek bir biçimde pembe sürmüştü.Ruju da pembeydi.Maskara olarak siyahı tercih etti.Hazırdı ama 30 dakika sonra çıkacaktı.Bunun için gazete okumayı başladı.Hiç ilginç haber yoktu.Sıkılıp dışarı çıktı.Ollivander'ın Asa Dükkanı'na gidecekti.Gittiğinde:
-Merhaba Bay Ollivander..Ben Krystal Renesmee LeDarc..
-Merhaba Krystal.Hangi binadansın?
-Ravenclaw..
-Kaçıncı sınıf?
-3. sınıf.Asa almaya gelmiştim.Asalarına bakabilir miyim?
-Tabi ki,bekle getireyim..
Ollivander elinde orta boylu bir asayla gelmişti.Sonra asayı tanıttı:"Kayın ağacındadır.Üstünde Veela saçı vardır.35cm'dir.Esnektir."Krystal başıyla onaylayıp asayı eline aldı ve sonra:"Bubbles"dedi.Ama asadan baloncuklar çıkmamıştı.Asayı Ollivander'ı uzattı.Ollivander,elinde yeni bir asayla gelmişti.Bu asayı da tanıttı:"Dikenli Defne'den yapılmadır.26 cm'dir.Esnektir.Aynı zamanda birçok büyüyü çok iyi yapar.." Krystal bunu da başıyla onaylayıp asayı eline aldı ve:"Bubbles"dedi.Asadan yine balonlar çıkmamıştı.Ollivander'a asayı geri verdi.Ollivader geri geldiğinde elindeki asayı Krystal hızlıca aldı.Ollivander Krystal'a:"Bekle."der gibi bakıp:"Dikenli Defne ve Anka Teleği.Yirmi sekiz santim, güzel ve kullanışlı.."Krystal asayı eline alıp:"Bubbles."dedi.Bu sefer asadan baloncuklar çıkmıştı.Ollivander'a:
-Tamam,bunu alıyorum.Ne kadar?
-85 Galleon
-Tamam..
Krystal çantasından 85 Galleon çıkartıp Ollivander'a baktı.SOnra el sallayıp dükkandan çıktı..

Yeni Bir Asa..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Tema
» Brian Gaspar Bagterlayer **Yeni ^^**