Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

Hogwarts RPG

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Brick Illusion

2 posters
YazarMesaj
Brick Illusion

Brick Illusion

RPG Puanı :
Brick Illusion Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Brick Illusion Right_bar_bleue

Erkek
En Belirgin Özellik : Çabuk düşünme ve yorumlama, keskin hisler
Asa : Meşe ağacından yapılmış eski bagetim. Üzeri kendi kazıdığım işlemelerle dolu ancak özel bir mürekkeple kaplı olduğu için gözükmüyor. Yakınlarda bir yerde büyü yapıldığında mürekkep altındaki işlemeleri parlak bir şekilde gösteriyor...
Ruh Halin : Brick Illusion Hmbl7pv6

Galleon
Galleon: 10
Patronus: Gümüş kurtadam

Brick Illusion Empty
MesajKonu: Brick Illusion   Brick Illusion Icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 3:04 pm

Ad-Soyad: Brick Illusion
Uyruk: Bilinmiyor
Lakap: B(r)osi (Broken Stick)
Meslek(Halk içinde/okul içinde): Baterist,Cerrah/Bitki ve hayvan bilimci
Kan durumu: Melez
Bina: Gryffindor

Kişilik Özellikleri:Canayakın ve bilge olmasına rağmen çok fazla insanla görüşmeyi tercih etmez. Çok arkadaş yerine az dostu olmasını tercih eder ve onlara kesinlikle değer verir. Duygularını pek göstermese bile dostlarıylayken gülmeyi ve sohbet etmeyi sever. Mantığıya hareket ettiği için birçok konuda yanılgıya düşmez. Kıskançlık ve hırs kendisine çok uzak kavramlardır. Depresyonda bir insanı bile güldürebilir. Duyguları çabuk değişse bile kararları genellikle sabittir. Hayvanları sever ve anlaşılmaz bir şekilde onların (varsa) duygularını anlayabilir. Eli ayağı durmaz ve genelde durduğu yerde sert cisimlere vurarak ritim tutar. Ritimleri genelde karmaşık ve hızlı olduğu için birçok insan için "tıkırtı"dan başka birşey ifade etmez.

Fiziksel Özellikleri:Omuzlarına uzanan siyah dalgalı saçları vardır. Gözleri koyu kahvedir. Boyu yaşıtlarından uzundur (1.90 ve uzamaya devam etmekte!) ve fiziği normal bir erkeğe göre biraz yapılıdır. Gözlük takmaktadır (lenslerle yaşadığı birkaç kazadan sonra gözlük takmayı tercih etmiştir).

Özgeçmişi:Geçmişim... Bunu düşünmeyeli bile uzun zaman olmuştu ve şimdi anlatmamı istiyosun. Nerden başlasam... En iyisi en baştan başliğim... Ailenin ilk çocuğu olarak bir muggle hastanesinde doğmuşum. Adımın neden "Brick" olduğunu söylemediler ama benim bikaç tahminim var. Herneyse, ailem bana ne tam destek oldu, ne de çok uzak kaldı. Gerektiğinde gerektiği yerde oldular. Ama genede babam her konuda benim yanımda oldu. Büyüyle ilk tanışmam 13 yaşlarımda olmuştu. Sanırım o yaşlar büyüye yatkın olduğumu farkettiğim zamanlardı. İlk başta herhangi bir muggle gibi bunu saçma buldum ama bir yerden sonra artık bunlar saçma olamayacak kadar gerçek oldu. Sonra babamın bir büyücü olduğunu öğrendim. Babama bunu söyledim ve o da benim artık hazır olduğumu söyledi ve işte Hogwarts's yolum böyle düştü... Sanırım olaylar böyle gelişti... Evet evet böyle oldu ve işte burdayım. Her neyse şimdi gitmem lazım...

En son Brick Illusion tarafından Çarş. Ağus. 12, 2009 2:54 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Rolande Addié
5. Sınıf
Rolande Addié

RPG Puanı :
Brick Illusion Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Brick Illusion Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Chiarore Suo Guardia
Rp Partneri : Forever Sébastien! He is my love angel.
En Belirgin Özellik : Sabırlı kişilik ve oldukça sakar o.O
Asa : 21 Inch,Hipogrif Tüyü, At Kılı
Ruh Halin : Brick Illusion 37978406tk7qx0

Galleon
Galleon: 1000
Patronus: Seçilmedi

Brick Illusion Empty
MesajKonu: Geri: Brick Illusion   Brick Illusion Icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 3:19 pm

Affedersin ama bu ne?
Brick Illusion

Brick Illusion

RPG Puanı :
Brick Illusion Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Brick Illusion Right_bar_bleue

Erkek
En Belirgin Özellik : Çabuk düşünme ve yorumlama, keskin hisler
Asa : Meşe ağacından yapılmış eski bagetim. Üzeri kendi kazıdığım işlemelerle dolu ancak özel bir mürekkeple kaplı olduğu için gözükmüyor. Yakınlarda bir yerde büyü yapıldığında mürekkep altındaki işlemeleri parlak bir şekilde gösteriyor...
Ruh Halin : Brick Illusion Hmbl7pv6

Galleon
Galleon: 10
Patronus: Gümüş kurtadam

Brick Illusion Empty
MesajKonu: Geri: Brick Illusion   Brick Illusion Icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 7:43 pm

neresini anlamadın? hatalarımı belirtmen daha yardımcı olurdu...
Rolande Addié
5. Sınıf
Rolande Addié

RPG Puanı :
Brick Illusion Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Brick Illusion Right_bar_bleue

Kadın
Savaş Tarafın : Chiarore Suo Guardia
Rp Partneri : Forever Sébastien! He is my love angel.
En Belirgin Özellik : Sabırlı kişilik ve oldukça sakar o.O
Asa : 21 Inch,Hipogrif Tüyü, At Kılı
Ruh Halin : Brick Illusion 37978406tk7qx0

Galleon
Galleon: 1000
Patronus: Seçilmedi

Brick Illusion Empty
MesajKonu: Geri: Brick Illusion   Brick Illusion Icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 7:50 pm

Henüz bir rütbeniz bile yok, lejant çıkartma işinin anlamadım.

Brick Illusion
1 sayfadaki 1 sayfası